|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 18:47:50   
Odri Hepbern
Super je sto dolazi lepo vreme tako da ja ni ne planiram da kupujem trudnicke pantalone. Prolece i leto nameravam da provedem u suknjama i haljinama, ionako ih cesto nosim.

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 19:04:04   
gracia
Planirate li da kupujete, ili ste vec kupile, i gde one bruseve za dojilje? Deluje mi prakticno, naravno, nadam se da cemo dojiti. Al trebace mi bas povelik broj, huh...

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 20:48:34   
Cunce
ja sam se odvikla od  bruseva, stalno sam kod kuce, a i kad idem negde, natrontam se, pa mi ni ne trebaju user posted image
o tim za dojilje nisam ni razmisljala, mislim da mi nece ni trebati jer kad ponovo pocnem da se uvlacim u bruseve, bice kad dojenje prestane user posted image


(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Moda za trudnice
11.3.2012 10:06:41   
Angelbaby
Eh, ja sam od samog pocetka trudnoce pocela izbjegavati "obicne" grudnjake, odmah sam se prebacila na ove za dojenje :D Ne mogu vam opisati kako su prakticni i udobni. Stvarno, nemam osjecaj kao da nosim grudnjak. Odlicni su. Ipak, moracu kupiti i neke vece za par brojeva :))))

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Moda za trudnice
11.3.2012 20:26:56   
Cunce
probacemo ondaK, nego da li ce imati broj user posted image
mislim, snalazila sam se fino pre trudnoce, uvek  oni koji nisu punjeni, veci brojevi
a sad.. cini mi se da mi je vise kg otislo u grudi nego u stomak user posted image

(odgovor članu Angelbaby)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 8:41:24   
Anoniman
Ne znam gde da nadjem one tunike , sto su kao na neki preklop i secene ispod grudi , ili takve haljine ? Bas bih to nosila , juce sam pbisla pola grada i ne videh nista sto mi se dopada

(odgovor članu Cunce)
  Direktna veza do poruke: 706
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 8:43:59   
Anoniman
Nesto poput ovih
klik
klik

< Poruku je uredio ribizla -- 21.3.2012 8:47:43 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 707
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 13:32:11   
Odri Hepbern
Ribizla super je haljinica, i ja bih bas takvo nesto. Ako vidim negde javljam. Mozda ce nas neko obradovati za informacijom gde ima da se kupe na taj fazon..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 16:11:02   
marijana22
Ja sam uzela nesto slicno od jetrve. Njoj je sila majka, nije ovako lepa, ova moja ispod grudi ima lastis, ali radi posouser posted image

Nije losa ideja da kupite materijal pa da vam neko sasije jer nije nesto komplikovano


Ima u TC Piramida butik za trudnice gde ima bas lepih stvari, ali su skupi. Ja kad sam gledala pantalone bile 5 500. Od tad ne ulazim, ali kad prodjem bacim oko na izlog.Poslednji put bila neka lepa haljina
Nalazi se u redu prodavnica do sina, kad krenete ka meku

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 16:13:35   
nink
Gde jos u Beogradu mogu da pogledam garderobu za trudnice??Bila sam u mothercaru ,preskupo je ali mozda i kupim tamo pantalone .Kostaju oko 5500,dajte jos neki predlog???

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 16:19:18   
marijana22
Nink obidji PS fashion, Zaru (ja kad sam gledala imali neke krpice) i naravno butik za trudnice Eleni, a ima i onaj na uglu ruzveltove i 27. marta

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 16:33:56   
nink
Hvala Marijana.gde ima ps fashion??Nesto mi se u Eleni nista ne svidja....

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 16:52:52   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: gracia

Planirate li da kupujete, ili ste vec kupile, i gde one bruseve za dojilje? Deluje mi prakticno, naravno, nadam se da cemo dojiti. Al trebace mi bas povelik broj, huh...

Ja planiram ako mi grudi iole porastuuser posted image ,posto do sada nista...gracia ne sekiraj se vecih brojeva tih bruseva ima i uvek mozes da nadjes ,nema manjih pa cu ja biti u problemu ako ostanu ovolikeuser posted image ...a inace ja sam do sada kupila samo dve duze majice sto se proleca tice mada jos uvek stajem u moje stare nisu mi prekratke..imam dosta rastegljivih stvari i nesto nemam nameru da kupujem tu trudnicku garderobu,mada onu haljinicu sto je ribizla postavila ni ne racunam bas u trudnicku ,posto moze uvek da se nosi,bas je lepa..

