|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
15.12.2016 9:46:04   
krin 40
Neka si I dreknula. Ljudi su postali teski idioti, cas_t izuzecima. Zato ja dizem frku I galamu gde stignem, Ja sto mogu da izblamiram coveka ne moze niko. Secam se jednom u tramvaju, nisam bila trudna, udje kontrola, nas deset___ uredno kucalo kartu, a jedna zena preko puta mene nesto laze
I kontrolor je pusta da ostane da sedi. Prvo sam napala njega.Sta smo mi ostali? Idioti a ona je pametna . Onda je on izasao a ja sam nastavila nju da zlostavljam izasla je deset___ stanica pre. Nemam vise pardona uopste

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.12.2016 9:47:55 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
21.12.2016 12:58:12   
Bebana17
Pre neki dan u posti red do besvesti, ja jedno dete y narucje i unutra (dok drugo spava u autu samo (ja nemam kome decu da ostavim kad muz nije kod kuce). Stanem u red uredno, sam portir krene da se dere na ostale u redu: propustite trudnicu sa detetom, hvala mu na tome. Sledeci dan druga posta red jos duzi, niko zivi ne reaguje, bilo me sramota da pitam da idem preko reda, a bas mi je bilo muka, jedva sam sacekala da zavrsim. U prevozu kako kad, nudili su mi da sednem i posle porodjaja, sto nije bas laskavo za moju liniju :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
22.12.2016 1:04:45   
Mariya
U pošti čekam redovno,boli ih uvo da me puste, ali svi ispred mene su penzosi od 300 godina,pa lakše je meni stajati i čekati nego njima.
Ali sam prošle nedelje imala prednost na pijaciuser posted image uslužila me prodavačica pre svih,kaže ona je trudnica, može preko reda, da se ne umara user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.9.2017 15:12:19   
Rosita
Ja sam resila da ne cekam. Gde god mogu vicem da sam trudnica ( ne vicem stvarno). E pa dosta je bilo. U bus plus pre neki dan portir ljubazan i kaze- naravno, odmah mi da prednost. Danas u banci, medjutim, situacija: redcina, 1 salter radi. Ja odmah portiru- tako i tako. On se snebiva. Ja: je l ima banka neki stav oko toga ili da ja idem? On- stanite do saltera da zavrsi trenutni klijent. Ja stanem. Uplata od 1 min. Sluzbenica pogresi i bude malo duze. Buni sr jedan gospodin, kaze em preko reda, em oduzila. Ja lepo nije do mene, imam samo uplatu. On kaze i on samo to. A preko reda, sam rekoh, jer sam trudnica. On ni pet no sest nego kaze i ja sam! Utom ja, svrsena svog posla- bez cekanja- izadjoh. No comment.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.9.2017 15:26:36   
dunja RR
Rosi, meni se to isto dešavalo u banci, ali od žena, i to mladih i nafrakanih.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.9.2017 15:44:53   
krin 40
Idiot..ja nigde nisamčekala,nisam se ni pravdala.I sad sa D svuda idem preko reda.Ako neko i misli nešto loše ne tiče me se.Šta briga vuka šta ovce misle o njemu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.9.2017 11:55:50   
Tatjana.87
Meni su u okruzenju davali prednost ,bilo je kada sam odbijala pogotovo prvih meseci,cekam u posti red njih petnaest i cika sluzbenik zna da sam trudnica i dere se na sav glas Hajde mala doazi ovamo a meni bilo neprijatno posto mi se stomak tada nije ni video.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.9.2017 23:16:34   
MamaNecaVo
Nikada nisam dozivela da mi neko kaze izvoli preko reda.
Srecom,apotekarke su uvek imale razumevanja i opominjale dezurne penzionere da trudnica ima prvenstvo (isto je tako bilo i kod lekara).

Postra,gradski ... uzas.Uglavnom okrenu glavu i prabe se da ne vide stomak.Koje se zaista i nije video do 7meseca ali u 9-tom nema sanse da bi me omasili (pokretna loptica koja se kotrljala a ne hodala!).

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 12:51:00   
mama Jo
Sada sam 8.mesec i samo jesnom su me.propustili u Idei i to zato sto je covek za kasom rekao 😏

Inace sam bila u Grckoj i u Makedoniji sa velikim.stomakom, isla redovno u prodavnice nigde niko me nije propustio....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 12:55:35   
MamaNecaVo
Nikad.. ni sad sa bebom.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 12:58:02   
isidora88
Propustili su me juce u Rodi. A u Tempu sam stala na kash gde pise da trudnice imaju prednost, i lepo prosla ispred netrudnih i stala. Bas me nervira bezobrazluk ljudiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 12:59:20   
mama Jo
To je katastrofa....stvarno!

