|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.2.2011 13:11:32   
Anoniman
Lena,jel tvoja beba sisa ili je na AD mleku? Pitam zato sto je moja na AD i jedna dr kaze da mu dajem 2 kapi dnevno, a druga kaze ne user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 22.2.2011 13:14:03 >

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 526
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.2.2011 18:03:59   
choopa choops
Ja dajem 2 kapi D3 (Plivine). Dojim.

jovicaa ja moje drzim u frizideru zato jer sam citala iskustva mama koje kazu da djecu onda manje muci stomacic (navidno bebe imaj ugrceve od njih, par sati nakon uzimanja). Ali mislim da ne treba. Pise sigurno u uputstvu kako se skladiste user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Vigantol / AD3 kapi
22.2.2011 19:29:45   
lenaa

IZVORNA PORUKA: magiNS

Lena,jel tvoja beba sisa ili je na AD mleku? Pitam zato sto je moja na AD i jedna dr kaze da mu dajem 2 kapi dnevno, a druga kaze ne user posted image

Helena sisa a tek od skoro joj dam da popije pred spavanje ad mleka oko 150 ml. Mi tako dajemo jos od rodjenja samo po jednu kap dnevno tako je i dr rekao a tako pise i u uputstu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Vigantol / AD3 kapi
23.2.2011 0:45:33   
madre
ja sam danas ponovo kupila vigantol... kazu da je sada ispravan... pa cu od sutra to da mu dajem... do sada smo pili ad3 vodeni rastvor... sta vi vise preferirate? je l se jos neko ponovio vigantolomuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 23.2.2011 0:46:23 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Vigantol / AD3 kapi
23.2.2011 1:19:39   
mati
Mi jos uvek imamo AD vodeni rastvor. Ali nestaje nam polako. Ipak, mislim da cu nastaviti sa njima, ne znam jos. A nisam ni znala da je stigao vigantol... Do skoro sam pitala po apotekama pa me vise mrzelo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: AD kapi
26.2.2011 11:48:14   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Opet neka frka oko kapi,to je da poludis,Tg Farm kapi sadrze emulgator e211 koji je stetan,pokusavali su da stupe u kontakt sa tom firmom navodno se niko ne javlja ...odustacu od davanja kapiuser posted image

tek sad mi je pao na pamet, ovih dana sam jako usporena, pa mi i mozak radi sporije..
e211 je natrijum benzoat i on se nalazi na spisku dozvoljenih aditiva (konzervanasa), imala sam tu temu za neki ispit tako da je to sigurno tacno...
e sad zasto sto je problem sa ovim kapima zaista ne znam...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: AD kapi
26.2.2011 13:03:20   
Klarita
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac



tek sad mi je pao na pamet, ovih dana sam jako usporena, pa mi i mozak radi sporije..
e211 je natrijum benzoat i on se nalazi na spisku dozvoljenih aditiva (konzervanasa), imala sam tu temu za neki ispit tako da je to sigurno tacno...
e sad zasto sto je problem sa ovim kapima zaista ne znam...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image verovatno nije natrijum benzoat
ali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakvi su zakoni po pitanju ogranicenja konzervanasa i ostalih sastojaka u nasoj zemlji to je da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: AD kapi
26.2.2011 13:05:24   
Klarita
upssssssssssssssssssssssssss
lose sam odradila ovo
user posted image za sarenog vrabca!!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: AD kapi
26.2.2011 13:18:43   
jovicaa
aa koja je uopste razlika izmedju vigantola i ad ??

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: AD kapi
26.2.2011 13:37:23   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: jovicaa

aa koja je uopste razlika izmedju vigantola i ad ??

vigantola je samo D3 vitamin, a ad ima pored D vitamina i vitamin A

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: AD kapi
26.2.2011 13:57:13   
gabrijelaaa
ja sam zbunjena...za 2/3 dana trebam da pocnem da dajem Pavlu neke od kapi...ali koje?user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: AD kapi
26.2.2011 14:42:33   
jovicaa
a zasto neko zeli da  daje samo d3 vitamin a ne a?

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 14:49:36   
Lilly*
Odgovarajte na moju poruku da bi bio pun naziv teme user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 14:52:05   
Lilly*
Prema najnovijim istraživanjima user posted image vrlo retko dolazi do manjka A vitamina, a lako može doći do hipervitaminoze, pa se zato daje samo D vitamin

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: AD kapi
26.2.2011 15:04:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gabrijelaaa

ja sam zbunjena...za 2/3 dana trebam da pocnem da dajem Pavlu neke od kapi...ali koje?user posted image

Nama rekose Plivit d3

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 540
   RE: AD kapi
26.2.2011 15:10:04   
gabrijelaaa
znaci d3...user posted image
a ja se sad setih pedijatar u bolnici mi rece da ce uskoro biti i vigantola..

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 15:11:48   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Odgovarajte na moju poruku da bi bio pun naziv teme user posted image

znaci ... hipervitaminoza... ma jel oni nas malo...??? cas ovo, cas ono, cas uljane, cas vodene i sad ispade da ni ne treba davati a vitamin?? a meni pedijatar prepisao ad ULJANE>> flipnucu

< Poruku je uredio Jeca RR -- 26.2.2011 15:56:53 >

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 15:12:47   
jovicaa
llily citirala sam te, zbog naziva teme..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 15:25:17   
Lilly*
Ju, Jovice, pazi malo na rečnik user posted image Zbog toga što stalno nešto menjaju sam i stavila ovog user posted image smajlija
Uljane se ne preporučuju, nego vodene, jer ako se beba zagrcne, ove su kao voda, pa lakše iskašlje user posted image Takvo objašnjenje sam ja dobila


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 15:30:28   
gabrijelaaa
izgleda da ce svake godine biti drugacije...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Vigantol / AD3 kapi
26.2.2011 16:17:49   
jovicaa
sorry za recnik, preterala sam..
ja ne znam nisam pametna... nije mi jasno zasto sam dobila uljane...

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Vigantol / AD3 kapi
28.2.2011 19:14:23   
bojanica7
mi koristimo ad vodene, pet kapi dnevno. a sad ne znam da li da predjemo na vigantol kad potrosimo ovo pakovanje... pitacu pedijatra za tri nedelje.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Vigantol / AD3 kapi
5.4.2011 12:36:45   
SareniVrabac
mi koristimo vigantol, ali mi se cini da Aleksa ima grceve od njih, tj da su mu jaci...sad mu nisam davala par dana i grcevi su se smanjili....sad razmisljam da mu dajem loznicke ad3,valjda su one ok

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: AD kapi
30.5.2011 1:29:48   
isidora88
da li leti dajete bebama vigantol ako je iskljucivo na AD mleku?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: AD kapi
30.5.2011 3:31:02   
vukosava
ja to ne dajem. samo svoje mleko plus formulu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here