|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
10.12.2009 9:00:57   
Rina
IZVORNA PORUKA: Diabla

Rina, jesi li se smirila malo? lete li na mobilni jos uvijek? Haha bozeuser posted image


user posted image
Ma mirna sam ko bubica user posted image
Zadrzavam pravo da se jos uvek izludjujem....zbog dojenja.Nisam jos sasvim cista user posted image user posted image user posted image

E..bez zezanja ,kad se setim kakva sam bila u trudnoci,kakve su mene gluposti nervirale jaooo ..odma' otrcim po pakovanje kondoma... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
10.12.2009 9:21:03   
*Alexx*
LillyT, ne sekiraj se, proći će sve kad budeš videla bebicu! Believe me! Odjednom ti više nisi bitna, i to ti ne smeta (možda ponekad user posted image ). user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
16.2.2010 11:50:47   
LillyT
Mislila sam da se vise necu vracati u ovu temu, kada me je prosla kriza u sestom mesecu, ali evo me opet. Kao onaj najgori tinejdzer sam, idem iz krajnosti u krajnost. Sinoc sam drnjokala (kod mene plac i smeh cesto idu pod ruku) jer sam utipovala da vise nikada necu biti lepa mom momku i kako necemo moci da se sexamo vise nikada. A joj, vidim ja da je njemu s jedne starne smesno sve sto sam ja umislila, a s druge strane se sekira zbog mene i tavih mojih gluposti. A meni samo klize suze (evo i sada dok kuckam) i posle sam sanjala da nismo vise zajedno i da je on nasao novu?!? Neka mi neko sada kaze da je to normalno, ne znam zasto sam se opet opteretila glupostima. Istina je da mi stomak raste iz sata u sat i da sam sve veca i teza, ali nisam ona zapustena trudnjaca. Aaaa, u januaru sam sva bila srecna i super opustena, nisam uopste bila ovakava kenjkava, izgleda to kod mene ide naizmenicno.....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2011 9:32:31   
Anoniman
Ha, nađoh temu user posted image
Ja muku mučim već 17 meseci user posted image Moj problem nisu oni "hormonski napadi ludila i plača" već nadolaženje mleka user posted image Kad sam se porodila nakon mesec dana ostala sam bez mleka što zbog anestezije pri kiretaži, što od stresa... Sve u svemu, nisam nešto dugo dojila, a i to je bilo uz dohranu.... Nakon šest meseci mene malo-malo počele da boluckaju grudi.... Ja kod ginekologa, ona me pritisla, kad- kolostrum user posted image Kaže hormoni se još nisu uravnotežili. To je bilo pre godinu dana i svaki put kad dobijem, evo ti mleko. Nije to nikakva spektakularna količina - svega par kapi, ali dokle više. Počela sam da pijem čaj i vitamine za hormonski balans, uspela sam jedino menstruaciju da dovedem u red, a mleko od prekjuče opet!!! Za dve nedelje opet idem na redovnu kontrolu, pa da vidim šta će mi sad reći...

< Poruku je uredio n i n a -- 23.5.2011 9:33:16 >

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 9:51:35   
IvanaSK RR
Ljudi, ja mislim da su mi hormoni gori nego u trudnoći.
Pre dva dana sam isla na depilaciju, nikako nije mogla da me izdepilira! Bukvalno mi je kozu skidala, a dlake ne!
Pri tom, ovo mi je druga depilacija od porodjaja, na toj prethodnoj mi se normalno dlake skidale.
Jesam nervoznija zadnjih dana, ali dešavalo se i pre da budem nervozna pa je sve normalno bilo.
Ne znam da li su hormoni, ali ja sam kao očerupana kokoš.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 10:08:31   
marijana22
Nije mi jasno kakve veze hormoni imaju sa depilacijom?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 10:11:11   
IvanaSK RR
Imaju veze sa dlakamauser posted image
I raspoloženje i hormoni imaju veze sa dlakama, kožom...
Masu puta mi se desilo da ne mogu nekog da isfeniram kako treba, jer je nadrndan.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 10:34:59   
milicicak

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Masu puta mi se desilo da ne mogu nekog da isfeniram kako treba, jer je nadrndan.

