|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
22.2.2011 18:16:29   
choopa choops
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
22.2.2011 21:11:35   
winieana
PRIDRUZITE SE I PODRZITE ME!!!!

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_195331200496938&ap=1

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
22.2.2011 21:12:25   
winieana
SUTRE SMO U KURIRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAVILI SU MI SAD!!

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
22.2.2011 21:27:26   
Anoniman
winieana,ima li napretka kod bebice?user posted image

(odgovor članu winieana)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
22.2.2011 21:28:55   
IVA 11
Citamo sjutra...Stvarno ima li napretka ikakvog?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 9:10:56   
eni26
user posted image user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:47:20   
winieana
nazalost danas nismo izasli u novinama i ako mi je javljeno ali sam imala strasnu traumu kad sam otisla u bolnicu jer kako su presvlacili bebca neko mu nije zatvorio oci pa kad sam ga videla pala sam u nesvest a kad su me povratili objasnili su mi da je on u dubokoj komi i da se nece probuditi nazalost, to je samo bila glupa greska sestara jer ni one nisu primetile inace bi mu zatvorile oci. doneli su me kuci....

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:48:17   
winieana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:50:38   
Anoniman
O Boze!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:50:45   
jabudic
Winieana, uzasno mi je zao i tesko sto je tako, sve sam se nadala nekom cudu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:50:46   
IVA 11
Uh Andrijana, ima li Boga da plate oni koji su te doveli u ovu strasnu situaciju? Jako mi je zao zbog svega sto prolazis, zbog tudje greske. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:51:29   
isidora88
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 18:54:30   
Brana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je nevidjeno gresna im dusa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:02:39   
anajid
Joj zivote user posted image user posted image user posted image
Srce me boliuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:04:47   
marija32
Ovo je strasnouser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:17:06   
indy_25
IZVORNA PORUKA: winieana

nazalost danas nismo izasli u novinama i ako mi je javljeno ali sam imala strasnu traumu kad sam otisla u bolnicu jer kako su presvlacili bebca neko mu nije zatvorio oci pa kad sam ga videla pala sam u nesvest a kad su me povratili objasnili su mi da je on u dubokoj komi i da se nece probuditi nazalost, to je samo bila glupa greska sestara jer ni one nisu primetile inace bi mu zatvorile oci. doneli su me kuci....



Ne razumijem jel jos uvijek ziv bebac.
Joj mila svaka ti cast koliko hrabrosti imas i da pises o tome. Bori se do kraja a ja se molim bogu da posalje cudo neko i da sve bude dobro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:26:27   
winieana
AKO IMA NEKI ADVOKAT KOJI BI POGLEDAO DOKAZE KOJE POSEDUJEM I AKO IMA OSNOVA DA SE TUZE I TRAZI IM SE ODSTETA NUDIM 50% OD DOBIJENE ODSTETE

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:29:59   
indy_25
Pa sigurno da ima advokat ima ih puno obidji sve ustanove izadji na televiziju ne daj da se presuti ovo. Nikakva ti odsteta ne moze nadoknaditi bebu user posted image  nazalost daj ako treba cijelu odstetu advokatu samo nek kazne govna. 

< Poruku je uredio indy_25 -- 23.2.2011 19:31:35 >

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 19:55:26   
mirks
svaki put kada dodjem na ovu temu bude mi iznova i iznova isto tesko kao i prvi put kada sam je procitalauser posted image user posted image user posted image ...iako kazes da nema nade ja u dubini srca zelim da verujem da ce Bog dati tvom malom borcu da prezivi i da sazna kako se njegova majka borila za njega...drzi se draga...svi smo uz tebe

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 20:04:19   
Olga75
Andrijana , da li je Stefan ziv?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 20:07:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: olga75

Andrijana , da li je Stefan ziv?
Malo pre sam procitala na fb, ziv je jos uvek... ovo je napisala pre 11h user posted image


posle krize koju je imao radili su mu skener mozga i rekli su mi da se ne nadam da ce se probuditi jer je ostecenje veliko

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
23.2.2011 21:29:14   
dijana1*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
24.2.2011 8:57:30   
bojana86
Joj majko moja milauser posted image user posted image user posted image user posted image ,dusa me boli...... svaka ti cast na hrabrosti i istraj u tome da istina izadje na vidjelo... dusa mala i nevina ispasta zbog idiotizma doktorskog!!!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
24.2.2011 10:14:25   
mihi
Nazalost, ne želim da obeshrambrim Andrijanu ali znam za   bar tri slučaja ovakvih grešaka ginekologa a nisam čula da je iko osuđen, zatvoren, kažnjen oduzimanjem licence, mislim da su pravda, zakon, moral odavno napustili ovu zemlju.

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
24.2.2011 10:21:04   
Jele
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here