|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
26.11.2012 20:05:01   
Figaro88
Mi u petak idemo na Divcibare,bicemo tamo 10-ak dana.A na tv-u javljaju 20 stepeniuser posted image Nadam se da ce mm moci da uzme odmor tamo u februaru da idemo na pravo zimovanje mada su jako male sanse za to...........

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Zimovanje
17.12.2012 14:07:02   
minna
Mi idemo na Kranjsku Goru krajem januara, idemo sa mojima V i ja, mm nece biti tu pa taman da iskoristimo.
Planiram da stavim V na skije, na one baby padine, jeste jos mali, mada tamo stavljaju i mladjeuser posted image Pa kako bude islo, a popodne u bazene, mozda neki dan uhvatim i ja da se malo skijam, sad mi se bas ide iako nisam neki zimski tipuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Zimovanje
19.12.2012 22:14:07   
Anhelito
Drugari potrebna mi je pomoc. Da li neko zna gde mogu naci za bebe one tkz.fantomke sto nose skijasi. Znam da ina negde da se kupi i za bebe ali ne znam gde. Idemo na planinu sredinom januara pa je to najbolja zastita glave i vrata u isto vreme

< Poruku je uredio Anhelito -- 19.12.2012 22:16:23 >

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Zimovanje
24.12.2012 14:22:45   
minna
Anhelito, trebalo bi da imaju u radnjama sportske opreme, bar onim dobro snabdevenim, e sad pojma nemam koje su im najmanje velicine, ali znam da sam videla male, cini mi se u delta city-u

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Zimovanje
24.12.2012 16:09:02   
madre
anhelito, je to jurim vec tri zime i nisam nigde uspela da nadjem... to je stvarno super stvaruser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Zimovanje
24.12.2012 16:29:20   
Ana RR
Anheluto, nisam sto posto sigurna, ali kao da sam ih videla u Aksi sad u subotu. Možda ima i na sajtu, a možeš ih pozvati da pitaš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Zimovanje
27.12.2012 11:28:41   
Anhelito
Hvala vam devojke na pomoci, mislim da mi je jos neko rekao da ima u Aksi, idem danas da vidim user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Zimovanje
27.12.2012 23:35:17   
Tashke89
Mi (suprug i dva klinca od po 3 godine i 17 meseci) ove godine putujemo i otkrivamo lepote drage nam zemlje, pa smo resili da nam destinacija z NG bude etno selo Stanisici podno Goca :)
Opet :D Letos smo bili na par dana na Gocu i toliko nam se svidelo da smo resili da tamo udjemo u novu 2013. Divni, srdacni domacini u Stanisicima i prijatna atmosfera toplog doma, ma milina. Mozda nece biti snega u onim kolicinama koje smo ocekivali , pa ce mozda Snesko izostati, ali trudicemo se da im i bez toga ulepsamo zimovanje. Ukoliko niste bili do sad, topla preporuka za ovo divno mesto :)
http://www.vrnjacka-banja.co.rs/goc-najlepse-izletiste-vrnjacke-banje/

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Zimovanje
29.12.2012 22:31:47   
panpan1
retko idem na zimovanje, nemam tu naviku, a trebalo bi - idealno je za pluca.

(odgovor članu Tashke89)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Zimovanje
30.12.2012 2:06:57   
opcinjena
Obavezno idemo na zimovanje,uglavnom Brzece,Kopaonik. Tamo nam prijatelj ima apartman.Uzivancije.Mada ne idemo samo zijmi, cesto odemo na vikend u toku svih godisnjih doba.Najbolje nam je posle letovanaj.Mir i tisina i pravi odmor bez guzve i galame.

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Zimovanje
30.12.2012 3:39:36   
panonkinja
ove godine ni zimovanje ni docek, ali sve u korist sluzbe (trudnoce) user posted image

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Zimovanje
30.12.2012 12:50:06   
jelenica011
nisam pristalica zimovanja, imam fobiju da ne zaveje pa ne mogu da se vratim ili ne daj boze nesto gore na onim krivinama, na onoj visini i sa onolikim snegom user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Zimovanje
10.2.2014 14:29:41   
Zemunka85
Ljudi, zna li neko ima li snega na Zlatiboru, Tari, Divcibarima...?

