|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:50:11   
Anoniman
Žene, je l' ste imale nekad ovakav problem? Kad su velike vrućine, zacrveni mi se deo iznad gornje usne, tzv Brkoviuser posted image . To počne da peče kao đavo, sutradan koža ispuca i oljušti se, kao kad izgori na suncu. Ne znam ni zašto se to dešava, ni kako da sprečim, ni kako da lečim. Ne verujem da je od znoja, jer bi mi takvo bilo celo lice, a i nije uvek kad se znoji taj deo, nekad je i "samo od sebe", tj, nemam pojma od čega.Help?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:51:34   
dunja RR
Ako depiliraš dlačice na tom mestu, možda je koža zato postala osetljivija...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:52:45   
Anoniman
Ma kakvi, izdepiliram se dva puta godišnje, sva sam ćosava i plava pa mi ne rastu dlake mnogo, kao paperje suuser posted image A baš tako izgleda, kao sekund nakon povlačenja te tračiceuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:53:32   
Anoniman
Možda da preduhitriš sušenje i perutanje tako što ćeš namazati pantenolom čim se zacrveni? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:54:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Žene, je l' ste imale nekad ovakav problem? Kad su velike vrućine, zacrveni mi se deo iznad gornje usne, tzv Brkoviuser posted image . To počne da peče kao đavo, sutradan koža ispuca i oljušti se, kao kad izgori na suncu. Ne znam ni zašto se to dešava, ni kako da sprečim, ni kako da lečim. Ne verujem da je od znoja, jer bi mi takvo bilo celo lice, a i nije uvek kad se znoji taj deo, nekad je i "samo od sebe", tj, nemam pojma od čega.Help?


meni se ovo danas desilo ..
ne mogu da verujem!!!!

ali samo sa jedne strane...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 22:55:01   
Anoniman
Al to je onda već gotova stvar,ja inače mažem lice pantenol kremom, ujutru i uveče, mazala sam taj deo i pavlovićevom, i ne vredi, kad se zacrveni ništa ne pomaže...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:01:17   
Anoniman
Kupi novi brijač i pazi ubuduće kad se briješ ! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:02:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Samo ti zezaj, a ja kao u cirkusu da radim, tako izgledamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:02:40   
Anoniman
a ni ja ih nisam depilirala...a danas mi se pojavilo ali sad gledam..povuklo se..skorouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:03:17   
Anoniman
Hemel krema , jesi li probala? Meni je ona univerzalni lek za sve ... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:03:52   
Anoniman
Meni se uvek ovako desi: popodne se pojavi, u toku noći pobledi i sasuši se, i onda se ujutru oljuštiuser posted image

Bubo, nisam nikad ni čula za nju...kupim sutra oma, pa mackamuser posted image
Još samo da mi neko da ideju od čega to može da bude, pa da prestane da se dešavauser posted image


< Poruku je uredio Nedja -- 14.7.2010 23:04:44 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:04:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Meni se uvek ovako desi: popodne se pojavi, u toku noći pobledi i sasuši se, i onda se ujutru oljuštiuser posted image


znaci da ocekujem ujutru ljuscenje?
lele...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:06:42   
Anoniman
Pantelol i pavlovićeva su masni , zečepe ti pore pa koža ne može da diše , zato se možda i još više znojiš pa i crveniš na tom delu ... znoj je čudo , bez zezanja ... Probaj neku laganiju teksturu ... Ja koristim Hemel , ona nije masna  jer se sa vodom razblaži , a sva je pčelinji vosak i biljke ... posle depilacije je namažem i to je jedina krema koja NE PEČE kad se nanese na hemijski depilirani deo tela ... I odmah ublaži crvenilo .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:07:39   
Anoniman
Pa ne znam, možda je kod tebe nešto drugo...negde sam pročitala, čini mi se da je mina pisala da se trudnicama to dešava zbog hormona...meni je tako bilo od 6-9 meseca trudnoće...pa je sad opet počelouser posted image

Probaću, sigurno, ja ne koristim mast pantenol nego kremu, ona je lagana...a i retko se depiliram...možda su prokleti hormoni nešto zbrljali?


