|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 13:21:57   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Ana80

e to bi moglo! idemo kod lenke na onaj izvor user posted image

user posted image user posted image user posted image
rekla sam mm da ću da ga utopim u taj izvor ako trebauser posted image user posted image user posted image user posted image


samo recite kad dolazite da vam i meze pripremim ... i opremu za ronjenje za vase muzice user posted image



Lenka najbolja si! user posted image
I meze nam spremas!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Spermogram i spermokultura
18.5.2009 7:25:37   
vila 07
MM je u subotu radio spermogram, danas kad zavrsim sa poslom idem po rezultate. Prošli put nisu bili sjajni, ali je od tada svašta nešto pio.
Uh, ne mogu da dočekam da vidim rezultate, nadam se da će biti bar malo bolji. Opet, strahujem.
Nisam nikom ni rekla, da me ne bi ispitivali.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Spermogram i spermokultura
18.5.2009 8:32:53   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vila 07

MM je u subotu radio spermogram, danas kad zavrsim sa poslom idem po rezultate. Prošli put nisu bili sjajni, ali je od tada svašta nešto pio.
Uh, ne mogu da dočekam da vidim rezultate, nadam se da će biti bar malo bolji. Opet, strahujem.
Nisam nikom ni rekla, da me ne bi ispitivali.


Biće bolje sigurno!
Ajde javi nam obavezvo kakvi su rezultati.

Ja imam zakazano kod moje dr u 11h. Videću šta će reći i za spermogram i za moje HSG rezultate.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 7:26:47   
vila 07
Skroz sam se sjeb... Nalazuser posted image . Prošli put je imao 8 miliona, a sad 7.  Stvarno sam se nadala da će se bar malo popraviti. Čitala sam da sa ovim bojem nema šanse prirodnim putem da zatrudnimo. Jbg. Šta dalje?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 7:59:36   
Modessty
Dalje... terapija za njega. Treba da pije lekove koje ce mu dr prepisati. Zatim vitamine C i E i cink.
Ako neće on sam, onda mu podmetni. Ako i to ne uspe..... onda neznam stvarno šta da ti kažemuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 8:02:22   
Modessty
MEni dr rekla da je njegov rezultat ok. Nije sjajan ali je ok. Da se malo oslobodi stresa user posted image (pitam se koliko će to biti moguće?) i da pije vitamine C i E i cink svaki drugi dan.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 8:06:35   
vila 07
Ma uzimao je sve. Ana je pisala šta je njen m uzimao i kod njih je to dalo rezultate. A kod nas ništa. Jedino što nije bio kod lekara, sve smo na svoju ruku. Pa ništa, onda prvo kod lekara.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 8:15:35   
daca77
Jao...moracu i ja svog dragog da posaljem da uradi analize...on sve izbegava i govori kako je sve u redu, ali da ja imam neki patoloski strah. Bojim se i da mu pomenem, jer je toliko osetljiv i podlozan stresu, oticice u aut...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 8:16:51   
Modessty
Malo je rizično uzimati na svoju ruku. Možda doza nije bila dobra za njega? Ili bi njegovom organizmu prijalo nešto drugo?
Sad ti moraš biti pozitivna i hrabra za njega. Muškarci su u stvari mnogo "nežniji" nego mi žene! Vrlo brzo padnu. Ti ćeš biti tu da ga podigneš i nateraš ga da ide dalje. Naročito je teško što je tim rezultatom povredjena njegova muškost.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Spermogram i spermokultura
19.5.2009 8:19:24   
Modessty

IZVORNA PORUKA: daca77

Jao...moracu i ja svog dragog da posaljem da uradi analize...on sve izbegava i govori kako je sve u redu, ali da ja imam neki patoloski strah. Bojim se i da mu pomenem, jer je toliko osetljiv i podlozan stresu, oticice u aut...


Ma kaži mu da dr to traži da neće da te gleda više ako mu ne doneseš njegov rezultat user posted image
Najbolje je da ti daju uput za GAK. Tamo su mnogo bolji uslovi nego na sudskoj medicini. A i rezultati stižu istog dana. Zamoli Bojana da ti to napiše u izveštaju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 22:31:41   
Zoka81
Devojke gotov je spermogram i od mm. Bas sam iznenadjena....negativno naravno. Prvi put je imao 5 miliona a drugi put jos manje. Problem je u tome sto je mm sportista i uzima testosteron inekcije koje su to sve napravile. Jako sam tuzna. Izgleda da kod nas nece biti nista od bebe. On mene ubedjuje da to sto on uzima je kolicinski malo i ne moze dam bude razlog svemo tome. Ne znam sta da radim. Ja uzimam kliomifen za dzabe.....
Da li se neka od vas razume u to...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:02:30   
leptir
Zoka,žao mi je što si se razočarala ali ne mora sad da to znači kraj jer spermatozoidi variraju.MM je prvi puta imao 65 mil. pa nakon toga 10 mil,a sad 45 miliona.I mi ganjamo, pijemo svašta pa valjda će nekad upalit.Nisam ti možda ništa pomogla ali te razumijem kako ti je.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:11:19   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: leptir

