|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:03:14   
boje
prosli put kad je radio analizu, sestra koja radi u laboratoriji mu je rekla da ne treba da imamo odnose 5 dana pred davanje uzorka.Pitala ga je i za antibiotike, ali tad ih nije pijo tako da ne znam kolika pauza treba da se napravi.user posted image user posted image Moracu nazvati lab.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:04:32   
Ana RR
Da, od 3 do 5 dana ne treba da imate odnose.. Pitaj ih za antibiotike, oni najbolje znaju!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:06:16   
Ana RR
MM je počeo da pije i Speman, pa sad videćemo šta se dešava. U petak ili subotu će i on ići u laboratoriju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:11:35   
boje
mm je vec uzimao speman i posle toga mu se nalaz znatno poprvio. cak duplo, ali ni to nije dovoljno.Pre spemana imao je 6 miliona, a posle 12.Doduse nije uzimao samo speman vec naftilong od 200mg i Zn kapsule.Nadam se da ce vam pomoci.Koliko ih dugo vec uzima?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:13:18   
Ana RR
Tek je počeo, pre nekih 10-ak dana. Ali njemu se sve u svemu spermogram baš dosta popravio, za prva tri meseca sa 9,5 na 22, pa posle na 35 miliona.
Ali se plašim da se nije nešto pogoršalo user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:16:10   
ljubičica
Ja se razumem samo u %. Koliko ti to dođe u % ?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:19:47   
boje
ljubicice na znam kako mislis? To je ukupan broj spermatozoida u ejakulatu
Ana reci mi da li ste se to vi odlucili na speman ili vam je dr preporucila?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:24:19   
boje
ana, nesto se ne secam, jesi li ti isla na HSG?

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:26:11   
Ana RR
On je to kupio na svoju ruku. Dr je njemu prepisao klomifen, vitamine E i C, i L-karnitin. Sve ostalo što je pio (pisala sam o tome na nekoj stranici ranije) smo sami uzimali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:27:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: boje

ana, nesto se ne secam, jesi li ti isla na HSG?



Nisam draga. Pošto sam uspela da zatrudnim u februaru, dr mi je rekla da ne moram sada ići na hsg, ali ako ne bude nekih rezultata do zime, ići ću da uradim.

< Poruku je uredio Ana80 -- 16.6.2009 12:28:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:30:00   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja se razumem samo u %. Koliko ti to dođe u % ?



Ljubičice, ne znam sad kako to da prevedem u procente user posted image

Donja granica je 20 miliona a gornja mislim 250 miliona, ne valja ni da je ispod donje granice a ne valja ni da je iznad gornje.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:31:35   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Ana80

Tek je počeo, pre nekih 10-ak dana. Ali njemu se sve u svemu spermogram baš dosta popravio, za prva tri meseca sa 9,5 na 22, pa posle na 35 miliona.
Ali se plašim da se nije nešto pogoršalo user posted image



Ana ne brini za njgov spermogram toliko! Vidiš da se stanje mnooogo popravilo. Sada već može da se kaže da je ok.
Eno pogledaj negde na predhodnim stranama kakv je bio spermogram sad kad napravismo bebu!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:34:02   
Ana RR
U pravu si Mod, ali više ne znam šta da mislim. Poslednji spermogram je radio mislim u martu i tad je bilo tih 35 mil. Videćemo kako je sada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:36:47   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: boje

ljubicice na znam kako mislis? To je ukupan broj spermatozoida u ejakulatu
Ana reci mi da li ste se to vi odlucili na speman ili vam je dr preporucila?


Kako kako mislim? Pa lepo ... Koliko je to u % ? Prosto.
A, znam ja da je to ukupan broj spermatozoida, nisam debil...
I mm je išao isto da radi spermogram, ali kod njega je bilo u % pa zato pitam.
Ali, nema veze, nebitno je.


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:37:21   
boje
moduser posted image user posted image user posted image . kako je nasa trudnica?
ana, jesi li ovaj mesec na klomifenu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:37:32   
Modessty
Jel će da radi ponovo?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:37:48   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Ana80

U pravu si Mod, ali više ne znam šta da mislim. Poslednji spermogram je radio mislim u martu i tad je bilo tih 35 mil. Videćemo kako je sada.


Ništa se ti ne sekiraj, mart je daleko, sad će da mu bude još bolji user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:38:25   
Ana RR
Ne znam kako je to u procentima, to valjda zavisi od laboratorije.. Videla sam da negde tako određuju količinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:38:53   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Modessty

Jel će da radi ponovo?



Hoće, u petak ili subotu ide.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:39:13   
boje
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: boje

ljubicice na znam kako mislis? To je ukupan broj spermatozoida u ejakulatu
Ana reci mi da li ste se to vi odlucili na speman ili vam je dr preporucila?


Kako kako mislim? Pa lepo ... Koliko je to u % ? Prosto.
A, znam ja da je to ukupan broj spermatozoida, nisam debil...
I mm je išao isto da radi spermogram, ali kod njega je bilo u % pa zato pitam.
Ali, nema veze, nebitno je.

stvarno ne razumem cemu taj ton
samo sam htela da ti pomognem.......

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:39:17   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja se razumem samo u %. Koliko ti to dođe u % ?



Ljubičice, ne znam sad kako to da prevedem u procente user posted image

Donja granica je 20 miliona a gornja mislim 250 miliona, ne valja ni da je ispod donje granice a ne valja ni da je iznad gornje.



Jel si Ana sigurna da je baš tako?!

Koliko znam kažu da treba da bude 40 miliona spermića.
ova brojka od 250 mi nešto mnogo velika


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:39:55   
Ana RR
Boje, ne uzimam klomifen, nisam ni prošli ciklus. Kad vidim stanje sa spermogramom onda ćemo videti da li ću ići na stimulaciju. Neću bezveze da se trujem hormonima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:41:10   
Ana RR
Mod, evo sad baš gledam u njegov stari spermogram, piše referentna vredost od 20 do 250 mil.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:42:53   
boje
IZVORNA PORUKA: Ana80

Boje, ne uzimam klomifen, nisam ni prošli ciklus. Kad vidim stanje sa spermogramom onda ćemo videti da li ću ići na stimulaciju. Neću bezveze da se trujem hormonima.
Pametno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Spermogram i spermokultura
16.6.2009 12:44:50   
Ana RR
To mi je i dr rekla, kaže da pijem ove čajeve što mi je dala pa ćemo lako preći na klomifen ako bude trebalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here