|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
17.2.2010 12:12:09   
LillyT
Jao Rivana user posted image user posted image

Iskreno, ni ja sebi bas nisam nesto lepa u trudnoci (ja sebi nikada nisam bila lepa). Inace, moja mama je uvek imala slabu kosu, a dok je bila trudna sa mnom, tek onda joj je opala uzasno. Kaze ona, samo je zelala da (ako budem zensko) nemam kosu na nju. Tako je i bilo, ja imam bas dosta kose (i nadam se da ce tako da ostane), stalno je tanjim i lepim i cesto mi kazu (naravno u sali) da sam ja mami uzela svu kosu. Ona kaze i neka sam.....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
17.2.2010 12:29:27   
Rivana
IZVORNA PORUKA: LillyT

Jao Rivana user posted image user posted image

Iskreno, ni ja sebi bas nisam nesto lepa u trudnoci (ja sebi nikada nisam bila lepa). Inace, moja mama je uvek imala slabu kosu, a dok je bila trudna sa mnom, tek onda joj je opala uzasno. Kaze ona, samo je zelala da (ako budem zensko) nemam kosu na nju. Tako je i bilo, ja imam bas dosta kose (i nadam se da ce tako da ostane), stalno je tanjim i lepim i cesto mi kazu (naravno u sali) da sam ja mami uzela svu kosu. Ona kaze i neka sam.....


user posted image haha. pa da takva sam bila. a i nesto sam suskala kad pricam, kad slusam sad taj snimak, valjda zbog tih velikih usta user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 17.2.2010 12:30:01 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
17.2.2010 13:30:03   
Unica
meni svi kazu da sam se prolepsala (tj. to mi kazu oni sto me vide kad stavim malo pudera) i da super izgledam a nosim devojcicu. a ja, provereno tvrdim da sam se ofucala. kosa masna u roku od 2 dana, neke bubuljice koje mi stoje mesecima po licu, bleda kao avetinja. a naravno kad malo zakamufliram izgledam bolje, s tim da sam ja pre trudnoce bila jako mrsava i ispijena od umora i posle tako da sad kad sam se popravila i naspavala nekima je to bolje.

mene su smarali da ako mi se spusti (spadne guza vise nego sto je bila user posted image ) znaci da nosim devojcicu a ako se utegne i digne da je decak. i to se kao vidi od 4-5mes. i jbg pogodili... mada ja sad prvi put imam guzu i cvrtsa je ali visi kao vreca g*v*n* user posted image user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2010 14:00:57   
New Mom
Meni svi kažu da sam se prolepšala, blistam, nikad lepša. Nije mi se deformisalo lice, otekao nos i usta. Koža mi se očistila, nokti i kosa popravili. A i stomak mi je nizak i u špic. I zbog svega toga, kako me ko vidi, odmah komentariše da sigurno nosim dečaka. Ipak, user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2010 15:27:16   
liliana
I meni su svi govorili da je dečak, a ja sam rodila jednu prelepu djevojčicu! 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2010 16:26:10   
Cvorak
Ja još uvek ne znam pol moje bebe , ali me stvarno nerviraju neki što se zaleću i procenjuju po babskim pričama. Kažu, prolepšala si se, nosiš dečaka. A kako ne bi bolje izgledala: na bolovanju sam,  spavam koliko hoću, šminkam se po sat vremena do detalja, nasmejala , srećna zbog stanja u kojem sam. Još uvek nisam ogromna, pa zar nije onda logično da izgledam bolje nego pre?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2010 22:48:54   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Babska priča kaže:

Ako nosiš devojčicu, ružna si u trudnoći jer devojčica ukrade svu majčinu lepotu. Ako nosiš dečaka, ostaješ ista ili postaješ lepša.

ISTINA ILI LAŽ? KAKVO JE VAŠE ISKUSTVO?

Ja sam ostala ista u trudnoći, samo malo punija. Najveći problem mi je bio što mi pucaju nokti, a sve ostalo... odlično.
Evo upravo sam se vratila od tetke koja me nije videla od kada sam trudna i kaze mi SIGURNO DECAK,NISTA SE NISI PROMENILA U LICU.

