|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:37:08   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica

Helenaaa :*
extra shto kasni vesticara :) za simptome- nemam ih ni ja bas, sem uobicajenih grceva, peckanja u grudima, i bubuljice koja boli, a to je uobichajen znak PmS-a :/
ja wec kupila test, u nedelju necu imati gdE, pa nek'' bude spreman za poneDeLjak.. :) nadam se da nije rano da ga radim.


Ja grceve imam na svakih sat vremena otprilike i traju bukvalno par sekundi i onda kao da se nista nije desilouser posted image  Peckanja u grudima nemam,samo me malo bole na dodir,ali jako malo za razliku od prethodnih dana... Nisam kupila test jos uvek,sve me nesto strah... A ti draga,ako ne mozes da izdrzis,slobodno uradi,ja sam ovde i cekam da mi javis lepe vestiuser posted image  Ja cu kupiti u ponedeljak ujutru kad krenem na posaouser posted image
Ali,onda nece biti prv jutarnjauser posted image  hm...sad si me zbunila,ne znam ni ja kad onda da ga uzmem...

< Poruku je uredio *helena* -- 12.2.2011 11:38:51 >


_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:44:33   
Inica
Pa bolje kupi danas, da radimo u ponedeljak ujutru. Zato sam ga ja sad kupila, jer sutra ne radim, pa necu izlaziti iz kuce :) a necu da ga radim pre pon., dan zaljubljenih, a i dogovor je zajedno da saopstavamo rezultate :)

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:47:17   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica

Pa bolje kupi danas, da radimo u ponedeljak ujutru. Zato sam ga ja sad kupila, jer sutra ne radim, pa necu izlaziti iz kuce :) a necu da ga radim pre pon., dan zaljubljenih, a i dogovor je zajedno da saopstavamo rezultate :)


user posted image user posted image  Aj oticu do apoteke,samo da se nakanim da ustanemuser posted image

Ali,sve se bojim ako ga uzmem,ima da dobijem odmauser posted image  ili pak nece mi dati mira da znam da je tu,a ja da kuliramuser posted image  Ali,naravno,ispostovacu dogovor i radimo zajedno u ponedeljak!!Samo,u koje cemo vreme??

user posted image user posted image  

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:53:27   
Inica
Ustaj lencugo :p ja vec na poslu. . Pa dogovoricemo se preko Fb-a. Tj u koje vreme da objavimo rezultate :D
A ako dobijem do tad, test dugo vazi :)

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:55:13   
*helena*
Upravo sam shvatila da  sam  totalni mentoluser posted image

Pazi ovo...Ja sam poslednju menstruaciju imala 12og januara,mislim... Cak se i ne secam tacno jel nisam zapisala..Ali neka bude da je 12ti... Meni su ciklusi na recimo 30 dana... Koliko onda meni kasni..2 dana,jel tako?? Sad sam se sva pogubila,nista mi nije jasnouser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:58:09   
Inica
Mada mene je strah da ga radim.. Zbog moguce jedne crtice user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:59:53   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica

Mada mene je strah da ga radim.. Zbog moguce jedne crtice user posted image


Zeno,sad mi Zile kaze da sam zadnju imala 10og januara!Sad tek nista ne znam!Koliko mi kasni??user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:00:27   
malenac76
helena tebi kasni 2 dana ..pa ladno si ga mogla danas uraditi :)))) kako mozes izdrzati heheh
ja nesto razmisljam da okusam srecu i uradim ga u ponedeljak iako trebam ne dobiti tek u cetvrtak ali ajd dan je zaljubljenih pa da svoj prvi test ikadddd uradim na taj dan :)

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:01:34   
malenac76
IZVORNA PORUKA: *helena*

IZVORNA PORUKA: Inica

Mada mene je strah da ga radim.. Zbog moguce jedne crtice user posted image


Zeno,sad mi Zile kaze da sam zadnju imala 10og januara!Sad tek nista ne znam!Koliko mi kasni??user posted image


pa to je onda 4 dana kasnjenja! mala diz' se i idi po test user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:06:01   
*helena*
IZVORNA PORUKA: malenac76

IZVORNA PORUKA: *helena*

IZVORNA PORUKA: Inica

Mada mene je strah da ga radim.. Zbog moguce jedne crtice user posted image


Jaooo,stvarno??4 dana!user posted image  Jao,sad mi nije dobro..Ne,ne,necu jos da radim,cekam ponedlejak! Jer,desavalo mi se da mi kasni i po 7 dana... Jao daj Boze da jeuser posted image ..Ishuser posted image ,ish...user posted image

