|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
3.5.2014 20:33:45   
branki*
verolina,dragauser posted image user posted image sta znam,zvuci besmisleno,ali,uradih to.
sad sam citala temu unazad-najezila sam se bukvalno na onu pricu o ciki koju si pisala i na ono sto je ivanka napisala..a,setih se da je moj brat kao klinac imao neke 2 bradavice na saci i vrlo su mu smetale,isao je kod lekara ,dobijao neke masti,isao na spaljivanje,ali uvek su se vracale i bas mu je smetalo jer ih je uvek zakacinjao.i opet moja mama ga odvede kod jedne babe tu u komsiluku,inace je zena domacica,vodi domacinstvo na selu,normalna i prizemna i razumna,nije vracarka ili slicno,jer ona zna da skida te bradavice.znam da je ona mom bratu to obavila crvenim koncem i nesto rekla,ne znam sta i sutradan su bradavice jednostavno otpale i nikada vise ih moj brat nije dobio.ne umem to da objasnim.palo mi sad na pamet.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Crna magija
3.5.2014 20:58:43   
Verolina
Ne spominje se vise cika, hvala boguuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Crna magija
3.5.2014 21:17:37   
zece
Ako imate napraveno crna magija molete se na bog postete pricestete se ima molitva za crni magii pitajte u crkvata da vi ja dadat prskajte sveta voda u domot kadete so timjan. Zapalite si sveka crkovna dom pored ikonite u domot

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Crna magija
8.3.2015 0:19:47   
acalukic
ahaha koje su ovo gluposti, kad cujem crna magija slatko se nasmejem,samo osobe koje su sujeverne i slabo veruju u Boga njima se moze nabaciti ta glupost, ali sutra malo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Crna magija
12.3.2015 18:19:41   
Plavusa34
pa neznam nisam bas verovala ali kad ti nista neide kako hoces i imas u svojoj blizini ljude koji se raduju tudim mukama neznamuser posted image user posted image

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Crna magija
3.5.2015 16:03:04   
mala_mrva
Cao, nova sam ovdje i bila bih jako zahvalna kada bi mi neko pomogao. Imala sam velike tragedije u porodici i imam vrlo tezak i komplikovan zivot. Na pamet mi je pala vlaska magija. Nisam iz Srbije, ne znam nikoga i ako ima neko neki kontakt mozda. Unapijed zahvalna!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Crna magija
4.5.2015 16:43:27   
Meisje
O,javi i meni kad nadjes nekoga ko moze zivot da ti sredi!
Bez sale,okreni se sebi i svojim najblizima kad te nesto muci. Ljudi imaju veliki problem sa prihvatanjem odgovornosti,nemoj da trazis da ti neko resi problem nego sama pokusaj da nadjes razlog zasto ti se desavaju lose stvari,u najvecem broju slucajeva smo sami krivi

(odgovor članu mala_mrva)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Crna magija
7.9.2015 17:40:11   
Accaa
Moram da se i ja ubacim. Ja sam imao crnu magiju. pomogao mi je

Obrisan mejl :-)

< Poruku je uredio Nada RR -- 7.9.2015 18:43:17 >

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:19:34   
Markosr
Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me. Zena je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem


EDIT: Nije dozvoljeno ostavljanje ličnih podataka!

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.10.2016 22:22:23 >

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:26:43   
Divnica
Ma gluposti,kakva crna magija . Ko jos veruje u to,za pare ce dosta ljudi da radi kao prorocica , skidac magije ili kako se vec zovu ti ljudi . Hahaha

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:35:01   
Markosr
Veruje onaj samo ko ima problema te vrste.I niko drugi.A svako ima pravo da veruje u sta hoce.Ne verujem da biste se smejali da vas to zakači.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:41:35   
Divnica
A kako da znam da je crna magija pa da idem kod vracara? Mozda je samo zivot.
Koji su to problemi koje resava vracara? Ja neam stan zivim privato, nemam posao dovoljno para...
Hoce li da mi stvarno pomogne? Icicu

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:45:23   
Markosr
Nisam ni ja znao vec me rodjak posavetovao da odem i proverim sta je u pitanju.Tako sam i otkrio uzrok problema.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:48:35   
MicinaMama
Treba samo verovati u gospoda Boga.Treba mu se nakloniti i ispovediti i naj sitniji greh,pokajati se od srca.Onda od Boga dobijes mir u svojoj dusi,sve dok Gospoda drzis za jednu ruku niko ti nista ne moze.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:51:00   
Markosr
Bog nema veze sa zlom u ljudima.Ni meni nije pomogao vec mi je pokazao put kome da se obratim.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:56:05   
MicinaMama
Bog sa magijom nema nista niti kada upucuje kod nekog maga,to su samo crne sile.Bog uvjek hoce njemu da se obratis,jer Bog je jaci od svakog zla.


(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Crna magija
28.10.2016 22:56:06   
vocicana
Markosr, zamolicu da se zbog postovanja pravila na forumu, ne pisu od sadapa ubuduce vise od tri posta u temi, morate se prebaciti i u drugu chat temu. Procitajte pazljivo pravila za koriscenje foruma, hvala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:03:22   
lesica
Markosr, mene jako zanima kako ste vi došli do toga da vam treba pomoć nekoga za skidanje crne magije. Mislim šta vas je navelo da razmišljate o tome. I kako ste rešili probleme user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:18:09   
Markosr
Nisam ja znao za to dok me rodjak nije uputio.Uputio me kod te zene i ona mi je pomogla.Sad živim normalan život i ne zelim ni da se setim toga.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:23:04   
lesica
Pa kako onda preporucujete nesto kao pomoc ako necete da pojasnite sta je bilo i na koji nacin su vam problemi reseni user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:25:06   
Markosr
Zena je odradila ritual ciscenja.Ako te interesuje ili imas neki problem,pitaj nju,ona ce ti pojasniti sta i kako.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:30:56   
lesica
Pa mene interesuje iskustvo zadovoljne "musterije" a ne pruzaoca usluge. Eto lepo ste se ponudili da vas zainteresovani kontaktiraju, pa ja zelim da javno cujemo iskustva. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Crna magija
28.10.2016 23:43:19   
Markosr
Zadovoljan sam jer mi se zivot ponovo vratio u normalu.Sve je bilo kao pre u mom zivotu.Vratio sam porodicu,ponovo ozivio posao,prijatelji me ne izbegavaju.Odradila mi je i ritual za posao,zaradjujem pet puta vise nego ikad pre,ma, zena je cudo.Nedavno mi je pomogla da sklopim vazan posao za firmu.I ubuduce cu koristiti njene usluge.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Crna magija
29.10.2016 0:39:06   
World
Cekaj, nema one ikonice OMG da stavim.. Daj bolan, pa gdje si nasao da reklamiras gatare na ovakvom forumu, cccccccc!

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Crna magija
29.10.2016 9:02:21   
branki*
u kraju gde ja zivim to je bas zastupljeno,po selima pogotovo,to je njima normalno da idu kod vracare ili kod nekog da im gleda ili skida nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here