|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 13:30:01   
jess021
Amelia, i meni je danas stigla user posted image , ja se više i ne nerviram, jednostavno znam da dolazi na vreme, neće ni da zakasni, pa da se bar ponadam.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 13:57:31   
emicaa
Amelia možda i stres utiče na to,zbog te vaše situacije,kad bi imali više vremena samo za sebe da se opustite bilo bi lakše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 14:01:04   
nata11

IZVORNA PORUKA: jess021

Amelia, i meni je danas stigla user posted image , ja se više i ne nerviram, jednostavno znam da dolazi na vreme, neće ni da zakasni, pa da se bar ponadam.user posted image


Ni ja. Znam da je tacna u dan i da ce stici svakako tako da se uposte ne stresiram.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 14:05:22   
Mala Elena
Nervira me kad operem kosu i onda mala zavristi pa nabacim peskir i nunam a Bog sveti ne moze da je rasceslja ! Upravo sad situacija, valjda ce zaspati .user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 14:14:12   
dunja RR
O drage, i meni je tako bilo. Imala sam jedan test koji mi je mesecima stajao u ormariću, sve dok mu nije istekao rok. Naravno ovo je bilo pre operacije jajovoda.

Sada nešto kontam, bar sam znala na čemu sam, jer bi se u suprotnom nadala svakog meseca i još više bedačila kad dođe user posted image

IZVORNA PORUKA: jess021

Amelia, i meni je danas stigla user posted image , ja se više i ne nerviram, jednostavno znam da dolazi na vreme, neće ni da zakasni, pa da se bar ponadam.user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 14:17:34   
wivern
...na 5000 stepeni napolju, u autobusu bez klime penzioneri krenu da zatvaraju prozore jer ih ubi promaja. Koja bre promaja mi se topimo u sauni od autobusa user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 17:32:44   
amelia

IZVORNA PORUKA: eca89

Amelia draga, bas mi je žaouser posted image , ali glavu gore, bice vidjeces. E, sad ne znam koliko dugo pokusavate, mozda ste trebali oboje otici na pretrage, ti da uradis hormone, a opet ponavljam ne znam koliko dugo se trudite. Drzi se, puno teuser posted image user posted image user posted image

Hvala ti eco uvek si tu dame ohrabris i oraspolozis user posted image pokusavsmo evo nekih 14 meseci mozda nije mnoogo ali nije ni malo.. racunamo da odemo na preglede za nekih 2 meseca ako nam do tada ne uspe user posted image mada imam redovne menstruacije. Ovulacije isto, pratim bazalnu temperaturu ali sigurno nesto ima sto nas koci user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 17:35:28   
amelia

IZVORNA PORUKA: jess021

Amelia, i meni je danas stigla user posted image , ja se više i ne nerviram, jednostavno znam da dolazi na vreme, neće ni da zakasni, pa da se bar ponadam.user posted image

Jess i meni je zao i zbog sebe i zbog tebe.. bicemo mi jednog dana mamice samo ko ce izdrzati ove muke..jesi li ti bese u postupku vto? Nadam se da cemo se zajedno uskoro druuziti u user posted image teme.user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 17:38:03   
amelia

IZVORNA PORUKA: emicaa

Amelia možda i stres utiče na to,zbog te vaše situacije,kad bi imali više vremena samo za sebe da se opustite bilo bi lakše.

Ma sigurno emice previse sam osetljiva previse se nerviram i stresiram zbog svega user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 17:50:56   
eca89
IZVORNA PORUKA: amelia


IZVORNA PORUKA: eca89

Amelia draga, bas mi je žaouser posted image , ali glavu gore, bice vidjeces. E, sad ne znam koliko dugo pokusavate, mozda ste trebali oboje otici na pretrage, ti da uradis hormone, a opet ponavljam ne znam koliko dugo se trudite. Drzi se, puno teuser posted image user posted image user posted image