Setila sam se odmah ove teme user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
29.4.2010 17:32:58   
Anck Su Nmaun
Onda sam tooolikoooo leeeeeeeeeeeeeepa da imaml epote i za mene i za moju devojcicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sasvim sam ista cak mi kazu i da sam se prolepsala i da sijam .....

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
30.4.2010 18:04:19   
bratzz
Nosim devojcicu i bas sam lepa! user posted image Po meni zena moze da proruzni jedino ako ima neku brigu i to je izjeda a u trudnoci moze samo da se ugoji ali nikad da proruzni.




< Poruku je uredio bratzz -- 30.4.2010 18:05:00 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
30.4.2010 18:08:41   
bebablue
Nosim devojcicu i nisam lepa, ne mislim zbog kilograma ili brige, vec zato sto su se hormoni tako odrazili da potvrde price baba, pa imam bubuljice i to one potkozne mi izlaze i bas me boleuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.6.2010 18:04:41   
Tina87
Pa neznam,meni su svi rekli da nosim decaka. Jer sam se prolepsala u trudnoci. :)
Ja sam samo primetila da mi je kosa super,i za treci dan izgleda kao da je onda prano. Najzad imam i lepe nokte,sto pre nikad nisam imala. :) Bubuljice nemam,koza mi je cista,lepa. Stomak skoro ni da nemam. Svi koje me pitaju ne mogu da veruju da sam u 6.mesecu.
A juce sam saznala da nosim devojcicu.user posted image Zanimljivo... :D

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.6.2010 18:08:07   
cipiripi
I ja nosim pishulju user posted image user posted image ..
Nemam bubuljice..kosa mi je uzasno suva, nokti rastu kao ludi a i dlake user posted image

Da li curice kradu maminu lepotu.. pa.. kad se nasminkam ne bih rekla..al zato kad ustanem moj odgovor je DA ! user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.6.2010 23:52:10   
Cvetana
Ja ne verujem u to jer vecina trudnica u mojoj okolini koje su nosile devojcice su bile prelepe, nekako im je koza sijala, kosa se progustila, bore se izgladile... Cak i one koje su pre trudnoce bile onako u trudnoci su mi bile prelepe. E, sad one koje su imale decake su dobile bubuljice i neke pege i fleke tamne po kozi, nekako su se u licu izoblicile, kao nadule. Sta znam, ovo je moje empirijsko iskustvo user posted image user posted image user posted image
A meni je bas lepo kad se trudnicama onako napuce usta, kao da su stavljale silikone, i ovo sam cesce vidjala kod onih s devojcicama.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.6.2010 23:56:02   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Cvetana

A meni je bas lepo kad se trudnicama onako napuce usta, kao da su stavljale silikone, i ovo sam cesce vidjala kod onih s devojcicama.


e ziva istina..to sam zaboravila da kazem.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
9.6.2010 0:04:02   
Cvetana
 Jel da user posted image  Eto user posted image  A da li ti i oci izgledaju onako nekako setno, cakle se, ko na reklami za maskaru user posted image  I to sam primetila kod user posted image user posted image

Ma ja mislim da je to do hormona, vise zenskih hormona. A ovo za tamne fleke po kozi, vidjal sam i vidjam kod kozmeticarke zene koje su dolazile  da im ona skida nekim vocnim kiselinama, sta li, i sve su rodile decake. I moja kozmeticarka ima sina i kaze da je sva bila u pegama nekim, neke su se povukle, al neke i nisu.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
9.6.2010 12:03:35   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Cvetana

A meni je bas lepo kad se trudnicama onako napuce usta, kao da su stavljale silikone, i ovo sam cesce vidjala kod onih s devojcicama.


e ziva istina..to sam zaboravila da kazem.. user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  takva su meni bila sa cerkom cak mi je i moja kumica govorila kako su ti slatka usta dodje mi da te cmoknem user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
10.7.2010 8:41:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nije tachno user posted image

