|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:35:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mod, gde kupuješ Revitu?


auuu nisam ni videla pitanje! izviniiii user posted image

Generala Milojka Lešjanina 20/a
Tel/fax,+381 (18) 255 921
Radno vreme,12:00 – 19:00 (ponedeljak – petak) 9:00 – 14:00 (subota)
Email,dcnis@revitaplus.com

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:39:44   
Azra_
Ništa Mod... Hvala ti, nikada nije kasno. Treba li za tamo neko učlanjivanje, ili kako je već pre bilo, ne znam? Meni je tetka kupovala. Koju si uzimala za Danila?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:47:20   
Modessty
ne treba nikakvo učlanjivanje, samo odeš i kupiš. Mada možeš i da pozoveš. Uzimali smo onaj Orange, taj je kao cedevita
imaju sve na svom sajtu pa baci pogled: http://revitaplus.com i http://www.revita.rs

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:49:47   
Azra_
Aha... Hvala ti. Naćićemo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 10:59:47   
Tiziana
Ja sam pocela da dajem Imunotrofinu na preporuku pedijatra.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 12:10:25   
Modessty
Danilo je pio Imunotrofinu maja meseca i ništ amu nije pomogla. A dali su je jer kao ima joda pa utiče na to da se krajnici malo "smanje"

sad pije Imunno sa cinkom i Omega3 i 6 kapi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 12:18:46   
Tiziana
Nama je preporucila jer kako ona kaze on je 'limfasticno', ili tako nekako, dete,njemu na svaki mali viruscic oteknu zlezde na vratu..i kao taj preparat je dobar za to...za sada smo ok.doduse mojima je ovo vec peta/odnosno treca godina u vrticu pa su nalete tog silnog razbiljevanja vec prosli,budu dobri/zdravi u kontinuitetu po 2,nekad 3 meseca..ali da ne izbaksuziram! :-)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 14:13:57   
Anoniman
nama su sad u bolnici nasli jako snizene imunoglobuline, 2 od 3 su bila snizena i ukupni takodje snizeni. pitala sam hematologa za to, kaze da to nije imunodeficijencija, nego nesto manje vise normalno za taj uzrast. jer im do 3. godine nije formiran imuni sistem (zato se i ne savetuje kolektiv do 3. god).

dobila je da pije 3 meseca probiokidimuno od ivancic i sinovi, pa da ih ponovimo za 3 meseca. pored toga sam uvela i pikovit 2,5 ml dnevno cim je napunila godinu. hematolog je rekao mogli ste sanostol sa gvozdjem ali ako ste vec uzeli pikovit, ok je.

(odgovor članu Tiziana)
  Direktna veza do poruke: 558
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 15:06:01   
cockic
ja sam zadovoljna sa sanastolim sa gvozdjem.od svih za imunitet on i oligovit su ok.koliko znam od tih sirupa gvozdje ima samo sanastol.ima i neke tablete mogu valjda od 3ce godine ABC,ali to im jos nisam davala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 15:16:00   
Anoniman
mi svakako idemo kod hematologa mesecno na kontrolu. znao je da cemo doci za mesec dana ponovo, zato je i rekao, ok moze ako ste vec uzeli. verovatno ce piti ferum ponovo sledeceg meseca.

a imunocink od ivancic i sinovi su teblete za zvakanje? od kog to uzrasta sme? da li bi to smela da dam starijoj?















(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 560
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.12.2014 15:20:02   
bubulence
macaaakiiii user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
6.12.2014 0:06:24   
Anoniman
trudnjacooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 562
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 12:04:56   
Klarita
Ljiso, aj probaj sa sanostol sirupomuser posted image Meni se K razjela ono pravo kad sam joj ranije davala, pa onda neko vreme nisam (davala sam joj zbog vrtica i jacanja, a prestala jer se dosta ubucila i non stop jela) e, onda sam ga preporucila nekim majkama i sve nesto primecuju da deca bolje jedu i traze cesce...sta znam...Ja uvela K opet zbog radi virusnog vremena i vec drugi dan krijem hranuuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 29.1.2015 12:05:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 12:34:32   
Misha i Ljisha
user posted image sanostol.Ok recicu muzu puzu da kupi. Jel moze i sanostol i imuno cink zajedno da se koristi. Npr sanostol ujutru a imuno uvece?


