|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
4.11.2017 23:06:08   
MamaNecaVo
Mi planiramo Jahorinu ili divvibare
Svaki savet i preporuka za smestaj znaci.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Zimovanje
8.11.2017 18:40:19   
choopa choops
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.11.2017 18:42:53 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Zimovanje
8.11.2017 18:46:29   
Anck Su Nmaun
Ja nisam veliki ljubitelj zimovanja, dva dana puna kapa al ovo izgleda predivno user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Zimovanje
8.11.2017 18:55:58   
choopa choops
Ostala sam duzna slike sa vrha Evrope. Sve u svemu, divno je bilo. Sto se putovanja tice, jako je daleko za nas, ali opet i kad bi se islo avionom do recimo Milana, opet ima još komad do tamo. U principu, mi smo planirali da put prepoovimo na dva djela, tako što bi recimop rva dva dana proveli u Trstu, Milanu...Šta ja znam. Na kraju smo završili u Padovi, ali ne da uzicvamo nego da popravljamo auto (fakin Volkswagen). Drugi dan, takođe obilazak svih VW servisa po Italiji, i treći dan tek planina. Prizori usput su predivni, ne mogu da nađem slike jer sam ih prebacivala na HD. Hotel starinski, ali OK, ima Bazen, super topla voda, teretana. Karta za to se kupuje posebno i nije skupa. Mi ne skijamo, htjeli smo za djecu da uzmemo casove, ali se nekako potrefilo da ski skola nije radila tri dana, pa onda cetiri jeste i sta znam, pa smo na kraju uzeli samo opremu djeci i mlatili su samouki prvo po ravnom, onda i nizbrdo user posted image Taj maleni ski pas je besplatan, ostali se plaćaju. Mislimda ni ski škola, ni ski pasovi nisu skupi, bare ne puno skuplji nego kod nas. Hotel se nalazi u samom dnu (i mjesto La Thuile), a gondola vozi do vrha gdje ima restoran i naravno pogled na Mon Blan. Staze se spustaju ka Francuskoj i Italiji, tako da idu na tri mjesta koliko mi se cini. U blizini su mjesta Cormayer, Rossiere, kroz tunel se ide u Fr (plaća se i skupa je cijena). Jako mi je zao sto nismo skijali MM i ja, ali ne bi mogli zbog male. Hranu smo sremali sami, u sobama ima sve sto treba, mala prodavnica je u sklopu hotela, i cijene su sasvim pristojne. Za auto postoji garaža natkrivena. Sve u svemu, divno je mjesto, prirod. Svi govore francuski,italijanski perfektno, i engleski sasvim solidno.

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.11.2017 19:04:30 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Zimovanje
8.11.2017 18:57:41   
choopa choops
E sad mi treba preporuka za Bugarsku Bansko ili Borovec? Kakva su vam iskustva? Neke preporuke? Ja lično bih išla opet u It, ili Austriju, ali MM mora nešto poslom u Srbiju, pa kaže kad smo već goreda produžimo u BG.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Zimovanje
8.11.2017 18:58:25   
Ana RR
Jao Choopo, divno je user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Zimovanje
8.11.2017 19:49:56   
mama Jo
Wow predivno izgleda zaista! 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Zimovanje
8.11.2017 20:00:13   
Biljka10
Predivno!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Zimovanje
8.11.2017 20:07:33   
emicaa
Choopo divno,ko voli snijeg i zimu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Biljka10)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Zimovanje
8.11.2017 20:42:21   
isidora88
Choopa divno jeuser posted image
Nisam bila u Bugarskoj, ali sam cula da je super i jako je jeftino

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Zimovanje
8.11.2017 20:47:59   
Sanjica26 RR
Kako su divne slike. I ako ne volim nesto zimu ove slike mame.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:04:12   
Didy

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Mi planiramo Jahorinu ili divvibare
Svaki savet i preporuka za smestaj znaci.


Mi smo bili prošle zime na Divčibarama, pa ponavljamo i ove zime u istom smeštaju jer nam se dopalo. Rezervisali smo još u oktobru, a već u novembru je termin oko Nove godine u toj vili bio popunjen.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:10:21   
MamaNecaVo
Didy koji je smestaj?

Mada mislim da cemo na Zlatibor u hotel Monu.
Tu smoo nekako domaci a sve mi je tu u krugu.Samo ne volim guzvu.

Da li ima nekih marketa na Divcivarima?
Strah me je da nema radnje h blizini smestaja pa zato ne gledam vise oglase.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:16:33   
dunja RR
Mi ćemo u januaru biti u Bosni, a početkom februara idemo na Zlatibor, u hotel Mons. Bili smo ove godine u februaru i potpuno sam oduševljena. Čak po priči ljudi koje smo tamo upoznali, i koji su promenili par hotela, Mons ima najboli smeštaj, sobe, o svakom detalju su vodili računa. Klopa je isto odlična, higijena i osoblje jako jako ljubazno, a lokacija po meni odlična.

Kod Mone mi se ne sviđa lokacija.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.12.2017 18:18:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:17:05   
Didy
Divčibarski raj
Nama se dopalo što je uz malu žičaru, pa su deca mogla da se skijaju.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:29:48   
Didy
Rođena sestra mm ima veliki nov stan na Zlatiboru, ne izdaju ga, već čuvaju za sebe pošto je sve novo. Mi smo se poslednjih puta toliko razočarali gužvom i cirkusom koji je napravljen od Zlatibora, da sad radije platimo da idemo negde drugde, nego na Zlatibor za džabe.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Zimovanje
3.12.2017 18:37:13   
dunja RR
Didy mi uopšte ne idemo gde je gužva, šetamo gore do spomenika, iznad jezera, i na ovu stranu gde je hotel Mons. Tu je šuma i divota. I divan vazduh.
Iznad jezera je sankanje.

