|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:38:50   
cockic
ma da sanastol je super,ja davala mojima dve bocice,sad smo na dr.thise.mada trebala sam i ja kao sanastol sto sam im davala pola doze.tako sam trebala uzeti thise za 6+.ali nema veze sledeca bocica ce biti ta za stariju decu.nije los ni ovaj,mada sanastol mi deluje da je najbolji.ja im dajem i cink tabletice od natura wealt,mada ne dajem svaki dan.neki i preskocim jer sam zaboravna.to sam pocela pre neke dve nedelje.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:46:03   
cockic
a taj imunokind mojima nije delovao,jedino ako deluje tako sto su prvo bolesni dva meseca.ja mislim da su bili konstantno slinavi dok sam im ga davala.i onda sam prestala.pili ga jedno mesec i po dana i batalila sam ga.homeopatija je ok,ali ja bi sledeci put pre otisla kod nekog homeopate pa da mi da neke odredjene perlice koje mislim da su za moju decu,a ne ovo.jer ocito ne deluju svakom detetu isto.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:46:05   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image ja na kraj srca. Ma ja sam samo realna eheheh...MA bucika moja, vide joj se rebra. Nije mrsava daleko od toga ima znaci 13,9kg eto sa dve godine, sto je ok (bas cu videti koliko je tacno imala sa godinu dana).

Valjda ce biti od pomoci

Joooj, MiLj, mini buba ima 11,7 sa skoro tri godine... Ajd, dobro smrsala je posle temoerature skoro 1,5kg sad nadoknadjuje, ali maksimalno je bila teska 12,5...
Mi smo koristili Imuno sa cinkom, nisam nesto bila zadovoljna od Apettito sirupa je stvarno oocela bolje da jede, sad pije Imunoglukan...
Nadam se da ce sirupici brzo da deluju i da ce se Dunja projesti user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 23:20:52   
Klarita

IZVORNA PORUKA: cockic

a taj imunokind mojima nije delovao,jedino ako deluje tako sto su prvo bolesni dva meseca.ja mislim da su bili konstantno slinavi dok sam im ga davala.i onda sam prestala.pili ga jedno mesec i po dana i batalila sam ga.homeopatija je ok,ali ja bi sledeci put pre otisla kod nekog homeopate pa da mi da neke odredjene perlice koje mislim da su za moju decu,a ne ovo.jer ocito ne deluju svakom detetu isto.


Istog sam misljenja oko homeopatskih lekova user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 23:52:24   
choopa choops
A vjerovatno, ali kod nas nema homeopate. Ja uzeh, pa kako im bude. Možda smo potrefili na slijepo user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:07:20   
Azra_
Da li je neko koristio Oligovit??? Kakva su iskustva?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:09:34   
veselicaa
Azra jel za dete ili tebe?Ja se secam da sam ga pila kao mala.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:19:19   
Azra_
Za dete! O svom zdravlju se odavno ne brinem.user posted image Pili smo imuno cink, Pharmalife, pa trebamo da promenimo. Iskreno, pogubila sam se u svetu suplemenata, vitamina i minerala. Ovo mi je delovalo najjednostavnije... Gledala sam onaj sirup Marsovci, Propolaid sirup, Imunocink tablete (Ivančić i sinovi)... I tako. Ne znam šta da mu kupim sada. Ima dobar apetit, tu ne bih čačkala, samo nešto za imunitet.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:22:28   
milicicak
Mi smo na preporuku pedijatra poceli da pijemo Imunoglukan. Jos je rano da bilo sta kazem ali da kucnem u drvo, za sada sam zadovoljna :)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:27:38   
Azra_
Ja kad sam ga tražila, nije ga bilo u apoteci, a posle msam i odustala od njega. Mislim da je on među skupljima. Oko 2000din! grešim? Koliko dugo se pije? Koliko traje bočica?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:27:52   
veselicaa
Azra moje su uzimale te Marsovce,ali one zele bombone ne sirup.Nisu nam nesto pomogli.Ali Oligovit je dobar i ovaj iz Ivancica,moja drugarica daje deci i kaze da im pomaze.Mi trenutno pijemo Pharmalife.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
19.2.2015 19:36:47   
milicicak
Azra, ne znam koliko kosta, mi smo ga dobili. Dozira se po kilazi deteta pa od toga zavisi koliko traje bocica. Mini buba na svojih 13,5kg pije 2,5ml svako jutro, poceli smo pre mesec dana i jos nismo istrosili bocicu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2015 19:31:14   
mila83
Mi koristimo Imunocink od Ivancic i sinovi, vec par godina,ja sam zadovoljna.Bocica sa 60 tableta, kosta oko 600dinara.Ide jedna na dan.Znaci za jedno dete traje i dva meseca, ja dajem mojim klincima. Povremeno koristimo sirup Imuno od Pharmalife.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2015 20:19:55   
cockic
oligovit je super,samo je bocica jako mala,nama traje jedva dve nedelje.i onda kad pogledas cene sirupa su oko 700din.jer svi imaju 200ml,samo oligovit 100ml.kosta 330din.sto mu dodje isto.

