|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
21.3.2011 13:50:28   
Ana RR
Ja nanesem tečnost na ploču pa običnim ubrusom čistim (ili pamučnom krpicom). Kad sve očistim onda vlažnom truleks krpom prebrišem i opet ubrusom izglancam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šporet
21.3.2011 13:51:09   
Vika
U mom uputstvu stoji da ne smeju abrazivna sredstva i krpe, tako da možeš mekanoim sunđerom ili truleksom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šporet
21.3.2011 13:51:29   
Lu
Ma kakva posebna krpa, ja spužvicom običnom, evo sigurno znam da i obični arf super čisti, ja nikad nisam imala problema sa čišćenjem, pa zato sam i kupila ravnu ploču da ne moram one ringle ribati i lickatiuser posted image
Imam i onaj strugač u slučaju da mi nešto iskipi pa se zalijepi, koristim za i za mnoge druge stvariuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šporet
21.3.2011 13:52:06   
Jeca*
ja sam pukla nedavno i uzela onu zicu i sve lepo ocistila...sad je ko nov user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šporet
21.3.2011 13:54:09   
Ana RR
Jeco pa šta si ti kuvala na tom šporetu user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šporet
21.3.2011 13:54:09   
Anoniman
Meni frosh sa obicnim truleksom ocisti ravnu plocu sa minut. Moze i sundjer za sudove ali cini mi se da se trulex brze ispira

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šporet
21.3.2011 13:54:25   
Sanjica26 RR
Nama su rekli nikako ravnu ploca ne sme zicom da se riba. Samo sundjerom i da se na kraju prebrise truleks krpom. I posebno sredstvo koristimo za ravnu plocu koje se zove Frosch.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šporet
21.3.2011 13:54:42   
Ana RR
Frosch je super, začas očisti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šporet
21.3.2011 13:55:59   
Ana RR
A imamo i temu o tome KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šporet
21.3.2011 13:57:56   
Jeca*
ma meni je sporet, cini mi se, stalno ukljucen user posted image  i uvek ga ja obrisem, ali oko velike ringle mi se nekako napravila neka mrlja i nikako da je skinem. E sad je nema user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šporet
21.3.2011 13:58:42   
Vika
Nisam probala Frosch, pa ću sada!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šporet
21.3.2011 13:59:12   
jance
imamo i mi staklokeramicku plocu, samo sto je marka Ariston...nema neke razlike, kolko kontam, uzeli smo je samo zato sto nije cisto kockasta nego  je malo vise sira nego sto je duza...
sto se tice ciscenja te staklokeramicke povrsine, donedavno sam koristila ono posebno sredstvo za staklokeramicke ploce, mala siva flasica mislim da je bio Mr.Muscolo, ili tako nesto, 4 kapi na plocu i dva papria ona kuhinjska, sa prvim razmaszes te kapljice a sa drugim ga obrises. meni je cistio savrseno da bolje nije mogao... evo sada koristim jedno vreme samo odmascivac pa sam zadnji put morala da koristim i onaj zilet za struganje sa ploce...
a sredstvo mi je trajalo dobrih pola godine, mozda i vise...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šporet
21.3.2011 14:02:18   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Frosch je super, začas očisti user posted image


Ja sa njim cistim sporet sa ravnom plocom, caskom makne sve i nema tog sredstva koje moze tako brzo da makne prljavstinu. Sto se mrlja tice njih cistim zicom, a ako je tvrdokornija onda strugacem za masnocu, nama ne grebe povrsinu. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šporet
21.3.2011 14:03:59   
Anoniman
Ja sam nedavno cula da recimo svi proizvodjaci sporeta te ploce nabavljaju na istom mestu, a slicno je i sa drugim komponentama. Po tom ispade da je sve to onda isti djavo. Ima nekih modela koji su manje uspesni ali generalno se razlikuju po dizajnu i godinama garancije koje nude.

Ja sam sve uzela Gorene, najnvije sto sam u trenutku kupovine mogla da nadjem i jako sam zadovoljna. Ploca mi nije sa prekidacima vec na tipkanje, sto je super zbog ciscenja. Ako se odlucite za varijantu da imate plocu sa prekidacima gledajte da oni ne budu na ploci. Mojoj sestri jesu, a njima svaki dan nesto pokipi user posted image i to je uzas za ciscenje.

