|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž HRČE!
11.1.2011 2:13:01   
smeško
Ja sam mislio da hrčem glasno, sve dok smeško nije zatrudnela!!!!!!
E to je hrkanje!!!!!
Trese se ulica ko u Kraljevu, nedaj Bože!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Moj muž HRČE!
11.1.2011 2:22:26   
dunja RR
Hej smeškin mužu nije te bilo danas, ti si noćna ptica user posted image

kako nam je smeško?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Moj muž HRČE!
23.1.2011 13:38:52   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Moj nekad da, nekad ne...ali kad da, onda ja poludiiiiim jer ne mogu da ga zaustavim user posted image

Poceo je da hrce najstrasnije stalno user posted image user posted image user posted image

Kupili smo BanSnore
user posted image

i izgleda da malo pomaze, bar mogu da spavam ovako je bilo nemoguce. Ali kad mu ispadne u toku noci, toliko hrce da me probudi.
Kod kog lekara treba da ide za to?



(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Moj muž HRČE!
11.2.2011 10:16:14   
majared
Joooooooooooooj, pomagajte

Ja hrčem, izgleda toliko da me je mm zamolio da spavam kod kuće. Ne živimo zajedno već vikende provodimo kod njega i volim ta subotnja i nedeljna zajednička buđenja a sad mi je to uskraćeno. Aaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio majared -- 11.2.2011 10:17:11 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Moj muž HRČE!
11.2.2011 10:22:51   
hocubaby
Evo i ja da se prikljucim klubu hrkajucih muzeva! user posted image
Blago vama koje hrcete zene moje drage! Sta bih ja dala da mogu da pocnem da orem pa da pocne on da bezi u drugu sobu od mene....
Aj sto hrce, nego i prica, uzdise,mljacka, ma sve radnje radi! Uzas! user posted image

_____________________________

crta do crte dve crtice :)

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Moj muž HRČE!
11.2.2011 10:56:53   
majared
Ovo čudo iznad moje poruke deluje obećavajuće user posted image

(odgovor članu hocubaby)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Moj muž HRČE!
1.3.2011 21:52:53   
anajid
Brano vikaj sta,kakva je to spravica,di se meceuser posted image ,koliko kosta????

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Moj muž HRČE!
1.3.2011 21:57:01   
Anck Su Nmaun
Ja cujem mog dok nezaspem...pa ga drmnem , zacepim nos i tako ga maltretiram, a u toku noci ga nikad ni ne cujem user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: mm hrce
1.3.2011 21:59:25   
eni26
Ne hrce nikad,sem kad cugne! user posted image  al' kaze da ja hrcem i da mi zvizdi po noci da stanem user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Moj muž HRČE!
1.3.2011 22:26:36   
Brana
IZVORNA PORUKA: anajid

Brano vikaj sta,kakva je to spravica,di se meceuser posted image ,koliko kosta????

izvini draga ja otisla da okupam lakija i ne videh tvoju poruku i ti odeuser posted image user posted image
videl sam ovo
http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=2248


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: mm hrce
1.3.2011 22:26:56   
Suncicabg
BanSnore® je originalni silikonski umetak za nos koji je nastao kao rezultat dugogodišnjeg istraživanja etiologije hrkanja, neurofiziologije, anatomije respiratornih puteva i vibrologije od strane Prof. dr sc. med. Danilo S. Krstića i BanSnore kompanije. BanSnore® aparat se proizvodi u vidu paketa sa BanSnore® solucijom i stručnim uputstvom. BanSnore® se proizvodi u dve varijante; kao BanSnore® - B (Basic) i kao BanSnore® - T (Turbo).
BanSnore® - solucija se proizvodi po originalnom receptu Prof.dr Krstića i sama ima dvostruki efekat na disajne organe, što zajedno sa aparatom čini pet jedinstvenih efekata koji rešavaju problem hrkanja, slipapneje i njihove posledice. BanSnore® - B je proizveden po patentu 343/01 profesora Krstića. To je aparat minimalnih dimenzija koji svojom medicinski izvedenom konstrukcijom, mehanički i biološki značajno redukuje ili totalno eliminiše hrkanje.