ja sad nesto gledam da uzmem imunotrofinu,cera ima prirodno uvecane krajnike u grlu.tako da mozda uzmem u martu to da im dajem.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.2.2015 0:19:57   
Azra_
Cockic više ne pitam za pare, kao i ostale mame uglavnom. Dođe mi da uđem u apoteku i pokusve moguće suplemente i nakljukam ga dobro. Ha-ha, potez očajnika. Od početka januara mi smo ili slinavi, ili kašlje, druga tura zatvorenog nosa sa temperaturom nam je upravo u toku. Do ove godine je bio šmrkav dva puta godišnje, a sada baš zaređalo.user posted image

Koliko dugo se uzima Oligovit?? Sada razmišljam, da li da Oligovit kombinujem sa Imuno cinkom(Ivančić i sinovi), ili samo da dam onaj Sanostol(mada, nama je apetit ok).user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 23.2.2015 0:22:43 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.2.2015 6:59:49   
serpica
Imunocink i imunokind topla preporuka s moje strane,uz to i mnogo vitamina i tecnosti,i boravak napolju cak iako je hladno. Da ne cuje zlo,mi smo dobro pregurali ovu zimu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.2.2015 8:45:07   
Tiziana
Moje tople preporuke za Imnuotrofinu. Sa raznih strana cula da je najbolja,na kraju dobila i preporuku od dr. od kad pije, da kucnem u drvo, super je. jedini je problem sto je sirpu skup,a nema punog efekta ako se ne pije u kontinuitetu 3m! Moj sin nema vise treci krajnik,ali ima stalno uvecane limfne zlezde, takve je konstitucije,zaboravih kako to dr zovu, i preporucena nam je imunotrofina.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.2.2015 11:35:24   
mila83

IZVORNA PORUKA: serpica

Imunocink i imunokind topla preporuka s moje strane,uz to i mnogo vitamina i tecnosti,i boravak napolju cak iako je hladno. Da ne cuje zlo,mi smo dobro pregurali ovu zimu.

i mi smo sve isto radili, samo uz Imunocink....dosta supe domace,corbica od povrca, caja,voca setnje napolju....pa je valjda to sve zajedno rezultat .

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.2.2015 21:02:33   
Azra_
Mi smo prošle zime bili dva puta slinavi po 5-6 dana, nije ni otišao do doktora. Isto sve smo primenjivali i ove zime, ali nije upalilo. Generalno je zdravo dete, ali već dva meseca se samo kalemi jedno na drugo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
27.2.2015 12:09:02   
Azra_
Na kraju smo kupili Sanostol multivitamin. Pije se isto 3 mes.? Može li neko da mi kaže da li uz ovo smem da mu dam Imunotrofinu? Evo ga i sastav Imunotrofine: SASTAV: u 10 ml % Glukan 5 mg - Jod 200 µg 133 % Arginin 550 mg - Vitamin B5 6 mg 100 % Vitamin B6 1 mg 50 % Vitamin B12 1 µg 100 %. Videću, malo da sačekam, da vidim kako ide oporavak sa grlom i ušima, pa da znam da li da mu dajem još nešto pored Sanostola.

