|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
16.2.2011 9:43:17   
mihi
Ne mogu da verujem da takvi lekari postoje, stvarno sam zgranuta, kad sam se ja poprađala sa drugim detetom imala sam 39 godina i dokaz od ortopeda da imam suženje izmeđe L5-S1 pršljenova, na konzilijumu na koji sam bila i ja pozvana prof. Radunović me je bezobrazno pitao a što Vi želite CR ja sam mu odgovorila da imam indikacije za tako nešto (inače to suženje sam zaradila na prvom porođaju kada su mi uključili indukciju i porodili me za sat vremena.) Mi smo zemlja sa najvišom stopom CR u Evropi a kada treba i postoje indikacije, kao što je bilo kod Andrijane to se ne uradi. Andrijana drži se, a da li postoji mogućnost da tužite i lično tog doktora?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
18.2.2011 17:33:37   
winieana
DANAS SU BILI NOVINARI SA PRVE TV IZ EXPLOZIVA TAKO DA IZLAZIMO SLEDECE NEDELJE I NA TV. inace stigao je rezultat lekarske inspekcije i NARAVNO oni tvrde da je sve po proceduri uradjeno!!!!!!!!!!! VRANA VRANI NE KOPA OCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
18.2.2011 17:35:20   
Verus
nadam se da cete isterati neku pravdu....kako je bebica? ima li napretka?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
18.2.2011 17:39:28   
Alexis79
Andrijana bas mi je zao zbog svega sto vam se desavauser posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
18.2.2011 17:58:44   
Trcosava
Mislim da bih ja lično odrobijala tog soma!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
18.2.2011 18:02:25   
Vika
Jako mi je žao zbog svega što doživljavate tvoja porodica i ti!  ležeći skoro 2 meseca u istoj bolnici čula sam priče žena koje su imale užasna iskustva i samo ih je slučaj spasao. Ni moje iskustvo nije dobro- iako je bilo i stručnih i ljubaznih, bilo je i onih drugih.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 22:05:12   
winieana
STIGAO JE NALAZ LEKARSKE KOMISIJE ALI......... MORAM POLAKO DA VAM OTKUCAM NAVOD NECETE VEROVATI STA SE DOGODILO......

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 22:07:36   
Anoniman
Zivo se nadam da ces napisati da ce bebica biti ok.

(odgovor članu winieana)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 22:08:36   
jabudic
Takodje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 22:10:37   
Vika
Čekamo

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 22:13:54   
anajid
Joj draga,bas sam nestrpljiva,nadam se iskreno da ces nam reci neke lepe vesti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 23:04:44   
jabudic
Iiiii?

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 23:14:39   
moja ciklama
joj, kako sem se zaplakala!

Želim ti svu snagu sveta!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 23:23:23   
marince1
joj ajde nam javi sta se dogodilo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
19.2.2011 23:58:30   
Brand new mama
Nadam se da ce mrvicak da bude dobro,ali mi se sve cini da je lekarska komisija naravno nasla kako je sve ucinjeno kako je trebalo,samo je dokumentacija kriva za sveuser posted image Vrana vrani oci ne vadi....

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 0:03:36   
Nensi*
I ja se nadam lepim vestima...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 10:48:38   
winieana
svi znate da sam se porodila 13.1.2011. u 01:50h. e citiram iskaz dr. milicevica komisiji: " PRVI PUT SAM SE SUSREO SA PACIJENTKINJOM DANA 21.1.2011. KADA SAM BIO DEZURAN IZMEDJU 20 I 21H PRIVUKLA ME JE VRISKA DOTICNE PACIJENTKINJE U BOKS 8 GDE SAM ZATEKAO BABICU VESNU ZIVKOVIC KOJA JE NADZIRALA PACIJENTKINJU; PORED BABICE ZATEKAO SAM I STUDENTE MEDICINE IZ INTERNATA. ZAPOCEO SAM RAZGOVOR SA PACIJENTKINJOM SA CILJEM DA JE UMIRIM, KOMUNIKACIJA JE BILA SKORO NEMOGUCA, PACIJENTKINJA JE ODBIJALA SARADNJU. POSLE PONOVNOG RAZGOVORA SA PACIJENTKINJOM I OBJASNJAVANJA POTREBNE NJENE SARADNJE U PORODJAJU BOI SAM ZADOVOLJAN KADA SAM OBAVESTEN OD STRANE BABICE NEPUNIH POLA SATA KASNIJE DA JE PACIJENTKINJA POCELA DA SARADJUJE, IAKO ZELIM DA NAGLASIM DA JE TOKOM BORAVKA U BOKSU 8 ISCUPALA CETIRI PUTA BRAUNILU IZ RUKE."

LJUDI KAKO SAM MOGLA DA SE SUSRETNEM SA NJIM 21.1.2011. KAD SAM SE PORADJALA 12.1.2011. OD 06H A PORODILA SE 13.1.2011. U 01:50H ??????????? TAJ DAN JE DOSAO SA POPODNEVNOM SMENOM!!!!!!!!!!!! I BILA SAM U BOKSU BROJ 9!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEW NJEGOVA ZVANICNA IZJAVA KOJU JE POTPISALA INSPEKTORKA MINISTARSTVA ZDRAVLJA ODELJENJA ZA ZDRAVSTVENU INSPEKCIJU I ZDRAVSTVENI NADZOR  BRANKA NENADIC

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 11:01:05   
IVA 11
Ovo je bilo za ocekivati, da bi sprali ljagu sa sebe napisace svasta, samo da bi svoje du*e izvukli. To je opste poznato, samo ne mogu da vjerujem kako on bez pardona daje izvjestaj, strasno...Kako ti je sin, ima li kakvih poboljsanja?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 11:05:24   
minavb
Nema vajde od inspekcije.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 11:28:26   
isidora88
privatna tuzba jedino.nadam se da ces uspeti da isteras pravduuser posted image
inace bih pre toga tog debila od dr sacekala negde i posteno ga izlupala i sasila mu takvu krivicnu prijavu da ga ni najbolji advokat ne bi spasio i gledaj da se sto cesce njegovo ime blati u javnosti.skotina jedna kako ga nije sramota,jako sam besna i ljuta zbog nepravde koja ti se dogodila user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 13:06:35   
anajid
Sramota!Skotovi neodgovorni........mmmmmmmm,pukla bih od besa zbog ove nepravde koja ti je nanesena!Tuzi bezobraznike!Uf zelim ti svu snagu ovoga svetaa!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
20.2.2011 15:01:15   
Malecka074
Strasno! Ma, prestrasno!!!! Nadam se da ces imati snage da izdrzis sve i da isteras pravdu! I molim se da decak izdrzi!user posted image
Saljem ti mnogo pozitivne energije!


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
21.2.2011 15:48:32   
winieana
Bebac je preksinoc imao krizu srce je stalo pa su ga ozivljavali!!!!!! polako odlazi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
21.2.2011 15:49:48   
IVA 11
Uh Andrijana user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
21.2.2011 15:51:20   
minna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here