|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
28.1.2016 11:48:18   
Zemunka85
Ljudi je l bio neko na Zlatiboru skoro? Kako je? Ima li snega?
Mi idemo u ponedeljak. Sad cujem da je raspust tad user posted image preguzva ce biti.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Zimovanje
28.1.2016 12:40:44   
IvanaSK RR
Mislim da je Voci otišla juce.
Jeste, raspust je od petka.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Zimovanje
28.1.2016 15:18:09   
mama krava
http://www.skijalistasrbije.rs/sr/web-kamere-tornik


Po ovome i nema snega...samo blatouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Zimovanje
28.1.2016 15:27:35   
Zemunka85
Joj uzas. A ja htela L u skolu skijanja user posted image
Vec smo uplatili, nikako mi zbog vrtica ne odgovara posle, jer bih da krene u ponedeljak 8og, posle Zlatibora, taman oporavljena, posle skoro dva meseca.
A sad na prognozi vidim 14 stepeni user posted image user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Zimovanje
28.1.2016 15:53:28   
choopa choops
Moji jedni poznanici juče stigoše, nisam pitala da li ima snijega, ali znam da je mali 25-og skijao. E sad, da li je vještački ili ne, nemam pojma. Uglavnom ga je bilo, ne vjerujem da je istopilo toliko....

A što se tiče vremena, kažu da slijedi zatopljenje u narednom periodu. I da, ovi što su išli na Kopaonik su se ekstra proveli, jer je bilo puuno snijega, a vrijeme sunčano...

Mi smo našu dozu snijega ove godine izguštali na jednom brdu iznad. Oni ne skijaju, tako da nam je dovoljna bilo koja padina sa malo snijega za sankanje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Zimovanje
17.12.2016 1:01:26   
choopa choops
Ju pa niko ne ide na zimovanje user posted image a "Ljetovanje 2017" aktivno već dva mjeseca??!?!

elem, da li je neko od vas išao u Italiju na skijanje? Imate li da preporučite neko mjesto. Nešto biramo gdje cemo na odmor, prvo smo mislili Berlin, ali sad me opet nekako vuce Italija, ali ne samo da obilazim gradove, jer zaista sa troje malo djece obilazak gradova je sve samo ne odmor. Nego bih htjela onda da iskombinujem odmor na planini+obilazak ponekog grada. Ne znamo da skijamo...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Zimovanje
17.12.2016 6:03:14   
Anck Su Nmaun
Mi bi isli da je bebi veci. Planirali prosle god al bila trudna. Mozda sledece god. Vise da stanem na te skije.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Zimovanje
26.12.2016 23:24:40   
choopa choops
Dakle, danas i zvanično rezervisana Aosta Valley, pa šta nam Bog da. Nadam se samo da se ovi neće razboljet jer sam rezervisala bez mogućnosti otkaza rezervacijeuser posted image
E sad sam u dilemi da li da bar djeci kupim skije, pa da im tamo uplatim koji čas ili da se još ovaj put držimo sankanja? Poenta je u tome što se bojim kako će se sporazumjet, jer tamo govore ili italijanki (koga ja pomalo razumijem, ali ne i djeca) ili francuski (koji ne znam beknut).
Ili se pitam da li da im možda uzmem skije (i sebi) pa da onako malo pokušaju po ravnom dok steknu naviku, gledala sam neke vodiče na YT, ne djeluje teško, ali opet?! Pojma nemam.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Zimovanje
26.12.2016 23:27:55   
Sanjalicaaa
Choopo, verujem da bar osnovno govore engleski. Dovoljno da se sporazumu sa turistima.
A sad da li da kupiš... Ako ćete ih često koristiti zašto ne. Mada ja bih pre iznajmila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Zimovanje
26.12.2016 23:32:26   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Choopo, verujem da bar osnovno govore engleski. Dovoljno da se sporazumu sa turistima.
A sad da li da kupiš... Ako ćete ih često koristiti zašto ne. Mada ja bih pre iznajmila.

Pa govore oni engleski, ali ne govore moja djeca user posted image Shvataš? Drugo je kad smo kod nas, ne bih se razmišljala, ali za ovo se pitam da li uopšte ima vajde?
A za iznajmljivanje...Pa šta znam, ja gledah neke polovne skije i pancerice, čini mi se jefitinije nego da iznajmim? To za kod nas, a vjerujem da je tamo puno skuplje rentiranje. Moda i nije otkud znam. Ili što kažeš ko će da se pati još i sa ski opremom u autu, pa da je ne znam koliko skuplje user posted image Imamo preko 1200km do tamo user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Zimovanje
26.12.2016 23:41:48   
Sanjalicaaa
Razumem, ali zar deca mogu sama bez roditelja da iznajme? user posted image
Jesi probala da nađeš info ma netu koliko košta iznajmljivanje?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Zimovanje
26.12.2016 23:49:51   
choopa choops
Nisam, sad cu, tek sam danas rezervisala jer smo se dvoumili da li da idemo tamo ili negdje drugo...