< Poruku je uredio Azra_ -- 27.2.2015 12:21:15 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.3.2015 13:06:48   
nina26
Mi smo u septembru krenuli u vrtic, i od novembra do sada, pitanje je da li je bila sve ukupno mesec dana. Mama me napada sto joj ne dajem nesto za imunitet, ona pije svaki dan cedjeni sok od pomorandze, jede i voce fino, i bas sam pitala dr da li da joj dam nesto za imunitet, ona mi nije dala, jer kaze svi ti preparati nisu dovoljno ispitani i kakve posledice ostavljaju na jetri. Bili smo i kod homeopate, ona nam dala neki tabletice, da joj dajem 1 nedeljeno, nazalost nisam nesto istrajala u tome, jer je sve vreme bila bolesna.

Uglavnom, trazi ovde, a ne mogu da nadjem jedan recept koji sam i sebi spremala, izrenda se jabuka, cvekla, sargarepa (valjda) prelije se i sokom od limuna i medom, ali ne znam koje kolicine su u pitanju, i to se drzi u tegli u frizideru. Je l zna neko o cemu pricam ?

Vidim svi hvalite taj immunokid, jer to homeopatski lek i kako se daje ?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.3.2015 18:38:50   
Azra_
Ja detetu nekada , 7-10dana za redom, uveče, izrendam samo cveklu, prelijem kašikom meda, sutra iscedim i to mu bude sokić za taj dan.

Mislim da ništa ne može da šteti da daš neki multivitaminski sirup tipa Oligovit za decu. Pogledaj sastav, deluje mi ok. Iskreno, ne znam roditelje koji ne daju bar nešto za imunitet. Kod neke dece uspeva, kod neke ne.

Ja mom dečaku sada dajem Sanostol sirup. Videćemo. Imunokind su ti homeopatske tabletice, imaš na netu da nađeš i sastav i kako se dozira, a Imunokid imaš kesice Ivančić i sinovi. On je probiotik, ali deluje na poboljšanje imuniteta. Imunocink je pak sirup Pharmalife-a. Nemoj se zbuniti, pročačkaj na Internetu, sigurno ćeš naći satave preparata, pa izaberi šta najviše odgovara.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.3.2015 9:31:32   
cockic
i ja vise nepitam koliko sta kosta,mada jos kad bi i pomagalo bilo bi super.nama je ostala ta imunotrofina da probamo jer cera ima uvecane krajnike i sve joj se odmah kaci za njih.sad smo trenutrno na nekim homeopatskim tablerticama tonsilotren.tri puta dnevno joj dajem po jednu sisaju se ustima.nekad kad zaboravim dam i 2 dnevno.evo nedelju dana ih pije.treba 6-8 nedelja.ja cu sad 6 nedelja pa cu za par meseci opet 6 nedelja.a mozda u pauzi dam tu imunotrofinu 3 meseca.necu joj krajnike vaditi do 5te godine tad ima mogunosti da krenu da se smanjuju.ako bude na majku bilo bi dobro meni su svi krajnici atrofirali.tj nemam ih,a nisam ni vadilauser posted image

a dajem im jos i pikovit ok je.evo sad smo na drugoj bocici mada zabravljam da im dajem svaki dan.pre toga smo bili na oligovitu,a pre oligovita na sanastolu sa gvozdjem.i moram reci da mi on deluje bas najbolje.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.3.2015 20:56:31   
Azra_
Cockic, slobodno tonsilotren, ništa neće faliti. Moj ga je uzimao nakon 1.godine. Davala sam mu oko 2,5 meseca. Ne znam da li mu je pomoglo to, ili što je prestao da gura ruke u usta jer su ga manje mučili zubi u tom periodu, ali eto, spasili smo grlo u tom periodu. Sada imamo nove nalete raznih napasti. Bio je godinu dana kao dren, a od januara svako malo nešto nam fali. dr u šali reče da se strpimo, do Đurđevdana! user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.3.2015 21:04:08   
Anal
Mi smo probali homeopatski lek IMUNOKIND po savetu farmaceuta. Lek je namenjen deci od samog rodjenja pa do 6-te godine.Ima 150 tabletica i pije se 3 puta po 1. Desavalo se da zaboravimo pa bude 2 puta 1 i odlicno se pokazao. Bar mi se cini jer moj sin je od rodjenja imao svasta nesto ( sa 5 meseci bronhiolitis,sa 7 meseci rozeola virus a sa 13 mononukleozu). Od prve ture imunokinda nije bio bolestan punih 6 meseci user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here