|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:27:18   
minavb
Jedino sto ja mogu da predlozim su camper cipele, koje nisu jeftine, tako da slobodno preskoci moju sugestiju. Mada, sad su im cipice na popustu pa moze i jeftinije da se prodje. Ja nikad udobnije cipele nisam imala dok nisam pocela da kupujem Camper.
Ja ne znam gde helanke da kupim a kupila bih posto sam kupila jednu divnu dugu tuniku u Mangu koja bi super isla uz crne helanke.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:32:09   
LillyT
Camper su meni ok, ne delim tvoje odusevljenje njima, a i nije mi zao da kupim kvalitetnu obucu. Mada, ja ne kupujem obucu ovde (uglavnom narucujem) medjutim, sada me nesto mrzi, a skontala sam da ce mi trebati crne cipele. Prosvrckacu ovih dana po grada, pa cu prijaviti ako nadjem nesto zanimljivo. Inace, nisam otekla u nogama, nego jednostavno, nemam cipele user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:34:09   
minavb
Ja jedva cekam prolece da obujem baletanke!!!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:36:11   
buhla
ja sam pokupovala dosta stvari za ovih 6 meseci, ali su to u principu stvari koje cu i posle moci da nosim, jedino pantalone trudnicke( koje mi je prodavacica dala broj vece-kao ugojicete se vi jos do kraja, ali iskreno i 20kg kad bi se ugojila bile bi mi vece) i one tregerke, koje uglavnom nosim po kuci (bile su i jeftine 500din) - to umesto trenerke.
A kupila sam u PS dobru suknju za trudnice, nju sam nosila za NG, i mislim da ce je bas iznosati.
sto se tice obuce i ja se sad razmisljam trebalo bi mi nesto na noge, nemam bas nikakve cipele a muz mi kupio patike za ng, a nemam bas uz sta da ih nosim.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:36:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja jedva cekam prolece da obujem baletanke!!!user posted image


..ja ih obožavam! Najudobnije su mi i inače a u trudnoći savršene...! Uz haljinicu su savršene... jako volim da vidim trudnicu u lepoj haljini pa neka je i kratka ili  dekoltirana ( - ili jedno ili drugo...)...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:41:17   
LillyT
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja jedva cekam prolece da obujem baletanke!!!user posted image


..ja ih obožavam! Najudobnije su mi i inače a u trudnoći savršene...! Uz haljinicu su savršene... jako volim da vidim trudnicu u lepoj haljini pa neka je i kratka ili  dekoltirana ( - ili jedno ili drugo...)...



Nesto bas i ne volim baletanke, mada mozda i kupim koji par ali tamo kasnije. Lepo je kada mozete da nosite te haljinice; Mina, tebi je bas super termin (ne sto sam ja rodjena u junu, nego sto je vreme strava user posted image ).


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:46:04   
minavb
Jupi, haljinice i baletankiceeeee! Ma ima da ukradem onom Luisu njegove haljine i samo u tome da se setakm po gradu.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:47:48   
buhla
IZVORNA PORUKA: minavb

Jupi, haljinice i baletankiceeeee! Ma ima da ukradem onom Luisu njegove haljine i samo u tome da se setakm po gradu.user posted image

user posted image

joj ja moram da kupim baletanke, ali neke koje imaju maaalu stiklu, ne mogu zbog vena skroz ravne.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 13:24:58   
Anoniman
Zalutah u Tera Novu danas. Ima helanki (3/4, za leto idealne) za 290din (crne, bele, masl. zelene, tamnije crvene i ljubičaste), i trenerke donji deo za 490din (crne, braon, bele, teget i ne znam dal ima još koja boja). 