Zoka,žao mi je što si se razočarala ali ne mora sad da to znači kraj jer spermatozoidi variraju.MM je prvi puta imao 65 mil. pa nakon toga 10 mil,a sad 45 miliona.I mi ganjamo, pijemo svašta pa valjda će nekad upalit.Nisam ti možda ništa pomogla ali te razumijem kako ti je.

Leptirupa nije samo u tome problem sto ihje malo nego sto on uzima to sranje od estosterona i ne znam sada odakle da pocnem. Prvo mora to da ostavi i ocistisi se od toga i tek onda mozda dobije neke terapije da se spermogram pobolöjsa. Al ja kako vidim on ne zeli da to ostavi jer misli da problem nije u tome nego zato sto smo imali odnose skoro svaki dan pa kao zbog toga je spermica bilo tako malo. Ne znam ni sama sta da mislim i verujem..... Pre nego sto je predao spermu nisamo imali odnose samo 2 dana. Dal je moguce da je zbog toga?

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:12:12   
Zoka81
Jesam smotana pola slova sam progutala....oprosti

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:13:37   
Ana RR
Zoko, mora imati pauzu od 3-5 dana kada radi spermogram,  dva dana je malo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:18:35   
leptir
Mislim da apstinencija mora biti 3-5 dana , znači da je to malo a da se spermatozoidi obnove treba 3 mjeseca da prođe .Zato se i planira svaka tri mjeseca spermogram .Ni mm neće da ostavi cigare kaže kako drugi mogu imati bebu a puše a mi žene svega smo se spremne odreći.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:21:23   
Ana RR
Ne razumem zašto su takvi, pa mm čini bukvalno sve da bi se situacija popravili i da dobijemo bebu! Ni u jednom trenutku nije rekao da nešto neće da uradi!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:28:21   
Zoka81
Pa oni uvek misle da ne moze biti do njih, uvek lezi na nama...oni su zdravi i mogu da naprave bebu. Moj kaze on ima dete znaci nije do njega a ne vidi da je od tada proslo 10 godina i da se za to vreme svasta promeni....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Spermogram i spermokultura
30.5.2009 23:30:05   
Zoka81
Ima li jos neke devojke medju vama da joj muz uzima testosteron inekcije?

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Spermogram i spermokultura
3.6.2009 18:36:16   
Cecana
Cao svima,
zanima me da li ste cule za BioAstin tablete i da li je neciji muz koristio i kakvi su rezultati?
evo adrese na kojoj mozete da vidite o cemu se radi: www.vitamini.hr/3262.aspx
Zvala sam apoteke u Novom Sadu ali nisu uopste culi za taj lek.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Spermogram i spermokultura
3.6.2009 19:00:39   
Cecana
Nije mi uspelo da zakacim link pa ukucajte na googlu samo Bioastin i naci cete

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Spermogram i spermokultura
15.6.2009 18:55:44   
boje
cure, imam jedno pitanjce....mm pije doksiciklin do srede, a u ponedeljak treba ponovo da da uzorak na analizu.Da li je to dovoljna pauza? Bojim se da rezultat ne pokaze stvrano stanje?

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Spermogram i spermokultura
15.6.2009 18:58:45   
Ana RR
Mislim da je mm pravio pauzu od dve nedelje posle antibiotika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Spermogram i spermokultura
15.6.2009 19:00:28   
boje
ufffff, a bas mi treba taj nalaz, zato sto 25. idem kod dr.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Spermogram i spermokultura
15.6.2009 19:01:50   
Ana RR
Najbolje je da pitate u laboratoriji, ne sećam se da li je mm pravio pauzu zato što je morao ili se samo tako potrefilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Kašice za bebe
argus

Da li kupujete gotove kašice ili spremate same.

Gotove kašice (31%)

Spremam sama (26%)

I jedno i drugo (44%)


Ukupan broj glasova: 377

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here