|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2010 7:11:43   
bebironcic
Sa mojim roditeljima nemam bas nikakvih problema,ne zivimo u istom gradu,vidjamo se jednom mesecno,cujemo svakodnevno...ali nikada suvisnih pitanja i komentara...Sto se tice svekra i svekrve....ni tu nema nekih problema,svekrva voli malo vise da prica,pokusava da nametne svoje misljenje ali ja lepo kazem sta mi se svidja a sta ne,mada vise prica meni nego mm posto je on odmah prekine sa pricom a nju to nervira,pa bi onda da joj ja budem posrednik ali ja samo kazem da se obrati njenom sinu pa kako on hoce!user posted image A,naravno,od te njene zamisli nikada nista ne budeuser posted image
A,ona nikakve savete ne prima....ona te saslusa i vidi da je neko drugi upravu ali i dalje tera po svome a onda posle jaoooo....ali posle nekog vremena sve iz pocetkauser posted image tako da sam prestala sa komentarisanjem bilo cega jer ona nista ne prihvata i necu i ne zelim dzabe da se nerviramuser posted image


< Poruku je uredio bebironcic -- 21.4.2010 7:21:12 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2010 21:52:36   
caja 2
Nema tu sta da se kaze da su moji roditelji ja bi znala kako bi al ovako ubijeju psihicki,Niko nezna nista raditi nego samo oni,pamet svu svijeta popili i mrzim ljude koji pricaju JA JA JA JA I SAMO JA..........MOJE MOJE MOJE I SAMO MOJE JE NAJBOLJE NA SVIJETU.Evo tlak mi je sad skocio i kad mi pridju sa komentarom E TO TAKO NIJE BILO U NASE VRIJEME JOK SAMO STO NIKO NIJE NOSIO GACE,SUPROTNOST GENERACIJA ja kad idem uzbrdo oni ce nizbrdo,ja kad bi rekla bijelo oni bi rekli crno....Al svasta mi se izdesavalo u posljednje vrijeme tako da se bojim da cu kao cunami poluditi i izgovoriti sve i svasta a nimalo nisam blaga na rijecima tako kad mi neko se popne na glavu i SJEDI I SJEDI i sjedi nezna kad je dosta...............

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2010 23:16:49   
Delijagirl
Eto ja nemam nekog kontakta sa svekrvom od kako je crko fiksni telefon pa me ne zove na mobilni a i vidim koji je broj pa se ne javim ili je otkacim u startu ... I cool mi je koliko se samo manje nervira user posted image Naravno to deluje samo ako ne zovnete telekom da vam ga popravi i naravno ja "zaboravim" svaki dan :D

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
5.5.2010 1:16:13   
Pipi duga carapa
Dzaba je ucim,los djakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
16.4.2011 20:55:56   
Anoniman
Hahahhahahahahaaauser posted image user posted image user posted image user posted image Zamalo ne skapah kad videh temu.user posted image user posted image user posted image
Meni na pamet pada jedino dreseruser posted image user posted image user posted image Ali to je samo moj slucaj. S tim sto bi dresura morala da potraje minimum godinu danauser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 16.4.2011 20:56:10 >

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
16.4.2011 21:12:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: verolino

Hahahhahahahahaaauser posted image user posted image user posted image user posted image Zamalo ne skapah kad videh temu.user posted image user posted image user posted image
Meni na pamet pada jedino dreseruser posted image user posted image user posted image Ali to je samo moj slucaj. S tim sto bi dresura morala da potraje minimum godinu danauser posted image

