|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nervira me kad...
29.10.2012 9:23:47   
Modessty
me uhvati neka tuga kao danas user posted image ... sad bi uživala kod kuće sa svojom dečicom... kad nije sudjeno nije.... šta ima de se tuguje zbog toga?!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nervira me kad...
29.10.2012 9:33:16   
jole82
Mod user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nervira me kad...
29.10.2012 9:44:14   
Modessty
e sad sam se baaaš iznervirala!!!!
user posted image user posted image user posted image

Zove me sad moj bivši šef da dodjem kod njega u kancelariju. Tamo sedi još jedan kolega. Pitaju me da li mogu ja da organizujem sakupljanje para i kupovinu poklona - dvojica kolega dobili bebe u roku od dve nedelje. Rekoh: neću! A oni u šoku. Rekla sam im da ću im ja odenti poklone privatno, sa svojom porodicom, jer radimo zajedno i družimo se. Ali neću učestvovati više nikad u bilo kakvom sakupljanju para za poklone dotične cele družine jer se meno niko nije setio. Zahvalih se profesoru što je jedini odn pozvao da mi čestita kad sam se porodila, ali da nikad ništa nisam dobila ni od koga. Mi smo svi radili zajedno do pre dve godine. Uvek smo se lepo družili i zaista je lepo to što smo skupljali novac i kupovali zajedničke poklone za svadbe i rodjenje dece. Ali kad je došo red na mene, mene se niko nije setio. Mojih nekoliko kolegenica sa kojima se i privatno družim su došle da vide Danila i kupile mu divan poklon. I više niko. Uvek sam učestvovala u svim tim akcijama. Više ne!
Muka mi je od foliranata!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nervira me kad...
29.10.2012 19:55:03   
Olga75
nervira me neumerenost

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nervira me kad...
29.10.2012 23:10:20   
milicicak
mm nesto za...ere pa em nece da prizna da je pogresio em je u fazonu da to ionako nije bitno a dete palo sa stolice za ljuljanje jer on zija okolouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nervira me kad...
30.10.2012 8:44:23   
lanajelena
sve pocne da crkava,komp,auto,dvd je pri kraju,ribice user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nervira me kad...
30.10.2012 8:46:49   
Anoniman
LJ, ako si ti čačkala komp i hranila ribice, molimo te da ne diraš više dvd! user posted image

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 30.10.2012 8:47:13 >

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nervira me kad...
30.10.2012 8:47:35   
lanajelena
Ko ce drugi da napravi sra*euser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nervira me kad...
1.11.2012 11:32:18   
mimikica
kad neko izigrava da me voli a voli sebe.....kad je neko moj slatkorečiv a to ne pokazuje delima....ne, ne trebaju mi ovlaš poljupci

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nervira me kad...
1.11.2012 11:57:29   
Verolina
Ljudiiiiiii, kakva je ovo najezda muva u gradu. Ovo nije normalnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mimikica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nervira me kad...
29.12.2012 0:39:34   
Mariya
Uzasno me nerviraju kum i kuma mm.dodju u topolu i ne jave se,ne dodju kod nas,a mm ih sretne na ulici,izasli su u setnju a kao ne mogu da dodju kod nas,nemaju vremena zure kuci. A najvise me iznerviraju svojim poklonima. Njihovo dete nosi samo fine stvari iz c&a i h&m-a,sve sto joj kupe mora da bude kvalitetno,skupo i markirano (auto sediste,hranilica itd) a nama poklanjaju kineske stvari. Mi njima svaki put nosimo odecu iz h'm,a oni nama odecu od kineza. user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nervira me kad...
29.12.2012 1:58:17   
MicinaMama
Nervira me kada me neko laze,ali tako savrseno a znam istinu.A jos gore sto lazu za obicne gluposti...gubi se poverenje.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nervira me kad...
19.1.2013 21:39:56   
boba 11
kad mi mm organiyuje rodjendane pa umesto jedan dan slavimo dva dana i crknemuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Nervira me kad...
13.3.2013 10:52:30   
Figaro88
Kad mm pokisne na poslu i smrzne se pa dodje kuci i razboli seuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Nervira me kad...
13.3.2013 15:07:23   
lady_b

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Kad mm pokisne na poslu i smrzne se pa dodje kuci i razboli seuser posted image


Ista stvar user posted image evo ga sad došao izgleda da će ga gripa uhvatiti, a ne da mi da mu priđem da ne pređe na mene..čim je ušao u kuću legao je spavati..a nisam navikla na njega tako bespomoćnog, on se razboli jednom u 2 godine..

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Nervira me kad...
13.3.2013 15:16:27   
Janncica
Mi je puna sudopera8kao sad),a ne da mi se.. user posted image

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Nervira me kad...
13.3.2013 16:22:08   
zoća
joj da počnem...ma bolje ne tri dana i tri noći bih pisala.Eto za početak nervira me BUSplus

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Nervira me kad...
13.3.2013 16:24:05   
caca81
Što je rr ovako spora.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Nervira me kad...
14.3.2013 12:16:15   
nata11
Nervira me kada me neko zaoblizi izokola sa pitanjima. Pa ako hoces nesto da me pitas pitaj nemoras da pravis uvod 2 sata.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Nervira me kad...
14.3.2013 12:26:27   
viking
Mene nervira što dozvolim sebi da me neko ili nešto iznervira.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Nervira me kad...
2.4.2013 14:52:15   
milicicak
Nervira me kad ljudi ne rade svoj posao kako treba i pri tom taj svoj nerad dobrano naplate user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Nervira me kad...
2.4.2013 14:54:55   
NadaR
kisa user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Nervira me kad...
2.4.2013 15:39:49   
mtajcica83
neodgovornost i zavlacenje


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Nervira me kad...
1.5.2013 20:51:31   
Verolina
...komsija do mene pravi karaoke rodjendan, a onda svi gosti redom uzimaju mikrofon sa talentom slavuja iz bare!user posted image
Jooj, roknucu se...sad neka riba peva "Duge noge " od Brene. Cuj peva, zapeeeeevauser posted image Ko ce noc preziveti. Pametni su oni sto se zvucno izoluju u gradu Beogradu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Nervira me kad...
1.5.2013 21:18:12   
Torbica
...sam nenaspavana, pa budem sva kao u podmornici....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here