|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
3.12.2017 22:51:14   
Didy
Ja sam bila na Zlataru krajem decembra 2007. u hotelu "Panorama". Nije mi ostavilo neki poseban utisak, šta znam... Nemam želju da idem opet.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Zimovanje
3.12.2017 23:01:38   
isidora88
Ja ne volim zimovanje, ali se slazem da je Zlatar prelep, idemo tamo kad god smo kod muzevih roditelja jer su oni blizu.
Zlatibor mi se ne svidja, previse guzve za moj ukus.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Zimovanje
4.12.2017 0:42:34   
Srecko47E
Ja sam ipak za Zlatibor jer je urbaniji i ako nesto zafali sve je tu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Zimovanje
4.12.2017 12:09:12   
dunja RR
Da se dopunim, u januari smo u Bosni, ovo nam je prva zima sa S tamo, pa ćemo pokušati da skoknemo do Jahorine, nije nam daleko od naše kuće.
Sanke moram da nabavim ovih dana, pod obavezno user posted image
Trebaće nam kasnije i za Zlatibor.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi ćemo u januaru biti u Bosni, a početkom februara idemo na Zlatibor, u hotel Mons. Bili smo ove godine u februaru i potpuno sam oduševljena. Čak po priči ljudi koje smo tamo upoznali, i koji su promenili par hotela, Mons ima najboli smeštaj, sobe, o svakom detalju su vodili računa. Klopa je isto odlična, higijena i osoblje jako jako ljubazno, a lokacija po meni odlična.

Kod Mone mi se ne sviđa lokacija.



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.12.2017 12:14:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Zimovanje
5.12.2017 9:54:59   
Sanjalicaaa
NevenaA. ne znam odakle si ali od Beograda do Zlatara ima 5 i po sati voznje. Nije baš blizu.

Jedva uspeh da rezervišem jedan apartman, valjda će biti ok.
Inače, kažu da je tamo već zavejalo. Jedva čekam! user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Zimovanje
5.12.2017 11:32:42   
Srecko47E
Meni je sto je od 3 do 6 sati voznje prihvatljivo za bebu.
Ove godine cemo prooustiti zimovanje jer je mustra mala.
Ali ko voli setnju i skijanje preporuka za Kopaonik.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Zimovanje
6.12.2017 12:06:00   
Zemunka85
Dunja, mi smo isto bili p.g. u Monsu, preeeeeeleeep je.
Ove god ipak neki app u centru, moram zbog Luke. Lara ce traziti da idem ja negde sa njom, on ce sisati tada jos samo, mora d ami sve bude sto blize i sankaliste i igraonica, bazen, radnje .. jeeeedva cekam. Mi smo uplatili od 9.2.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Zimovanje
6.12.2017 12:22:56   
medamisko
Mi na Kop .odemo. A idemo i kod bake , nervira me sto nema internet zbog dece. Ali da se odmoris nema boljeg mestai psihicki i fizicki.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Zimovanje
6.12.2017 14:54:19   
Peace*
Mi već 6 godina skijamo na Kopaoniku. Tako je najlaše dok su deca mala (zbog jezika u ski školi). Imamo smeštaj u Jolly Kopu, tako da ujutru palimo kola gore do centra, i ceo dan smo na stazi.
Ići ćemo ove godine za doček, nadam se snegu da bar deca skijaju, a onda posle regularno, kao i svake godine, druga polovina februara.
Jedva čekam!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Zimovanje
6.12.2017 15:16:31   
dunja RR
Iskreno, meni je to najbolji smeštaj koji sam do sada videla (mislim baš na sobe, mada je i sve ostalo sjajno). Dragi mi je da ti se dopada.
Možda se i sretnemo, mi ćemo početkom februara, mada možda malo ranije od vas.


IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Dunja, mi smo isto bili p.g. u Monsu, preeeeeeleeep je.




< Poruku je uredio dunja RR -- 6.12.2017 15:21:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Zimovanje
6.12.2017 15:53:14   
Srecko47E
I mi smo gledali Mons za 22.01.
Jos samo da se sve kockice poklope.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Zimovanje
6.12.2017 22:27:14   
Didy

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ići ćemo ove godine za doček, nadam se snegu da bar deca skijaju, a onda posle regularno, kao i svake godine, druga polovina februara.