Šta dreser ? Krotitelj lavova ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
16.4.2011 21:15:42   
Anoniman
U svakom slucaju kavez i bich su jedina opcijauser posted image
Salim se....
Ipak je naziv ove teme u mom slucaju nemoguca misijauser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 16.4.2011 21:18:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
17.4.2011 0:01:16   
moja ciklama
e moram ovo da podelim sa Vama:
moja svekrva fura roze, ciklama, ljubičasto, svetlo plavo..ali sve drečavouser posted image pa šta više da Vam kažem kada je za našu svadbu, uzela ciklama cipele na platformu i 12ticu i ciklama pismo torbu,sve to od sestričine koja je, dete i u tome je išla na malu maturu, a da ciklama bolero sam zaboravila. Pola svadbe se bavilo njenim stajlingomuser posted image
e sada zanemarite to što i ja furam ciklama i rozeuser posted image i što ona tripuje da se utrkuje samnom..ili hoće da liči na mene, šta li je???
Elem, idemo na svadbu, kod skroz meni ne bitnih komšija, koji prave svadbu u Jagodini, i ja normalno, obučem se ko da idem u popodnevnu šetnju Knezom, (bez glamurozne haljine ili kombinacije koje inače nosim na svadbama). Crne 7/8 helankice, tuniku onako malo fensiuser posted image i dole LB papuče..user posted image
I moja svekrva će naravno: Bože dete, pa zar u papučama na svadbu, obuj sandale! A ja reko: jao teta .... pa dobro ste me podset___ili sada ću da pogledam kod Vas u ormaru i cipelarniku, možda ima nešto za mene..ustanem, odem da njene sobe, i ceo ormar izvadim, sve cipelice isprobam, i na kraju kažem: pa ništa mi ne odgovara! Što je i logično, jer joj je konfekcijski br 46! I napustim prostoriju..pa slagala je najmanje narednih 5h ono što sam ja izvadila (čitaj: istresla) za 30 min. Čik sad, da prigovori!
user posted image



< Poruku je uredio moja ciklama -- 17.4.2011 0:05:28 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
17.4.2011 2:37:04   
liliana
IZVORNA PORUKA: verolino

Hahahhahahahahaaauser posted image user posted image user posted image user posted image Zamalo ne skapah kad videh temu.user posted image user posted image user posted image
Meni na pamet pada jedino dreseruser posted image user posted image user posted image Ali to je samo moj slucaj. S tim sto bi dresura morala da potraje minimum godinu danauser posted image


Ma, šta godinu-minimum po veka!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
13.2.2014 23:14:56   
dunja RR
E slatko se ismejah user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
1.5.2015 21:02:04   
GagaT
ooo blago vama koje to resite na cistac moja kobila meni sve cini perfidno, da se nista ne primeti da me mrzi. Videla da me muz cmace, da se smeje i da je srecan, da me grli , stipka pred njima a ona valjda ne podnosi kad se ljudi vole, sta li je pojma nemam zasto me ne podnosi. Pri tom mi zivimo u inostranstvu, vidjam je jednom do dva puta godisnje ali to vreme koje provedemo u istoj kuci je za mene pakao. Sve mora da zna, ako krenemo negde sledi pitanje: Pa gde cete sad? Ako kazemo da planiramo nesto : Sta ce vam to? I tako mnogo je negativna i niko joj nije dobar, niko vredan, svima manu nalazi. Ne kaze da je ona najbolja ali to se namece samo od sebe. Pri tom oni zive u muzevljevoj kuci koju je on napravio kao najmladje dete od troje. Ona ima 67 god, svekar 77god. On je jadan star i bolestan, Dijaliza i cuda. Ona pije bromazepam kao za pritisak, ima glas kao vrana i bas tako kresti i otezze kad prica, muka ti da pricas sa njom. Nikad nista nema da kaze lepo, samo prica o smrti, ko umro ko bolestan, sve crno. Oni su izbegli iz Krajine i samo je to njeno mesto dobro i ljudi odatle niko vise ne valja. Uzas.
Ja sam sada trudna i jako me je potresla, znam da joj pridajem previse znacaja ali to meni jednostavno remeti mir. A to je njen cilj verovatno. Veceras mm nazvao da pita za svog oca posto je jadnik u bolnici i na kraju razgovora kaze evo pozdravlja te i... (JA).. A ona kaze HVALA-NE TREBA!
Pa prodimila sam. Ja je nikad ne pozdravjam, imale smo jedan zesci okrsaj zadnji put kad smo se videle. ALi ona zzena nije normalna pa ne bi trebalo da joj zameram, ali to normalni ljudi ne mogu da podnose. To je valjda tako.
Eto morala sam nekom da se izjadam. Nju znaci nista ne dotice od mene. Nikad nije rekla da sam nesto lepo ili dobro uradila - ni ne treba samo primer dajem. Kad smo nas dve same u kuci to je sve super smejemo se, druzimo ali cim ima njenih muskih tu je vatra odma. Ja sam pokusala i lepo i cici mici, i grubo zadni put ali nista ne pomaze.

Sta ce biti od mene, bojim se da ne predjem granicu.
Pozz

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
2.5.2015 8:38:21   
nata11
Sta te briga kada se vidjate jednom godisnje. A sada dok si trudna je izbegavaj u sirokom krugu.