Stvarno? Zapamticu da ne idem nadrdana kod frizera user posted image mada su meni vise puta rekli da tokom ciklusa ne ni trebalo da se sisam i farbam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 10:44:24   
IvanaSK RR
Da, da, zna bas da bude lose. Desavalo se da meni farba ne primi kako treba tokom ciklusa (cak i plodnih dana), mada desi se i da bude kako treba. Ja se i farbam i šišam i depiliram posle mens. Tada su najmirniji hormoni.
U obe trudnoće su mi se dlake proredile, dejstvom hormona.
A dosta zena ima i "hormonsku" maljavost, jak koren i tesko skidanje dlaka.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.7.2016 10:55:46   
wivern

IZVORNA PORUKA: milicicak

Stvarno? Zapamticu da ne idem nadrdana kod frizera user posted image mada su meni vise puta rekli da tokom ciklusa ne ni trebalo da se sisam i farbam


Meni se plava boja uvek bolje primala dok imam mecu, kad nemam budem zuta kao pile user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 12:01:06   
maja666
cao :) i ja sam dosla da se pozalim , evo vec dve nedelje po ceo dan placem , svi me nerviraju . Pas mi je istrcao ispred kola i preminuo , od tad sam jos gora.
Cim me neko iznervira ja se setim psa i pocnem da placem . Strasno . Momak i ja spremamo svadbu , juce sam mu rekla da u zivotu vise ne zelim da ga vidim ,
mama place da je mrzim . Kako to sve moze viti normalo ??? Mislim da cu poludeti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 12:13:59   
emicaa
Maja mozda si bas zbog stresa oko svadbe takva.Ipak je to velika stvar a na stres ne reaguju svi isto.
Nadji neki izduvni ventil,trci,vjezbaj da iizbacis sve iz sebe.Radi nesto sto volis i sto te ispunjava.Mnogo mi je zao zbog psa,to su veliki gubitci jer i oni su dio porodice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 12:16:04   
maja666
Sto je najgore , ne smem da trcim , ni da vezbam , hematom se stvorio od stresa, tako da moram da lezim . Smanjuje se sad hvala Bogu , nadam se da cu uskoro moci bar na jogu za trudnice . Ako usput ne ubijem nekoga user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 12:19:16   
lesica
Majo mila,
Nakupilo se , ali procice user posted image

Do tad, dobrodosla na rr, ima puno tema, pisi, pricaj sa drugim zenicama, trudnicama, mamama... videces koliko ti znaci.
Sve smo to prosle manje ili vise izrazeno

< Poruku je uredio lesica RR -- 22.5.2017 12:22:13 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 12:27:28   
maja666
Hvala Lesice, kontam da mi treba malo pozitivnog razmisljanja user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 21:34:55   
17 joka
Hormoni su cudo, ja sam ziv orimer da se swve moze ako hoces

ispunis dan, puno fizickih aktivnosti,menjanje navika, ulaganje u sebe, stalno ispoljavati osecanja bez sakupljanja da to stoji u tebi... ugodi sebi svaki dan na najmanji moguci nacin i prijace