Zeno,sad mi Zile kaze da sam zadnju imala 10og januara!Sad tek nista ne znam!Koliko mi kasni??user posted image


pa to je onda 4 dana kasnjenja! mala diz' se i idi po test user posted image


_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:07:52   
*helena*
uuuu,vidi koliko sam odlepila,lose sam citirala,ubacila sam txt izmedjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:10:06   
malenac76
kako bi to bilo divan poklon na dan zaljubljenih ..user posted image  pa makar i jedna linijica bila blijeda user posted image
ma bice plusica u ponedeljak sigurna sam user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:13:22   
*helena*
IZVORNA PORUKA: malenac76

kako bi to bilo divan poklon na dan zaljubljenih ..user posted image  pa makar i jedna linijica bila blijeda user posted image
ma bice plusica u ponedeljak sigurna sam user posted image


Uh,pa ne znam bas... Ako mi kasni 4 dana,onda taj dana kada smo imali prvi pokusaj pravljenja user posted image ,to mi nije bio plodan dan,a ni ovi pokusaji kasnijeuser posted image
Sve sam pogresno sracunala i samim tim smo omasili sve plodne daneuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:15:53   
malenac76
ako ste imali odnose bar na drugi treci dan mogli ste ubosti i plodni dan user posted image  plivaci se zadrze par dana u lovu user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:16:00   
sansa
helena diz se i idi po test da te ja ne mlatim ...i uradi ga jos sutra ako ti stvarno toliko kasni...:-)))))))))lenjivice jedna ...a inica ce u ponedeljak ugledati user posted image paz kad ti kazem....i merimica isto user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:16:55   
sansa
malenac radi slobodno i ja sam radila 3 dana pred mens pa mi je pokazala....ako si trudna biceuser posted image user posted image .....a jesi kad ti ja kazem

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:20:17   
*helena*
IZVORNA PORUKA: sansa

malenac radi slobodno i ja sam radila 3 dana pred mens pa mi je pokazala....ako si trudna biceuser posted image user posted image .....a jesi kad ti ja kazem


user posted image user posted image user posted image user posted image  baba vango,nadam se da ne gresisuser posted image user posted image

Evo,aj neka mi neko izracuna od vas,pliz... Prvi nas pokusaj pravljenja bebe je bio 30og janura,a ovi ostali kasnije... Znaci zadnja user posted image  mi je bila 10og januara,ciklus na 30 dana. Kad su bili plodni???user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:22:28   
malenac76
user posted image  pokusacu pa sta bude ..steta mi ne uraditi kad je vec tako lijep dan, dan ljubavi ... ovulacija mi je bila 03.02. pa moglo bi pokazati ako se sta uhvatilo ... jao kako i to bilo lijepoooooooooooo user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:24:21   
sansa
najplodnija si od 21 do 26 januara....ali nema veze mozda ste ga uboli...mozda neko jajasce ostalo da saceka nekog neocekivanog posetioca :-))

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:25:46   
malenac76
IZVORNA PORUKA: *helena*

IZVORNA PORUKA: sansa

malenac radi slobodno i ja sam radila 3 dana pred mens pa mi je pokazala....ako si trudna biceuser posted image user posted image .....a jesi kad ti ja kazem


user posted image user posted image user posted image user posted image  baba vango,nadam se da ne gresisuser posted image user posted image

Evo,aj neka mi neko izracuna od vas,pliz... Prvi nas pokusaj pravljenja bebe je bio 30og janura,a ovi ostali kasnije... Znaci zadnja user posted image  mi je bila 10og januara,ciklus na 30 dana. Kad su bili plodni???user posted image


tek od 30tog? hmmm ovulacija je obicno izmjedju 12tog i 16tog dana ciklusa ..a opet kod svakoga je to drugacije. mila ako se ne uhvati ovaj mjesec od slj ciklusa mjeri BT pa ces znati kad je O user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:29:57   
*helena*
Hvala vam,divne steeeeuser posted image
Znaci,sad samo da molim Boga da mi je ovulacija zakasnila i da su bili plodni...
Samo da ne dodjeuser posted image ... Joj,kad ce ponedeljak...

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:33:59   
*helena*
Odoh da se malo kuliram,kuckamo se kasnije..Volim vaaaasssss!!!!

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:37:25   
malenac76
ja za sebe nesto nemam osjecaj da sam trudna, a opet uhvatilo me neko uzbudjenje i jedva cekam ponedeljak user posted image
imam sve simptome kao sto imam i u PMS-u jedino sto me sad ledja jako bole..to mi nikad prije nije bilo a opet moze biti i od kreveta heheh a grudi da ne spominjem ..po cijelu noc ih namjestam joj ovako male a tako bole uh uh user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:38:11   
malenac76
caoo :) odoh i ja do frizerke malo da me uljudi i osisa hehe

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 12:49:32   
jance
e da ne ostanem duzna i ovde da napisem..meni je sve bio tipican PMS! muka mi nije, temperaturu nisam merila, nervozna sam ko konj user posted image
bole me grudi toliko da kad kolima predjem preko rupe jauknem, osim toga, povremeno imam dole bolove ko da cu u svakom trenutku da dobijem..
jedini siguran znak mi je bio kad mi je zakasnila user posted image , da, i imam bubuljice, kosa mi se masti isto ko i ranije, i nemam zatvor..jutros sam pre testa imala proliv...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here