Rernu imam ugradnu ali sa svim tim cudima i ventilatorima i odlicna je. Mama je skoro kupila nesto slicno i samo prica o tome koliko je rerna dobra, a mama ti nekako uvek dodje kao merilo. One su ipak krenule od smederevca.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šporet
21.3.2011 14:09:33   
Sanjica26 RR
Vika, imas u Rodicu, a cini mi se da sam videla u Liliju

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šporet
21.3.2011 14:10:21   
jance
tu pricu smo i mi culi kad smo ovu nasu plocu kupovali..da je uglavnom sve to sa jednog istog mesta, samo su nalepnice od drugih proizvodjaca..
isto se slazem da se ako moze, uzme onaj sporet sto ima plocu koja ili nema prekidace ili ih ima drugde negde...
ja sam cak isla i do takve krajnosti da moja ploca nema ni onaj inox okvir, pa mi ni tamo ne zalazi ako nesto iskipi....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šporet
21.3.2011 14:11:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vika

Nisam probala Frosch, pa ću sada!

E i ja ću, kad ga svi toliko hvaleuser posted image
I dem da vidim kako izgleda.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šporet
25.8.2011 20:41:54   
Anck Su Nmaun
Od skoro imamo plocu pa nemam pojma cime da je cistim, uvek ostaju masne mrlje koliko  god da ga ribam?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šporet
25.8.2011 21:53:06   
IVA 11
Anck, plocu cisti Frosh-om. Meni je makar on najbolji. Prvi nek odstoji par minuta, ne previse jer se stvrdne, zicom ili grubljim sundjerom istrljas...ja koristim plavi Frosh i preeeezadovoljna sam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šporet
25.8.2011 22:40:28   
pepeljuga
Frosch, takodje user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šporet
26.8.2011 20:30:36   
mala83
drage moje ja odlucih da kupim OVAJ

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šporet
12.9.2011 17:33:41   
soni
imamo sporet sa ravnom plocom i jako sam zadovoljna... do sada sam se ubijala ribajuci ringle, sad naprskam tecost, odstoji i posle sundjerom izribam i super user posted image

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šporet
12.9.2011 23:03:44   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: jance

imamo i mi staklokeramicku plocu, samo sto je marka Ariston...nema neke razlike, kolko kontam, uzeli smo je samo zato sto nije cisto kockasta nego  je malo vise sira nego sto je duza...
sto se tice ciscenja te staklokeramicke povrsine, donedavno sam koristila ono posebno sredstvo za staklokeramicke ploce, mala siva flasica mislim da je bio Mr.Muscolo, ili tako nesto, 4 kapi na plocu i dva papria ona kuhinjska, sa prvim razmaszes te kapljice a sa drugim ga obrises. meni je cistio savrseno da bolje nije mogao... evo sada koristim jedno vreme samo odmascivac pa sam zadnji put morala da koristim i onaj zilet za struganje sa ploce...
a sredstvo mi je trajalo dobrih pola godine, mozda i vise...


jance, gde ga ima? user posted image Ranije smo kupovali u Rodiću, a sad ne mogu da ga nađem bar godinu dana. Svašta sam koristila i ništa nije kao to. Sve mora naknadno da se glanca jer ostaje beličasta skrama. Odvratno! Trenitno koristim neku tečnost u spreju, crvene boje. Ne znam kako se zove ali je najmanje zlo od svih.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šporet
13.3.2012 11:16:22   
Anoniman
Mi u poslednje vreme uzeli nekoliko aparata za kuhinju pa i ovaj sporet , stize sutra , sad me zanima sta mi treba za odrzavanje posto je inox i sta mi treba za ravnu plocu ?

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šporet
13.3.2012 11:19:19   
Anoniman
ribizla, mi smo kupili neko sredstvo bas za ciscenje ploce, ali ga ne koristimo cesto, najcesce samo obicnim deterdzentom za sudove i krpom prebrisem i evo ima godinu dana, a kao nov je.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here