|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladeži, benovi...
13.10.2017 22:25:32   
vocicana
E ovako, mladez, tj hiperkeratoznu groznu promenu uklonili smo pre dvadana. Ljudi moji, koliko je to krvarilo, pa to je bilo strasno. Samo sam okrenula glavu, videla 5 gaza natopljenih krvlju.
Kada je usio to, samo mi je rekao, a ovaj razliveni mladez ispod njega, ja cu i to da ti skinem, blizu je, pa hajde i to da uklonimo.
Sekao je covek, koren 4 cm dug, nalegao na misic, pa rezi mico, samo stote nema.
Onda me je fircao, usivao, da kao estetski bolje bude, nista osetila nisam, super sam prosla.
Poslatio je na HP, oba, neocekujem nistalose, ali javljam svakako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mladeži, benovi...
13.10.2017 22:38:07   
Sarav
Superuser posted image , da ne razmišljaš više. I javi rezultate svakako!
Kad skineš konce verovatno će ti preporučiti nešto za ožiljke. Ja se mackala, al ostao ožiljak. Mada, ko ga šiša, zdravlje je bitnouser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mladeži, benovi...
14.10.2017 8:30:48   
Mala Elena
Super Voci draga, user posted image , sacekaj rezultate i posto ce biti sve ok user posted image mozes da uzivas!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mladeži, benovi...
14.10.2017 14:37:17   
vocicana
Sarav hvala ti na podrsci. Bice sve ok, najgoremi je sto od tih ostaju keloidi, a ja sam usput obavezno sa granulomima, kojima treba citava vecnost da se polako povuku, sve u krug.
Ne znam ni sta bimogla, da li Jomelop G ili mozda Contratubex. Videcu sta ce mi hirurg reci. Bas me je sinoc bolelo, nikako nisam mogla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mladeži, benovi...
14.10.2017 21:13:40   
Sarav
Voci, još pre skidanja konaca neki plastičari savetuju Hloramfenikol, a odmah po skidanju Contratubex. E sad, ja sam stavljala Jomelop, a i moja mala je nakon boginja bila puna ožiljaka pa je Jomelop fantastično odradio stvar. Vidi sa svojim hirurga svakako,ali svakako ćeš to nešto duže da mažeš. user posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 14.10.2017 21:14:52 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mladeži, benovi...
16.10.2017 7:24:12   
IvanaSK RR
Voci, važno da si se toga resila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mladeži, benovi...
17.10.2017 7:59:23   
krin 40
Voći već sam ti rekla bravo.Ja se plašim,jeza me hvata.Samo ako budem morala.Jeste primitivno da se plašim ali jače je od mene

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2017 22:38:28   
choopa choops
voci, bravo!!user posted image Tek sad čitam...

Što se tiče ožiljka, meni je Jomelop jednom rješioožiljak od cigarete na nozi, ostale rezoveuser posted image , hvala Bogu nisam imala

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mladeži, benovi...
1.11.2017 8:18:27   
Mala Elena
Voci, jesi li se oporavila?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mladeži, benovi...
9.4.2019 23:40:39   
mama Jo
Voci, iz kojih razloga si ti skidala mladez? Je l' to sa anestezijom? Na koji nacin se jos, osim laserskim putem, mladez moze skinuti? Zna li neko cenu laserskog uklanjanja, i moze li drzavno da se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mladeži, benovi...
10.4.2019 14:20:28   
Misha i Ljisha
Mama jo na poliklinici skidaju. Da ti uput dr opste prakse i odes na polikliniku. Ranije se npr pregledanje mladeza nije.zakazivalo a sad mislom da se zakazuje i slikaju ti mladeze i posle prate u slucaju da trrba

 Imas pravo cini mi se 3 mladeza da skines na poliklinici a ako hoces vise iz estetskih razloga mislim da se placa

