|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.2.2013 12:27:11   
lanajelena
Po preporuci poznanice sam uzela deci Homeopatski lek Imunokind,da li je koristio neko?tamo pise da je to lek pa me to pomalo zbunjuje,nema ono klasicno vitamin a,b,c itd nego samo kalcijum ovaj,onaj ...ona je bas zadovoljna njena cerkica ima dve godine i od septembra nijednom nije izostala iz vrtica

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.2.2013 12:38:43   
Tiziana
Imaj u vidu da je deci svake godine u vrticu imunitet sve bolji. Mom sinu je ovo treca godina i isto tako od septembra nije izostao iz vrtica, a prve godine nije spojio 2 meseca ukupno da je isao od septembra do marta. Ja decu dajem Pikovit i to iskljucivo jer mogu oboje da ga piju jer je 1+,i cerka od 17m i sin od 3,5god i mislim da je ok. Njoj je ovo prva godina u jaslama i nije nesto puno bila bolesna, ali ne verujem da je to bas samo zbog Pikovita..

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.2.2013 13:05:33   
Olga75
LJ , ja dajem one kesice imunokid , ono kao probiotik i nesto , deste komada pa pauza pa ponovo deset i tako u tri ture ali mi se patimo sa virusima i dalje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.2.2013 16:04:32   
Anoniman
mi smo prosle nedelje uzeli imuno, italijanski sirup da pije, posto joj je od mmr-a bas oslabio imuni sisitem, a do tada mi nikada nije bila bolesna za svih 15 meseci, a i dallje sisa....

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.2.2013 8:52:27   
lanajelena
Tizi znam ja sve to,meni je Lana prvi put izostala ove nedelje od septembra i to zbog konjuktivitisa i Dusan sve manje izostaje,nisam im nista davala od oktobra pa mi je ovo bilo primamljivo jer moze da se daje bez prestanka,inace moji su pili dr Theiss u septembru i bas smo bili zadovoljni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.2.2013 9:24:40   
bea83
Mi pijemo Immuno od Pharmalife-a, sad smo konačno redovni, inače smo ga pili u dva navrata po 7-10 dana i onda prestali (prvi put zbog ne znam ni ja čega, drugi put zbog proliva pa da ga ne pojačavamo). Ono što je definitivno uočljivo to je pojačan apetit već drugi,treći dan od početka uzimanja i to baš vidno. Tako da računam da deluje, otkud znam. E sad, moj mali gospodin se gadi na ukus (a i jeste odvratan ko trula jabuka) pa se jurimo sa špricem i na prevaru mu nekako uvalim. Da li smem da sirup pomešam sa hranom ili mlekom? Mislila sam da ga menjam zbog ukusa ali vidim da ga svi hvale pa bih ipak da ostanemo na njemu ali da nekako nadjem način da mu dam a da se to ne pretvori u gladijatorsku borbu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.2.2013 11:29:16   
cockic
peki je tek od drugog rodjendana poceo da ih pije,do tad nije bio odusevljen.inace od decembra pio je dva oligovita ceo decembar i januar i februar pauza.sad krecemo opet od marta...nije los taj oligovit....sad mu apetiti i nije nesto...taman malo da mu ga poveca.jer stvarno i on bolje jede kad ga pije user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 10:50:03   
ducko
Ja sam mom Dusanu davala sirup IMUNO ali nisam bila yadovoljna sta mi vi moyete preporuciti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 10:54:48   
lanajelena
Ja ti preporucujem Dr Theiss (on se koristi samo mesec dana)ili Imunokind on moze od rodjenja do seste godine bez prestanka

(odgovor članu ducko)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 10:57:40   
dijana1*
Ja Vuku dajem imuno glukan I zadovoljns sam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 11:05:40   
Sanjica26 RR
Mi pijemo pikovit. Pije dva meseca i nije se razbolela. Inace je slabog imuniteta.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 11:09:58   
snovi
Jel on Medisov ili?
IZVORNA PORUKA: dijana1

Ja Vuku dajem imuno glukan I zadovoljns sam.


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 12:01:24   
little_one
A kako pocinjete sa davanjem ovih preparata? Na preporuku pedijatra ili same? I kad se to pocinje? Mi imamo nepunih 5.5 mjeseci i sikimo i pregurali smo zimu bez ikakvih virozica, smrcanja i slicno....ali ide proljece i vise se bojim proljeca nego zime po pitanju razboljevanja.

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 12:02:39   
madamme
moje dete ne voli sirupe, ali rado pije Probiotik imuno kid.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 13:02:42   
cockic
petar pije sanastol tek nekih 10 dana,razmisljam da li leni pocnem oligovit da dajem.do sad joj nisam nista od tih dodataka vitamina davala.za sad samo cedjene narandze,limun.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 18:00:10   
Anoniman
mi pijemo imuno italijanski, i njihov apetito...

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 391
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 19:04:11   
bea83
Kako vam deluje, UM? Nama baš utiče na apetit al je groznog ukusa pa se borimo da popije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 19:06:58   
isidora88
mateja je pio pikovit i razboleo se.
da li je neko korstio propolis za decu?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 19:12:39   
minnica
Mina je pila Pikovit i Immuno. Ovaj drugi nam je bio boli, ali ona generalno nije bolešljivo dete. Ja ne verujem da ijedan od tih preparata može 100% da zaštiti dete od bolesti, naročito ako dete ide u vrtić.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 22:25:29   
dunja RR
Immunokind KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 22:26:41   
Maraj
mislim da je cedjeno voce najbolje za jacanje imuniteta. Sokic pa u flasicu...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 22:33:27   
boba 11

IZVORNA PORUKA: isidora88

mateja je pio pikovit i razboleo se.
da li je neko korstio propolis za decu?

Mi koristimo Ivinu mast koja je na bazi propolisa ali nisam sigurna od koliko deca smeju da koriste ybog mogucih alergija.Pomaze u tom smislu da se konstantno izbacuje slajm pa su samim tim redje bolesni jer se ne zadrzava u nosu i grlu jedino sto stalno smrckaju.Ali bolje to nego da su stalno bolesni.Ali eto i pored toga nije nas obisao grip ove godine

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.3.2013 23:09:40   
Anoniman
Bea za sada super, i nama je apetit bas bolji... ona s ene buni, odmah zine i kaze lepo....
Maraj i to sto kazes, ali ponekada moramo malo i pripomoci nekim preparatima....

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 398
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.3.2013 8:59:29   
bea83
Na apetit utiče, al na imunitet ne znamuser posted image  Mi smo za ovih dva meseca vrtića odsustvovali 4 dana što mislim da nije loš prosek, ne znam, nemam puno iskustva al čini mi se da nije loše. Doduše izlaze nam i zubi baš ovih poslednjih mesec dana tako da imunitet sam po sebi ide dole al nekako se borimo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.3.2013 13:19:46   
cockic
ja odluci,mislim da cu leni danas poceti da dajem taj oligovit,sipacu ga u sok.tako ce ga jedino popitiuser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here