|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
30.1.2012 16:20:06   
branki*
o,da li je moguce?!bas sam besna na te i takve doktore!!drzim palceva da sve bude u redu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:04:10   
MakiJ
Meni su otklonili septum pre 6 dana, radjeno je 5dc I dr kaze da moze odmah beba. Jel neko ostvarijo trudnocu posle otklanjanja septuma.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:05:19   
*Maki*
Meni su otklonili spetum,mali doduse oko 1 cm u decembru,u januaru radjena vantelesna i sada nosim dve bebice user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:07:39   
MakiJ
Jao bas lepo user posted image . ja sam imala missed u novembru pa dr predlozio histero I tako otkrio septum al nepise koliki je bio.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:09:25   
Verolina
Maki, kad si radila histero? Hoces ga otklanjati?user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:10:44   
MakiJ
Draga otklonjen u ponedeljak, bila 3 dana u bolnici, izgleda je to bio uzrokuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:11:51   
Verolina
Dusiceuser posted image , sledeci put ce biti sve ok. Kad mozete da pocnete da radite na bebcu?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:19:07   
MakiJ
Kaze dr odmah ovaj mesec,mozda odem u utorak da vidim dal ce O 13dc

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:23:39   
Verolina
Super. Sad cete da ubodete samo takouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:25:36   
MakiJ
Mi se nadamo, eto na ovo nisam bila ni pomislila al zato je tu dr da on misli na touser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:46:40   
*Maki*
Meni pise na otpusnoj listi velicina tog septuma,bice sada sve ok,zelim ti srecu Makiceuser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 10:48:59   
MakiJ
Hvala dragauser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 13:13:50   
Jole84
Maki onda je nađen razlog user posted image Baš mi je drago,sad mora daa bude user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 13:36:22   
daca77
MakiJ, nisam znala sta ti se izdesavalo, pa si me zbunila sta radis na ovoj temi. Bice sve ok i docice user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
31.3.2013 19:24:23   
MakiJ
Daco eto takva sudbina pa valjda ce sad sve biti ok

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 0:32:22   
LadyGaga
Драге будуће маме,
Већ три године покушавамо и ништа се не дешава. Задњих 2 године смо променили много клиника и лекара како у нашој земљи, тако и у иностранству, али нико није успео да нађе узрок наше неплодности. Пошто године брзо пролазе и биолошки сат чини своје, одлучили смо да радимо ВТО. А онда је докторка код које смо отишли на онај први разговор који називају консултације, ултразвуком открила оно што нису могли открити наеминентнији стручњаци у најбољим европским клиникама-uterus septum. Дакле она је у року од 2 минута открила оно што други нису могли за 2 године. Па се просто човек запита да ли је то могуће. Да ли она зна нешто што ти други доктори не знају. Пре 3 месеца смо у Бечу радили дијагностичку хистероскопију коју смо платили 1900 еура и нису установили да постоји нешто такво. А да ствар буде још гора мораћу опет на хистероскопију да се та преграда отклони. Није да не верујем докторки, само сам мало скептична. Поготово после овог текста који сам прочитала http://www.bhdani.com/arhiva/252/t25214.shtml
Ипак одлучила сам се да одрадим и то, јер мој циљ нема цену, надам се да ће ово неком помоћи, а ја вам желим пуно успеха и user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 8:19:29   
Štetica
Lady Gaga ako je radjena histeroskopija nema sanse da nisu videli septum,pa zbog toga se histeroskopija i radi. Ili ta dr nije dobro videla ili je resila da ti uzme pare za histero.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu LadyGaga)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 14:18:48   
Jacq
Lady Gaga stvarno je sumnjiva prica user posted image da se mozda konsultujes sa jos nekim doktorom?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 15:13:51   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica

Lady Gaga ako je radjena histeroskopija nema sanse da nisu videli septum,pa zbog toga se histeroskopija i radi. Ili ta dr nije dobro videla ili je resila da ti uzme pare za histero.

Ne moze septum da se ne vidi na histeroskopiji. Pre ce biti da je ova sa UZ posumnjala pogresno. Cesto na UZ daju pogresne zakljucke. Nasoj Nini26 su rekli na uz kako ima septum, pa se ispostavilo da to nije tacno.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 15:22:37   
*Maki*
Moze li septum uopste da se vidi na ultrazvuku?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
28.4.2013 15:37:28   
dijana1*
Moze da se vidi ali nije sigurno. Meni je npr. doktor pogresno video. A moja kuma se godinama mucila da izgura trudnocu do kraja i imala je par spontanih dok joj dr. na UZ nije videla pregradu.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.5.2013 2:42:55   
LadyGaga
Kada sam pitala doktorku kako je moguce da nisu videli septum kada su mi radili histeroskopiju, ona je odgovorila da se septum prvo ustanovi na UZ, pa se onda histeroskopijom otkloni i da je gotovo nemoguce da se na histeroskopiji vidi ako ga pre toga nisu videli na UZ. Inace histeroskopija koju sam radila u Becu je bila dijagnosticka i njen cilj je bio da se ustanovi postojanje priraslica i ako ih ima da se otklone. Doktorka je rekla i da mnogi doktori ne umeju da utvrde prisustvo septuma jer je tesko vidljiv.
Doktorka je takodje rekla da se zbog septuma teze ostaje u drugom stanju i da je bolje sto nisam zatrudnela, jer vecina trudnica sa septumom dozivi spontani.
Ja se sada spremam za histeroskopiju da uklonim taj septum (ako ga uopste ima), radim sve analize, pa cu vam preneti svoja iskustva.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
1.7.2013 12:54:09   
ancika75
Dr Spremović je dobra za histeroskopiju. Ona radi u Višegradskoj. Njeno odelenje ima sajt pa možda ne bi bilo loše da se sajt pogleda. Adresa je www.ginendo.in.rs.

(odgovor članu LadyGaga)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
13.8.2013 12:06:09   
Mizzy
Meni je Dr Spremovic videla septum i radila 2 histeroskopije. Mada mislim da je njena priprema za histero malo agresivna, ali to je moje laicko misljenje.

(odgovor članu ancika75)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
13.5.2016 1:31:19   
zece
Sutra idem na kontroli gledat ce me na4d eho jos po malo krvarim od resekcija na septum i cistenje gnoj u jajovodima ali to je to

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here