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Zimovanje
27.12.2016 14:44:31   
bebilule
Ajte kod mene na zimovanje user posted image . Ja sam se već sankala sa M. Gledam one ljude, skijaju i uživaju, teško da ću ove godine uhvatiti koji dan.
Choopo, moj ti je savjet da prvi put platiš par časova. Osnove su jako bitne, ako sad krivo nauče, teže će biti ispraviti. Tako da, youtube zaboravi user posted image . Što se jezika tiče, trebaće im par riječi. Oni će im pokazi plug, ruke na koljena, štapove na leđa, pritisak na jednu skiju...otkud znam, ali mislim da tih prvih par časova iz osnova mogu i sa malo znanja jezika. Pratiće šta radi instruktor,a mogu brzo i naučiti tih nekoliko riječi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Zimovanje
27.12.2016 19:22:23   
vanjic
Ja se nadam nekom skijanju

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Zimovanje
27.12.2016 22:04:01   
branki*
Choop,da se lepo provedeteuser posted image i pisi iskustva kad se vratite!ima da budes novi alberto tombauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vanjic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Zimovanje
28.12.2016 0:52:16   
choopa choops
hahahh branki zar sumnjaš? Matea Svet!!! user posted image

Elem gledala sam koliko je otprilike rentiranje ski opreme i vidjeh cjenu 70e za sedam dana?!user posted image Ako je tako onda džabalasku, rentiramo ako zatreba user posted image

Uglavnom, uzela sam ima danas bob sanke za svaki slucaj, a vidjecu na licu mjesta a li cemo se uopste usuditi da skijamo ili ne.

bebilule, ma da i ja mislim da je pocetak najvazniji, ali eto nešto nisam sigurna kako ce to izgledati...I ako platimo jedan čas u početku da vidimo kako ide, pa ako mislim da nije to to,lako nam je da odustanemo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Zimovanje
28.12.2016 6:45:00   
Anck Su Nmaun
Chioopo lepo se provedite,mada ne sumljam .
To rentiranje je stvarnno smesno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Zimovanje
28.12.2016 13:35:49   
Sanjalicaaa
Choopo, kazu da klinci zacas savladaju skijanje. Bice to super. Lepo se provedite.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Zimovanje
28.12.2016 22:03:49   
choopa choops
Hvala drugari, pisacu kad se vratimo kako je bilo user posted image Samo da ne bude opet neki teroristički napad, je*o Evropu kad je rizična ovako...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Zimovanje
4.11.2017 1:41:18   
choopa choops
Nisam pisala da nam je u Italiji bilo super!

Nego sam ušla na temu da pitam sta je bre ovo sa Zlatiborom? Evo nismo dolazili već nekih pet godina i sad smo iskoristili jedan kratak raspust i bas sam
nekako razočarana. Izgradili su visoke zgrade u centru, koje su užasne, kafići ostali isti, izuzev onog Fama, hrana jedino u Grandu i dalje dobra, ostalo za sada ave nešto bez veze. Da ne pričam da je jako poskupelo,osim smjestaja koji je jeftin. Kineske prodavnice, raakopano sve, divlja gradnja- mislim mozda i nije divlja, ali onaj koji je đonio ovakav urbanistički plan stvarno nema ukusa.
Nekako je previse komercijalizovano, i bas mi je zao sto su od lijepe planine napravili ovo ruglo. Bas sam ostala u čudu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Zimovanje
4.11.2017 8:24:39   
Mala Elena
Choopo, jel jos raskopano?
Pa sta znam, mi uglavnom tamo svratimo na pauzu da odmorimo od puta, nista posebno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Zimovanje
4.11.2017 8:35:29   
Sanjica26 RR
Choopo, pa pisi gde ste bili u Italiji?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Zimovanje
4.11.2017 8:58:02   
isidora88
Ja nisam ljubitelj snega i planine, jedino bih volela da M nauci da skija, mozda ga mm odvede kod svekijevaca, ima tamo i mm skije i staze pa nek se uci. Ja sam vise za more, a na zimovanje bih isla ali onu varijantu mm i ja sami, kamin, caj i uzivanjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Zimovanje
4.11.2017 11:12:43   
nata11
Mene tuga uhvati kada pomislim na Zlatibor :( Uništili su ga potpuno. K. Konaci su mi OK za smesta ali zavisi u kom apartmanu te stave. A seca se kad smo bili mali... Izadjes iz apartmana a ono samo sneg. A sada i ne mozes da Izdajes jer te gleda 50 osoba iz susednog hotela

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Zimovanje
4.11.2017 15:43:53   
choopa choops
Sanjice pisaću kad budem pri kompu...
Što se Zlatibora tice, napravili su ruglo jedno, a bilo ke potencijala da bude fino. Ne vjerujem da cu skoro opet ovamo dolazit.

A moram da napišem za restoran Miris dunja, nemojte da ae zeznete da odete, užasno visoke cijela za male porcije, a hrana malo bolja od prosjeka. Restoran je zaista Ok, ali hrana....
Ostali smo bez teksta kako su jadne porcije ua te pare.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here