|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
29.10.2016 9:06:11   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: branki RR

u kraju gde ja zivim to je bas zastupljeno,po selima pogotovo,to je njima normalno da idu kod vracare ili kod nekog da im gleda ili skida nesto.


Vlaska magija.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Crna magija
29.10.2016 9:55:49   
isidora88
Vecu glupost nisam procitala, gatara ti je vratila porodicu, dala ti super placen posao, kako da ne. Sve te sto reklamiraju i koji se bave vradzbinama treba debelo kazniti. Ej bre na napacenom narodu nasli da zaradjujete user posted image
Ako se neceg grozim to je kad se otima od nemocnih

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:06:26   
MicinaMama
A to je toliko opasno...jer magovi prizivaju lose sile da sklope dogovor sa njima i posle moras sam da ih se rijesavas.
Zato kazu moras prestati da verujes u to i da se molis Bogu pa kako ti bude.Jer je sve privremeno.Sto se kaze onaj uvek dodje po svoje.

Nikome to ne donese dobro pa makar mislili da je sada dobro...

Ljudi jadni iz vapaja trce tome jer lakse je se zlu odmah na ruke nego dobro iscekati.

Zasto se kaze da onaj ko u to neveruje nemoze mu niko nista.Zato sto je covjek vlasnik svoje duse i ona pripada Bogu,a ako je ti sam dobrovoljno das vragu e onda je njegovo.Mada covjek pokajanjem moze i da se izvuce.

vrag je lukav i svasta cini i namesta da bi mu se ceovek primolio.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:11:17   
branki*
prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:14:20   
Animsaj9
Nasi neki prijatelji su se gadno navukli na nekog ne znam kako bi ga nazvala carobnjaka iz Oza user posted image , nisu mi uopste jasni , pametni ,skolovani ljudi i veruju u takvo nesto .
Covek im dolazio u kucu , pa kao terao neke zle misli , neke potkovice kacio , eksere vadio , i pare uzeoouser posted image , meni je to smesno i jadno

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:19:01   
MicinaMama
Ako i negledamo versku stranu,moze i ovako.Covek kad je depresivan ni je dobar ni sebi ni drugima i zraci negativnom energijom.Verujuci u nekakvo brzo izlecenje ode tako kod nekoga i sam u svojoj glavi covek ocekuje i veruje u izlecenje.Sa ti postaje pozitivniji i sve ode boljim tokom.Tako da ovi magovi postaju samo zabluda cista.

Sve je u covekovoj glavi


(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:23:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: branki RR

prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .

Tacno tako...stigle ovce za sisanje user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:29:23   
popkica bebic
Da se ne pitamo zasto srpski narod strada... Uzas! Boga odbacismo zarad "cudesnih" zena. Samo je Bog svemocan, a On je Istina. Sve magije (bele i crne) od Njega nisu. Molitva, Sveto pricesce, post i Liturgija vode u spasenje. Ave lose od nas je samih. Primera radi, kada neko padne ispit a nije ucio, pa nije kriv profesor, dakle lose smo postupali ne ucivsi za ispit. Ali, nama je lakse da okrivimo crnu magiju i potrazimo pomoc od bele, nego da pred Gospodom sagnemo glavu i pokajemo se. Molitva! I Hristos, Savrseni Bogocovek je stradao, a nije niko bacio magiju na Njega. Covek se kroz lose stvari najbolje prociscava i vraca na pravi, Boziji put. Gospod nekad nevolju salje da bismo Ga se setili i zatrazili pomoc od Njega!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:31:20   
MicinaMama
Popkica bebic tako je

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:33:49   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: branki RR

prvo kad odes kod njih oni te pitaju je li verujes u to i strogo ti naglase da moras da verujes,jer ako ne verujes,nista.to mu onda dodje lakse izmanipulisati tog nekog .

Tacno tako...stigle ovce za sisanje user posted image

Slazem se !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Crna magija
29.10.2016 10:41:23   
emicaa
Boze me sacuvaj sta sve necu procitati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Crna magija
29.10.2016 11:15:48   
Markosr
Muka mi je od ovih sto spominju Boga i spasenje.Takve ne izlaze od vračara.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Crna magija
29.10.2016 11:25:59   
MicinaMama
Ko u Boga veruje ne veruje u magije,jer od Boga nisu.

(odgovor članu Markosr)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Crna magija
29.10.2016 11:43:51   
lesica
Sve i svasta ispisano, ali opet markosr meni nije odgovorio na pitanje user posted image

Iz onog sturo napisanog meni deluje kao da je protrljana carobna lampa i puuuuf reseni problemi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Crna magija
29.10.2016 11:45:26   
MicinaMama
Lesica,to se ne prica user posted image ...prekinuce se cini hehe

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Crna magija
29.10.2016 12:15:36   
Sanjica26 RR
Meni ne ide u glavu da ljudi u 21.veku i dalje idu kod vracara. Slazem se sa popkicom. Spasenje se trazi u Crkvi, a ne od nekih zenturaca sto resavaju probleme. Pitanje da li ih uopste resavaju??
Branki, ti i ja smo u istim krajevima tako da znam o cemu pricas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Crna magija
29.10.2016 12:27:39   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Meni ne ide u glavu da ljudi u 21.veku i dalje idu kod vracara.

user posted image
ni meni nije jasno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Crna magija
18.10.2020 12:09:56   
Danka111
Da li mi mozes dati kontakt od tog covjeka molim te....imam veliki problem, probala sam sve , nrmam vise snage jos mi je samo to ostalo da probam....molim te za kontakt


(odgovor članu Anton)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Crna magija
29.10.2020 22:35:36   
Dragica Draga
Ova tema 🙄
Ljudi se hvataju za slamku, jedino obkasnjenje

(odgovor članu Danka111)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Crna magija
1.11.2020 8:44:54   
branki*
iznenadili biste se koliko obrazovanih ,visoko obrazovanih ljudi veruje u crnu magiju i cak ide po savet.kad je vec aktivna tema.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Crna magija
1.11.2020 18:52:54   
smeško
Зато што покушавају да повежу нешто што се искоришћава код нас и оно што се не чита. Ала сам објаснила. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Crna magija
1.11.2020 19:35:46   
Dragica Draga
Ima i toga. Verovatno traze bar neko objasnjenje za neke stvari koje im se dese u zivotu, mozda da ih lakse prihvate.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Crna magija
2.11.2020 13:42:07   
mikica88
Svasta ljudi pokusavaju kad im je tesko.
Takvih sam se stvari naslusala ranije , da mi je mucno i ispricati.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Crna magija
23.12.2021 23:58:31   
Mirko Svirko
Sada kad je bila serija "crna svadba"  neki ce ljudi jos vise poverovati...

Ne znam da li je neka zenica gledala seriju.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Crna magija
24.12.2021 0:11:05   
Sanjica26 RR
Ja nisam. Sama pomisao na to mi je grozna. Mogu da zamislim kakva je serija. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.12.2021 0:19:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here