< Poruku je uredio Sanchy -- 21.3.2012 16:57:11 >

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 21:19:15   
Odri Hepbern
Nink Ps fashion imas u Knezu, u Uscu i cini mi se u Delti. Sutra se u Uscu otvara C&A, oni imaju kolekciju za trudnice. Imas na netu njihov sajt, pogledaj, ima bas zanimljivih stvari.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Moda za trudnice
21.3.2012 22:12:46   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: gracia

Planirate li da kupujete, ili ste vec kupile, i gde one bruseve za dojilje? Deluje mi prakticno, naravno, nadam se da cemo dojiti. Al trebace mi bas povelik broj, huh...

Ja ih nosim od kad su mi grudi porasle user posted image Mm mi dao znak kad da idem na merenje i u kupovinu user posted image Imam ih 3kom, dva su mi ostala iz prethodne trudnoce, tj iz perioda dojenja i velicina su bas koliko su me i sad izmerili tako da sam samo jedan dodala.
Od garderobe i meni ono sto sam pre trudnoce nosila nesto jos pase i pokriva stomak, ali nesto ne. Farmerke sam stare prosle nedelje izbacila i presla skroz na trudnicke suknje i pantalone. E i pantalone za vezbanje mi jos pasu, ali moracu uskoro da vidim da li ima nekih za trudnice da uzmem. To ce mi, nadam se, i dalje trebati...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Moda za trudnice
22.3.2012 15:03:58   
marijana22
Zene obidjite C&A u uscu imaju povoljnih stvari za trudnice, a i lepihuser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Moda za trudnice
22.3.2012 16:28:50   
Odri Hepbern
Marijana jesi li bila? Jel velika guzva?

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Moda za trudnice
22.3.2012 17:58:44   
Okica sljokica

IZVORNA PORUKA: gracia

Planirate li da kupujete, ili ste vec kupile, i gde one bruseve za dojilje? Deluje mi prakticno, naravno, nadam se da cemo dojiti. Al trebace mi bas povelik broj, huh...



Ja imam vec iz prve trudnoce,5 kom. Kupila sam u Delti u Mothercare .Ima ih i u uscu.Tamo sam i neke majice,tunike uzela. Zadovoljna sam u, principu ,kvalitetom.

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Moda za trudnice
22.3.2012 19:41:56   
marijana22

IZVORNA PORUKA: Odri Hepbern

Marijana jesi li bila? Jel velika guzva?



Jesam i bila je guzva. Preporucujemda ako ides odes sutra prepodne,mislim da ce kasnije i za vikend biti katastrofa

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Moda za trudnice
22.3.2012 23:58:34   
Odri Hepbern
I planirala sam ujutru, naravno ako se ne uspavam. user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Moda za trudnice
23.3.2012 13:31:02   
Anoniman
Guzva je uzasna , nisam nasla nista sto mi se dopada , problem je sigurno u meniuser posted image

(odgovor članu Odri Hepbern)
  Direktna veza do poruke: 721
   RE: Moda za trudnice
23.3.2012 16:10:39   
nink
I ja sam juce bila u C&A isto kao ribizla nista posebno,gledala sam neke pantalone onako su ,mada je povoljnije nego tamo gde sam ja gledala 3000 a ako navatas popust 2400.Te kao nisu lose ,mada i cene nisu bas niske...Ali kod nas u Srbiji je sve najskuplje hehe ,mi smo izgleda najbogatiji heheuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Moda za trudnice
25.3.2012 13:40:14   
gracia
E, ja juce nakratko uleteh u ovaj novootvoreni C&A u Uscu i uzela sam, onako bez probanja, 2 kom bruseva za dojilje u paketu, za nesto oko 1800 din, plus je bio popust 20%. Mislim da ce biti ok. Deo za trudnice je prilicno mali, ali cini mi se da ima ok pantalona za oko 3000, velika je guzva bila, mrzelo me da se zadrzavam. Bacila sam pogled i na spavacice - nista specijalno, a bebecih stvari ima simpaticnih.

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Moda za trudnice
26.3.2012 14:23:46   
marijana22
Gracia javi kakvi su brusevi. Jako su povoljni...........Oni u aksi su oko 2000 kom

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Moda za trudnice
26.3.2012 23:13:04   
gracia
Ja sam uzela najveci br koji sam tamo videla, neki 90E, za sad mi deluju sasvim pristojno, pamucni su sa malo likre, dopada mi se sto i pored velikih korpi, nisu presiroki preko ledja. jedino ne mogu da predvidim koliko ce mi grudi jos porasti, da mi ne budu mali... user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here