< Poruku je uredio Nedja -- 14.7.2010 23:08:47 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:08:35   
choopa choops
Naravno, skoro svaki put kad se depiliram ljeti. user posted image Zimi mi se to nijednom nije desilo. A oznojim se iznad usta u roku od sekund. I onda radim tako sto sacekam da padne vece, dooobro rashladim kucu, depiliram nusnice, namazem sa onim maramicama sto dodju u komletu (Veet) i nadam se da ce bit dovoljno hladno cijele noci dok se crvenilo ne smiri user posted image Jer u slucaju da bude vruce preko noci i da se oznojim, ujutru izgledam kao Charlie Chaplin, samo sto mi brci budu crvene boje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:10:47   
Anoniman
i meni se desavalo u trudnoci...oko nosa i iznad usne ali ovo je cini mi se drugacije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:12:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

meni je tako bilo od 6-9 meseca trudnoće...pa je sad opet počelouser posted image




user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:14:43   
Anoniman
Meni se zacrveni svaki put od sunca..Ali se ne ljusti. Iz svega ovoga mogu da zakljucim da ti je tu koza veoma suva. Iritira se pa se isperuta. Uzmi neku hidrantnu kremu i mazi..Ili stavljaj tu kolutove krastavca. Meni oni hidriraju i osvezavaju kozu extrauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:15:00   
Anoniman
Neđo , kontam da , ako su hormoni , osipala bi se i crvenela i na drugim mestima user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Crvenilo iznad usne
14.7.2010 23:22:56   
Anoniman
Tašouser posted image user posted image user posted image nisam, nisamuser posted image user posted image user posted image

Probam, dakle, krastavce i hemel kremu? Može...
Ne znam Bubo, koliko se sećam, a navrnuće mina kad tad pa će me podsetiti, da je ona pisala da se to dešava pod dejstvom hormona. A kod doktora mi ne pada na pamet da idem, da gubim vreme, sedim tamo satima, zakazujem, otkazujem...ne mogu, stvarno, po ovoj vrućiniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 12:44:28   
minavb
Nejice, nisam ja o ovome pisala. Meni su brkovi, tj koza u tom delu, u trudnoci postali jace pigmentisani. To se ponekad javlja u trudnoci iznad usne, iznad obrva i oko ociju. To sto ti imas, meni se desava leti s vremena na vreme. Svrbucka, pecka, crveni se i peruta, i uvek oko usana. Da bi to sprecila, ili lecila, pijem Beviplex bez prestanka godinama, ne mazem nista na taj deo lica, osim didermala kad bas pece, i taj deo ne tretiram nikakvim tonikom ili losionom. Za sad mi se to jos nije pojavilo, ali sam sigurna da hoce pa sam obustvaila mazanje krema, seruma i slicnih gluposti od kojih se samo vise znojim i pogorsavam stanje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 17:47:04   
Anoniman
Sećam se da si pisala nešto o toj pigmentaciji, mislila sam da si i ovo pomenula...ko zna šta sam ja smislila u glaviuser posted image
Ja se umivam meriminim bebi sapunom, već dugo, i lice mažem samo pantenol kremom koja nije masna-dakle, ne tretiram ga, ne stavljam nikakve maske, pilinge i čuda.
Beviplex sam probala da pijem i postala sam kao rupa bez dna, jela sam po ceo dan. Je l' to prolazno ili je tako sve vreme dok ga piješ?
A taj didermal, to je obična krema koja se kupuje u apoteci ili je neki lek-krema, je l' mi treba doktor za to?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 17:50:25   
buhla
Nedjo, didermal je obicna krema, ne treba na recept... ja je nekad koristim, za alergiju. a isto kao ti lice mazem samo pantenolom!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:03:21   
Anoniman
Odlično, onda ću to i ovu što mi je Buba preporučila da probam, pa šta upali...a valjda nešto hoćeuser posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:07:59   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Nedja

meni je tako bilo od 6-9 meseca trudnoće...pa je sad opet počelouser posted image




user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  uze mi rec iz usta

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here