|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
20.6.2011 18:14:26   
liliana
Ja sam rodila devojčicu. Svi su mi rekli da će biti dečak. Ja sam sebi izgledala sasvim lepo, nisam imala ni jedne pege ni bubuljice, tako da mislim da su to čiste gluposti.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
21.6.2011 21:57:15   
maslackic
meni je sveki pre neki dan rekla da je decak zato sto mi se kao stomak usiljio i kao natekla gornja usna,generalno ,stomak imam vec par meseci pre trudnoce od preteranog zdranja,a po meni nista se nije ni povecao.
ne primecujem da sam se bilo kako promenila,jos ne znam jel bata ili seka...



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
21.6.2011 22:02:21   
jance
meni je u subotu drugarica rekla da zato sto imam bubuljice i sto mi se masti kosa svaki drugi dan, da to znaci da ce biti devojcica..
a pre toga mi je neko rekao da mi je dlakav stomak zato sto ce biti decak...
oni rani UZ su rekli da je decak, pa cemo videti...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
21.6.2011 22:12:23   
Sanjica26 RR
Ja nista od toga nisam imala i rodila sam devojcicu. Tako da Jance mislim da to nema nikakve veze. To su po meni bapske price.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
22.6.2011 8:45:20   
tijatija
Ja, neverujem u ovu teoriju, imam dve cerke i dve potpuno razlicite trudnoce, ali potpuno, tako da ova teorija otpada , a sada mi govore da nosim deceka (naravno po neka baba) kao imam siljasti stomak (koji sam imala pre trudnoce) i kao visoko nosim(a svaku sam visoko nosila) neznamo jos sta je neka je zivo i zdravo ali ovo nema veze sa mozgom!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
24.10.2011 16:23:10   
crazymama
ja nemam predstavu sta je, ali od pocetka trudnoce osecam se bas ruznom, jako zelim devojcicu, mozda je i podsvesno... :)

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
24.10.2011 16:24:47   
vonavoj
podsvesno jeuser posted image user posted image
nosim devojcicu,a na pocetku su mi svi govorili da je decak,jer sam se kao prolepsala..user posted image
mada su me kasnije napale bubuljice,koje sam imala i ranije,nema pravila...a ovako se nisam deformisala,kao sto pricaju!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
24.10.2011 19:04:15   
Agripina
Kod mene je djevojčica, a nisam se promijenila, osim što mi je koža malo masnija i imam bubuljica po čelu, a u pubertetu nisam imala nijednu. Nosim visoko i stomak mi se ušiljio, pa me nervira kad počnu da mi govore da je dječak. Nedavno mi je ciganka došla u kancelariju i rekla:" Pljuni me u usta ako ne bude muško!" Moja mama kaže da je nosila potpuno isto kao ja, tako da ja ne vjerujem u te priče.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
24.10.2011 22:31:13   
New Mom
Tokom prošle mislim da nisam bila lepša, a došla devojčica. Sad još ne znam šta je, ali nemam ni zrno svežine. O lepoti da ne pričam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 12:46:30   
New Mom
Ha, dolazi dečak. Kod mene znači suprotno to funkcioniše.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 12:51:00   
PoisonEve
Kod mene to nije bio slucaj, bas sam bila lepa trudnica i zracila sam sto se kaze. NI jedna jedina bubuljica, kosa mi je sijala ma super. Ali pretvorila sam se u user posted image od kad sam se porodila. Samo jedem satro jurim mlekouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 15:24:33   
crazymama
definitivno nije istina!
nikada nisam vise komplimenata dobila nego otkako zatrudneh i otkako nosim devojcicu... nisam se ni malo promenila ni u licu, ni u bilo cemu, osim sto mi govore da blistam i da super izgledam :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 19:43:44   
Verus
I ja mislim da nije tacno. Koza mi je bila bas lepa sa cerkom, a kriminal sa sinom. Kosa doduse oba puta super...Jedno sam primetila: sa cerkom sam se mooozda 3 puta obrijala celu trudnocu, nisu mi rasle dlake, a sa njim, moram nekoliko puta nedeljno (sto je sad bas tesko)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 20:04:06   
minavb
Ja sam sa Vanjom imala strava kosu i kozu, i tri puta u trudnoci otisla na depilaciju. Mislim da to nema nikakve veze.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 20:09:20   
zoća
koža,kosa i sve ostalo mi je bilo savršeno u sve tri trudnoće jedino kada sam se porodila imala sam fazu opadanja kose

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 20:43:59   
Verus
sve je slucajnost u trudnocama...e bar kad bi pravilo bilo i da je drugi porodjaj uvek laksi, pa da me prodje tremauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 22:09:25   
zoća
Verus tako bih volela da te utešim ali nema veze da li je prvi,drugi ili treći,sve zavisi od...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 22:16:30   
isidora88
meni je sin ukrao svu lepotu ljubi ga majkauser posted image
stvarno sam bila jako ruzna u trudnoci,kao slon sam izgledala,troma,nikakva,koza uzasna(i dalje imam posledice)jedino kosa i nokti su mi bili ok

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
27.12.2011 22:21:00   
zoća
moja drugarica je dobila hipopigmentaciju na licu i rukama,a rodila je sinauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
2.1.2012 16:27:17   
faraonka
verujem da ce biti tako user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
2.1.2012 16:35:14   
Sanchy
user posted image ..to su i meni rekli ako zena nosi devojcicu onda poruzni jer joj beba kraducka lepotu a ako nosi sina onda se zena prolepsa...user posted image ,...meni su svi rekli da izgledam super a i smrsala sam jedno 4 kg zbog mucnina pa mozda zbog togauser posted image ..tako da je prognoza baba,ujina,komsinica itd...da nosim decaka...pa videcemo da li ce pogoditi...user posted image javljam...

(odgovor članu faraonka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
22.2.2012 23:59:46   
ljubičica
Kod mene to nije slucaj, ja sam i dalje prelepotica user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
23.2.2012 10:26:46   
Anck Su Nmaun
Nije ni kod mene, ja sam oba puta Super izgeldala (bolje nego sad user posted image )

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
23.2.2012 10:33:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nije ni kod mene, ja sam oba puta Super izgeldala (bolje nego sad user posted image )

Isti slucaj.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Devojčice ukradu maminu lepotu
24.2.2012 0:27:24   
MicinaMama
C'est pas vrai!(nije istina).ja dok sam bila trudna sa milicom nisam se nista promenila i svi su govorili da nosim decaka bez obzira sto ja govorim drugacije sto je UZ i dokazaouser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here