|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
28.11.2011 17:09:29   
jabukica
Ja još uvek mogu da uđem u prošlogodišnju zimsku jaknu, ali mislim da neću još dugo, a zima je tek predamnom, a treba izdržati najširi period trudnoće, moraću i ja u nabavku, nosiću ovu dokle god mogu (M veličina), da ne bih požurila sa kupovinom nove pa da mi posle još bude mala.

< Poruku je uredio jabukica -- 28.11.2011 17:14:40 >

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Moda za trudnice
28.11.2011 21:22:29   
Inica
jabukice- i ja sam u prosloj trudnoci mogla duze da nosim svoju jaknu, i ako sam imala vise kg nego sad- ali stomak mi je u ovoj mNooogo veci.. Nije bilo nikakve sanse da se provucem sa ovom jaknom, ali sam bar mislila da cu je duze nositi.

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 7:17:24   
jabukica
Ma ok. si ti Inice znam ja da si ti 6 nedelja ispred mene i da ti je ovo druga trudnoća + što je svaka žena priča za sebe.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 7:51:04   
mama kukunka
Smeskic, izvini, tek sad vidim pitanje..
Outlet je kad ides uzbrdo Balkanskom, desnom stranom, posle podzemnog prolaza ( posle Stylosa), Hush Puppies-a, nekog safrana...a pre htl MOskva

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 8:45:53   
Makica99
Evo do sad (25 nedelja) sam mogla da nosim svoje stvari, kako, pitam se i sama, ali sad je gotovo. Uopste ne znam gde da nadjem neke pantalone a da lice na ista i da su tople za zimu. Htela bih najobicnije, ravne, kao klasicne farmerice, a nesto nisam to vidjala (mada nisam mnogo ni trazila do sad). Sta mi jos preporucujete da kupim, ne bih bacala pare na garderobu, a ipak posto jos uvek idem dosta medju svet i verovatno cu ici i dalje koliko god mogu, treba mi ponesto. Idem na predavanja na faks i drzim casove stalno, pa mi nije bas da idem ko dripa. Da li da uzmem neku debelu, vunenu haljinu, pa da nosim sa helankama i debelim carapama, ne znam. Sta je najprakticnije da se nosi stalno?

Imajte u vidu da sam buca i bez trudnoce, znaci, nema za mene skinny jeans i slicne zafrkancije user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 8:52:02   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Smeskic, izvini, tek sad vidim pitanje..
Outlet je kad ides uzbrdo Balkanskom, desnom stranom, posle podzemnog prolaza ( posle Stylosa), Hush Puppies-a, nekog safrana...a pre htl MOskva



hvala, hvalaa! pogledacu kada budem kod mame opet sledece nedelje! mada mi setnja uzbrdo uopste ne prijauser posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 8:54:15   
smeskicTB
Makice, toplo ti preporucujem butik eleni..imaju i somotske pantalone i farmerke koje su sire..ja cu jedne uzeti od snaje, da ne kupujem..njih+trenerka+helanke i to ce biti to..ne bih vise kupovala.

i ja nosim jos zimsku jaknu. uzi je model..pa ne ocekujem mozda jos da je nosim tri nedelje..
a onda cu jednu manje debelu jaknu, sportsku, pa ispod nje deblji duksevi..+imam vunenen mantilice koji su sasvim ok kada sam kolima..+od mame cu doneti neku pelerinicu..i to je to..
ali stvarno ne planiram u januaru da se setkam..

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 13:20:01   
crazymama
da vidite sto sam slucajno kod kineza u kraju nasla dobar brus za po kuci, za 200 din :)

user posted image

nije punjen, iznutra je pamucan, bas mi je takav trebao za ispod trenerke, jer su me svi ovi obicni uzasno stezali i grebali...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 13:32:50   
mama kukunka
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Smeskic, izvini, tek sad vidim pitanje..
Outlet je kad ides uzbrdo Balkanskom, desnom stranom, posle podzemnog prolaza ( posle Stylosa), Hush Puppies-a, nekog safrana...a pre htl MOskva



hvala, hvalaa! pogledacu kada budem kod mame opet sledece nedelje! mada mi setnja uzbrdo uopste ne prijauser posted image



pa ti kreni od Moskve, nizbrdo user posted image
xexe mudra li sam :)