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mladeži, benovi...
10.4.2019 19:08:34   
mama Jo
Ja tek treba da uradim pregled... ali u poslesnjih godinu dana je promenio i boju i izgled generalno i velicinu. Ja bih ga skinula, sad moram prvo videti sta kazu dr...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mladeži, benovi...
11.4.2019 12:33:08   
vocicana
Prvo sto cu da kazem je da me IZLUDJUJE ova kratka sesija za objavu posta!!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mladeži, benovi...
11.4.2019 12:34:51   
vocicana
Mama Jo, prvo dermoskopija!
Sledece odlazak kod specijaliste za meka tkiv, mene je operisao onkolog. Apsoluno imas pravo na tu uintervenciju uz uput u bolnici.
Da mi ne bi istekla sesija opet, pisem treci post!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mladeži, benovi...
11.4.2019 12:37:54   
vocicana
Trece, ja sam povredila hiperkeratpozu, nesto kao bradavica rascvetana, ogromna. Povredila sam i krvarilo je.
Nalazi su uredni. Javi sta si uradila. Treba da skines ako mozes i ja sam apsolutno za to jer se jezim na pomisao melanoma.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mladeži, benovi...
8.3.2020 22:05:45   
invazijaleptira
Ja sam imala jedan mladez onako prilicno veliki koji je bio promenio boju i otisla sam u nanokliniku i skinula sam ga, sve je proslo hvala bogu a i nanoklinici super :) Moje preporuke za njih, nalaze se u Takovskoj u Bg-u.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mladeži, benovi...
30.4.2020 8:06:46   
Sanjalicaaa
Primetila sam da je I izaslo par mladeza po licu , tacnije 6. Tri na celu, i tri iznad obraza. Bas sam se nesto uznemirila. Nisam do sada primecivala.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu invazijaleptira)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mladeži, benovi...
30.4.2020 9:53:27   
flamingos
Sannalice,ne brini.Anđela ima baš dosta mladeža.Ništa joj ne smetaju.Ja imam jedan,i to na nozi-na istom mestu gde i moja majka,samo na drugoj nozi.


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mladeži, benovi...
23.6.2020 18:14:53   
mama Jo
Ja sam imala zakazano skidanje mladeza u martu. Sve je odlozeno zbogkorone 🙄
Drzavno u Klinickom centru. sam imala zakazano i totalno sam se smorila, jer sam prvo morala kod dr opste prakse po uput pa posle mesec dana u KC da ga pogledaju, pa mi zakazali za mart a to je sve bilo u oktobru. Znaci sad opet sve u krug lekar opste, pa pregled, paza godinu dana da mi zakazu.
Mislim da cu ici privatno.
Vec sam isla kod Nade Dive na pregled, oko 10000 din.sa biopsijom posle kosta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mladeži, benovi...
23.6.2020 19:23:12   
bikicaV
E , to je kod svakog tako bilo. Sve odlozeno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mladeži, benovi...
23.6.2020 19:46:54   
mama Jo
Pa znam. A bas sam mislila da cu odraditi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2020 14:20:50   
mikica88
Imam na ledjima mladez, dt mj je rekla da pratim i mladeze u trudnoci.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mladeži, benovi...
30.9.2020 13:20:57   
mikica88
Jedan moj rodjak, operisao pre nekih mesec dana mladez, kaze malo poceo da se menja.
Kad u korenu , malignitet. Rekli su mu dr.da je zakasnio nedelju dana primao bi hemo terapiju.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mladeži, benovi...
2.3.2021 21:09:05   
Sanjalicaaa
Bila veceras kod dermatologa, i moram da skinem jedan mladez. Isla sam privatno verovatno cu privatno i skidanje odraditi. Ono sto me brine, nisam pitala dr jer nisam to tamo primetila je da je mladez tacno iznad vene. Ne znam da li to predstavlja problem. Koliko duboko idu kada skidaju mladez? 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mladeži, benovi...
3.3.2021 7:31:52   
Maraj
Jao ja sam posle trudnoca puna mladeza. I na licu su mi se pojavili. Najvise po ledjima i grudima. Ppsle 1.trudnoce sam skidala na vma mladeze sa vrata tj to su bili kao sitni polipi. I opet mi nisu sve skinuli. Imam ih i dalje po vratu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here