|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 13:53:37   
Crvenkapa85
iva strpi se jos samo malo......meni je sumnjivo sto ti se to pojavilo 2 nedelje pre nego sto treba da ne dobijes.....tako da mi nelici na vesticu,meni se slicno desilo,al se ne secam koliko ranije od testiranja...daj boze da ti se gnjezdi jajasce pa da se radujemo uskoro svi zajedno :)

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 14:04:18   
vonavoj
iva,strpi se jos malo...ja sam imala taj problem u oktobru,i novembru..ginekolog mi je rekao da mi je pao progesteron i da mi je to zbog toga..i ja sam mislila da ce bitiuser posted image ,ali cvrc..dace Bog da je kod tebe drugacije...sve smo mi razlicite..navijam za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 14:22:15   
sansa
i ja sam to imala pa saam evo ugledala user posted image user posted image ...nemoj da brines ali sacekaj jos malo pa radi testic....ma sve u svoje vreme.....
ja jedva cekam ponedeljak da vidim ove moje tri trudnice koje ce tad da rade test......pa da caste al onako posteno kad ugledaju user posted image user posted image a ja sam im izvracalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 14:46:37   
iva80
Hvala vam drage moje! user posted image   user posted image
Ondak ću morati da se strpim i pričekam pre nego išta proverim...
Šansa, kada se tebi to pojavilo i kako je izgledalo?
Evo, već oko sat vremena osećam bockanje/probadanje/blaži bol u donjem delu ledja- kao kad je ovulacija ili pred vešticu...a ne treba da bude ni jedno ni drugo...
E pa, samo da čujem neko muško da kaže da je njemu tj njima teško zbog nečega, ima da ih obesim za primer!!!  user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 15:11:00   
sansa
e meni se pojavilo jedno 10 dana pre nego sto sam trebala da dobijem ali je meni ciklus na 26 dana tako da je to nesto ubrzo posle ovulacije ...ma sigurno se gnjezdi mali stvor :-))user posted image user posted image user posted image bices ti namauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 15:12:18   
iva80
Joj Sansa kako si divna!!! Hvala na bodrenju!!!  user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 16:08:00   
*helena*
Joj Ivo zeno,blago tebi,ja te braon fleke nisam imala..user posted image  Mada kazu da se taj isedak kad je inplantacija javlja samo kod 30 % zena,a ja sve ove moje trudnjace sto sam videla,sve su imale to..Tako da,ja verujem da si trudna,ali ako se ne daj Boze,ispostavi da nisi,uradi pretrage hormona,jer je moguce da nemas dovoljno progesterona.. Zelim ti da siuser posted image  od sveg srca!!!!!!user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 16:14:15   
iva80
Helena srce si!!!
Ali bukvalno sam to odlučila baš kao što si napisala!!! Čekaću pa ću videti- ako nije trudnoća idem na preglede 'od glave do pete'... Ledja mi se i dalje 'javljaju'... 
KISSES!!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 16:17:46   
*helena*
I ja cu ako se nije zakacila user posted image ... Posto,meni se u zadnje vreme desava da dan pre menstruacije mi kao krene i onda nista i naravno user posted image  stigne.. Pa me to malo brine.. videcemo sta ce biti... Nadam se da cemo svi uskoro da se radujemo!!!
Kisssssssssssssssssssssuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 19:41:46   
milia
Pocinjem izgleda da umisljam simptome. Sinoc sam u gradu jedva izdrzala koliko me je boleo donji deo stomaka. I danas na poslu. Zatvor. Naduvena sam. Idem u ponedeljak kod dr za svaki slucaj - mozda nije simptom trudnoce, nego neka ne-daj-boze-infekcija. Trebalo bi da ne dobijem 23eg.


(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 19:47:00   
Clara82
Pozdravčić svima..ja sam se porodila oktobra prošle godine, nisam još dobila, a strah me je da sam možda trudna..stalno sam umorna, pomalo boli donji deo stomaka i naravno još nisam dobila..user posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 21:58:09   
sansa
clara a jel bi ti opet da budes user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 21:58:39   
sansa
milia meni to lici nauser posted image user posted image  

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 22:05:25   
Inica
Opet ja kazhem, bice ovo plodan mesec :D

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 23:26:33   
Clara82
Ne znam šta da vam kažem da i bih volela..ako sam trudna, naravno da ću roditi, ali eto bila bih srećnija da nisam..ne zam ni da li da radim test i kada, kada još nisam ni dobila..