Bila sam nedavno u socijalnom da produzim bolovanje, zena sa troje dece je cekala u redu.... ja sam posle dva sata doala na red, ona je i dalje ostala kad sam ja otisla kuci. Da li je moguce? Evo sad sam se iznervirala opet

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 13:01:40   
Sarav
Ja nikad nigde nisam čekala. Lepo se javim da sam trudnica i završim posao, a kome se ne sviđa nek se žali.
Žao mi bre bude kad vidim trudnu ženu negde da čeka u redu, ko zna koliko bolesnih ima tamo. E tad opomenem portira da ima trudne žene koja čeka, ako je već nju sramota da pita da ide preko reda. A svi se samo prave ludi, i kad je ženi stomak do zuba okrenu glavu i prave se da ne vide. Uf, što me to nervira.. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 13:05:21   
MamaNecaVo
Mene samo zanima kako ih nije sramota.
Pre neki dan sam 4 autobusa propustila apropo teme (nisam trudna bila sam sa bebom).jer niko nije hteo kolica da mi pridrzi na sekundu da udjemo.

Jedna beba,gospodja full nasminkana sedi na stanici i komentarise sto ga nisam ostavila kuci kakva sam ja to majka.
Inace smo kod doktora isli.
E tu sam pukla i svasta joj rekla.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 13:09:59   
Sarav
Ne znam gde ti živiš, ali po Nišu u gradskom uvek kondukteri pomažu oko kolica.
E, na koje grane smo pali kad ni zbog bebe niko neće da priđe da pomogne..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.11.2017 13:15:30   
MamaNecaVo
U Beogradu smo.
I umesto 15minuta kuci smo putovali 1.5 sat.
Da ne komentarisem one koji su kolutali ocima kada se beba posle tog vremena unervozila jer mu se spavalo.
Jedino sto tu deonicu ne mozemo peske zbog auto puta.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.11.2017 8:30:05   
mama Jo
Ja sam ostala iznenadjena i zaprepascena koliko se ljudi ,,prave ludi" i ,,prave da ne vide" trudnicu sa ogromnim stomakom i zenu sa detetom/decom

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.11.2017 10:37:10   
MamaNecaVo
Okrenu glavu.
Nikad necu zaboraviti kad mi je jedna zena srednjih godina sela ispred nosa,jos me gurnula i rekla kako stomak nije videla.
A ja stomak dva metra ispred bukvalno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.11.2017 15:48:31   
mama Jo
Upravo to...strasno, meni stomak do zuba, stojim u ogromnom redu, okrenu se i pogledaju mi stomak, ne lice, i kao ju ja nisam ni primetio/la... ma ajde molim te.

Upravo iz tog razloga uvek ali uvek sam zaista propustila trudnicu i zenu sa detetom/decom kad sam se nasla u slicnoj situaciji... bas zato sto mens gotovo nikada nisu. Ma koliko da sam bila u zurbo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.11.2017 15:49:08   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Upravo to...strasno, meni stomak do zuba, stojim u ogromnom redu, okrenu se i pogledaju mi stomak, ne lice, i kao ju ja nisam ni primetio/la... ma ajde molim te.

Upravo iz tog razloga uvek ali uvek sam zaista propustila trudnicu i zenu sa detetom/decom kad sam se nasla u slicnoj situaciji... bas zato sto mene otovo nikada nisu. Ma koliko da sam bila u zurbi



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.11.2017 17:02:36   
MamaNecaVo
Meni je ipak neprocenjiv pogled persona kojima recimo u posti kazu,zena je sa detetom sacekajte malo.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
1.12.2017 0:26:59   
Srecko47E
Ne
Ne znam kako to uopste izgleda

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.4.2018 23:46:32   
MimaKos
Ja nikog nisam ni pitala nego stanem ispred svih i kad zavrsim zahvalim se, jedna me budala samo pitala nesto i ucutkala ga kad sam se okrenula i sam je video stomak..

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
30.4.2018 0:52:01   
bojana92
Kod naas u selu,retko ko hoce da pusti preko reda.U prodavnici ne secam se da li su me nekad pustili.U posti pre par dana me zena pustila preko reda,jer je bilo samo njih dvoje koji su cekali red.Kad je bio deciji,niko nije hteo da me pusti.Posle par dana odem da platim racune,u ruci drzim gomil racuna,njih par ispred mene i niko da me pusti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
30.4.2018 0:53:55   
MimaKos
Ma sta da te pusti, ko? Lepo pise da imas prednost, lepo prodjes sam na pocetak reda i cao, i zahvalis svima kad zavrsis.. ljudi su bezobzirni!

< Poruku je uredio MimaKos -- 30.4.2018 1:00:45 >

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here