|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 18:02:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mašimo temu, ali realno, pitanje je koliko ćeš ti zaista paliti "plastične " sveće, i koliko ti kućica koja služi samo za plastične zaista i treba. Ja bih se pogodila da ti za tu cenu umesto kućice napravi recimo bokal ili stalak za cveće ili slično, a kupiš bilo gde običnu kućicu za sveće, nisu skupe, pa možeš da stavljaš koje god želiš. 


Ma ja ni ne znam koje su to. Ja uvek palim na groblju obične, voštane...pomozite mi, kakve su to sveće?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 18:06:33   
Olga75
ponovo , sorry za ot
Dunja , ako je moderno da se stavi ta kucica ti stavi
i moda oko toga je razlicita od mesta i od vremena user posted image
kod mog tata ( porodicna grobnica ) je ozidano , na mestu gde na drugima stoji ploca tu je sitan beli kamen , ima velika vaza na tom kamenu a pored sponemika su dve vaze
na grobnici u kojoj je familija od matorog ( isto groblje ali druga parcela ) jesve u kamenu , dve vaze pored spomenika i jedna iza gde se stavlja onaj drveni krst
te kucice , sto sam vidjala obicno izgledaju kao stakleni fenjeri
jopet , sorry za ot user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 18:09:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ponovo , sorry za ot
Dunja , ako je moderno da se stavi ta kucica ti stavi
i moda oko toga je razlicita od mesta i od vremena user posted image
kod mog tata ( porodicna grobnica ) je ozidano , na mestu gde na drugima stoji ploca tu je sitan beli kamen , ima velika vaza na tom kamenu a pored sponemika su dve vaze
na grobnici u kojoj je familija od matorog ( isto groblje ali druga parcela ) jesve u kamenu , dve vaze pored spomenika i jedna iza gde se stavlja onaj drveni krst
te kucice , sto sam vidjala obicno izgledaju kao stakleni fenjeri
jopet , sorry za ot user posted image



OldŽii, pa baš zato, ta moda me ne zanima, nego želim da bude praktično, da mogu da zapalim sveću. A on me ubeđuje da to većina uzima, ali ja to nisam videla, pa nemam pojma ni šta je. Moderno je i da se nosi cveće na groblje, ali to nije pravoslavni običaj, Zato sam i rekla da neću vazne, nego saksiju. Ne zanima me moda stvarno....Samo želim mojoj babi i mom dedi da zapalim sveću.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.5.2011 18:10:29 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:06:08   
MarijaBg
Dunja, iscitala sam sad sve... Nije mi jasno zasto ne moze vostana sveca ako je od mermera user posted image
Vostane svece su one sto kupujes u crkvi, od pravog voska, a plasticne se uglavnom prodaju po prodavnicama... Isto izgledaju, ali su vostane kvalitetnije i duze gore.
Uzmi ti tu kucicu ako ti se svidja kako izgleda, lako ces za svece user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:09:52   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Dunja, iscitala sam sad sve... Nije mi jasno zasto ne moze vostana sveca ako je od mermera user posted image
Vostane svece su one sto kupujes u crkvi, od pravog voska, a plasticne se uglavnom prodaju po prodavnicama... Isto izgledaju, ali su vostane kvalitetnije i duze gore.
Uzmi ti tu kucicu ako ti se svidja kako izgleda, lako ces za svece user posted image


jao, zadavićete me....user posted image

ja tu kućicu nisam videla, naknadno me je pitao; rekao je da se sveće standardnih dimenzija ne mogu tu paliti, a da se te neke plastične, mogu, jer su male i mogu da stanu; kažu da su ljudu palili obične i uništili-usvinjili te kućice, a posle se ne mogu ni skinuti, jer su na spomeniku.

A ja ne znam ni kak izgledaju kućiće a ni te male plastične sveće user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:10:06   
dunja RR
a ne da mi se da idem opet na Bežaniju ove nedelje da vidim te kućice, jer baš imam puno posla.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.5.2011 19:11:17 >

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:20:29   
MarijaBg
A da ga pitas da ti posalje slike na mail user posted image
Te kucice su neka njegova kreacija, ovaj moj kamenorezac ne zna sta je to user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:23:30   
Ana RR
Dunja, iskreno, meni to bezveze zvuči. Šta će ti to? Imaš one metalne (kako se zovu, stao mi mozak) gde se pale sveće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 19:28:50   
dunja RR
U pravu ste, onda bolje da ne uzimam, kada ionako niko ne zna šta je to, ko zna na šta to liči, ar da mogu obične sveće pa da i razumem



