|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
20.10.2012 20:18:49   
caca81
Kod mene obrnuto. Sa devojčicom prelepa trudnica koja je bila kao leptirica. Sa dečakom, buhh...bolje da ne pričam.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
16.11.2012 13:31:29   
Cindarella
Listam danas slike kada sam bila trudna sa Matom,patim! Boze,kako sam imala lepo i cisto lice,kosa mi je bila ojacala-brze rasla.Sada imam kratere na licu,zene-to su rane! Ja u pubertetu nisam imala ovoliko b ubuljica,kosa mi opada,brzo se umasti.Sve vise sam bleda,sa ogromnim kesama ispod ociju,sva sam sebi fuj u licu.user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
22.11.2012 8:01:42   
Misha i Ljisha
Ja nosim devojcicu i nemam nijednu jedinu bubuljicu, koza mi je prelepa i svi mi govore da se nisam puno ugojila. Moja mala curica me nije uopste mucila. Nisam imala ni mucnine, ma nista. Moj Misha je u pocetku mislio da su doktori pogresili kad su mi konstatovali trudnocu jer u fazonu "nisam odlepila od hormona". Doduse to bas i nije cela istina, placem dok gledam tuzne filmove a sad u 32. nedelji vec placem i dok gledam reklame. :D Doduse krijem se od njega da placem hahahah... U svakom slucaju mislim da su to babske price. Moja snajka je stvarno bila prelepa i stvarno je nosila decaka, ali eto ja ne kazem da sam prelepa ali imam lepsi ten :D

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
26.11.2012 12:50:20   
MajaMV
Prva trudnoca bruka od bubuljica, nosila sam devojcicu, nestale su tek kada sam iz porodilista dosla kuci.
Druga trudnoca prelep ten, nosila sam decaka.
Treca trudnoca susi mi se koza, godine me stizu, cas sam sebiruzna cas ne, ali jos uvek ne znam sta cu roditiuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
26.11.2012 13:21:26   
lanajelena
Ti si mi mala nesto poznata,ako si to ti na kog sumnjam nisi ti nikad bila ruzna user posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
26.11.2012 14:27:36   
MajaMV
Haha onda me nisi videla dok sam nosila Anju, joj bila sam fuj, ni sad nisam bolja.....ljub draga moja:-)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
26.11.2012 14:30:17   
Olga75
eto , konstntno neto propustam user posted image
elem , ja se nisam promenila dok sam bila trudna sa devojcicom , bila sam leeeepaaaaaaaaa jako
a sad tako - tako pa nikako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
7.12.2012 7:12:45   
Cindarella
Ja i dalje u bubuljicama.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
7.12.2012 10:55:31   
sanji
Ja sam onda trebala duplo da poružnim u trudnoći, a nisam! user posted image user posted image Bila sam baš slatka velikaaaaa trudnica!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.3.2013 15:08:23   
janabons
Faca mi se promenila u trudnoci,to po slikama najvise vidim, meni sam bila mnoogo lepsa pre trudnoce,mm kaze da sam mu sad prelepa(laze me 100%, al ajdeuser posted image ), a komsinica na ulici mi je rekla vidi se da je zensko,uzela ti je dosta lepote,ali je i tebi dosta ostalouser posted image kad nisam umrla od smeha

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.3.2013 20:50:53   
cockic
meni cera nije ukralauser posted image a nije ni sinuser posted image

sto se tice tena ten mi je bas cist.ja bubuljicu nisam imala ni u pubertetu,samo kad sam imala disbalans hormona.ali kad su se one povukle imala sam jednu u godinu dana i ta kad izadje ja sam vec u haosu kao da na licu imam ne znam sta.

mada moja cela sminka je rumenilo,maskara i labelo.nema potrebe tj.nemam sta da prekrivam i u trudnocama sam ista samo malo deblja user posted image


(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.3.2013 21:32:52   
anci kv
pre trudnoce bilo je po jedna-dve bubuljice pred dobijanje,sad tu su konstantno samo se smenjuju,a u pubertetu nijedna. ne znam jos kog je pola beba ali definitivno me razbise hormoni.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
8.3.2013 21:45:49   
serpica
Ja sam u obe trudnoce bila lepa user posted image a rodila devojcice,i sad mi se cini da sam lepauser posted image user posted image izvinite na iskrenosti,malo sale nije na odmet...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2013 16:28:23   
minnica
Nisam se mnogo promenila izgledom ni u prvoj trudnoći (devojčica) ni sad (dečak), a definitivno nisam bila ružnija ili lepša. Što se mene tiče, izjava iz naslova ove teme je potpuno netačna. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2013 23:17:31   
Figaro88
Ja sam izgledala uzasno sa Andreom,bila sam sva u bubuljicama,otecena,kosa mi je bila uzasna,mada mislim da to nema bas puno veze sa polom bebe,vec da je od hormonauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
11.3.2013 23:21:44   
Anoniman
i ja sam sa unom bila prelepa trudnica, tako da u mojoj prici naslov nije tacan, mada su sve komsinice mislile da cu da rodim sina...user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
5.6.2013 19:47:30   
anci kv
sad potvrdjujem i ja da ova tvrdnja nije tacna.curica je a ja se ne izmenih,ne poruznih,cak se i bubuljice povukle.svi sem mene i mm su ubedjeni da dr grese i da je decak.smesno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
14.10.2013 21:32:39   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: kumara

A kako to funkcionise kad su blizanci u pitanju - decak i devojcica? Sta mislite? Trudnica ostane ista? user posted image



Vik javi seeee! Ja koliko znam Vik nam je lepa kao i uvek, ništa joj nije ukradeno user posted image
A i kod Cvećke sam se uverila user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.10.2013 21:33:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
15.10.2013 16:08:19   
viking
Hehe Dunja, gde se mene seti user posted image Ja inače ne mislim da devojčice ukradu maminu lepotu, videla sam mnogo izobličenjije trudnice koje su nosile dečake, ali ajde, na kraju je sve individualno...

Što se mene lično tiče, ja sam sebi baš nešto lepa, prva tri meseca sam imala manjih problema sa tenom, sad je i to nestalo, i baš mi je dosta ljudi reklo da sam lepa trudnica. Znam da se to tako kaže, ali i samoj sebi sam lepa. Druga stvar je što ja mislim da mi lepota potiče prvenstveno od činjenice da ne idem na posao, ne stresiram se, spavam koliko hoću, zdravo se hranim, pa je logično da kad je organizam odmoran svi bolje izgledamo user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: kumara

A kako to funkcionise kad su blizanci u pitanju - decak i devojcica? Sta mislite? Trudnica ostane ista? user posted image



Vik javi seeee! Ja koliko znam Vik nam je lepa kao i uvek, ništa joj nije ukradeno user posted image
A i kod Cvećke sam se uverila user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here