IZVOR

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Moj muž HRČE!
1.3.2011 22:28:05   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: anajid

Brano vikaj sta,kakva je to spravica,di se meceuser posted image ,koliko kosta????

Ja tek sad videh da ne pitas mene user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Moj muž HRČE!
1.3.2011 22:30:31   
Brana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: anajid

Brano vikaj sta,kakva je to spravica,di se meceuser posted image ,koliko kosta????

Ja tek sad videh da ne pitas mene user posted image


nema veze svako iskustvo mnogo znaciuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: mm hrce
1.3.2011 22:31:29   
Brana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

BanSnore® je originalni silikonski umetak za nos koji je nastao kao rezultat dugogodišnjeg istraživanja etiologije hrkanja, neurofiziologije, anatomije respiratornih puteva i vibrologije od strane Prof. dr sc. med. Danilo S. Krstića i BanSnore kompanije. BanSnore® aparat se proizvodi u vidu paketa sa BanSnore® solucijom i stručnim uputstvom. BanSnore® se proizvodi u dve varijante; kao BanSnore® - B (Basic) i kao BanSnore® - T (Turbo).
BanSnore® - solucija se proizvodi po originalnom receptu Prof.dr Krstića i sama ima dvostruki efekat na disajne organe, što zajedno sa aparatom čini pet jedinstvenih efekata koji rešavaju problem hrkanja, slipapneje i njihove posledice. BanSnore® - B je proizveden po patentu 343/01 profesora Krstića. To je aparat minimalnih dimenzija koji svojom medicinski izvedenom konstrukcijom, mehanički i biološki značajno redukuje ili totalno eliminiše hrkanje.

IZVOR


e to sam i ja videla to cu da kupim mom muzu pa cu da javim jel pomazeuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: mm hrce
1.3.2011 22:40:54   
Suncicabg
Mi smo kupili user posted image
Ne moze se reci da se bas nista ne cuje, ali ga bar utisa pa mogu da zaspim...
E, sad desilo se par puta da mu ispadne u toku noci, pa me probudi user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: mm hrce
2.3.2011 8:34:26   
Ana007
MM ne hrče često,ali kad počne da hrče ja ga samo tresnem,on se okrene na drugu stranu,promeni položaj i prestane da hrče.user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: mm hrce
2.3.2011 8:44:36   
minavb
Moj muz je poceo da hrce. NIkad nije hrkao. Sad ga boli grlo i hrce celu noc u svakom polozaju. Najvise na svetu mrzm hrkanje, ne znam sta da radim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: mm hrce
2.3.2011 8:49:59   
Jeca*
gurkaj ga u toku noci da se okrene na bok user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: mm hrce
2.3.2011 9:19:12   
minavb
Ma hrce u svakom polozaju

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: mm hrce
2.3.2011 9:33:03   
viking
Idite kod ORL-a on će vam reći. Ja sam mog poslala ali je dobio odgovor da hrče zato što je debeo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: mm hrce
2.3.2011 20:43:26   
anajid

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mi smo kupili user posted image
Ne moze se reci da se bas nista ne cuje, ali ga bar utisa pa mogu da zaspim...
E, sad desilo se par puta da mu ispadne u toku noci, pa me probudi user posted image



Suncice,mozes li mi reci cenu te brnjice?user posted image user posted image user posted image

Mislim bas me podseca na to,ali ako pomaze kupujem odmah!!!!!!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Moj muž HRČE!
2.3.2011 20:46:37   
Lilly*
Nemojte menjati naziv teme
Odgovarajte dalje na moju poruku


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: mm hrce
2.3.2011 20:52:39   
Brana
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mi smo kupili user posted image
Ne moze se reci da se bas nista ne cuje, ali ga bar utisa pa mogu da zaspim...
E, sad desilo se par puta da mu ispadne u toku noci, pa me probudi user posted image


ma i da ga utisa ja sam zadovoljnauser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Moj muž HRČE!
2.3.2011 20:53:25   
Lilly*
Brano, nisi pročitala moju poruku user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Moj muž HRČE!
2.3.2011 20:53:30   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nemojte menjati naziv teme
Odgovarajte dalje na moju poruku



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here