|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 20:48:57   
17 joka
MM, testerise kad je prehladjen, kad kasno jede ili malo više popije piva.
a ja samo kad sam ono bas jako prehlađena samo se to nemoze uporediti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 20:53:58   
eca89
Oooooo, cure moj i hrce i skripi zubima, da poludisuser posted image !A, u zadnje vrijeme, ja ne mogu odmah da zaspim, pa tako cujem motorku cijelu noc,uffffffff i nije bitno kako spava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 23:07:07   
bubulence
mm ne hrce, kako legne - tako ustane, ne cuje se da dise. ali zato Emaaaa... da ne veruje covek da dete moze tako da hrce...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 23:10:44   
17 joka
Bubi, ona stalno hrce ili ponekad?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 23:16:51   
bubulence
stalno, cak sam pitala dr za operaciju treceg krajnika jer kazu da je on krivac za hrkanje kod dece, a ona kaze da je bzvz da je vodim na operaciju kada osim hrkanja nema nikakvih problema...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Moj muž HRČE!
29.8.2014 23:21:06   
17 joka
bas zbog toga sam i pitala, ja sam isto tako kao mala pa sam sa 6 operisal treci krajnik i od tada samo kad sam uzasno bolesna

pre su te operacije bile mnogo komplikovanije nego sad sad je to nista.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Moj muž HRČE!
30.8.2014 7:16:45   
branki*
pa,jeste malo bzv da se operise ako nema nikakvih simptoma,ni tegoba,samo to hrkanje..videces vremenom.mm srecom ne hrce,ali sam imala jednog momka..sto je on hrkaouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Moj muž HRČE!
30.8.2014 8:15:41   
mali_mis
mm hrce ko besan, ne pomaze ni lakat terapija user posted image Uvek ga probudim i kazem mu "oces ti prestati da hrces?", a on me belo gleda "ne hrcem ja", i okrene se na drugu stranu, i nastavi gde je stao user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Moj muž HRČE!
30.8.2014 10:19:22   
Olga75
on hrce , ja hrcem , pas cvili , zvercica naplakuje
izem ti nase spavanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Moj muž HRČE!
30.8.2014 10:32:38   
dijana1*
hahahaha Olgauser posted image

Moj muz hrce samo kada je mnogo umoran ili kada malo vise popijeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Moj muž HRČE!
1.9.2014 16:50:06   
Trcosava
Rešenje za muževe koji hrču user posted image KLIK ne znam samo šta sa jadičcima kojima je zapušen nos user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Moj muž HRČE!
1.9.2014 16:56:34   
emicaa
Ovaj moj hrče možda jednu noć u sedmici i to čini mi se da se zidovi ruše,ne pomaže ni da ga guram,golicam,kad ga probudim i kažem da se okrene na drugu stranu samo me pogleda kao tele i opet legne u isti položaj i nastavi user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Moj muž HRČE!
2.9.2014 6:39:30   
Misha i Ljisha
Moj hrce ali samo ponekad ali zato JAAAAAA ehehhe ja ponekad ne hrcem user posted image . KAd sam lezala na patologiji u Betaniji zenica koja je bila pored mene mi je rekla ujutru "mislila sam da se i krevet pomera koliko hrces" user posted image Od pre par godina hrcem, prosto ne znam sta se desilo, ranije sam spavala toliko mirno da su se nekad pitali da li uopste disem. A sad..... U svakom slucaju mislim da sad hrcem i od umora, i od kilaze i pitaj Boga vise od cega. Trebalo bih da smrsam. Jesam smrsala ali imam ja jos ihahaj kila da skinem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Moj muž HRČE!
9.1.2015 20:53:47   
Baffy
Ponekad hrce kada je umoran ali ja ga bubnem laktom u rebra pa prestane

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Moj muž HRČE!
10.1.2015 10:12:18   
cetvrtko
jaooo hrce ubija user posted image sutiram ga cijelu noc . ali navikavam se ,,sta da se radi . imam jako slab san nazalost

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Moj muž HRČE!
4.7.2015 0:47:36   
dijana1*
Moj muz je poceo da hrceuser posted image user posted image
Do sada je hrkao samo kada popije ili kada je mnogo umoran. Ali sada hrce cim zaspi. Bacicu user posted image na njega grrrrrrrr!!!!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Moj muž HRČE!
4.7.2015 0:48:47   
veselicaa
Ajoj Dijana,mogu da zamislim koliko te to nervira.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Moj muž HRČE!
4.7.2015 0:54:13   
Ivanka 75
E ovo je tema za mene!

Mm hrce ko da ima testeru u grlu! Ako zaslim pre njega ne marim, ali ako pokusam da zaspim posle njega jao lele kuku mene user posted image
Hrce i kad je na ledjima, hrce i kad spava na boku, mada malo tise.
E onda pocnem da ga skakljam i dodirujem po ruci ili licu i on se smiri na koji minut taman toliko da zaspim.
A ako i to ne pomaze onda ga nasutiram po nogama dok se ne probudi i okrene plocu, to uvek upali user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Moj muž HRČE!
4.7.2015 0:54:34   
mila83
Ringeraja je zaista nepresusna sa temama ! I ova tema postoji ! user posted image
Moj muz hrce ponekada i ne jako,kada bude prehladjen i na ledjima.Cim se okrene na bok,ne hrce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Moj muž HRČE!
9.9.2015 14:01:22   
eca89
Znači evo me opet u ovoj temi!!!!!!!!!!!!!!!! On hrče nepodnošljivo, sad i bebu probudi, ludimuser posted image user posted image . Nego znate li gdje ima kupiti onaj neki prsten protiv hrkanja, je li ima neki preparat da se kupi u apoteci? Pošaljem ga u dnevnu jadnika, a on se samo onako tužno pokupi!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Moj muž HRČE!
10.9.2015 8:50:25   
nata11
Eca ja sma juce dobila neke prirodne preparate i tamo ima jstuk protiv hrkanja - 4000 din. E sada da li ima efekta neznam ali mozes da probas. Da ne reklamiram firmu javi se ako ti treba podatak.

_____________________________





(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Moj muž HRČE!
7.12.2015 3:08:11   
bojana92
Ludim od hrkanja,pogotovo kada me hvata san.Onda ga samo gurkam dok se ne okrene na drugu stranu.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Moj muž HRČE!
26.7.2016 22:58:13   
milicicak
Mm ne hrce :D al me zato rodjeni otac jutros probudio hrkanjem iz susedne sobe, ja stvarno ne znam kako moja mama moze da spava poed njega user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Moj muž HRČE!
26.7.2016 23:08:13   
Khaleesi
Mm je skoro prestao da hrce, kako nemam pojma alli je superuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Moj muž HRČE!
26.7.2016 23:11:26   
marijana22

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mm ne hrce :D al me zato rodjeni otac jutros probudio hrkanjem iz susedne sobe, ja stvarno ne znam kako moja mama moze da spava poed njega user posted image


ovo kao da sam ja pisala

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here