|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 17:32:55   
srna001
Strašno! Ja nemam reči.... i verujem da je problem više u našem kompletnom zdravstvu neko konkretno samo u Višegradskoj.
Kada se ovako nešto desi majci nikakve reči više ne mogu da budu uteha, samo se nadam da kod kuće imaš još neko čedo koje bi eventualno moglo da odagna nemerljivu tugu.

Kako se zove dr., ja sam ukucavala Vukolica ali ništa mi nije izašlo?
I iznenadilo me je to da su bebu vozili u Tiršovu kada Višegradska ima nenonatološko odeljenje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 13:33:55   
winieana
ukucajte ovo:http://www.mycity.rs/Zdravlje/Jos-jedna-zrtva-nemarnih-lekara.html

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 13:35:38   
winieana
prve dve ponudjene opcije su vam olicenje svega sto se desava

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 13:39:58   
vonavoj
procitala sam,i ostala sam zabezeknuta!
kako je maleni? kako izdravas?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 14:09:14   
tatjan@
Veoma mi je zao Winieana.. Boze kao da smo u srednjem veku, kao da ne postoje nikakva prava pacijenta, pa sta se to desava u Srbiji.. moju drugaricu su ostavili 17 sati da se poradja iako se nije uopste otvarala i da nije uspela nekako da nazove muza i pronadje neku babicu, ne znam kako bi prosla.. babica je molila doktora da joj potpisu carski i potpisali ga teskom mukom, posle joj je rekla, imas srece sto je ovaj doktor tu, on lakse potpise nego drugi???? Pa sta bi uradili, ostavili je tako? Kao sto su ostavili Winieanu, joj nesrece.. user posted image
Zbog ovog nas kumic je jadnicak imao tesku upalu bubrega u njegovih prvih 6 meseci zivota, zato sto se nagutao plodove, koliko su samo para platili dok su ga izlecili.. drugarica vise nije htela ni da cuje da ide na drzavno s njime..
A Winieanino detesce mozda nece ni preziveti.. dok se lekari tako nadmeno seckaju po bolnici kao bogovi, gde ce im dusa...

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 18:13:41   
mirks
ovaj dr. vukolic je ubica!!! i jos nije odgovarao!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 18:24:27   
Debeljuca
strasno... sve u svemu...
ja imam lepo iskustvo u vodjenju trudnoce...
ali nakon porodjaja i pre samog porodjaja... imaju srece sto ih nisam tuzila...

mlada doktorka videla posteljicu
i planirala da mi radi kiretazu.... da povadi to sto je ostalo u materici posle porodjaja...

ja zahtevala da me pregleda lekar koji me je vodio...

i on poceo da se dere na mladu kokosku....
jer ne razlikuje dvorogu matericu od zaostalih delova posteljice.... na sta je njen komentar bio... profesore nisam vidjala pre dvorogu matericu cula sam da postoji...


(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
30.1.2011 18:28:03   
Debeljuca
veliki propust lekara... nas koje su pre porodjaja drzali u bolnici trebali smo da donesemo 7 dana stare briseve, kks itd...

a neke tamo samo dodju i to je to...

problem je bio sto je zena dosla sa gomilom infekcija....
i tek nakon 3 dana su njenu bebu zarazenu svim i svakakvnim bakterijama prebacili na intezivnu negu...

srecom ostale bebe u okruzenju nisu nadrljale... konkretno moja je ima malu infekciju koju su sanirali...

ali brate mili... pa nije u redu... da nekekoje ne vode racuna ui sebi budu sa nama sterilnima...

sledei put placam apartman i za sebe i dete...



(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
31.1.2011 9:54:54   
Anoniman
Draga Andrijana...Ne postoje reci utehe...Jedino sto mogu jeste da upozorim druge zene na vreme.Dakle,ako je ovde rec o dr M........ ,to je najgori moguci izbor lekara na GAK-u.Ovo nije njegova prva greska.Ne bih ga preporucila ni najgorem neprijatelju.Molim te javi nam kako je beba,koliko je ostecenje CNS-a?