meni je pomoglo i zdravstveno i emocionalno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.5.2017 23:29:13   
vocicana
Maja 666 dobro nam dosla, pa to je jedno, kako lesica kaze potpuno normalno stanje, ja sam nemoguca u pojedinim delovima meseca, prava user posted image kako se nekada osecam. Lepo da nam se udas, lepo da se slazes sa muzem, buducim, hajde nije sve tao crno.
Mene su moji hormoni jahali do prakticno pre dva meseca, ma nikakva sam bila,. Sada sam kao se vratila u normalu, ali toliko drugacije posmatram stvari. Zagrljaj za tebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 10:16:27   
maja666
Vidim da nisam jedina , malo je lakse user posted image moje reakcije uopste ne lice na mene . Umesto da mi bude najsrecniji deo zivota , ja nikad vise nisam plakala user posted image user posted image valjda ce i to proci . Kad si se ti , vocicana RR vratila u normalu ?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 11:08:59   
Bunnyca
Uf, meni je generalno trudnoca jako losa, sto fizicki sto psihicki, iako mi ovo psihicki mnooogo teze pada.Veoma sam nervozna, sve mi smeta, planem za svaku sitnu, pa pocnem da vicem, pa onda pocnem da placem.Pokusavam da organizujem dan, ali me onda fizicki bolovi i mucnina i stomak podsete da moram da usporimuser posted image
Defnitivno na mene ovo povecanje nivoa hormona bas, bas lose utice, cekam jos ovaj deveti mesec koji mi se cini najgori i da se vratim u normalu.user posted image Svaka cast zenama koje funkcionisu isto kao i pre trudnoce

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 11:12:59   
maja666
Tebi te promene raspolozenja traju i u devetom , jao ja sam se nadala da ce to da prodje u drugom trimestru . Pa ja cu do devetog ubiti nekog . Sto se organizacije tice ista sam kao ti , nista ne stizem nista ni ne smem , onda cekam kad ce neko da mi usisa stan na primer , a nered me izludjuje . Tacnije sve me izludjuje , ili placem ili besnim :D

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 14:42:38   
krin 40
Čuvaj nerve draga.Trudnoća traje "sto godina" i to je jedno strašno stanje."Kukala" sam već na tu temu u" temi za istresanje negativne energije".Ja sam
još (hvala Bogu) imala laganu trudnoću,osim mučnina.Ali prosto je to tako.Hormoni rade svoj posao da nam dodatno otežaju.Evo ja sam na pola 39 nedelje
i sada šizim već danima što nikako porodjaj da krene.Muža zlostavljam u pravom smislu reči.Kada je nežan i pažljiv ide mi STRAŠNO NA ŽIVCE.Kada je
normalan onda ga napadam kako sam mu dosadila i jedva čeka da odem u bolnicuuser posted image .Ne zna više ni sam kako da se postavi.Jedino sam prema
deci divna ali i tu me ubi "horoskop".Ja sam "luda dupla lavica".Inače sam zaštitnički nastrojena sad sam"luda na kvadrat" i "brinem na kvadrat"user posted image .Jedina dobra stvar je što sam totalno flipnula pre dve nedelje.Do 37 me sam se manje-više kontrolisala

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.5.2017 14:46:55 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 15:07:57   
maja666
Ja sam mnogo ranije "poludela", takva sam vec 3 4 nedelje , a tek sam 12ta.Kontam malo i od dosade ,nisam navikla da samo sedim i lezim. Samo sto moj momak ne moze ni da razume da je to dr stanje i da ne mislim sve sto kazem , pa me onda i on jos dodatno nervira i ne razgovara sa mnom npr. Em mucnine, em odmaranje , a ako sam manje od deset sati spavala , pa tad tek ujedam user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
23.5.2017 18:14:15   
lesica
Maja, evo teme za tebe KLIK razgovori trudnica, pa raspali mila user posted image

U međuvremenu ćeš vać upoznati i druge trudnice, a i nas ostale koje nismo više u trudničkim temama. Prošetaj po forumu, svašta ovde ima user posted image

Dobrodošla još jednom!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 0:23:30   
Srecko47E
Mene hormoni i dalje tresu.ubijaju

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 5:46:26   
mama Jo
Najvise u zivotu su me izludjivali hormoni posle porodjaja... oba puta! Tada sam bila u stanju da promenim raspolozenje za sekund.... iz krajnosti u krsjnost da idem...
Mislim da sam bila nepodnosljiva okolini....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here