< Poruku je uredio Tasha RR -- 14.1.2010 13:25:22 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:47:10   
minavb
Trebaju mi duge , kvalitetne crne helanke, i pojma nemam gde da ih trazim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:47:51   
cipiripi
kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:48:59   
minavb
Koliko trazis za njih?user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:50:16   
cipiripi
nisam u radnji, javljam ti sutra, neznam cene, nova roba je stigla user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:51:27   
Anoniman
Ja sam našla u čarapari. Nekoj bzvz čarapari, za celih 500din, ma ne mogu da se raspadnu, ne ispira se boja. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:53:09   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam našla u čarapari. Nekoj bzvz čarapari, za celih 500din, ma ne mogu da se raspadnu, ne ispira se boja. 

Probaj domestosom, skida boju i tanji tkaninu bez greske. user posted image  
Ima jedna carapara kos Klaenic pijace, pogledacu tamo a i kod cipi.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:53:25   
buhla
ima na bulevaru u jednoj radnji, lillyT je spominjala, helanke koje kao imaju i suknjicu preko, ali trudnjače stave taj deo preko stomaka... ja kupila i tako ih nosim, mislim da su ili 750 ili 850, kupovala sam tad i rolku ....

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam našla u čarapari. Nekoj bzvz čarapari, za celih 500din, ma ne mogu da se raspadnu, ne ispira se boja. 

Probaj domestosom, skida boju i tanji tkaninu bez greske. user posted image  
Ima jedna carapara kos Klaenic pijace, pogledacu tamo a i kod cipi.user posted image


Htedoh samo da kažem da probaš po čaraparama. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:55:48   
minavb
Gde na bulevaru i u kojoj radnji? Veeeliki je bulevar i ima mnoooogo radnji.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:57:38   
buhla
pogledaj na nekoj od prethodnih stranica... preko puta opstine zvazdara, radnja sa trikotažom, sa drvenim ramom hahaha ala sam ti objasnila... oni imaju i radnju u piramidi pa sam ja tu kupila, a lillyt u toj na bulevaru user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Moda za trudnice
14.1.2010 21:59:15   
minavb
Snjurnucu tamo. Danke.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 1:29:10   
Nensi*
Ja sam kupila te helanke sa suknjicom i ne mogu da ih nosim,stezu me...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 11:26:06   
Anck Su Nmaun
Ja sam se ubiila trazeci dobre helanke debele za zimu i duboke..jer se u njima naaj bolje osecam..i..Niiigdeeeee...odem kod brace kineza i nadjem .... pre neki dan odem po jos jedne jer su super..inace 200 din.

A kad sam isla da trazim pantalone ..uffff..uzas....sve za trudnice izgleda kao za babe... pa ne bih to obukla DA MI PLATE! Farmerke inace ne volim ..a trenerke mi ne odgovaraju...em stezu ..em ne mogu po ovoj hladnoci u patikama...nista bez cizama!
Zivele helankeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 11:28:12   
Mica breskvica

dobre helanke imate u TC Ušće, u goldenpoint-u, a farmerke sam ja uzela u Benetton-u i prezadovoljna sam, uopšte ne deluju kao trudničke user posted image


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 14:55:21   
sneza24
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja sam kupila te helanke sa suknjicom i ne mogu da ih nosim,stezu me...

I ja imam te helanke i mogla sam da ih nosim do petog meseca posle su me stezale.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 15:04:07   
LillyT
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja sam kupila te helanke sa suknjicom i ne mogu da ih nosim,stezu me...

I ja imam te helanke i mogla sam da ih nosim do petog meseca posle su me stezale.


Ja kupila XL i ne stezu me, mislim da bih mogla da ih nosim do 13. meseca a nisam ni pidzavica ni mrsavica user posted image

Nego, mene sada smaraju gace, kada sam videla trudnicke, bilo mi je zlo, pa sam odustala, sada kupujem vece, ali dupe raste i dalje i ne znam kakva cu biti u 8. i 9. mesecu? Da napomenem, ne nosim one za babe, nego normalne. Inace, volim komotne gace, cak i da su mi malo vece (citaj, trazim gace za dzina, ali da su lepe, nemoguca misija) user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Trombofilija - stanje značajno za planiran...
Povećana sklonost ka zgrušavanju (koagulaciji) krvi, koja može biti urođena ili stečena, naziva se trombofilija. Ona je ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here