Ja nosim dve devojchice...a svima sam lepa...i sijam...i koza mi je odlichna...i kosa...stavila sam i minival...prihvatilo je odlichno iako kazu da ne uspeva u trudnoci.... nokti su mi jaki... ni telo mi se nije izoblichilo...samo stomak i grudi rastu...a pozadina mi se smanjila za divno chudo user posted image user posted image user posted image



Mini val? nije li to zbog kiseline i hemikalija, poželjno izbegavati u trudnoći?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
10.7.2010 8:48:07   
Anoniman
Za sada samoj sebi izgledam lepo, mm kaže da sam mnooogooo spokojnija i mirnija i stalno sam nasmejana
user posted image user posted image user posted image
Ne pisano pravilo je, da su vedre i nasmejane osobe uvek nekako lepše od onih natmurenih i iznurenihuser posted image

Ne volim da generalizujem stvari i mislim da je bezveze na taj način oređivati pol bebeta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
10.7.2010 11:58:16   
dacica
po meni su to gluposti..ja nosim devojcicu,a svi mi kazu da je bata,zato sto sam ista,nista se nisam promenila...samo malo-prosirila...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
13.7.2010 20:01:43   
strelitzia
ja nosim djevojčicu...a svi su mislili da je dječakuser posted image
ni malo se nisam promijenila...tj. ljepša sam jer sam trudna i stomačić raste user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
13.7.2010 20:46:29   
choopa choops
Izgledam potpuno isto kao kad sam nosila laru, a sad je djecacic user posted image
Mozda ljudi vide drugaacije, ali ja imam slike od svakog mjeseca kao dokaz user posted image
Jedino sto su mi se sad pojavile po tjelu sitne bubuljice i pjege po rukama user posted image i iskreno se nadam da ce nestat kad se porodim?!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
15.7.2010 7:22:11   
Anoniman
Ja ličim na dedu O.o user posted image user posted image user posted image

ne znam šta nosim... ali sam samoj sebi lepa user posted image

kad saznam javljam da li je user posted image ili user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
15.7.2010 9:24:37   
bojanica7
meni istoo govore da sam lepa i da verovatno nosim decaka, a ja juce saznala da cu imati devojcicu :) zaista mi se lice procistilo i blistam,
dakle, to bas veze nema sa zivotom, ali valjda je i ljudima lepo da slusaju nagadjanja dok ne saznaju pol. sta znam. user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
18.6.2011 11:18:31   
svirko
meni je prva trudnoca protekla fantasticno-em sam bila sjajnog raspolozenja em izgleda,rekao mi muz da ce me stalno drzati tako....sad-imam neke grozne bubuljice ali to je jedino ruzno,raspolozenje mi je super ali stvarno i ja mislim da dosta zavisi od toga koliko mozete da se sebi posvetite(odmarate,negujete)i da se nema briga koje ce da poruzne svakog bez obzira na stanje.....jos ne znam sta sad nosim al javicu cim saznam pa cu tad da dam konacan sud o babama...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
20.6.2011 18:10:07   
bubisarba
Ja nosim devojcicu. Osim stomacica koji raste, ni po cemu drugom se ne bi reklo da sam trudna. Ali lice mi je odvratno, puno je bubuljica i od toga ludim. Na pocetku trudnoce je bilo isto tako, pa su se povukle, i sada su ponovo krenule. Izgledam kao tinejdzer sa svim tim silnim bubuljicama. Da nije njih sve bi bilo idealno.

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu svirko)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

RODJENDANSKA TORTA
bukimuki

DA LI STE ZA KUPOVNU TORTU ILI JE SAMI PRAVITE?

SAMA PRAVIM ZBOG SVOG I DETETOVOG ZADOVOLJSTVA (68%)

NARUCUJEM KUPOVNU JER JE LEPSA I UKUSNIJA (26%)

DOBIJAMO RODJENDANSKU TORTU NA POKLON (6%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here