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
31.1.2011 10:29:13   
Rivana
Ja sam prezivela pakao u visegradskoj, dobila sam sepsu, muke su moje trajale mesec dana u bolnici i jos dva meseca kad sa izasla. Bila sam zdrava dok nisam otisla da se porodim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
31.1.2011 15:30:44   
cici78
Ja sam prvo htela da se porodim u Visegradskoj, posto sam se svega naslusala o N.Frontu. Otisla sam da se dogovorim oko epidurala sa dr koji je kao bio neka nasa veza. Covek je bio odvratan, poceo da mi prica da sam razmazena, da epidural unapred niko nece da mi obeca, da ce o tome odluciti u toku porodjaja. Odmah sam odustala od visegradske. U Frontu su mi bez problema potpisali da cu dobiti epidural jos na pocetku 9.meseca, tako je i bilo.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
3.2.2011 19:50:52   
winieana
user posted image dragi moji bebac je nepromenjeno jos uvek mu kuca srce.... postoji neka "humana komisija" koja se sastaje i koja odlucuje dal treba da ga iskljuce ili ne ali posto je skener aktivnosti mozga pokazao da njemu radi 2% mozga oni ne mogu da zasedaju dok se ne spusti do ispod 1% a to je agonija....drze ga u komi i cekam kad ce prestati da se bori....stvarno je strasno znati da i zadnju kap krvi da mu das ne mozes da mu pomognes nikako........sutra idem u opstinu da izvadim izvod i drzavljanstvo za njega i da nosim da mu urade knjizicu posto dok to ne uradim sve tesstove i analize koje oni u tirsovoj ne mogu da urade placam...... to vam je zemlja srbija......

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
3.2.2011 19:57:13   
zoća
stvarno nemam reči utehe a ta pusta birokratija u tim trenutuser posted image user posted image cima ma jednom rečju užas

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
3.2.2011 20:04:09   
winieana
ako neko zna nekog u tirsovoj neka pita za bebu andrijane kamber svaka informacija mi je dobrodosla molim vas

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
7.2.2011 19:51:21   
winieana
sutra idem kod psihologa u tirsovoj salje me doktorka pa da sa njim popricam valjda ce imati nesto da mi kaze

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
7.2.2011 19:55:14   
IVA 11
Ima li nekih vijesti za malog djecaka?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 12:04:45   
winieana
na zalost nema nikakvih novosti za bebca ali ima novosti da me je kontaktirala novinarka kurira i da ce prica izaci u novinama a javicu vam kad ce biti pa da kupite novine kad vec ne mogu nista da uradim lekaru bar cu da ih dam u novine pa nek oni peru ljagu sa svog imena

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 12:07:46   
IVA 11
Najveca sramota ce im biti sto ce izaci u novinama(ako oni uopste imaju obraz), plus tuzba i da plate za sve ucinjeno. Ako ne plate tako, Bog ce im naplatiti!!! Dajem vam svu snagu Andrijana! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 12:10:23   
lanajelena
Nemam reci i opet ce se izvuci 100%...Win drzi se kako znas i umes,ne znam sta bih ti jos rekla user posted image  svaka rec je suvisna

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 12:13:23   
mati
Ma kakav obraz, ne obaziru se oni na takve stvari... Jao dokle vise...  Neko gore sve to gleda.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 12:34:55   
Nensi*
To sto ce izaci u novinama nece nista promeniti...Ljudi ce procitati,malo prokomentarisati i na kraju zaboraviti...Nazalost...
Njih treba na sud...
Drzi se draga,uz tebe smo... user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 14:02:58   
nencydrew
Draga, drži se, obavesti nas kad izađu novine, bar da komentarišemo svuda, da se digne prašina da se smeni zlotvor!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 15:06:08   
jance
IZVORNA PORUKA: winieana

na zalost nema nikakvih novosti za bebca ali ima novosti da me je kontaktirala novinarka kurira i da ce prica izaci u novinama a javicu vam kad ce biti pa da kupite novine kad vec ne mogu nista da uradim lekaru bar cu da ih dam u novine pa nek oni peru ljagu sa svog imena



ne znam kako al pokusaj da kontaktiras ove iz Insajdera sa B92... oni obicno kad krenu neku pricu, to i odrade do kraja.. naravno ako si spremna za svo to maltretiranje..jer stampa ti nije sva bea, to pretpostavljam i sama znas


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 16:06:59   
Verus
wienna, jako mi je zaouser posted image  tako me ljute ovakve stvari, koliko sam samo puta procitala, ovde na forumu, da su zene gubile bebe zbog greske lekara-TO NE BI TREBALO DA SE DESAVAuser posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
9.2.2011 17:14:41   
aster
Ja mogu samo da kažem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aster -- 9.2.2011 17:19:03 >


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here