|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
23.1.2011 22:36:46   
IVA 11
Puna kuca, svaka ti cast, eto sta ces! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
24.1.2011 13:23:40   
morena
IZVORNA PORUKA: nela79

Za mog Vanju je dr u 5.mjesecu rekao da je curica. Ali koliko se vrtio ja dr bas i nisam povjerovala. Bila sam upravu u 8. je pitao dr jesmo rekli sta je, mm i ja kazemo rekli ste da je curica. A ovaj ce : U Bogme sam pogrijesio!! To sto se tad na ekranu UZ vidjelo 100% je pokazivalo da je u mom stomaku djecakuser posted image


I meni isto tako. A ja se razveselila curici, dala joj ime, kad ono narastao joj pišo. user posted image
A ja sam od početka imala osjećaj da je dečko.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
24.1.2011 13:24:57   
Anoniman
Meni je jedan stari dr u 16toj nedelji rekao da je decak i naravno bio je u pravu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
12.3.2011 8:46:03   
tijatija
Meni su oba puta pogodila, prva trudnoca u 14 toj nedeljei curica, a druga tek u 22 nedelji

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.3.2011 10:05:29   
mirjanica
Meni je dr jos u 12. nedelji rekla da je devojcica, ali 70% je sigurna! Sledecih nekoliko puta se nije videlo! I onda, u 22. nedelji kaze, u al smo pogresiliiii, ipak je decak i pokazala mi pisu!!! Ja sam bila totalno u soku, imala sam osecaj od pocetka da je devojcica, dala joj ime, obracala se u zenskom rodu... Kakav je to sok bio za mene, dva dana sam imala neki cudan osecaj! Sad sam se navikla i bas volim sto je decko, ma samo da mi je ziv i zdrav!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
8.4.2011 15:55:26   
nencydrew
Meni je dr pogodila za devojčicu!

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
8.4.2011 15:56:38   
jelenadunja
I meni su pogodilia da je devojcica na drugom expertnom

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
25.4.2011 21:35:46   
AndreaK
Meni je isti lekar, u obe trudnoce odmah rekao da je musko...tako da je procena u mom slucaju bil 100% tacna.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
25.4.2011 23:12:47   
jance
pojma nemam, iskreno srecna sam sto je sve ok, al na prvom ekspertnom mi dr. rece da misli da je decak, al nije siguran, posto je pupcana vrpca nisko izmedju nogu pa slabo vidi....
ja inace jos uvek ubedjena da je devojcica da se razumemo user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
25.4.2011 23:16:28   
JMPM
I mm i ja smo imali osecaj da je devojcica i zvali smo je imenom,a ne bebom user posted image .Na drugom ekspertnom nam je dr. rekao da je decak i evo ga zrav prav vec veliki user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
26.4.2011 9:37:29   
jance
ok. znaci kod drugog ekspertnog vec mogu da budu vise sigurni.....
iskreno, meni je savrseno sve jedno sta ce biti, al nekako u glavi imam da ce biti devojcica, o muskom imenu ni ne razmisljam....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 12:47:34   
druzica
Zene, u kojoj nedelji prvicno se vidi pol deteta dali moze pre 15 nedelje da se vidi.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 12:49:40   
Anoniman
Draga, ako imaš sreće dobrog Dr sa dobrim UZ, može da se vidi u 16 nedelji, ne verujem da može pre, mada evo neke žene gore pišu da im je dr rekao pol i u 14oj i u 12 nedelji...

< Poruku je uredio BubaMira -- 1.7.2011 12:50:58 >

(odgovor članu druzica)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 12:53:43   
jance
ovako, meni rekose da se vec na prvom ekspertnom moze videti ako je beba dobro okrenuta.. meni je dr. tada rekao da misli da je decak a na drugom UZ posle u 15.oj nedelji mi je rekao citiram: sad sam malko sigurniji da je decak... e sada, za nedelju dana idem na drugi EUZ, kod drugog lekara pa cemo videti... ja jos uvek nekako potajno ocekujem da je devojcica.. ne da se ne radujem decaku, taman posla! al mi nekako cudno user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 12:55:57   
MarijaBg
Meni je Dr na 4D u 14-oj rekao da je 100 posto devojcica i naravno nije me slagao user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 12:57:22   
Anoniman
Meni je Miško raširio noge za običan UZ u 14 nedelji user posted image I naravno, znali smo 100% da će biti muškić

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 13:38:49   
bea83
baš sam se iznenadila kad sam pročitala vaše postove i shvatila da se pol može videti tako ranouser posted image nisam imala pojma, ja mislila da pre četvrtog petog meseca nema šanse, kad ono ima i to velike i prilično su tačne prognoze koliko sam shvatilauser posted image samo nekoliko njih je odlučilo da malo muči mame pa su se femkali oće da budu malo bata, malo sekauser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 1.7.2011 13:39:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 17:02:38   
*boka*
Kod nas je bila greska. U 14. nedelji je doktor rekao da je decko, cak mi je pokazao kako ima visuljak izmedju nogu (kako je on rekao, klati mu se nesto izmedju nogu), a tek sa punih 17. nedelja nam je receno da je devojcica. I evo do danas je ostala devojcica, s tim da se sad jasno vidi.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2011 22:10:59   
Brana
IZVORNA PORUKA: n i n a

Meni je Miško raširio noge za običan UZ u 14 nedelji user posted image I naravno, znali smo 100% da će biti muškić

moj je rasirio "teska srca" u 17 nedelji,na 4d UZ,i odmah se videlo da je deckicuser posted image user posted image
Ali znam dosta mojih prijateljica kojima su omasili procenu pola bebe,mislim da je za to najbolji 4d UZ....


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
17.11.2011 15:20:44   
ikacc
Meni je u petom mesecu rekla dr. devojcica, i stvarno je bila devojcica.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
17.11.2011 22:50:30   
crazymama
meni je dr na 4d u 16.nedelji rekao da je devojcica, ali po nekim merama unutrasnjih genitalnih organa (valjda jajnika)... rekao mi je da ugao izmedju tih organa iznosi 36 stepeni, a da je sve ispod 45 stepeni zensko.
danas sam isla na amniocentezu i prilikom obicnog ultrazvuka druga dr mi je rekla "cini mi se da je devojka"... ipak, tacno cu znati za tri nedelje kad stignu rezultati amnio.

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.11.2011 23:40:33   
cicimummy
meni je dr na drugom uz rekla da je decak,tad sam bila u 17.nedelji.Dala nam je i slicicu pise :) Ako je suditi po slici decacic je sigurno :)user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
11.12.2011 11:54:26   
crazymama
amniocenteza je potvrdila da je moj dr u 16.nedelji pogodio pol... :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
13.12.2011 15:12:58   
mirka81
Nama je doktorka na obicnom UZ u 16 nedelji rekla da misli da je user posted image i nadam se da ce tako i ostati, a u petak idemo na ekspertni u 22 nedelji pa ce ekspertni doca nadam se da potvrdi user posted image . Ako kaze da se i sad 100% ne vidi "ona stvar", onda zbog njega i bolje da ostane devojcicauser posted image !

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
13.12.2011 18:04:39   
vukosava
Meni su rekli u 21 nedelji na UZ i pogodili su. Bila sam jako srecna jer sam zelela bas devojcicu. Jedna drugarica mi je rekla da je sin malo malo pa zapisava i to bas pa sam se stalno salila hocu devojcicuuuuuu necu da me zapisava beba (i nije jos nijednom)

(odgovor članu mirka81)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here