_____________________________





(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 9:24:31   
majared
O svekrvi ne bih ovom prilikom, duga je to prica i zahteva jedan ozbiljan elaborat.
Nego mene moja majka izludjuje, toliko se u sve mesa i sve voli da organizuje (sto bi moj tata rekao da menadzerise) da cu da izludim.
Ustvari mi smo vec naucili da je ignorisemo, ali mm je iz nekog razloga slusa i nista nece da joj se usprotivi a posle meni prebacuje i zvoca, rekla ovo, rekla ono.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 10:03:29   
Katarina20
Ja sa svekrvom nemam problema user posted image
Jer su razvedeni i ne zivimo sa njom .. ali zato imam problema sa svekrom user posted image
Krenem da kuvam nesto on ne ide tako , krenem da sredjujem a sto tako lakse ti je ovako , nocu kad legnemo da spavamo te mu treba ovo pa gde je ono ...doduse nije tako svaki dan ali svaki drugi jeste ... user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 10:23:42   
jabudic
Meni je ova tema tako ponižavajuća.
I ja ću jednog dana biti svekrva. Da li to znači da snajka treba da me dresira?
Po meni je jedino rješenje i predlog za rješenje svih problema sa svekrvama -svako svoja vrata i svoj posao.

(odgovor članu Katarina20)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 10:43:26   
Modessty
јао јабудић ја ћу да будем дупла свекрва!user posted image user posted image јадне моје будуће снајке јер ова будућа свекрва држи катану на зиду user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 11:14:44   
jabudic
I ja dupla user posted image
Ja sam mojim sinovima rekla da neće da žive sa mnom i sa tatom, jer to nije normalno da mladi ljudi žive zajedno sa roditeljima, jer će oni da imaju svoj život, itd. I oni su to stvarno shvatili kao normalno, što i jeste.
I čujem ja njih jedan dan, kad su mislili da ih ne slušam, pričaju gdje će ko da živi kad se oženi. Jedan će u Kotoru, drugi u Budvi user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 11:58:35   
GagaT
E jabudicu ti ces mozda znati kako da se postavis u BUDUCNOSTI ovo je sadasnjost kroz koju prolazimo mi koje imamo kretene od svekrvi.
Ja takodje mislim da nikako ne treba da se zivi zajedno ni sa jednima ni sa drugima ali isto tako zelim da kazem da cu ja prihvatiti izbor svoje dece i postovacu njihove izabranike/ce jer time postujem i svoju decu. Ne moze se ovde niko nauciti pameti osim ako nece sam.
Ova moja ce crci ali nece biti covek i pokazati postovanje i ljubav jer ih ni sama nikad nije dobila od svog muza ni sinova. Isto tako pljuje za svojom cerkom a da nece za sinovima i snajama. Samo sto sada ovu stariju svoju snaju dize u oblake da bih se ja osetila ponizenom i upecala se ali ja ne reagujem. Ta druga snaja je ne j..be 2 % dodje da joj skuva ajvar od cega i sam ima koristi i nema gde da lozi sporet pa joj dobro ddodje. A ova postavlja stvari naopako predstavlja da ona dolazi njoj da sprema ili joj ova namazana tako plasira pricu.
Ne znam. Zavrsicu ovde i napustam temu i za mene je sramno da se zalim na poremecenu zzenu koju vi ne poznajete. ALi eeto posto postojala tema a ja izazvana taman mi dobro doslo.
Neka njima Bog oprosti i neka im da Prvo ljubavi u srce da mogu voleti dan sto su se probudile, ptice koje pevaju, cvece koje cveta itd
Pozz

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 12:27:51   
jabudic
Gaga, i ja imam svekrvu, koja je u zadnjih godinu dana bar 7 mjeseci provela kod mene.
Ni jednom nisam pokušala da je prevaspitam ili naučim korisnim vještinama, već sam se trudila da nadjem u sebi snage da je ispoštujem i ne uvjijedim dok ne ode, što sam, hvala Bogu uspjela.
Nije bilo lako, tim više što ja i muž oduvjek živimo sami i nisam navikla sa nekim da dijelim životni prostor, ali hvala Bogu, prošlo je.