Moram da dodam. S obzirom da je i ovo tvoja cerka mozda ce na nju delovati taj sanostoluser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 29.1.2015 12:43:01 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 12:51:05   
Klarita
Moze zajedno, nemaju isti sastav, mislim da nije ni slican. Plus moram da dodam da se efekti Imuno cinka vide tek posle tri mesecauser posted image ili se ne vide, kao sto je to nas slucaj...I jos da dodam da najnovija istrazivanja pokazuju da Imuno cink deluje bolje, dosta bolje ukoliko se daje kao suva supstanca, a ne sirupuser posted image Ljiso, probaj, proba kosta oko 800din

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 12:58:10   
Misha i Ljisha
probacu sigurno. Vec danas cu reci mm da uzme u povratku kuci. Immuno recimo pije vec tri meseca. Sto se tice bolesti dobri smo pu pu pu odlicni ali apetit i dalje katastrofa mada smo probali bez immunocinka i stvarno bez njega jede jos manje nego inace. A ne jede dovoljno ocito.user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 12:59:24   
ishler
Mi smo pili deciji oligovit sirup odlican je...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 13:10:44   
Misha i Ljisha
Klarita da li je to za dvogodisnjake? Ja sad nesto citam za decu iznad tri a negde nadjoh i iznas 6 god.


I jos jedno pitanje. kako se daje? Da li mogu npr u caju da joj uvalim ili tako negde. Da li treba bas na kasicicu jer to je nemoguce kod nje. Jedino spricem da joj svaki dan dajem na silu

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 29.1.2015 13:21:07 >

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 13:58:48   
Azra_
Ivančić i sinovi imaju Imunocink tabletice za decu. Mi pijemo Pharmalife sirup Imunocink.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 14:26:01   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Klarita da li je to za dvogodisnjake? Ja sad nesto citam za decu iznad tri a negde nadjoh i iznas 6 god.


I jos jedno pitanje. kako se daje? Da li mogu npr u caju da joj uvalim ili tako negde. Da li treba bas na kasicicu jer to je nemoguce kod nje. Jedino spricem da joj svaki dan dajem na silu

Da, za stariju je decu, ali mozes slobodno da dajes, samo upola doze. Davala sam vec k u tom uzrastu, slobodno. Daje se na taste ujutru po pola kasike koja se dobija u kutiji sa bocicom, ali je kiselkasto kaze K (ja nemajka ne probavam) i voli ga.Kad je bila u uzrastu D zvala ga je sokic...probaj pa kako god joj uvalis

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 17:16:00   
choopa choops
Rekla sam mužu da mi kupi Imunokind homeopatske tabletice (po preoruci jabudic) da probamo.

Oni su mi inače OK sa imunitetom, ali eto da malo pojačamo jer kreću opasni virusi i gripa, a beba stiže. A muž me zove kaže nude mu u apoteci Marsovci tabletice za imunitete. Je li probao neko, valja li to išta ili su samo zanimljivi izgledom. KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:23:46   
Misha i Ljisha
kupljen sanostol. Gledala sam sastav njegov i imuno cinka bas se razlikuju. Immuno cu joj davati uvece a sanostol ujutru. Ovaj ima vise B vitamina pa ce joj valjda otvoriti apetit. A immuno pise i da je za dobar i kvalitetan san user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:27:57   
Klarita
Jao, bre, ljisouser posted image nemoj da si na kraj srca, mozda ce joj pomoci sve skupa user posted image

Choopo, nisam koristila Marsovce, nisam ti od pomoci

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:34:01   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Klarita

Jao, bre, ljisouser posted image nemoj da si na kraj srca, mozda ce joj pomoci sve skupa user posted image

Choopo, nisam koristila Marsovce, nisam ti od pomoci

user posted image ja na kraj srca. Ma ja sam samo realna eheheh...MA bucika moja, vide joj se rebra. Nije mrsava daleko od toga ima znaci 13,9kg eto sa dve godine, sto je ok (bas cu videti koliko je tacno imala sa godinu dana).

Valjda ce biti od pomoci

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.1.2015 22:35:35   
choopa choops
MiLJ dvije muve jednim udarcem user posted image

Na ovim Imunokind piše od 0-6g. Tako da ću morati uzeti još nešto za ćerku. Možda probam s Marsovcima user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here