|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 10:58:02   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck ja palim stalno na tom programu za serpe
I ako stavim serpu a da je prethodno sundjefom ne operem. Ostane onaj krug od hrane i ako perem na programu za serpe.
Dakle Ljiso znas kad kuvas rucak pa ti od npr mesa ostane onaj krug od hrane u serpi , pri vrgu serpe. On se onako skori pa i kad peres rucno to moras malo da "pritisnes". E taj krug ti ni jedna masina nece oprati. Dakle moras je prvo potopiti pa tek onda ubaciti u masinu.

O tome ti i pricam. Ovo je program da to ne bi morala da radis.
To sa serpom je kao najjaci ali ovde imas taj program gde.ga prvo parom skida koliko se secam. Sto se meni odmah svidelo.

Ljiso ne znam koji je model. Ali nisam zadovoljna kako pere.
Majstor bio vise puta bas zbog toga sto je masina stalno prijavljivala curenje a nigde nista. Ali ajde to. Nego sto mi sudje reeetko kad onako blistavo i cisto.
A sve imam i tabletu i sjaj i so. Nekad kao da mi samo razbaca prljavstinu po sudovima pa poludim.
Al opet je ne bih dala ni za sta na svetu

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.4.2018 10:59:33 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 12:36:25   
Ana RR
Pa ne znam koliko je do hemije jer dever koristi ista sredstva a njegova mašina uopšte ne opere tako dobro.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 18:10:33   
Misha i Ljisha
A jel ima neko masinu favorit? Daju 7 godina garancije. Inace zvala i za gorenje i za beko. Nema nijedna na stanju koju sam ja htela. I to sam zvala i tehnomaniju i eurotehnu i win win pa mi u win win ponudili ovu favorit. Inace u tehnomaniji zena zamalo nije olajala gorrnje
Hahah jako je bila smesna situacija. Verujem da s e ugrizla za jezik. I rekla mi je prakticno da uzmem beko

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 18:28:23   
Maraj
Beko u bg-u ima odlican servis. Kod Steka. Mi nismo imali problema ni sa jednim beko uredjajem al znam da je koleginica nesto reklamirala sporet i odmah su joj dosli i sanirali

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Mašina za sudove
8.6.2018 20:07:06   
Sanjica26 RR
Evo kolika je usteda vremena sa sudo masinom
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Mašina za sudove
8.6.2018 20:44:15   
MimaKos
Ja je imam sto godina, cim se pojavila majka je kupila Candy, ali je sada jedva koristim osim za dezinfekciju.. Ona mi kaze da sam neandertalac ali ja dok kroz ruke nesto ne prostruzem nihe cisto, plus kad mi se ne ispere kako treba poludim, pa opet, a ti zivci nemaju cenu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Mašina za sudove
9.6.2018 6:48:05   
mama Jo
Ja ne mogu prezaliti sto nisam ostavila mesta za sudo masinu.... uopste ne znam gde da je stavimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Mašina za sudove
9.6.2018 7:54:28   
vocicana
Mama Jo, ja se kunem, da ako Bog da, predjemo u veci stan, PRVO i osnovno, sudo masina, ruke i ekcemi, pa ja ne mogu da se nakupujem Cortine i ostalih preparata za negu ruku, 5 masina sam mogla da kupim, samo mesto je problem!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Mašina za sudove
9.6.2018 9:15:09   
IvanaSK RR
Ni mi nemamo mesta za sudo masinu. Sve i da opet pravimo kuhinju ne znam da li bi bilo mesta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Mašina za sudove
10.8.2018 23:14:17   
vocicana
E da se i ja pohvalim, konacno sam dobila sudo masi u od muzica, a i novi malo veci stan gde ce konacno biti mesta za nju.
iImam pitanje za zenice koje vec imaju ovu cudotvornu spravu, koju so da kupim, da li je Somat ok...da li je neka od vas koristila DM-ovu so, kojetablete za masinu su vam najbolje...? Eto takve neke stvari. Presrecna sam sto cu je konacno pustiti u pogon.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Mašina za sudove
11.8.2018 8:36:19   
nata11
Voci ja uzimam so koja je najjeftinija u prodavnici. Somat su mi OK i Finish ima ona velika kutija cesto na akciji u Rodi. Tescnost za sjaj isto imam neku najjeftiniju i to sipam kada je masina puna casa.

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Mašina za sudove
11.8.2018 9:05:55   
mama Jo
Voci, da li pravite i kuhinju i planiras da stavis ugradnu masinu? U bosch imaju i samostojece masine, ako nisi ostavila mesta za nju.... sto je kod mene slucaj recimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Mašina za sudove
11.8.2018 11:50:57   
milicicak
Voci, ja za sudomasinu sve dm-ovo koristim. I so i sjaj i prasak. Prasak se bas isplati. Moja mama koristi dm-ove 3u1 tablete kad ih nadje a kaze da su i one 2u1 dobre

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Mašina za sudove
11.8.2018 11:54:48   
Sanjica26 RR
I ja uzimam so u dm-u. Tablete uzimam gde je trenutna akcija. Trenutno imam somat.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Mašina za sudove
13.8.2018 7:36:27   
vocicana
E pa divne ste. Rekla mi je devojka iz DM-a da je valjda sitna so, drugo, tablete neke ima pa treba sjaj uz njih da se stavlja, sve nesto me je zbunila. Ali sam znala gde cu dobiti odgovor tako je i tako.user posted image A da li je neka uzimala one Fairy tablete za masinu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Mašina za sudove
1.10.2018 7:41:58   
Misha i Ljisha
zene drage masina odradila program ali je tableta ispala i nije se istopila. Vratim tabletu ukljucim opet zavrsi program i opet ispala tableta i nije se istopila. Sta moze biti? Jel do tablete ili do tog poklopca? Jao siz cu dobiti a prepuna mi masina od juce nedelja rucak po pe esu krcata je

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Mašina za sudove
1.10.2018 7:58:25   
emicaa
Ljiso ja mislim da je do tablete.Kod mene je prije par dana bilo tako.Stavila sam novu i pustila je opet da pere.Posle sve normalno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Mašina za sudove
1.10.2018 8:00:56   
vonavoj
Stavi samo tabletu dole,pa da vidis da li ce da se istopi..mozda poklopac kasno otvori.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Mašina za sudove
1.10.2018 12:45:40   
Misha i Ljisha
Nisam menjala tablete. Mislim proizvodjaca. Oprali su se sudovi 😂 poredjah ih nazad sve. Ali eto pola tablete ostalo. Videcemo veceraske

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Mašina za sudove
5.10.2018 22:14:42   
Anck Su Nmaun
Moja bila.u kvaru dva dana. Dva dana prala na ruke i malopre ukljucim...ona proradila....bice da me malo zeeki ova masina user posted image user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Mašina za sudove
5.10.2018 22:20:30   
emicaa
Anck to ona samo da ne zaboravis na rucno pranje 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 8:47:52   
vocicana
user posted image
Moja radi, mada jos uvek malo radnog staza ima, videcemo kako ce biti.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 15:59:38   
Duškić
I ja uzimam koje budu na akciji

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 18:10:02   
emicaa
Ja uvjek uzimam tablete koje ne moram vaditi iz one plastike.Uglavnom uzimam finish,zadnji put sam neke sun ali nisu ni one lose.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 21:30:12   
smeško
Žene, koliki kapacitet mašine preporučujete? Nas je petoro: dvoje odraslih, dvoje male dece i beba.

I evo još jednog neandertalca user posted image šta vam je to so za mašinu user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 7.10.2018 21:36:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here