Hvala ti eco uvek si tu dame ohrabris i oraspolozis user posted image pokusavsmo evo nekih 14 meseci mozda nije mnoogo ali nije ni malo.. racunamo da odemo na preglede za nekih 2 meseca ako nam do tada ne uspe user posted image mada imam redovne menstruacije. Ovulacije isto, pratim bazalnu temperaturu ali sigurno nesto ima sto nas koci user posted image


Draga, ja se takodje slažem sa djevojkama, stres može da utiče i to mnogo. Želim ti da što prije ugledas svoje user posted image i da se odvojiš sama da živiš sa mužem, ali polako vidjećeš da će sve doći na svoje mjesto, mora znas kako kažu poslije kiše dodje sunce user posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio eca89 -- 14.10.2014 17:51:38 >

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Nervira me kad...
14.10.2014 18:17:58   
jess021

IZVORNA PORUKA: amelia


IZVORNA PORUKA: jess021

Amelia, i meni je danas stigla user posted image , ja se više i ne nerviram, jednostavno znam da dolazi na vreme, neće ni da zakasni, pa da se bar ponadam.user posted image

Jess i meni je zao i zbog sebe i zbog tebe.. bicemo mi jednog dana mamice samo ko ce izdrzati ove muke..jesi li ti bese u postupku vto? Nadam se da cemo se zajedno uskoro druuziti u user posted image teme.user posted image

Naravno da hocemouser posted image Da, predala sam dokumentaciju za trecu VTO.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Nervira me kad...
17.10.2014 14:07:36   
Kata90
pada kisa po ceoooo daaaanuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Nervira me kad...
25.11.2014 11:55:01   
branki*
nervira me kad promenim tastaturu,pa sve ispreturana dugmad i nije kako trebauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Nervira me kad...
25.11.2014 19:30:02   
Bibilib
Nervira me kad nekom pricam nesto a ne saslusa me do kraja...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Nervira me kad...
30.11.2014 15:41:39   
soni
kad cerka nece da jedwe

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Nervira me kad...
30.11.2014 15:58:13   
vikiveki
Ja se nerviram kada moja deca počnu da se svađaju a te svađe se nikada ne završe mirno,već uvek neko zaplače

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Nervira me kad...
30.11.2014 19:21:14   
big mum
I mene nervira kad mi se djeca svađaju te naa kraju bude suza.
Jako me nervira kad me neko prekida kad radim nešto,onda to moram ostaviti i nastavljati kasnije.Kad nešto započnem volim to i da završim.
Nervira me kad ljudi kasne -ne ono ponekad kad nešto iskrsne već kad ljudi konstantno kasne.Javi brate mili da nemožeš doći na vrijeme i ćao.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Nervira me kad...
30.11.2014 19:40:13   
Mala Elena
Kad kisa nikako da stane.. .

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Nervira me kad...
30.11.2014 21:12:59   
soni
muza pitam nesto sto puta a on se zablentaci u tv i ne cuje....

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Nervira me kad...
23.3.2015 9:48:47   
branki*
nervira me kad mi se nesto vuce po frizideru danima,kad skuvam,pa moram da bacam hranu jer niko ne jede..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Nervira me kad...
10.4.2015 21:17:05   
Kata90
u zadnje vreme me uzasno nervira,kada mm nece da se obrije vec pusti bradu i kad poljubi malog po licu izadju mu odma crvene tackice po licuuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Nervira me kad...
11.4.2015 8:00:32   
wivern
..me sve zivo nervira.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Nervira me kad...
6.10.2015 17:33:04   
branki*
nervira me kad moj muz uzme nesto da namesti u stanu i kobajagi majstorise i izdangubi celo popodne kao radeci touser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Nervira me kad...
5.3.2016 11:35:10   
branki*
opet ja!
nervira me spooor internet i istekla sesija!ne znam sta me vise nervira od ova dva!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Nervira me kad...
5.3.2016 11:40:33   
Sanjalicaaa
Mene nervira kad je ovako divan dan, a mm toboze mora bas danas u firmu!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here