|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 14:09:24   
Inica
E, hELena, Ludaku jeDan. . Ne znas ni kad si imala zadnji put :D NADam se da cemo sve ugledati po 2 crtice. Ja sam kupila beby raphid plocicu, trakice me nerviraju :)
jance, sad si me obradovala za bubuljice.. Imam ja jednu bolnu :) mada meni to ugl.izadje kad treba da dobijem.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 14:14:45   
Inica
Ahaha. . Baby rapid. . Greska :)

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 14:36:06   
jance
IZVORNA PORUKA: Inica

E, hELena, Ludaku jeDan. . Ne znas ni kad si imala zadnji put :D NADam se da cemo sve ugledati po 2 crtice. Ja sam kupila beby raphid plocicu, trakice me nerviraju :)
jance, sad si me obradovala za bubuljice.. Imam ja jednu bolnu :) mada meni to ugl.izadje kad treba da dobijem.


i meni je bila izasla pre otprilike nedelju ipo dana

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 14:54:24   
Inica
.. tesi me to sto eto moze da izadje bubuljica i u slucaju trudnoce :D Xm, ja koja sam wec bila trudna, ponasam se kan pocetnik

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 17:24:01   
*helena*
user posted image  da,Inice,stvarno si kao pocetnikuser posted image
Imam i ja bubuljice,ali meni su i pored lica iskakale i po dekolteu..hm...

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 17:26:49   
*helena*
Malenac,kad ono ti ne treba da dobijes?user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 17:34:15   
strijelac79
Ja sam trebala dobiti juče ilii danas! I ništa....Čudno se osjećam već danima,Simptoma imam milion user posted image ,moguće i da su lažni.Imam osjećaj da je to to ali,glupo mi pričati o tome da se ne provalimuser posted image .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 17:37:50   
*helena*
IZVORNA PORUKA: strijelac79

Ja sam trebala dobiti juče ilii danas! I ništa....Čudno se osjećam već danima,Simptoma imam milion user posted image ,moguće i da su lažni.Imam osjećaj da je to to ali,glupo mi pričati o tome da se ne provalimuser posted image .


Juhuuuu..Hoces i ti sa nama u ponedeljak da radimo test? user posted image
Meni kasni 4 dana..
Pricaj nam simptome slobodno!!user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 17:58:00   
strijelac79
Grudi me bole ima desetak dana i više.Bradavice bole i jako osjetljive.Stomak mi je napuhan i stolica me zeza.Nervozna danima,promjenljivo raspoloženje.Bol u stomaku,žiganje jajnika,jednog te drugog.Nekad imam napad gladi,nekad blagu mučninu.Danas me bolio stomak kao da ću dobiti,čak i osjetim kao da je krenulo i ništa! Samo prozirna vodicauser posted image .Hoćete još ???user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:03:09   
*helena*
IZVORNA PORUKA: strijelac79

Grudi me bole ima desetak dana i više.Bradavice bole i jako osjetljive.Stomak mi je napuhan i stolica me zeza.Nervozna danima,promjenljivo raspoloženje.Bol u stomaku,žiganje jajnika,jednog te drugog.Nekad imam napad gladi,nekad blagu mučninu.Danas me bolio stomak kao da ću dobiti,čak i osjetim kao da je krenulo i ništa! Samo prozirna vodicauser posted image .Hoćete još ???user posted image


Ima jos???user posted image  Meni sve to ukazuje nauser posted image !!! Nadam se da ne gresim i da nije glupiuser posted image ... VALJDA CE OVAJ MESEC SVIMA DA NAM DONESE MALO RADOSTI U ZIVOTuser posted image user posted image user posted image   Pa kad ces da radis test?user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:06:17   
Anoniman
Je l' ima neko od vas sluzav sekret????Meni ide vec tri dana...Bez boje je i bez mirisa...user posted image

(odgovor članu *helena*)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:06:28   
pj76
simptomi i nisu bili bas nesto posebno. malo sam cesce isla da piskim , bolele su me grudi nisam mogla ruke da spustim normalno pored tela (vise me ne bole od jutros user posted image odradile su svoje za saduser posted image ), malo me boleo stomak, vise je bio nekako naduven u stvari i to bi bilo to. malo sam bila umorna user posted image , ne jede mi se nista (osim przenih kriski prosle subote a veoma ih mrzimuser posted image ) i da ne zaboravi najbitnije - imala sam temperaturu od 37-37.5 jos od proslog petka tako da toplomere u ruke pa se vidimo u prvom tromesecju!user posted image

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:07:53   
*helena*
IZVORNA PORUKA: verolino

Je l' ima neko od vas sluzav sekret????Meni ide vec tri dana...Bez boje je i bez mirisa...user posted image


ja,ja,ja!!!user posted image  Secas se da sam te to isto pre neki dan pitala...user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:08:39   
Anoniman
Imala ga je i POpi...Nadajmo se da je to dobar znakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *helena*)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:10:20   
*helena*
IZVORNA PORUKA: pj76

simptomi i nisu bili bas nesto posebno. malo sam cesce isla da piskim , bolele su me grudi nisam mogla ruke da spustim normalno pored tela (vise me ne bole od jutros user posted image odradile su svoje za saduser posted image ), malo me boleo stomak, vise je bio nekako naduven u stvari i to bi bilo to. malo sam bila umorna user posted image , ne jede mi se nista (osim przenih kriski prosle subote a veoma ih mrzimuser posted image ) i da ne zaboravi najbitnije - imala sam temperaturu od 37-37.5 jos od proslog petka tako da toplomere u ruke pa se vidimo u prvom tromesecju!user posted image


