|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.9.2014 17:09:32   
Guardian
Klarita, mi smo ipak odustali od ehinacee. Verujem ti vise, moguce da je marketinski trik.

Sad se okrecem mlecu, medu, propolisu, pa vas molim da mi kazete sta da uzmem. Med plus ili Primed? Sta mislite o tome, jeste li koristile nesto?

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
27.9.2014 0:49:02   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Olga RR

postoji i imunokid u tableticama ?
ja sam koristila onaj u kesicama
sad necu reci da je bogojavljenska vodica ali vrticki virusi ga nisu fermali



Olga, Imunokid, onaj prašak u kesicama, proizvađač Ivančić i sinovi(verovatno na taj misliš), a tabletice Imunokind- homeopatski proizvod nemačkog porekla. Tek da znaš da nije ista stvar u prašku i tabletici.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
9.11.2014 13:50:18   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Guardian

Klarita, mi smo ipak odustali od ehinacee. Verujem ti vise, moguce da je marketinski trik.

Sad se okrecem mlecu, medu, propolisu, pa vas molim da mi kazete sta da uzmem. Med plus ili Primed? Sta mislite o tome, jeste li koristile nesto?

Aferitimuser posted image

No, prvi put cujem za ove KLIK je l' neko ima iskustva?

Guardian, moram da pogledam sastav za ove sto ti napisa...a, cudi me da ti se drugarica moja koleginica mr pharm kune u ehinaceuuser posted image user posted image

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
9.11.2014 22:47:27   
Misha i Ljisha
evo jedan narotski recepat koji nameravam da ovih dana napravim.

Izdubi se tikva tamburica s one strane gde joj je seme, znaci odesece se vrh, izvadi se seme i napuni se medom, zatvori se onim vrhom i ostavi u komori ili ko nema komoru moze i frizideru jednu nedelju bitno da je hladno i mracno mesto. Nakon toga izvaditi i procediti i davati detetu po kasicicu ujutru. Vitaminska bomba a recept je bukvalno od bake.

Komsija as snabdeva propolisom i medom, imaju pcelice.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.11.2014 21:48:27   
Guardian
Imunoenergetik, kazu da je odlican, a ja sam nesto sumnjicava. Imaju i sajt eliksir.co.me, navodno je nesto najbolje za decji imunitet.

Opet...sa druge strane, rece mi jedan iskusan pcelar da nikako ne dajem detetu mesavinu mleca, meda, polena i propolisa, jer je veoma jako za tako mali organizam i zeludac.

Sad tek nista ne znam...user posted image

Okrenucu se ulju crnog kima i Imuno sirupu sa cinkom ponovo...a uzimamo Probiokid vec dva meseca skoro.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.11.2014 22:50:51   
Mala Elena
Mogu li bebi, dok ima T i pije paracetamol i sinacilin , davati Pikovit ? Moze li on pre prve godine ?

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.11.2014 22:54:32   
Anoniman
ME ne znamuser posted image javice se valjda neko ko ima iskustva.
Inace meni su u bolnici rekli da U dajem sirup ili kapsule sa ribljim uljem, dobar je za kosti i za imunitet, imate li neku preporuku?

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 532
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.11.2014 22:58:09   
Mala Elena
Cula sam samo za Pikovit ali ne pitah doktorku u svoj onoj zbrci danas. user posted image
Kako je Una ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.11.2014 23:00:48   
mati
ME ja mislim da svi ti preparati idu posle godinu dana. Mislim da za sve lekove imas uputstvo na internetu. Izguglaj.
UM imas onaj Omega junior od Pharmalife-a.
Ja sam Mati od kako ide u vrtic pocela da dajem Immuno isto njihov, onaj sto je bio u paketu nagradnog konkursa.

< Poruku je uredio mati -- 20.11.2014 23:04:58 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 0:37:42   
Azra_
Mi pijemo Immuno (cink), nekad i Influcid homeopatske tabletice. Tako već druga sezona jesen-zima.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 6:05:09   
Misha i Ljisha
Me ja cak mislim da su skoro svi preparati za decu iznad dve godine. Mi smo uzeli sad immuno cink jer D jos malko pa ce dve. Inace jedino dr todorov preparat moze nakon godine i to je ogranicen sa godinom jer ima meda u sebi.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 6:58:09   
branki*
unina,ja bozi dajem riblje ulje u tecnom stanju,ne kao kapsule,jer ne bi hteo.kupujem ga u liliju.imas sa ukusom jagode i banane.i meni su rekli da je dobro i da mu ga dajem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 9:03:57   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Me ja cak mislim da su skoro svi preparati za decu iznad dve godine.


Ne misliš dobro. Pikovit je sigurno od 1 g.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 9:10:57   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Me ja cak mislim da su skoro svi preparati za decu iznad dve godine. Mi smo uzeli sad immuno cink jer D jos malko pa ce dve. Inace jedino dr todorov preparat moze nakon godine i to je ogranicen sa godinom jer ima meda u sebi.


nisu svi. Imunno može da se daje već od prve godine, a i Pikovit. Samo što je Pikovit mnogojakog ukusa i mirisa pa ga moji nikad nisu hteli. Ovaj Imunno Pharmalife je super. Vidim da ga svi pedijatri preporučuju.
Imali smo i neki Dr Thiesse imuno sirup i supe je i on jer je na bazi bilja čini mi se. Znam da je dr rekla d amožemod a ga damo i Nikoli

Danilu smo od druge godine krenuli da dajemo Revitu. Trebalo bi da je ponovo kupim. Super je.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 9:21:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Me ja cak mislim da su skoro svi preparati za decu iznad dve godine.


Ne misliš dobro. Pikovit je sigurno od 1 g.

Da, ima jedan pikovit koji je od 1- godine.