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Moda za trudnice
29.11.2011 19:21:15   
smeskicTB
stan mi je u sarajevskojuser posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Moda za trudnice
30.11.2011 8:23:35   
Makica99
Hvala smeskic, bila ja vec u eleniju i nisu lose te farke, ali jedne sto su mi onako sad taman mi se svidjaju, ali ipak bih uzela broj vece jer cu se sigurno ugojiti, a oni nisu imali iste takve vece, nego od nekog drugog groznog materijala. Moram da odem u neku drugu njihovu radnju. A te somotske mislim da mi ruzno stoje, mada mm kaze da su mi lepe. Probacu prvo da nadjem ove, pa cemo videti. Thanx, anyway draga!user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Moda za trudnice
30.11.2011 10:48:38   
smeskicTB
makice, pogledaj na netu-imas njihov lokal preko puta beogradjanke, na bulevaru iznad djerma..a mozes da zoves i telefonom lokale, pa isproveravaj, pitaj da li imaju pa onda idi-da se ne cimas. tako sma ja za helanke.
znam tacno na koji model mislis.
ja cu slican uzeti od snaje..pa da nosim do kraja..mada mislim da ce mi u osmom mesecu trenerke biti najudobnije!

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Moda za trudnice
1.12.2011 13:34:47   
Makica99
Ma samo jedne pantalone da nadjem i na konju sam, nema teranja mode u trudnoci jos po ovoj zimi user posted image
E, a ne mogu da nadjem, a mislim da je neko negde na ovoj temi napisao da je kupio helanke sa trudnickim pojasom. U eleniji u kom sam bila na bulevaru imaju helanke ali su skroz tanke, mislim sta da radim sa njima sada, jedino po kuci da ih nosim. Jel zna neko gde ima debljih?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Moda za trudnice
4.12.2011 15:02:47   
smeskicTB
Makice, ja imam te iz eleni butika, nosim hulaopke ispod, cizme..ali sam kolima..bilo  hladno u njima.
mislim da ima u benetonu, ali skupljih..i daa..bea je nasla neke odlicne debele..

***
ja sam se juce snabdela sa dva para trenerki, moci cu u nakon porodjaja..na buvljaku, gde sam i ranije uzimala  godinama..uzeh i dva pamucna brusa, nisu topici, vec pamucni, bez zice, super i za dojenje..jos vesa, carapica..mislim da sam zavrsila sa kupovinom definitivno.

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Moda za trudnice
9.12.2011 13:45:16   
ivas
IZVORNA PORUKA: jabukica

Ja još uvek mogu da uđem u prošlogodišnju zimsku jaknu, ali mislim da neću još dugo, a zima je tek predamnom, a treba izdržati najširi period trudnoće, moraću i ja u nabavku, nosiću ovu dokle god mogu (M veličina), da ne bih požurila sa kupovinom nove pa da mi posle još bude mala.


Jabukice ne zuri sa kupovinom, (ako vec nisi kupila jaknu) user posted image . Nikad se to ne zna. I ja sam M velicina, evo 32 nedelja i jos u svojoj jakni. Mislim da ce mi na samom kraju mooozda biti tesna ali i ne mora da znaci, mozda prodjem i u njoj do kraja. Svakako bolje kupi kasnije kad porastes pa ces bolje da se orijentises za velicinu nego ovako napamet.
Inace, ja sam kupila samo dva para trudnickih farmerki, jedne sa pojasom a jedne sa onom ranflom sa strane sto se siri i to  Peacocksu na nekom snizenju su bile dzabe. Ostalo sve moja garderoba i najvise nosim helanke i dzemper haljine ili tunike. U sve helanke sam ubacila uckur od trenerke jer me u struku stiska lastis,  a nikako ne mogu da ih namestim ispod stomaka jer mi je beba nisko. Ali ovaj sistem radi super.user posted image


< Poruku je uredio ivas -- 9.12.2011 13:49:18 >

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Moda za trudnice
15.12.2011 7:15:34   
jabukica
Ivas ja tek sad vidim tvoju poruku, još uvek mogu ući u prošlogodišnju jaknu. Što se tiče toga sa žurbom si skroz u pravu, jer ja sam isto tako mislila za moju kratku jaknicu (isto M) još početkom oktobra da je neću još dugo moći nositi, a još uvek mogu ući u nju, tako da kad nije jako hladno (a decembar nam topao ) još uvek može i ona da mi koristi.