Jao divnooooouser posted image  
Mislim,sudeci po tvojim simptomima i moji su slicniuser posted image  Kad bih mogla znati po simptomima jesam li ili nisam bila bih najsrecnijauser posted image

Nego,jesli li ti imala neki znak inplantacije ili ne? Ja nikakavuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu pj76)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:10:22   
strijelac79
Ima još !user posted image Sačekaj da se prisjetim !user posted image Ma,mislila danas kupiti test jer sam nestrpljiva,a kad sam izašla s posla sve apoteke bile zatvorene.Živčana sam.Razmišljam ako budu user posted image kad da kežem sinu?!On bi se jaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooo obradovao.Muž isto!Ja zbunjena user posted image .Želim i ja ali uvijek se nešto unaprijed brinem.Ostaću bez posla ako ....Neki ljudi jednostavno nisu moralni !!!

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:12:07   
*helena*
IZVORNA PORUKA: verolino

Imala ga je i POpi...Nadajmo se da je to dobar znakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Verovacemo da je tako i naoruzacemo se pozitivnom energijom user posted image user posted image user posted image

E,ja imam jos jedan simptom..Mnogo sam zedna stalno i suse mi se usta,sva su ispucala...Valjda je i to dobar znak ili sam vec pocela d aumisljam svastauser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:13:01   
strijelac79
e,da!user posted image I ja često piškim i ustajem noću.Nekad i dva puta.

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:13:01   
Anoniman
I meni isto Helena...I stalno piskim-ali to moze biti i od nervozeuser posted image

(odgovor članu *helena*)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:14:40   
*helena*
IZVORNA PORUKA: strijelac79

Ima još !user posted image Sačekaj da se prisjetim !user posted image Ma,mislila danas kupiti test jer sam nestrpljiva,a kad sam izašla s posla sve apoteke bile zatvorene.Živčana sam.Razmišljam ako budu user posted image kad da kežem sinu?!On bi se jaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooo obradovao.Muž isto!Ja zbunjena user posted image .Želim i ja ali uvijek se nešto unaprijed brinem.Ostaću bez posla ako ....Neki ljudi jednostavno nisu moralni !!!


Probaj onda sutra da nades neku apoteku ako si mnogo nestrpljiva,ako ne,ne gine ti ponedeljak kad i namauser posted image  Ma to sa poslom i trudnicama je uvek komplikovano,treba to pametno odigrati..Moja drugarica se ispalila,pa je rekla svima da je trudna i sad joj nece ni produziti ugovor,a na 3 meseca je..

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:15:04   
pj76
helena, mozda je medicinski nemoguce i ja sam verovatno luda, ali mislim da sam OSETILA user posted image implantaciju u utorak uvece. bolela me je materica ali samo jedne odredjena tacka, na istom mestu me boli i sad...mada sam verovatno malo fijuuser posted image , fiju user posted image , ali kad vec pitas, rakoh red je da ti odgovorim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:15:08   
malenac76
IZVORNA PORUKA: *helena*

Malenac,kad ono ti ne treba da dobijes?user posted image


uh tek u cetvrtak 18.02. ali ipak cu ga uraditi u pon mada se mnogo ne nadam ..ali ipak user posted image
i mene od juce bole jajnici naizmjenicno i to bas ko neki grcevi user posted image  jutros mi je malo pala BT pa neki kazu da bi to mogao biti znak implantacije ... a opet sve mi nekako i kao PMS ... nista ka njega radim u ponedeljak pa ako i ne bude ovaj mjesec ima da bude sljedeci user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:16:37   
*helena*
IZVORNA PORUKA: verolino

I meni isto Helena...I stalno piskim-ali to moze biti i od nervozeuser posted image


I ja cesto piskim,ali ne ustajem nocu... Mozda je nervoza,uzbudjenje,a mozda mi je i eserihija(imala sam je ranije),mada me ne pecka... Videcemo u ponedeljak kakva nam je sudbina...user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:17:26   
malenac76
IZVORNA PORUKA: strijelac79

Ima još !user posted image Sačekaj da se prisjetim !user posted image Ma,mislila danas kupiti test jer sam nestrpljiva,a kad sam izašla s posla sve apoteke bile zatvorene.Živčana sam.Razmišljam ako budu user posted image kad da kežem sinu?!On bi se jaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooo obradovao.Muž isto!Ja zbunjena user posted image .Želim i ja ali uvijek se nešto unaprijed brinem.Ostaću bez posla ako ....Neki ljudi jednostavno nisu moralni !!!


strijelcice moja ma ti si garant user posted image  mozda muzicu da kazes odmah a sinu ipak kad malo odmakne trudnoca ...
a sto to kazes za posao? jel radis kod privatnika?

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2011 18:18:58   
*helena*
pj76user posted image user posted image  blesava si!!ALi,zena svasta moze da oset_i,i ja ti verujem!user posted image

Malenac,pa rano je tebi jos za test.. Budi strpjliva user posted image kiss kiss

< Poruku je uredio *helena* -- 12.2.2011 18:19:43 >


_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here