|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
23.3.2009 13:47:34   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: eugenija
Ima sad na TV Nova jedan "kviz" Igra istine..  (mislim da se ne zove tako, ali smisao je osvojiti lovu tako što odgovaraš na intimna pitanja o svom životu,a pre toga te priključe na poligraf) Kakvih sve priča ima, bio je lik koji je u trenutku dok mu se žena porađala bio sa ljubavnicom u krevetu...


I kod nas na Pinku ima ovaj kviz i zove se "Trenutak istine" i ima svakakvih prica.


Pa šta žena kaže? "Nema veze, mili, samo ti iskreno, da uzmemo pare! Pa mamicu bih mu ja na sred studija u tom momentu - uživo u programu! Ja da mu rađam a on da jeb* drugu! UF kako sam se iznervirala!

Nego kada ide taj Trenutak istine?


Žena se celo vreme kiselo smeškala i cupkala nogom, bila je pod šokom... I samo govorila: Nemam kometara.. Posle ko zna šta je bilo...

Bilo je slučajeva da su prekinuli momak i devojka i slično.. Ma cela porodica se sje** u tom kvizu...

A ne znam za vaš Pink kad ide... Ja ovo gledam na hrvatskom kanalu...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prevara
23.3.2009 13:49:12   
Anoniman
Ja sam videla najavu za emisiju i znam da sam bila u šoku... odmah sam pomislila da je to nešto za čim nema nikakve potrebe. A da otvorim temu o emisiji? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prevara
23.3.2009 13:50:17   
eugenija
Ajd, ajd.. Možda se javi neko ko je učestvovaouser posted image Nikad se ne zna.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prevara
23.3.2009 13:50:50   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nego kada ide taj Trenutak istine?

Sredom u 21 h.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prevara
1.4.2009 23:21:35   
eugenija
Uvodna reč:

Sve smo mi dobre, divne, krasne, moralne i poštene, i nikada, nikada ne bi prevarile ni tetu na kasi,  kamoli partneraaaa.. OK!

Ali ajmo maštati.. Kada bi se desilo 0,00000001% da malo šarnemo, s kim bi to bilo?

Sa nekim poznatim (Bred Pit i Modessty), sa bivšim partnerom (evociramo uspomene), sa nekim neznancem (malo adrenalina i neizvesnosti), sa komšijom (da puno ne šetate), itd, itd... KO BI TO BIO? Haaa?user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prevara
1.4.2009 23:32:02   
Anoniman
Verovatno neko iz moje bliže okoline, neko koga poznajem (ne mislim na komšiju!)
Imam utisak da bi sa neznancem bio totalni fijasko! Ne znam sto se tako tirpujemuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prevara
1.4.2009 23:36:04   
eugenija
Ja bih se prepala neznanca, definitivno..
Pa ono, niti poznaje tvoje telo, niti karakter, ja imam osećaj da bi se spetljali i upetljali i da od toga ne bi bilo ništa...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prevara
1.4.2009 23:37:16   
Anoniman
E baš tako!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prevara
1.4.2009 23:41:26   
Lilly*
mislim da se to ne moze planirati, ako te neko privuce, privuce te.. u svakom slucaju ne bih sa bivsim, to je bilo i proslo i neka ostane tako.. a svakako sada to ne bih ni mogla, sada sam srecna u mucenju sa muzem user posted image  jedino ako poludim u nekoj buducnosti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:18:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prevara
9.4.2009 10:23:25   
bebać
A gdje opcija 'anoniman' hahhaha,šalim se....vidim da polako otvarate temu opetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prevara
9.4.2009 10:24:49   
bebać
Neznanac,definitivno

'Ljubi me ti,nikada te više neću videti'....e ovo mi je dobrouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prevara
9.4.2009 10:24:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prevara
9.4.2009 10:25:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lilly.79

a svakako sada to ne bih ni mogla, sada sam srecna u mucenju sa muzem user posted image  jedino ako poludim u nekoj buducnosti user posted image


i ja tako mislim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:25:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prevara
9.4.2009 10:26:19   
bebać
Ljudi meni ne zamerajte šta pišem,ja sam vam u nekoj bad fazi,tako to mene uhvati(i onda bih promijenila sve u životu osim rodjenog djeteta,iz krajnosti u krajnost...nema šta)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prevara
9.4.2009 10:27:32   
Anoniman
a ima i ona nikad ne reci nikad .... mada mislim da ne bih nikad ugrozila nesto sto traje godinama radi neke avanturice

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:27:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prevara
9.4.2009 10:28:06   
bebać
IZVORNA PORUKA: gagi

ma ne ne bi ljude imenovala vec je uzas to ne razumijem da im djeca nista ne znaceuser posted image


Gagi tu se slažem,dosad sam sve svoje odluke od kad se Sergej rodio donosila stavljajući njega na prvo mjesto,i mislim da se to nikad neće promijeniti....a imala sam faza kad se rodio od postporodjajne depresije pa do...dijete je broj1!!!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:29:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prevara
9.4.2009 10:30:08   
bebać
IZVORNA PORUKA: gagi

sta je bebac danasuser posted image


Gagi velikog razloga nemam,al meni su gluposti nekad eto bitne pa se smaram time(ma znam šta mi je,treba mi posao da se pokrenem,nekako sam se 'zapustila' u psihičkom smislu..u fizičkom se još kao i borim)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prevara
9.4.2009 10:30:47   
Modessty
znam da se ovde piše o stvarnim dogadjajima, al ja moram da napišem jedno moje iskustvo...

sanjala sam prošlog leta kako sam srela nekog mnogo zgodnog tipa. onako crn, visok s plavim očima, a zgoooodan...uf! i mi se našli negde u nekoj hotelskoj sobi, krenuli da se skidamo, ljubimo se...ma ja se sva topim kolko je sve uzbudljivo.... tope se boje od strasti.... i kad je trebalo da konačno krene akcija ja kažem kako ja to ipak ne mogu jer imam muža koji me mnogo voli i ja volim njega i ne mogu to da mu uradim!!!!

i probudim se naravno besna na samu sebe!!!user posted image ne mogu bre ni u snu da ga prevarim!!! user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 72
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:31:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prevara
9.4.2009 10:33:00   
Ana RR
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prevara
9.4.2009 10:34:26   
bebać
Ima tamo tema za pozitivnu energiju,moraću je posjetit...čekam prijateljicu na kafu da mi dodje da s eispričamo,i mislim da će da biva bolje....još se i onaj moj razbolio,sav je čangrizav,piči mi po nervima samo tako,zanovijeta..gori je od malog djeteta...eto sve me tako sastalo...Sergej ser juče izubijo na toboganu,jao kakao je nemiran...gledam djecu klackaju se po 15min u komadu,on samo leta sa jedne sprave na drugo kao da ima baterije u guzi......ljudi sorry na off topic

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

IMENA
iva kv

Koje ime bi ste dali detetu:

Petar (87%)

Djuradj (13%)


Ukupan broj glasova: 101

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here