|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 14:54:21   
dunja RR
A šta nosite za rehidrataciju i kada to koristite, jel kod proliva, povraćanja? Vidim da su mnogi to stavili an spisak ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 15:05:08   
milicicak
Dunjci, Orosal ili Rehidran. Ja najcesce kupim Orosal. Kod povracanja ide obavezno a kod proliva ako ima vise bas tecnih stolica.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 15:07:24   
mihi
Pozdrav mame, meni je Milos dobio alergiju na sunce tj (urticaria solare) i bio nam je potreban Aerius sirup i nisam ga imala. Ovo je prvi put za 6,5 godina da se to desi. Bili smo u Grckoj a pre toga svake godine Tunis ili Egipat. Znaci od africkog sunca nista a od Grckog eto alergija. Pa eto ako je neko sklon tome mozda da se ponese za svaki slucaj i neka kortizonska mast.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 15:09:10   
mihi
Humana elektrolit a cula sam da ima i nekih gelova sa ukusom jagode za rehidraciju, koji su ukusni i deca ih rado uzmu ali u mojim apotekama ga nisam nasla.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 15:15:21   
vonavoj
Da,da..obavezno aerius sirup!
Uh,moj kofer sa lekovima i kremicama je veliki..svasta nosim..
I hidrogen 3%,alkohol,oktanisept,corninat,hiperhama gel,smectu,orosal,probiotike, toplomer,hanzaplast,brufen/parac, xyzal za muza,kapi za nos,fizioloski..

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 15:28:38   
dunja RR
Hvala vam, znači orosal za povraćanje, i aerius sirup, to je samo ako dobije ne daj bože alergiju?
A hidrogen von za šta nosiš, jel to za uši ili?

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.8.2015 15:36:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 18:35:50   
vonavoj
Aerius je za bilo koju alerguju,ne daj boze ujed neceg..
Hidrogen za usiuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 22:43:27   
dijana1*
Napisala sam danas post i nisam sacuvala pa me izbaci.
Izmedju ostalog sam napisala i za rehidran a imas i sokice sa elektrolitima da kupis. Mislim da su hipp. Ne bi bilo lose i da poneses neku hip kasicu koju ces da umutis sa vodom u slucaju proliva. Ona bas steze stolicu.
Dunjci u svakom slucaj bolje da poneses sirup febricet/ brufen nego cepice. Ako pise na kutiji da moze da stoji van frizidera super. Ja po nekoj navici cim kupim stavim u frizider.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Šta spakovati za more?
24.8.2015 23:33:42   
choopa choops
Aerius sam ja nosila kod nas na izletište gdje je bilo puno pčela, pa za slučaj ujeda mi je preporučila apotekarka. Tako da je dobro to ponijeti, naročito jer sam čula da u pojedinim djelovima Grčke ima dosta pčela (avgust/septembar). I isto neku mast poslije ujeda, tipa Synopen, Hiperhama gel, neku kortizonsku mast...
Mi inače za rehidrataciju koristimo kesice Bios Line Reintegra. Imaju ukus cedevite...Ček da nađem...KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Šta spakovati za more?
25.8.2015 0:40:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dunjci u svakom slucaj bolje da poneses sirup febricet/ brufen nego cepice. Ako pise na kutiji da moze da stoji van frizidera super. Ja po nekoj navici cim kupim stavim u frizider.


Dijo, svakako, hvala vam, sada sam pohvatala konce. Ja te čepiće prvi puti i vidim u životu, kapiram sada da će se najverovatnije istopiti dok dođemo do Turske, tako da ću poneti i febricet i brufen. A čepići su sada u frižideru :)


< Poruku je uredio dunja RR -- 25.8.2015 1:19:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Šta spakovati za more?
25.8.2015 1:19:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja nosim oba sirupa,zbog kombinacije..


Von, kako ih kombinuješ, Febricet i Brufen (ako ima tema...)?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Šta spakovati za more?
25.8.2015 1:20:36   
dunja RR
Hvala vam devojke, na svim savetima, ovo je za mene špansko selo, nič ne znam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Šta spakovati za more?
25.8.2015 2:18:34   
Ana RR
Dunjci, kod visoke temperature koja ne spada se kombinuju brufen i febricet na 4 sata posto ako dajes samo jedan sirup moras davati na 8 sati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Šta spakovati za more?
26.8.2015 23:24:01   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjci, kod visoke temperature koja ne spada se kombinuju brufen i febricet na 4 sata posto ako dajes samo jedan sirup moras davati na 8 sati.


Hvala Anči :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Šta spakovati za more?
26.8.2015 23:32:12   
dunja RR
Uzela sam uglavnom sve, još mi fali nešto za komarce, to ću videti sutra u DM. U apotekama uglavnom imaju velike narukvice, pa to ne mogu S, videću da nađem te nalepnice što Dija spominje.

