|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:46:05   
minavb
IZVORNA PORUKA: Nedja

Sećam se da si pisala nešto o toj pigmentaciji, mislila sam da si i ovo pomenula...ko zna šta sam ja smislila u glaviuser posted image
Ja se umivam meriminim bebi sapunom, već dugo, i lice mažem samo pantenol kremom koja nije masna-dakle, ne tretiram ga, ne stavljam nikakve maske, pilinge i čuda.
Beviplex sam probala da pijem i postala sam kao rupa bez dna, jela sam po ceo dan. Je l' to prolazno ili je tako sve vreme dok ga piješ?
A taj didermal, to je obična krema koja se kupuje u apoteci ili je neki lek-krema, je l' mi treba doktor za to?


Ako si koristila Merimin sapun, moguce je da si isusila kozu. Tako se meni to crvenilo prvi put javilo, dva puta dnevno sam je prala nekim medicinskim sapunom misleci da tako najbolje cistim lice. Od tad, samo tonici i to tek posto sam dobro regenerisala kozu. Didermal je meni inace lek za sve. Sve moguce osipe, crvenila, peckanje od parfema ili dezodoranasa...lecim time, pa cak i mackama mazem ogrebotine kad se tuku. U sebi ima betametazona i gentamicina, i stvarno pomaze. Pre neki dansam uzela mm-u posto mu se ruke svakog leta jako perutaju.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:48:22   
Anoniman
Zato sam i počela da koristim taj sapun, jer sam pre toga koristila tonike i gelove, pa sam mislila da mi se od toga pojavljuje crvenilouser posted image Otkako koristim sapun, a to je više odpola godine, ovo je prvi put da mi se pojavilo, a ranije se pojavljivalo malte ne jednom nedeljno, kad je vrućinauser posted image
Kupiću taj didermal, je l' njega da mažem svakodnevno, umesto kreme na tom području, kao preventiva, ili tek kad se pojavi crvenilo?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:52:49   
minavb
Mazes samo kad imas crvenilo. Jel te pecka? Mene je narocito peckalo kad se oznojim i obicno mi se pojavi sa desne strane, pored usne.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Crvenilo iznad usne
15.7.2010 18:54:50   
Anoniman
pecka i to jako...iznad cele usne i baš je crveno, jako je ružnouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Crvenilo iznad usne
16.7.2010 20:30:20   
Anoniman
mina, kupila sam didermal. Zbinjuje me sledeće: piše da je to kortikosteroid, i da mora da se koristi kao terapija, 7 dana, sa postepenim ukidanjem, i da mora da prepiše lekar. Takođe, piše da ne sme nikako da se koristi u predelu oko usta. Je l' to napisano onako, kao neko opšte upozorenje koje je više mera predostrožnosti, da se proizvođači "ograde", ili treba da pratim to uputstvo, tj da je ne koristim ipak?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Crvenilo iznad usne
16.7.2010 20:34:56   
minavb
Ja sam mazala. Ne secam se za sta mi je dermatolog prvi put prepisao didermal, ali sam ga posle koristila za sve i svasta, pa i za lice. Mozda ipak da odes kod drmatologa. Nemoj da koristis duze od 7 dana.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Crvenilo iznad usne
16.7.2010 20:36:42   
Anoniman
Izgleda ću morati da odem ipak, još samo da vidim ovu kremu što mi je Buba preporučila, i da probam krastavac, a to ću sad da iseckamuser posted image ...hvala ti u svakom slučaju, možda da odem samo do apoteke pa da pitam?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Crvenilo iznad usne
16.7.2010 22:11:42   
minavb
Pitaj obavezno, mozda je tvoja koza osetljivija od moje. Kazem ti, meni didermal za sve sluzi i uvek ga imam u kuci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Crvenilo iznad usne
20.7.2010 22:45:40   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Nedja

mina, kupila sam didermal. Zbinjuje me sledeće: piše da je to kortikosteroid, i da mora da se koristi kao terapija, 7 dana, sa postepenim ukidanjem, i da mora da prepiše lekar. Takođe, piše da ne sme nikako da se koristi u predelu oko usta. Je l' to napisano onako, kao neko opšte upozorenje koje je više mera predostrožnosti, da se proizvođači "ograde", ili treba da pratim to uputstvo, tj da je ne koristim ipak?

Odgovaram sa malim zakasnjenjem...didermal je kortikosteroid jakog djelovanja u kombinaciji sa antibiotikom...maze se 2 puta dnevno u tankom sloju NAJDUZE 7 dana...nije sve to proizvodjac napisao da bi se ogradio, nego je stvarno tako...ako ti nije do sada proslo(a nadam se da jeste), mazi taj dio ili hemel kremom za lice ili kremom sa nocurkom...eee da-pojavio se koziji sapun koji je za problematicnu, osjetljivu kozu...umjesto agresivnih tonika i losiona probaj njime da se umivas(moram da napomenem da malcice smrdiuser posted image )nadam se da sam pomogla


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Crvenilo iznad usne
21.7.2010 7:24:59   
Anoniman
Hvala lidija, prošlo je samo od sebe, ali će se sigurno pojaviti ponovo, pa je dobro da budem spremna i prikupim što više informacijauser posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Crvenilo iznad usne
21.7.2010 10:06:55   
minavb
Bas htedoh da pitam sta se desava, dobro je da je proslo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Crvenilo iznad usne
21.7.2010 21:48:23   
lidija 011
super, bitno je da je proslouser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here