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 18:14:09   
superm
Mislim da je nemoguće odraslu osobu prevaspitati.
Sa svojom svekrvom imam odnos ' u rukavicama' i to mi savršeno odgovara. Što je dalje od mene, to bolje! I za mene i za nju.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
4.5.2015 22:00:28   
Modessty
Gaggo ja te razumem. Ja sam živela sa svekrvom nekoliko godina i nsmo se loše slagala, čak je više bilo dbor nego loše. Ali ona je sva negativna - ako je kiša što je kiša, ako je sunce što je sunce... ništa nije dobro. Sve nešto loše. Tako da razumem kako je kad imaš tako negativnu osobu pored sebe. Nije lako uopšte. Probaj da se zaista isključiš što više i da sebe naučiš da te ne dotiču njene izjave.
Nemaš ništa od sekiracije! Samo škodiš sebi user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
5.5.2015 22:27:42   
Ivanka 75
Kuku ispisah post i izbaci me!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
5.5.2015 22:37:17   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: jabudic

Meni je ova tema tako ponižavajuća.
I ja ću jednog dana biti svekrva. Da li to znači da snajka treba da me dresira?
Po meni je jedino rješenje i predlog za rješenje svih problema sa svekrvama -svako svoja vrata i svoj posao.



Htedoh reći sledeće. Slažem se Jabudic!
Ni ja moju svekrvu ne volem nesto preterano ali sama je za to kriva, žao mi je što ne shvata da je za naš loš odnos sama kriva (iako ona verovatno krivi mene).
Kad smo mm i ja počeli da živimo zajedno sve je bilo ok. Ako je ona očekivala da ja spremam ručkove, gostim nju i svekra prevarila se. Onog momenta kad je počela da kritikuje moje kuvanje, da na moje jelo gleda ko na smrdljiv sir, da prebira gadljivo po tanjiru misleći da ja ne vidim, tada sam prestala da ih zovem na ručak. Kao što kaže mm: Ona ima svoju šerpu, ti svoju.
Sve njene kritike, prekori, komentari su učinili da ne mogu da sedim sanjom duže od 5 min, i to mi mnogo. >Da su to bili konstruktivni saveti razumela bih, ali to su za mene bile kritike (zašto tako kačiš veš, zašto veš ne kuvaš u 2 vode nego samo u jednoj, zašto nosiš te papuče ič mi se ne dopadaju, imam čorbicu za Ivu lepa je i tako dalje.... ima toga, nakupilo se za 8 godina).
Ja trpela i trpim i ćutim.... povremeno. Ona ima 63 godine i ako za to vreme nije naučila šta je kultura i ako ne misli da u životu ne treba da evoluira i napreduje kako osoba, ko sam ja da je učim novim trikovima i prevaspitavam? Za nju ja sam nebitna karika u životu i samo smetam. retko kojoj svekrvi je snaja po volji. Ja mojoj očigledno nisam i ne trudim se da budem.
Činjenica je da se neću osećati kao kod svoje kuće sve dok su živi. Kad odu u selo kao dam i je neko sklonio ogradu oko mene, ko poletarac sam. Večito ću biti uljez u sopstvenoj kući ma koliko daleko oni bili.
A sestri sam rekla (ima sina): Ako se prema snaji budeš ponašala kao ova moja prema meni, a znaš sve šta mi jeradila i šta mi je pričala, naći ću načina da te dozovem pameti!!!

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.5.2015 22:43:11 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
5.5.2015 22:56:49   
Frcokla
Jao sveki, ova tema mi se bas dopada!! user posted image

Moja je ok žena, prijatna i može se s njom popričati. Samo je mana što je užasna škrtica, samo nešto štedi, A nema razloga uopšte.
Imaju i previše!
Inače me izluđuje ponudom svojih starudija, da bi mi opremili stan, da ne trošimo puno para, te ima ona polovnu veš mašinu te ovo te ono...
Svog sina hvata na emocije... Cak nam je i njegov krevetac predložila, da ga " ofarbamo", krevetac koji je star 36 godina, još je i njegov stariji brat prvo u njemu spavao! user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
5.5.2015 23:02:02   
Frcokla
I tako, mogla bih naširoko o toj temi.. Da mi ne bi izbacio post skratila sam.
Da ne kažem koliko puta sam već rekla ne hvala ne treba, mi ćemo to kupiti već smo gledali. Ali opet 101 put ona isto pita i predlaže! user posted image
Kod nje je uvek hrana neka ista i bljutava, nijedno voće sem jabuke. Bojler uključi samo uveče da ne bi trošila struju... Itd itd...

Tako da, uvek i od loše ima gora. Nemojte se samo nervirati drage moje. Ja sam se strašno stresirala A onda vidim kako to ustvari mm, uđe na jedno uvo na drugo izađe, i eto to tako funkcioniše.

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here