|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 1:13:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Nesudjeni psiholog, trenutno propali novinar, pisac u pokusajuuser posted image


zaista? cool ...

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 9:22:27   
Lilla
Cini mi se da sam jedina user posted image Po struci sam socijalni radnik ili kako to ovdje kazu, socionom. Radila sam (prije nego sam ostala trudna) na odobravanju kucne njege za starije od 65 godina.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 10:00:44   
bebać
i traženje posla je posaouser posted image još uvijek se 'tražim' u medjuvremenu edukujem, nadogradjujem na razne načineuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 10:15:22   
jelena038
bavim se pisanjem.

inace sam zavrsila pedagogiju i dramaturgiju.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 10:19:42   
Anoniman
stiudiram psihologiju.user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 10:40:13   
mavi
radio spikeruser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 12:04:21   
PoisonEve
Wow! Na kom radiu mozemo da te cujemo?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 12:09:57   
branki*
ja sam mastala kao dete da radim u kiosku ili biblioteci,ususkam se i listam novine i knjige citav dan!kao devojcurak,zelela sam jaako da vodim dnevnik,onaj na rts-u.ali....zavrsila sam engleski,radim u skoli.ponekad odrzim neki privatan cas i tako...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 13:14:48   
mamamikka
trgovac, a po zanimanju hemijsko-tehnološki višak... ovaj, tehničar. Žao mi je što ne radim u struci, obožavam laboratoriju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 13:29:54   
malapufika
student-apsolvent na pravnom i kako neko rece rob kuce

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 13:38:20   
mavi

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Wow! Na kom radiu mozemo da te cujemo?

Na jednom radiju u Crnoj Goriuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 18:33:38   
vukosava
Upravo sam intervjuisala osam studenata koji su zainteresovani da studiraju na faksu na kome radim. Sad cu da glasam kome da daju stipendije. E da vidite samo te energije, milina user posted image

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čime se bavite ?
18.2.2012 22:29:06   
Biserce
Lignjoslav (kako moje batice vole da me zovu) tj trgovac nazalost, inace nesudjeni psiholog, teolog, pisac za svoju dusu...ma budala...u sl vreme:-D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čime se bavite ?
19.2.2012 1:00:29   
mama kukunka
dipl.ing biohemijskog inzenjerstva i biotehnologije po struci.. trenutno na bolovanju kao preduzetnik..a cime cu se baviti posle bolovanja jos ne znam..

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čime se bavite ?
19.2.2012 1:05:43   
MicinaMama
Ja sam zavrsila gimnaziju opsti smer,upisala hemijski fax u BL.Nakon pola godine se verila i napustila.....A sada se bavim sedenjem kod kuceuser posted image .Nikada nisam radila a uvek me je interesovalo kako je to ici na posao,bude li dosadno ili fino....a pogotovo sada,kako uspete da se odvojite od deteta na 8 sati ili vec koliko?Dobro sada sam trudna i necu jos raditi nigde dok drugo dete ne doraste za vrtic,pa me sve to sada interesuje.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čime se bavite ?
13.3.2012 22:23:18   
sarti
Ekonomista-trenutno bez posla

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 1:14:25   
Mariya

IZVORNA PORUKA: MicinaMama
Nikada nisam radila a uvek me je interesovalo kako je to ici na posao,bude li dosadno ili fino....a pogotovo sada,kako uspete da se odvojite od deteta na 8 sati ili vec koliko?



Ako imaš dobar posao koji voliš da radiš i dobre kolege onda je super raditi. Ja volim svoj posao i pre nego što sam otišla na trudničko radila sam u tako dobrom društvu da mi se nije išlo kući, toliko dobro nam je bilo na poslu. Stalno sam htela da se vratim da radim ali me dr nije puštao. Meni je muka samo ustajati ujutro. A šta ćemo sa bebom, videćemo za 5 meseci, mislim da ću poludeti , ne znam kako ću izdržati ceo dan bez nje.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 1:44:49   
bubilend
kod muza domacica user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 9:00:37   
Irin@
Diplomirani inzenjer telekomunikacionog saobracaja, odgovorni projektant.

(odgovor članu bubilend)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 9:09:40   
Ognjenka
Nesudjeni arheolog (napustila kao apsolvent).
Posle sam postala dipl. graficki dizajner, i dizajner za web i multimediju.
Honorarisem i kao fotograf.
Full time radim u decijoj modnoj kuci.


< Poruku je uredio Ognjenka -- 23.3.2012 9:11:44 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Irin@)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 9:16:34   
meyo
predivno ognjenka kreativno.
mm.je jako volio arheologiju al to su bile nerecne 90-te bez pare i dinara zao mi sto nije uspio da zavrsi ono sto je zelio..
ja htjela psihologiju (pa se sad bavim istom u slobodno vrijeme user posted image )
inace dipl. pravnik radim u administraciji radno i ugovorno pravo trenutno na bolovanju i cekam polaganje pravosudnog pa da postanem svoj covjek da se vratim prekrsajima ili otvorim svoj ofice sad dal ce se snovi realizovati vidjet cemo

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 12:02:23   
Ognjenka
Meyo, i kod mene su bile nesrecne devedesete... Zao mi je sto sam toliko dugo gurala, umesto da se ranije presaltam, ionako sam se bavila graf. dizajnom i fotkala, i tako se izdrzavala tokom studija arheologije user posted image Gde mi je pamet bila...

Samo ti uzivaj u trudnoci, a posle cemo da drzimo palceve za pravosudni, i za tvoju kancelariju. user posted image


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 12:37:05   
MaryJane
Ja sam asistent na kliničkom studijama - ispitivanju lekova.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 17:17:28   
branki*
o,maryjane,impresivnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čime se bavite ?
23.3.2012 17:23:30   
soni
Inzenjer poljoprivrede, mada se jos uvek ne bavim a tim, u fazi sam ucenja norveskog, ap ako bog da da ovde nadjem posao u struci , nostitifikovali su mi diplomu..U Norveskoj i zivimo

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here