Kako ovo izvedeš kad nemaju raspust tada?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Zimovanje
6.12.2017 22:47:18   
Sanjalicaaa
Peace, mi smo prosle godine bili u Jolly Kopu. Baš smo bili zadovoljni i klopa je bila super. Malo nam je gore u centru bila guzva za parkiranje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Zimovanje
7.12.2017 1:15:01   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi već 6 godina skijamo na Kopaoniku. Tako je najlaše dok su deca mala (zbog jezika u ski školi). Imamo smeštaj u Jolly Kopu, tako da ujutru palimo kola gore do centra, i ceo dan smo na stazi.
Ići ćemo ove godine za doček, nadam se snegu da bar deca skijaju, a onda posle regularno, kao i svake godine, druga polovina februara.
Jedva čekam!


Zar nema na Kopaoniku vještačkog snijega?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Zimovanje
7.12.2017 8:58:38   
nata11
Snega ima i vestackog i prirodnog koliko ti dusa hoce tako da ne brinite . user posted image

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Zimovanje
7.12.2017 10:05:35   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ići ćemo ove godine za doček, nadam se snegu da bar deca skijaju, a onda posle regularno, kao i svake godine, druga polovina februara.



Kako ovo izvedeš kad nemaju raspust tada?


Ili odnesem lekarsko opravdanje, iako saopštim učiteljici da idemo na skijanje, ili pišem molbu direktoru da odobri odsustvo zbog putovanja.



IZVORNA PORUKA: choopa choops

Zar nema na Kopaoniku vještačkog snijega?


Ima. Jesi skijala nekada na samo veštačkom snegu kada temperature nisu adekvatne?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Zimovanje
7.12.2017 12:12:52   
Srecko47E
Meni kao vestom skijasu,slijanke na vestackom snegu je ravno klizanji na pesku.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Zimovanje
7.12.2017 12:41:48   
Peace*
Tako je. Može da posluži da se premosti koji dan između dva snega, ali da se oslanjaš na veštak je potpuno bezveze.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Zimovanje
7.12.2017 15:15:47   
choopa choops
Ma šta skijala- let'la! user posted image

Ne skijam ja uopšte, nego mi ostalo kao da sam negdje čitala da su nabavili neke super ekstra nove topove za super vještački snijeg, kao pravi, ali sam vjerovatno nešto pobrkala user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Zimovanje
8.12.2017 12:26:22   
Peace*
Sigurno nisi pobrkala, gotovo sam sigurna da je to tako zaista pisalo, a da li je istina...

Da ne grešim dušu, da nije tog veštaka, skijalište ne bi bilo održivo do početka aprila, tako da - da, super je! Međutim, nije to ono skijanje kao po prirodnom snegu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Zimovanje
28.1.2018 13:12:26   
jess021
Ima li neko preporuku za smestaj na Divcibarama? Vredi li ici tamo sa njih dve?
Mm je to danas smislio. Ne znam da li ce uopste biti snega, a isli bi najvise zbog toga.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Zimovanje
28.1.2018 13:26:32   
MamaNecaVo
Jess sto se snega tice ja sam prazila stanje na ski stazama putem skijaliste Srbija,web kamere.
Divcibare nemaju u sistemu.Mada preko googl mape tj lokacije imas uvid uzivo u stanje.
Ja imam preporuku sa Miloseve konake (ili Markove)user posted image uvek pogresim koji su.
Smestaj im je fantazija.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Zimovanje
28.1.2018 14:04:06   
isidora88
Jess a divcibarski vajati? Njih hvale. Meni su Divcibare bas lepi, samo nema uvek snega jer nije velika nadmorska visina, ali inace za decu idealna planina. I Zlatar isto, ima i lep hotel, tu uglavnom snega ima od oktobra do maja skoro jer je velika visina.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Zimovanje
28.1.2018 14:27:43   
MamaNecaVo
Po meni je najbolje otici na Kopaonik.
Ako zelite sneg.Za skijanje,sankanje je raj.Za setnju nije bas.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Zimovanje
28.1.2018 14:47:28   
Sanjalicaaa
Mi smo bili na Zlataru pocetkom januara i proveli smo se super. Imali smo srece da je sneg pao taj dan kad smo dosli a poslednji dan je krenuo da se topi. Tako da ni tamo nije sigurno da ce biti snega.

Mi bismo u februaru ponovo na sankanje. Zlatar nam je daleko da opet idemo. Misli smo na Kopaonik, jer ce tamo sigurno biti snega, ali skupo mi je s obzirom da smo vec isli na zimovanje ne daju mi se velike pare.
I tako dodjosmo na ideju da idemo na Divcibare. user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 28.1.2018 14:50:19 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here