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 23:39:18   
Inica
A mozda treba da dobijes user posted image

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2011 23:46:27   
Clara82
Hihi, ko će ga znati, moje je da čekam..sa prvim detetom sam dobila posle 5 meseci, možda će i sada tako..totalno sam zbunjena, kao početnica heheuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 8:09:10   
Inica
Tako sam i ja posle pRvog porodjaja se is3povala. Posto nikako nije dolazila u obzir druga trudnoca pocela sam da panicim. . Na kraju, sve je to bio samo 3p.. Dok se ciklus ne stabilizuje. .

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 10:28:56   
*helena*
IZVORNA PORUKA: milia

Pocinjem izgleda da umisljam simptome. Sinoc sam u gradu jedva izdrzala koliko me je boleo donji deo stomaka. I danas na poslu. Zatvor. Naduvena sam. Idem u ponedeljak kod dr za svaki slucaj - mozda nije simptom trudnoce, nego neka ne-daj-boze-infekcija. Trebalo bi da ne dobijem 23eg.




Mila,iskreno ja mislim da je rano za simptome,jer tek treba da dobijes 23eg.. Bolje idi kod doce sto pre,moze da bude i upala jajnika... Ali,naravno bilo bi lepo da jeuser posted image ..Da ne bi puno razmisljala,najbolje je otici kod dr user posted image  Sve najbolje!user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 10:32:53   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Clara82

Pozdravčić svima..ja sam se porodila oktobra prošle godine, nisam još dobila, a strah me je da sam možda trudna..stalno sam umorna, pomalo boli donji deo stomaka i naravno još nisam dobila..user posted image


Prve godine nakon porodjaja je najlakse zatrudneti jer si jos otvorena i organizmu je potrebno i do godinu dana da se vrati u prvobitno stanje sto se svega tice.. Ali,isto tako je i lako dobiti infekciju,zato pravac ginekolog! Posto ti trudnoca ne bi odgovarala ternutno,ja ti zelim da nisiuser posted image  Sve najboljeuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 10:37:43   
*helena*
Inice moja,tu si?user posted image

Evo kako je kod mene od jutros... Vestica kasniuser posted image  Do duse,tek jedan dan... Danas mi je 31 dc,temperatura 37,2. E sad,jos uvek sam prehladjena i to lepo..Kasljem i malaksala sam,hvataju me neke jeze povremeno... Mnogo me nervira sto sam bas sad prehladjena,pa ne mogu lepo da protumacim simptome i da li ih uopste imauser posted image

Kako je kod tebe?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 10:47:34   
*helena*
Milia,pa ja sad nesto kontam..Tebi je zeno ovulacija izgleda,zato imas te simptomcice... I meni su slicni kad je O..A jel ti rastegljiv sekret(kao belance)??user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:24:55   
Clara82
Prve godine nakon porodjaja je najlakse zatrudneti jer si jos otvorena i organizmu je potrebno i do godinu dana da se vrati u prvobitno stanje sto se svega tice.. Ali,isto tako je i lako dobiti infekciju,zato pravac ginekolog! Posto ti trudnoca ne bi odgovarala ternutno,ja ti zelim da nisiuser posted image Sve najboljeuser posted image


Nadam se da je sve ovo stabilizacija, naravno idem od nedelje kod ginekologa pa ću tako najbolje znati..hvala vam puno ženske, javljam rezultateuser posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:26:52   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Clara82

Prve godine nakon porodjaja je najlakse zatrudneti jer si jos otvorena i organizmu je potrebno i do godinu dana da se vrati u prvobitno stanje sto se svega tice.. Ali,isto tako je i lako dobiti infekciju,zato pravac ginekolog! Posto ti trudnoca ne bi odgovarala ternutno,ja ti zelim da nisiuser posted image Sve najboljeuser posted image


Nadam se da je sve ovo stabilizacija, naravno idem od nedelje kod ginekologa pa ću tako najbolje znati..hvala vam puno ženske, javljam rezultateuser posted image



Obavezno nam javi!Drzimo ti fige!user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 11:32:02   
Inica
Helenaaa :*
extra shto kasni vesticara :) za simptome- nemam ih ni ja bas, sem uobicajenih grceva, peckanja u grudima, i bubuljice koja boli, a to je uobichajen znak PmS-a :/
ja wec kupila test, u nedelju necu imati gdE, pa nek' bude spreman za poneDeLjak.. :) nadam se da nije rano da ga radim.

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here