|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i fakultet
12.1.2014 21:52:14   
Sanjalicaaa
Ana, jel' ti se sestra negde zaposlila? Blago njoj kad je sve zavrsila. Ja sto sam blize kraju to mi teze pada user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sanjalicee, pa ti si koleginica moje sestre user posted image doduše, ona je prošle godine dala master, završila sve. Zapni dok imaš slobodnog vremena user posted image



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnoća i fakultet
12.1.2014 21:54:17   
Sanjalicaaa
NM to ti je super. Ja necu imati kome da ostavim bebce na cuvanje. Ali se nadam da do juna diplomiram. Takav mi je bar plan.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnoća i fakultet
12.1.2014 21:55:54   
Ana RR
Nije, to baš teško ide user posted image ali drži časove (španski, engleski, portugalski), ima par devojaka kojima je praktično sve završila, od seminarskog, diplomskog do mastera.. snalazi se dok ne krene neki ozbiljan posao. Koje si to godište? Ona je '88.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnoća i fakultet
12.1.2014 22:01:29   
Sanjalicaaa
Ja sam '90. Pa da, tako to ide sa spanskim. Ja iskreno i ne planiram da radim u struci, upisacu master u oblasti ljudskih resursa pa mozda se tako izvucem. Mnogi sa filoloskog upisuju master na nekom drugom faxu zbog posla.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here