|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 9:01:03   
Anoniman
Pa vidim ja da si ti poranila! Skuvaj čaj od belog sleza, stavi malo meda pa pijuckaj, on odstiče iskašljavanje, možda brže prođe. user posted image

Ja sam bolje. Ne trese me groznica user posted image , curi mi nos i bolucka me grlo, ali mi makar više nije natekao ceo vrat! Nadam se da se neće opet predveče zeznuti moje zdravstveno stanje!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 12:47:53   
kumara
I propolis kapi su dobre za kasalj. Stavis ih na kocku secera i tako pojedes. One su dobre i za imunitet.
A meni za kasalj pomaze i Fluimucil prasak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 12:52:46   
Anoniman
Da, da, a kada smo kod Fluimucil praška da vam kažem: ima i za decu, meni su ga nudili kada je Luka imao oko 1god, pa sam pitala mamu koja je plućni lekar i ona je rekla da je rano. Tako da ne slušajte apotekare baš sve što kažu!

Al za odrasle je super!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 13:08:36   
guppy RR
Kad boli grlo tako (grebucka), stavi dve kašike šećera u džezvu ili šerpicu, mešaj dok se šećer ne istopi skroz (pazi, da ne zagori!!!) i onda kad nastane takva karamela, sipaš preko 2 dcl mleka ili možda i više... onda to na maloj vatri kuvaj i mešaj dok se sav šećer sa dna (koji se zalepi za dno) ne istopi u mleko.

Popij to još dok je vruće/toplo i videćeš kako grlo prestane da grebucka.

CMOKA

Tašo drago mi je što si bolje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 13:16:34   
Anoniman
Draga guppy, moje dete fenomenalno povraća od ovog tvog recepta (ja to zovem šerbet)... povraća kada ima šlajma...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 13:19:05   
kumara
Ja mrzim serbet i mrzela sam ga i kao mala, ali svi kazu da jako pomaze! Znam da je to super stvar, ali sta vredi kad ja to ne mogu da progutam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 13:25:44   
guppy RR
Ajde Tašo srećo otvori temu "prirodno lečenje kašlja" pa da tamo pišemo o domaćim receptima.
user posted image

Lu, nađi nas tamo.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 16:49:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: guppy

Kad boli grlo tako (grebucka), stavi dve kašike šećera u džezvu ili šerpicu, mešaj dok se šećer ne istopi skroz (pazi, da ne zagori!!!) i onda kad nastane takva karamela, sipaš preko 2 dcl mleka ili možda i više... onda to na maloj vatri kuvaj i mešaj dok se sav šećer sa dna (koji se zalepi za dno) ne istopi u mleko.

Popij to još dok je vruće/toplo i videćeš kako grlo prestane da grebucka



Da to sam upravo jutros popila,mamica moja mi došla i napravilauser posted image ,stvarno pomaže.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 18:48:52   
guppy RR
Evo, otvorila sam temu o grebuckanju grla OVDE.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 22:14:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Ajde Tašo srećo otvori temu "prirodno lečenje kašlja" pa da tamo pišemo o domaćim receptima.
user posted image

Lu, nađi nas tamo.



Otvorila si ti "kad grebucka grlo", jel to-to?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 22:17:00   
guppy RR
To je to srećice. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vakcina protiv gripe
25.9.2012 12:34:57   
jovicaa
razmisljam o tome da primim vakcinu protiv gripe, zato sto se u ovoj trudnoci svaki virus lepi za mene.
da li je neko primao vakcinu u trudnoci?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vakcina protiv gripe
25.9.2012 13:29:55   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: jovicaa

razmisljam o tome da primim vakcinu protiv gripe, zato sto se u ovoj trudnoci svaki virus lepi za mene.
da li je neko primao vakcinu u trudnoci?



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vakcina protiv gripe
8.10.2012 12:54:33   
Anoniman
Suprug i ja vec 10ak godina svake zime primimo vakcinu protiv gripa jer oboje radimo s ljudima, a nemamo bas privilegiju da idemo na bolovanje.
Nikad nikakve nusefekte nismo imali ni on ni ja, a ni grip user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vakcina protiv gripe
8.10.2012 14:40:54   
bonita
I menne inetresuje da li je pametno primiti vakcinu.
Naime strah me od gripa,jer uskoro radim VTO,Pa posto sse nadam da ce uspeti,htela bih zastiti sebe a i moje bebe(ako da bog)..
Inace sam osetljiva na svaku promenu i lako se prehladim....Nisam pametna...

Hvala na odgovoru unapred

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vakcina protiv gripe
14.10.2016 8:25:38   
Sanjalicaaa
Slušam sad da su stigle u domove zdravlja te vakcine protiv gripa. Kako to ide, samo odeš i tražiš da primiš? Jel neko ima iskustva sa tom vakcinom, deluje li? Ja prošle zime glavu nisam mogla da dignem od bolesti, uglavnom grip. Cele zime sam bola kao da sam iz nekog logora izašla.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vakcina protiv gripe
14.10.2016 14:14:22   
choopa choops
Pa ja licno nisam za primanje vakcine protiv gripa, mislim ja je ne bih nikad uzela. Ali mislim da samo odeš kod ljekara opšte prakse i tražiš. Bar su tako moji svekijevci radili.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2016 17:53:23   
nata11
Trzis od tvog dr opste prakse. Ja sam ove godine primila po 1 put i za sada je ok.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 15:40:57   
lesica
Žene, šta mislite?

Ovo je najnovija info o tome koja je vakcina sada dostupna, zašto bi trebali da je primimo i slično.
ČETVOROVALENTNA VAKCINA PRVI PUT STIGLA U SRBIJU

E sad, ono što mene zanima, da li ste se do sada vakcinisale ili ne, da li ste i decu vakcinisale?

Ja se ozbiljno razmišljam da je primimo svi, jer budimo realni meni dosta boleština, i imam utisak ako me još nešto dokači ( o daaa, deca su štakori - donosioci kojekakve zaraze) da ću bukvalno završiti na bolničkom lečenju.

Pišite!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 16:24:37   
branki*
ja cu kasnije ovo procitati,nemam sad puno vremena.
nisam se nikad do sad vakcinisala,ni ja,niti deca.nisam ni planirala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 16:27:03   
Ivanka 75
Ja sam planirala da se ove godine vakcinisem, prvi put, prosle god sam imala srece pa me grip zaobisao... 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 16:30:27   
Ana RR
Ja nisam razmišljala o tome mada kako smo svo troje nagrabusili zimus mogla bih razmisliti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 16:32:44   
Sanjica26 RR
Nisam planirala da se vakcinisemo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 18:07:13   
Mirko Svirko
Nsam planirala vakcinaciju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vakcina protiv gripe
17.10.2019 18:36:58   
Maslacak15
ja sam se vakcinisala prekjuce. za decu i muza moram da zakazem. mene su savatali na poslu.posto radim pri bolnici za infektivne i plucne bolesti nije ni cudo. otkako imam malu decu vakcinisem se redovno....


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here