|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AD kapi
19.2.2011 22:53:29   
Anoniman
Jer beba može da ih aspirira i da se uadvi, koliko sam ja shvatila.

Ja sam prestala Marku da ih dajem. Dr u dečijoj bolnici misli da on možda reaguje na riblje ulje iz njih, i tvrdi da ima dovoljno i A i D vitamina u dohrani, i da će sad proleće pa ću da ga sunčam, i da je za njega bolje da ne dajem.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 501
   RE: AD kapi
19.2.2011 22:59:55   
jovicaa
uuu, pa sto su mi onda to prepisali??? nista mi nije jasno
a zar nije postojala neka afera vezana za vigantol??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: AD kapi
19.2.2011 23:01:14   
jovicaa
da li uljane treba da se drze u frizideru? ja to nisam nasla u  uputstvu i  vec dva meseca ih drzim u sobi!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: AD kapi
19.2.2011 23:01:36   
Anoniman
Da, oko kapaljki.
A jel Vigantol uljani rastvor? Negde sam čula da jeste, pa mi nije jasno, zašto Vigantol sme da bude uljan a AD kapi ne???

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 504
   RE: AD kapi
21.2.2011 12:51:13   
lanajelena
Opet neka frka oko kapi,to je da poludis,Tg Farm kapi sadrze emulgator e211 koji je stetan,pokusavali su da stupe u kontakt sa tom firmom navodno se niko ne javlja ...odustacu od davanja kapiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: AD kapi
22.2.2011 0:58:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Opet neka frka oko kapi,to je da poludis,Tg Farm kapi sadrze emulgator e211 koji je stetan,pokusavali su da stupe u kontakt sa tom firmom navodno se niko ne javlja ...odustacu od davanja kapiuser posted image
A ja njih kupila, i sta sad raditi grrrr????? Cekacu da vidim sta ce mi reci u bolnici, e ovo je da poludis........

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 506
   RE: AD kapi
22.2.2011 3:29:58   
Iwana87
ja to uskoro prestajem da dajem.Prvo su me iscimali da danima nisam spavala misleci da moje dete stvarno ima rahitis.Ne znam za vas ali kad mi neko kaze nesto ja odmah trazim simptome,pa kontam nema sanse,onda mi rekose da letos nije ni trabao da pije pa od svega toga u stvari ima i visak,sreca sto je primeceno sad,da je nastavilo ovako i da se ostetili bubrezi ubila bih sem.Tako da zbogom kapi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: AD kapi
22.2.2011 10:29:52   
Anoniman
Onda cu sacekati da vidim sta mi kazu pedijatri, jer sam samo ove nasla koje sam gore navela, bas nisam pametna sta uraditi...user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 508
   RE: AD kapi
22.2.2011 10:33:01   
Anoniman
Koliko kapi da dajem ako jednom dnevno ima dohranu? Kontrola nam je tek u martu,a ne znam do tadkoliko da dajem.Dok sam samo dojila,rekose 6,sada ne znam.Please hellp.user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 22.2.2011 13:13:36 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 509
   RE: AD kapi
22.2.2011 10:59:07   
marija32
Cind, procitaj sta pise u uputstvu, ili zovi halo bebu.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:02:00   
jovicaa
kako sest, kojih kapi? nama su rekli 3 kapi uljanih ad...???? i da li se to drzi u frizideru

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:03:48   
marija32
Ja ne drzim u frizideru.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:04:16   
jovicaa
a koliko kapi dajes i kojih kapi?

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:05:38   
marija32
Ja dajem jednu kap nedeljno dok je ovako lose vreme bez sunca, i to mi je mm doneo neke iz Austrije D3 Oleovit.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:24:06   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Opet neka frka oko kapi,to je da poludis,Tg Farm kapi sadrze emulgator e211 koji je stetan,pokusavali su da stupe u kontakt sa tom firmom navodno se niko ne javlja ...odustacu od davanja kapiuser posted image
A ja njih kupila, i sta sad raditi grrrr????? Cekacu da vidim sta ce mi reci u bolnici, e ovo je da poludis........

i ja imam njih.... stvarno nisu normalni.... svako malo neka frka oko kapi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:26:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Opet neka frka oko kapi,to je da poludis,Tg Farm kapi sadrze emulgator e211 koji je stetan,pokusavali su da stupe u kontakt sa tom firmom navodno se niko ne javlja ...odustacu od davanja kapiuser posted image
A ja njih kupila, i sta sad raditi grrrr????? Cekacu da vidim sta ce mi reci u bolnici, e ovo je da poludis........

i ja imam njih.... stvarno nisu normalni.... svako malo neka frka oko kapi

A tako nam je... Sta da se radi!!!

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 516
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:29:40   
SareniVrabac
i koje sad davati?! kad sam ove kupila, zena u apoteci mi je rekla da samo njih ima sada na trzistu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:30:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

i koje sad davati?! kad sam ove kupila, zena u apoteci mi je rekla da samo njih ima sada na trzistu
Nemam pojma da ti iskreno kazem, i meni su rekli da samo njih sad ima user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 518
   RE: AD kapi
22.2.2011 11:35:34   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

i koje sad davati?! kad sam ove kupila, zena u apoteci mi je rekla da samo njih ima sada na trzistu
Nemam pojma da ti iskreno kazem, i meni su rekli da samo njih sad ima user posted image


i kako onda ne poludeti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:35:11   
Anoniman
6 kapi AD3 vodene.Mislite da je mnogo?user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 520
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:42:22   
marija32
Cind, nisam dr akli mislim da to jeste mnogo, ali ako ti je dr rekao da dajes toliko, onda nema sta da brines. Na uputstvu pise koliko se kapi daje.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:49:36   
isidora88
imate vigantol da kupite,od februara su ga opet odobrili jer je sad u novom pakovanju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:52:26   
Anoniman
Na prvoj njegovoj kontroli,neka dr nam je rekla 3 kapljice,na drugoj kontroli kod ove sada nase dr rekla nam je da mu dajemo 6,jer samo sise.user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 523
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:53:29   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Cindarella

6 kapi AD3 vodene.Mislite da je mnogo?user posted image


Meni ovde dr rekla 5,a u uputstvu piše od 3-5,tako da sam je slušala,šta ću...user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: AD kapi
22.2.2011 12:57:11   
lenaa

IZVORNA PORUKA: marija32

Ja dajem jednu kap nedeljno dok je ovako lose vreme bez sunca, i to mi je mm doneo neke iz Austrije D3 Oleovit.

Ja dajem bebi jednu kap dnevno uljane D3 kapi

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here