Na žalost, nama ništa nije pomagalo do svih ti preparata

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 12:38:12   
little_one
Mi smo krenuli u vrtic a nismo davali nista za imunitet, i nakon nekih 20 tak dana smo se sjetili da bismo mogli davati nesto. Naravno kad su krenuli virusi. Ti prvi virusi, stomacni i smrcanje su nas stvarno sredili, al smo krenuli od septembra sa njemackim imunnokindom, i izuzev one reakcije na antibiotik do sada nismo bili bolesni...2 mjeseca bez problema, kks odlicna, hgb 123 mjeren sad ove sedmice kad smo ipak zaradili antibiotik tako da sam sklona da vjerujem da ipak radi posao. Vidjecemo i dalje, redovno ga dajemo. Inace kod nas ga nema pa donosimo iz CG ili iz Srbije. Nasa dr je preporucila immuno sa cinkom al ga nismo koristili, njega ostavljamo na pameti za rezerve. I naravno puno voca, meda, redovno jesti, slatkisi na minimumu (slabe imunitet) i unosenje tecnosti...to je nas recept...dakle, bakterijske nas sredjuju, viruse skoro i ne osjetimo, smrcne tu i tamo al to je to.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 14:02:45   
Misha i Ljisha
ja sam pocela da joj dajem imuno cink pre mesec dana ali iskreno ne pije ga redovno nece da ga popije pa to ti je. E onda sam krenula na spric pa silomuser posted image (kod mene nema ako neces milom ide silom sta da se radi) i iskreno mislim da nam je on pomogao da joj se malko vrati apetit. Ne ide u vrtic vec vise od mesec dana i nije bolesna. Ali ja to vezujem sa tim da je drzim kuci i retko idemo u masu.

Nisam znala da je pikovit za decu od 1 god. Eto ti a bas sam mislila da sam se informisalauser posted image .

Moja komsinica je pocela deci da daje srebrnu vodicu i taj sirup od dr Todora kad su napunile dve godine. Kaze cerka joj je popila 12 antibiotika za redom, 9 meseci su se patili sa upalom usiju i kad su presli na homeopatiju i da piju taj sirup i tu vodicu cerke im zdrave ko dren. e sad, verujem da za svako dete nesto drugo pali.

Ja sam kao i LO hranom svojoj Dunji napumpala krvnu sliku kako kaze nasa doktoricauser posted image . Cak joj je ks i pod upalom bila super sto je retko kaze ona.

Zdrava hrana, bebe i mala deca koja siskaju da sikaju i dalje, cajevi i to je to. A sad da li ovi preparati rade posao ili ne nemam pojma iskreno.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 14:08:17   
Anoniman
Mojoj U je hemoglobin pod upalom sada bio 139, odlican , ona lepo jede, voce , povrce, tursiju da ne pricam, kuvano, meso, ali od kako smo posli u vrtic stalno je bolesnauser posted image
Pijemo imuno , ali dzaba.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 543
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 14:12:48   
janabons
Od kad smo krenuli u vrtic u septembru,mi smo koristili imuno cink( na spric naravnouser posted image ), i nista. Za prva dva meseca cetiri puta bolesna, od toga tri puta antibiotici ukljuceni. Onda sam krajem oktobra napravila neki domaci sirup( cvekla, med, limun, sargarepa i jabuka). Da li to ima veze ili nema, ne znam,ali sad je prvi put u cugu izgurala tri nedeljeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 14:18:39   
veselicaa
Ja sam prosle godine mojim cerkicama davala Marsovce posto sam dobila hiljadu preporuka ali bukvalno,jer ovde nema ko ih ne koristi.Nisu nam pomogli A. mi je za dva meseca dvaput bila na antibioticima zbog upale grla.Sada planiram da S.kupim Probiokid od Ivancica,pa da pitam jel ima neko misljenje o njemu tj.da li ste ga koristile?Pikovit mi je dr preporucila pa se razmisljam i njega da uzmem ali starijoj.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 14:35:31   
snezap
imuno sirup, proizvodjac je pharmalife. Filip ga je pio prosle zime 3 meseca bez prestanka i ni jednom nije bio bolestan proslu jesen i zimu. sada ga ne pijemo, nikako da se nakanim da kupim, a trebala bi

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.11.2014 18:52:20   
cockic
ja kupila pocetkom novembra sanastol sa gvozdjem taj sa gvozdjem je od 6 godina.ali ja im dajem po 5ml,pise 10ml.milim da cu u decembru jos jednu bocicu.mozda i uzmem ono riblje ulje sa ukusima.to sam im jednom davala nesto kratko.jekogal mislim da sam imala sa ukusom limuna.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.11.2014 0:28:35   
Azra_
Mod, gde kupuješ Revitu?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.11.2014 15:06:39   
Klarita

IZVORNA PORUKA: cockic

ja kupila pocetkom novembra sanastol sa gvozdjem taj sa gvozdjem je od 6 godina.ali ja im dajem po 5ml,pise 10ml.milim da cu u decembru jos jednu bocicu.mozda i uzmem ono riblje ulje sa ukusima.to sam im jednom davala nesto kratko.jekogal mislim da sam imala sa ukusom limuna.

I ja cu njega, "kupujem ga od septembra"user posted image bas sam rasejana i zaboravna...moracu da krenem...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:08:38   
cockic
ja opet uzela sanastol sa gvozdjem i ova slika je ista samo pise da je od tri godine,a na onom proslom da je od 6god.svakako je ml ista deca do 6 godina 5ml,a preko 10ml.za njih dvoje mi traje bocica mesec dana.e i cena nije svuda ista juce u liliju htela da kupim kad ono 890din taj sa gvozdjem.a u drugoj apoteci 730din.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here