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čime se bavite ?
23.5.2011 22:25:30   
bojkica
Evo i mene,sa profesijom-medicinska sestra-vaspitac.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 13:36:25   
PoisonEve
Nesudjeni psiholog, trenutno propali novinar, pisac u pokusajuuser posted image

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:18:17   
Anoniman
a čime se bavim.... Ničim što volim user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:21:54   
Anoniman
Nina, čime se baviš, stvarno? Osim pevanjem, naravno? user posted image

Ja sam medicinska sestra i stvarno ne volim svoj posao. Ne zbog težine već zbog postojanja bolesti i ljudi koji se pate.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:26:08   
Anoniman
Ja sam dipl oecc user posted image i naravno radim u šugavoj administraciji+finansijsko knjigovodstvo user posted image user posted image user posted image Sad mi baš pripala muka kad sam napisala.... A ustvari sam jedna velika umetnička duša user posted image Ali stvarno! Uvek sam volela da pišem i crtam, igrala poluprofesionalno folklor 20 godina, pevam (pod tušem of course user posted image )... Obožavam dizajn... Ma sva sam promašena... Ima već nekoliko meseci kako me uhvatila depresija po pitanju moje profesije... Nemam para za neki vanredni kurs trenutno, a ne smem sad u ovo ludo vreme ni da reskiram radno mesto zarad praćenja svojih snova user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:27:34   
Anoniman
Ja patim za piskaranjem... Novinarstvo, recimo... Tako da te razumem, tako promašenu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:27:45   
lanajelena
Nina sapatnice moja po svim temama i ja radim u knjigovodstvu a ne volim to,zato uvek odaberem da kuririsem kad treba da se ide u grad,onda uspem da gvirnem po buticima,navatam nekog za kafu itd.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:28:27   
jovicaa
student + rob kuce

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:31:32   
Snelle
Ja nikad ne bih mogla da radim kao lekar, medicinska sestra....pa ja bih ceo dan provela plačući pored svakog pacijenta....

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:36:07   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja nikad ne bih mogla da radim kao lekar, medicinska sestra....pa ja bih ceo dan provela plačući pored svakog pacijenta....

istouser posted image
mada kaze moja mama vecina ogugla vremenom...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:38:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja nikad ne bih mogla da radim kao lekar, medicinska sestra....pa ja bih ceo dan provela plačući pored svakog pacijenta....


Snelle, ja sam bila takva kada sam tek počela da radim. I stvarno, vremenom ne oguglaš, već shvatiš da ćeš više pomoći tom bolesnom ako se sabereš i konkretno nešto uradiš, ili se makar smeješ sa njim. To mnogo znači. user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:40:21   
Anoniman
E to ja ne razumem, mislim razumem to da ti ne pripada muka od krvi, fekalija blabla... Ali ja smatram kad neko ogugla da i otaljava taj posao, a ja baš ne volim da me u takvim nužnim situacijama otalja doktor ili sestra... Tako da sam taj tip da mogu da budem medicinar, sigurno bih bila, ali nisam, jer meni od svega muka user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:44:44   
Anoniman
Ja sam napisala da normalni NE oguglaju, samo guglaju user posted image . Šalim se, ako oguglaš na poslu, oguglaš i na dom i porodicu. A to ne valja. Mene svaka tuđa nevolja potrese, ali se držim sabrana. Naučio me moj načelnik. Jednom smo imali težak prijem, mlad čovek, momak, ja zamalo ne zaplakah, on mi je samo rekao" da li misliš da ćeš mu više pomoći plakanjem ili ako se ODMAH sabereš i navlačiš mi ampule koje ti tražim?"

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 14:47:13   
Olga75
nije to otaljavanje , jednostavno ,naviknes
pa imam je i dete i kucu i svoje probleme , ne mogu ,niti hocu da bolujem sa svakim ko mi otvori vrata ordinacije
uradim korektno svoj posao i kraj


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čime se bavite ?
16.8.2011 15:03:42   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: n i n a

E to ja ne razumem, mislim razumem to da ti ne pripada muka od krvi, fekalija blabla... Ali ja smatram kad neko ogugla da i otaljava taj posao, a ja baš ne volim da me u takvim nužnim situacijama otalja doktor ili sestra... Tako da sam taj tip da mogu da budem medicinar, sigurno bih bila, ali nisam, jer meni od svega muka user posted image

to sto je neko oguglao ne znaci da otaljava posao.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 0:48:45   
Odri Hepbern
molekularni biolog

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here