E da, apotekarka rekla da sirupe ne stavljam u frižider, da je mnogo bolje da stoje van. A od probiotika, rekoše nikako Forte, on nije preporučljiv za decu, ni za lečenje a posebno ne preventivno. Uzela sam probiokid imuno kesice (600din), mada to nije kažu klasičan probiotik, već i imuno preparat koji se daje 10 dana u kontinuitetu (5 dana ću ovde i 5 na moru), i uzela sam probiotik ivančić i sinovi za more (300 dinara), za ne daj bože, ako dobije proliv. Kaže mi apotekarka da je jedino taj za decu. Forte i ostali kaže prejaki. Samo prenosim šta mi rekla, a morala sam da slušam jer nije htela nikako da mi za dete forte.

E da, ipak uzeh jedne kupaćke gaćke user posted image

Mislila sam za S da ponesem neki mali bazenčić pa da tamo naduvamo i da se brčka na plaži, u hladu. Ali ne nađoh danas u Tempu, ne znam da li mi je to uopšte potrebno? On voli da pliva, verujem da će često biti u moru, a nosimo mu dva šlaufa, jedan bebeći baby swimmer i jedan sa nekim tigrom. Za plažu mu danas uzeh i neke kantice, lopatice, i kamion za pesak, evo uživa sada sa tim (da, da, još je budan user posted image ).

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.8.2015 0:53:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Šta spakovati za more?
27.8.2015 0:32:03   
dijana1*
Meni su u tri apoteke savetovali za malo dete forte. I to su bas insistirali da je najbolji. Ali posto nije bilo rezultata uzela sam linex. Nego zanima me gde oni uce, ko ih uci, kako tako olako i samouvereno govore e ovo moze za dete ili ne moze. Bas nisu fer. U Banja Luci guraju forte za malu decu a u Beogradu nikako. I kome sada verovatiuser posted image
Zvala sam da pitam za febricet i rekli su mi da se drzi van frizidera na temperaturi do 25 stepeni ali kada se otvori onda vazi 2-3 meseca i mogu a i ne moram da ga drzim u frizideru. Bitno je da ne stoji na toplom tj na temp preko 25. Ja ga inace drzim u frizideru ali uvek pre upotrebe stoji malo na sobnoj temp. u spricu pa ga tek onda dajem.

Sto se tice bazencica, sjajna ideja. Napunis mu bazencic vodom, ubacis igrackice i eto zanimacije a mama moze poredmalo da lezi i odmarauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Šta spakovati za more?
27.8.2015 1:30:23   
vonavoj
U apoteci guraju probiotik za koji dobijaju najvecu proviziju!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Šta spakovati za more?
27.8.2015 1:33:27   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: vonavoj

U apoteci guraju probiotik za koji dobijaju najvecu proviziju!



Upravo tako.

Mojima se za stomačni virus najbolje pokazao Aktivni ugalj i Flonivin, samo ne znam od kojeg uzrasta smije.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Šta spakovati za more?
27.8.2015 2:18:19   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: vonavoj

U apoteci guraju probiotik za koji dobijaju najvecu proviziju!



A male stomacice ko sisauser posted image
Akd kada smo vec otisli u off da i ovo dodam.
Danas potam u vakcinacionom centru ima li nade da dobijemo pentaksim inace ga vec nema oko godinu dana. Kaze ona ma kakav, nema sanse nismo im zanimljivo trziste. Veci gradovi potrose za mesec dana ono sto mi potrosimo za godinuuser posted image
I sta da vam kazem. Jadna nasa deca gde odrastaju.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Šta spakovati za more?
16.3.2016 12:15:49   
Sanjalicaaa
E pa ove godine sam resila da na vreme sve kupim. Malo po malo pocevsi od sada. Napravila sam spisak pa da vidim sta cu stvarno da nosim. Ako ponesem sve iz apoteke sto bih nosila trebace mi samo jedan kofer za to.
Inace mi imamo odlicno putno osiguranje pa ne bih ni da preterujem, ali opet kad vec imas kod sebe lakse je nego da se vucas po lekarima.

Najveca nedoumica mi je koliko peskira poneti za nas, koliko za decu? Opet kad bih ponela koliko mislim da treba i za to i mi trebao jedan kofer.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Šta spakovati za more?
16.3.2016 13:02:22   
nikiteki
Ja uvek kažem na vreme cu sve videti sta poneti ali uvek u zadnjem trenutku pripremim i obavezno nesto zaboravim

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Šta spakovati za more?
16.3.2016 14:07:11   
Maraj
Mi ove godine , prvi put putujemo sa bebom... sta li cu sve poneti majko moja....

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Šta spakovati za more?
16.3.2016 14:19:09   
Sanjalicaaa
Maraj, koliko će imati bekan tada? Mi smo prvi put išli kada je G imao 7 meseci. Sad ce se opet potrefiti da Ika ima 7meseci.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Šta spakovati za more?
20.3.2016 17:49:02   
Maraj
Sanjalice imace punih 9 meseci

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Šta spakovati za more?
20.3.2016 17:54:40   
IvanaSK RR
Maraj, ti kao da se selite :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here