Ipak sam baš juče kupila novu, da me zima i praznici ne bi iznenadili, naime ta moja jakna (sad pričam o dužoj prošlogodišnjoj, dužoj) je malko vrećasta u stomaku pa bi još i izdržala, ali mi u grudima postaje uska. Uglavnom, jakna koju sam kupila je extra moderna, i što je najbitnije može da se iskoristi i kasnije, tako sam srećna što sam je našla, a koštala je svega 3500 din. Ima one štepove koji se šire i kaiš koji mi sada neće biti potreban pa se može izvući, a za kasnije će dobro poslužiti. Htela sam i naći nešto praktično što može poslužiti i kasnije, a ne da kupim neku ogromnu jaknu u kojoj bi mi ramena visila do laktova, rukavi prekrili šake totalno (kažem jer sam probala takvu, katastrofa) i u kojoj bih izgledala kao tenk, a posle je nikad više ne bih obukla.

< Poruku je uredio jabukica -- 15.12.2011 7:17:41 >

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Moda za trudnice
15.12.2011 8:53:57   
Inica
Jabukice, i jA sam nasla takvu jaknu, sto je rastegljiva u struku, kais sam naravno sklonila.. Duza je i topla- sto je najbitnije.. Ja cu moju da prosledim mami posle, jer ja volim malo drugaciji "fazon" user posted image Ali po velicini mislim da bi opusteno mogla i kasnije da je nosim..

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Moda za trudnice
28.12.2011 22:04:49   
soni
drage moje treba mi pomoc

pravimo vencanje u februaru i do sada sam trazila sve normalne haljinice i mogla sam da biram, ali sadaaaaa nema tolikog biranja..

za vencanje cu biti 15, 16. nedelja i treba mi svecanija haljina za tu priliku..stomak uveliko raste i do tada ce biti veliki

ima li neka ideju gde je mogu naci??? sabac?? beograd?? novi sad :????

smeskic ti si novopecena mlada..pomagaj user posted image

< Poruku je uredio soni -- 28.12.2011 22:05:22 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 9:37:13   
smeskicTB
soni, ja sam bila 22nedelja za vencanje..mesec dana ranije sam mogla da obucem dosta haljinica koje su bile secene ispod stomaka..ali je frka bila sto nisam znala koliko cu napredovati..a u ponudi su uglavnom ravni, topliji-zimski modeli..pa sam se odlucila za salon vencanica i model koji mi se dopao-haljinica kratka bela..koju su mi podesavali svake nedelje..i tako sam bila sigurna da cu imati haljinu u koju mogu da udjem!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 10:11:22   
soni
divna si bila , vidsela sam slicicuuser posted image ...znaci uzela si je u salonu vencanica!!! ne znam koliko kosta??? ja je moram kupiti i poneti ovde
sta ako porastem dosta pa ni u nju ne mogu da udjem????user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 10:17:18   
maca821
Soni sećam se da je moja drugarica kupila u salonu venčanica haljinicu sečenu ispod grudi i baš je super sajala, jer je imala stomak. Pogledaj po salonima mislim da je ona platila oko 9000.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 10:18:35   
smeskicTB
soni, bilo bi dobro da ti je podese pre nego je poneses sa sobom? kolika ce biti razlika izmedju termina vencanja i kada je kupis?
cena je 20hilj kupovina, a 10 hilj iznajmljivanje. meni su dali i popust. nisam nikoga poznavala, ali sam se dopala toj devojci i jer sam trudnicauser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 15:39:21   
soni
al sam ja neupucena sa cenama..sad sam se frapirala user posted image

hvala cure, obici cu salone tu cu najpre i naci

smeskic mozda 15 tak dana razlike

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 17:12:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: soni

divna si bila , vidsela sam slicicuuser posted image ...znaci uzela si je u salonu vencanica!!! ne znam koliko kosta??? ja je moram kupiti i poneti ovde
sta ako porastem dosta pa ni u nju ne mogu da udjem????user posted image

Soni će uskoro obući venčanicu! Jeeeeeeeeeeeee
To je stvarno divno! Meni je venčanje bio najlepši dan do sada u životu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 674
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 19:20:30   
Sanchy
Ja sam pravila crkveno vencanje i veselje drugog oktobra ove godine...a posto smo prethodno vec bili u gradjanskom braku kupila sam nesto izmedju vencanice i haljine ,secena ispod grudi ,saten bela,jednostavna i sa sve bolerom kratkih rukava kostala me je 15000 dinara ...inace svi su bili odusevljeni mojim izborom jer ocigledno te balske vencanice izlaze iz mode,sudeci po reakcijama ljudi...a i to nikad nije ni bio moj stil...Kupljena je u Piramidi na Novom Beogradu ,imas ceo drugi i treci sprat pun salona vencanica ,haljina,radnjica sa pozivnicama,cveticima za goste,u sustini sve sto ti treba na jednom mestu...mene je iskreno i mrzelo da lutam mnogo...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here