A taj cirkus i gužva je u tom delu, desno, kada se gleda ka jezeru, gde je i hotel Mona.

Dok smo bili klinci dolazili smo u Narcis, i i sada mi Narcis ima najbolju moguću lokaciju, Pored je šuma sa dečijim igralištem koja je vlasništvo policije kao i Narcis, ali su taj deo šume pikirali, pitanje je da li su već prodali nekom. Greota ako i tu nešto izgrade :( U stvari možda već i jesu, ja sam bila u februaru ..



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.12.2017 18:44:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Zimovanje
3.12.2017 19:31:48   
Sanjalicaaa
Na Zlatibor ne idemo nikako. Samo svratimo kad smo u prolazu na rucak u krcmu Gaj. Ko ide tamo obavezno neka svrati na komplet lepinju, za mene nema ukusnije.

Mi upravo gledamo smestaj na Zlataru. Bas su im jake cene i sve je zauzeto. Valjda cemo nesto naci....

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 3.12.2017 19:33:19 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Zimovanje
3.12.2017 19:38:54   
Didy
Njihov stan je iznad "Palisada" i moram tuda proći. Nervira me što decu moram da držim za ruku sve vreme jer automobili prolaze bez prekida. Na Divčibarama se sankaju po putu na sred ulice nizbrdo, tri auta prođu za ceo dan.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Zimovanje
3.12.2017 19:48:10   
dunja RR
Znam taj deo, da, mi tuda nikada ne idemo, a nisam išla i kada smo bili klinci. Ovde gde mi šetamo isto, nikada auta videla nisam. A iskreno, ni ljude ne viđam user posted image

To je sve šuma okolo Monsa, i u šumi neke ludo dobre vile (oooogromne) ali nema žive duše u njima. Ono sve zvrji prazno i nije mi jasno zašto.
A mir, vazduh, priroda, predivno. Nma niti jednog auta.

Gore ka spomeniku, tu već, ima staza ona duga, kroz šume i livade, jednim delom se ide putem, pored Dino parka, a i slabo prolaze tu auta.



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.12.2017 19:49:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Zimovanje
3.12.2017 19:48:25   
MamaNecaVo
Mi smo bas dugo razmisljali i ipak nam je Mona prvi izbor zbog ponude hotela,mada su mi ok I Zlatiborski konaci,ako sam dobro zapamtila.
Taman dodju 1200m od jezera.

Kod nas ni sankanje ni skijanje nije u oprivaju jer je A mali pa ga sneg ne zanima,jedino sto nam zanima je setnja.
Inace setamo van centra,uglanom nam je ruta put spomenika.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Zimovanje
3.12.2017 20:09:45   
Didy
Da, Dunja, taj kraj je miran i možeš lepo da zaobiđeš svu gužvu. Mi nekad tuda prođemo, iako je okolo. Njihova zgrada je preko puta vile Barović. Jedino što mi je dobro je što odmah iza ima mala padina i mala žičara, pa nekad samo tu odemo na skijanje/sankanje, kako kad.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Zimovanje
3.12.2017 20:44:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Didy

Rođena sestra mm ima veliki nov stan na Zlatiboru, ne izdaju ga, već čuvaju za sebe pošto je sve novo. Mi smo se poslednjih puta toliko razočarali gužvom i cirkusom koji je napravljen od Zlatibora, da sad radije platimo da idemo negde drugde, nego na Zlatibor za džabe.

Ni ja nisam obozavaoc, odem ako negde putujem pa da svratim. Nije po mom ukusu.
Dok je Zlatar mnooogo lepsi. Bili pre par godina... raj za oci i dusu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.12.2017 20:45:13 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Zimovanje
3.12.2017 20:49:07   
choopa choops
Što se mene tiče, Zlatibor nikad više. Meni to nije odmor, osjećaš se kao u sred Beograda, 300 miliona ljudi, automobila. Bezveze. Za mene je zimovanje-skijanje/sankanje, po neki kafić, šetnja i uživanje.

Što se hrane tiče, preporučujem Moninu pansionsku hranu ako neko ide. Mi smo bili smješteni u centru u onim malim kućicama, a samo jednom, zadnji dan, smo otišli na večeru u Monu i pokajali se što nismo i rpije. Sasvim pristojna hrana.
Od kafića za doručak, naravno Grand.

Da li je neko skoro bio na Jahorini? Vidim na njihovim stranicama pišu komentare kako je skupo, ali ja koliko sam gledala jeftinije je od Kopaonika, pa se razmišljam da li je skupo za njihov standard ili je stvarno skupo?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Zimovanje
3.12.2017 22:45:24   
MamaNecaVo
Sad ste me pokolebale.
Jahorina nam je daleko sa A jer nece da se vozi i kolima.
A Zlatar.. preporuka za smestaj?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hoćete li oboje drugo dete?
Kada vidite roditelje koji u naručju nose jedno dete, a za ruku drže još jedno ili dvoje, sigurno ćete se raznežiti i po...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here