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Zimovanje
11.2.2014 10:12:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: Tashke89

Mi (suprug i dva klinca od po 3 godine i 17 meseci) ove godine putujemo i otkrivamo lepote drage nam zemlje, pa smo resili da nam destinacija z NG bude etno selo Stanisici podno Goca :)
Opet :D Letos smo bili na par dana na Gocu i toliko nam se svidelo da smo resili da tamo udjemo u novu 2013. Divni, srdacni domacini u Stanisicima i prijatna atmosfera toplog doma, ma milina. Mozda nece biti snega u onim kolicinama koje smo ocekivali , pa ce mozda Snesko izostati, ali trudicemo se da im i bez toga ulepsamo zimovanje. Ukoliko niste bili do sad, topla preporuka za ovo divno mesto :)
http://www.vrnjacka-banja.co.rs/goc-najlepse-izletiste-vrnjacke-banje/


Misliš Stanišinci, a ne Stanišići? Odemo tamo svaki put kad smo u Vrnjačkoj Banji. Leti idemo da beremo maline. Ili na pastrmku ili samo u šetnju, a zimi odemo na sankanje. Lepo je stvarno, priroda je divna! Jedino što ja tamo nisam videla nikakvo etno selo.user posted image Mamina maćeha koja živi u Vrnjačkoj Banji je rodom iz Stanišinaca, otud znam za njih i zato odlazimo tamo.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tashke89)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Zimovanje
3.1.2015 18:30:31   
Anck Su Nmaun
Pozdravcic sa Zlatibora, citav dan se spustamo.. boli me svaka koscica. Inace predivno vreme..uzivancija!
user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Zimovanje
5.1.2015 9:55:57   
Peace*
Moj stariji sin je "zavejan" na Kopu. user posted image
Juče nisu radile žičare jer nije bilo struje, kaže mama da su prtili staze. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Zimovanje
3.3.2015 14:37:28   
Peace*
Kopaonik, poslednja sedmica februara 2015.

user posted image

user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Zimovanje
5.3.2015 13:30:16   
acalukic
Da, idem sad sa unukom na Zlatibor,vise se ja tome radujem nego ona

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Zimovanje
25.12.2015 15:54:56   
Sanjalicaaa
Kako stvari stoje sa zimovanjem? Planirate li negde? Mi razmišljamo ovih četri dana za Novu da odemo negde. Ali nemam pojma gde. Kopaonik ili Zlatibor ili nešto treće? Imate li predlog? Ne znam ni da li snega ima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Zimovanje
25.12.2015 16:15:03   
Anarunika
Kada bi nam se ostvarila namera da za NG odemo na Rudnik kod kumova na par dana srce bi mi bilo puno! Deca mi nisu izašla iz BG-a više od godinu dana user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Zimovanje
26.12.2015 10:42:50   
nikiteki
Mi se nesto mislimo da li da odemo na dva tri dana na Zlatibor sa decom

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Zimovanje
6.1.2016 14:19:04   
Anarunika
I vratismo se u realnost. Na Rudniku je bilo divno,prava zimska idila!Na žalost samo pet dana ali za nas je i to dovoljno da malo napunimo baterije. Sada Jovo nanovo .

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Zimovanje
6.1.2016 14:28:06   
branki*
Super,anarunika,bas lepo sto vam je prinalouser posted image
Ja ne volim zimovanja,ni planinu,ni sneg,tako da to uopste i ne planiram.mislim da kad bi mi dzabe dali da idem da zimujem,ne bih isla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Zimovanje
6.1.2016 14:33:12   
Zemunka85
Kako je na Rudniku? Moja kuma tamo ide svake god, ali ona je skroz drugi tip od mene..pa mi i nije merodavna.
Mi smo poslednjih par god isli na Zlatibor ali vrv ce ove god zbog L morati nesto nize.
Prosle god smo imali smestaj na Zlatiboru ja nemam reci. I masinu za ves i sudove i prasak za jedno i drugo (ja palila svaki dan user posted image , cistili svaki dan i menjali posteljinu, preeeevruce bilo bili smo uvek u kratkim rukavima, ima garaza, nije daleko..taaako sam htela opet tu ali izgleda da nista od toga. I 2012 nam je bio super smestaj prelepo sve, pretoplo, precisto..i sad nzm di cemo 😞. Ima neko preporuku za Rudnik?
Msm nzm da li uopste treba da ideno negde posle up pluca?

Branki ni ja nusam volema do skoro. Sad mi se osladili. Ne volim ni ja zimu ali drugo je zima na planini i zima u gradu.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 6.1.2016 14:34:49 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Zimovanje
6.1.2016 15:08:41   
bebilule
Eh zimovanje. Do ove godine ustanem u 8, u 9 sam vec na stazi. Svaki dan mi bilo zimovanje, pa i ljeti user posted image Sad M mali a i u drugom smo gradu. Iako, icicu uskoro na 15tak dana kod mojih. Mama ga moze cuvati pa cu uhvatiti koji dan skijanja. Mozda i ne moram na Jahorinu, iako imam samo 15 km, jer je u mom gradicu napravljena fina staza, ima i vjestacko osnjezavanje. Kontam tako sam blize ako zatrebam, M je jos mali da ga vodim na planinu.

< Poruku je uredio bebilule -- 6.1.2016 15:10:35 >

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here