|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 7:41:30   
vocicana
Kome pricas, ja sam bila nemoguca skoro godinu dana posle porodjaja, koliko sam se u trudnoci kontrolisala, bila sam kao tempirana bomba, tako je posle sve izaslo iz mene, kao vatromet.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 7:48:12   
Anck Su Nmaun
Ih ja sam sad na hormonima, mora da je veselo ziveti samnom user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 10:14:26   
Srecko47E
I ja sam kao tempirana bomba.Doduse beba je usla u 7mesec i dojim je.Kao nije mnogo proslo ali sve mi je teze i sve manje razumevanja imam

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 11:04:39   
mama Jo
Nije lako nama a nije ni nasoj okolini sa nama 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 11:19:29   
lokicagagica
Da li je normalno da i nakon mesec dana posle porodjaja, ja imam te hormonske ispade? Placem cesto i bez razloga, onda se za sekund iznerviram i sikcem na sve oko sebe. Mislila sam da to traje kao pms par dana, ali ovo je i dalje prisutno, samo odjednom krene.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 11:23:17   
mama Jo
Juuu pa meni je posle prvog porodjaja trajalo sigurno 6 meseci 😂 a evo i sad posle drugog ima momenata i dalje (proslo je skoro 2 meseca od porodjaja)

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 11:43:09   
lokicagagica
Lakse je kad znam da se ne desava samo meni. Muzu je postalo smesno kako odjednom promenim raspolozenje. Kaze da mu izgledam kao dete tad, a ja naprosto to ne umem da iskontrolisem. Nadam se samo da ce vremenom biti sve manje tih ispada

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
22.2.2018 12:17:56   
Srecko47E
Meni se desava i dan dans.Gotovo sedam meseci od porodjaja.

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
20.3.2018 15:34:31   
mama Jo
Jedna prijateljica je, pre neki dan, rekla: ,,psihicki sam se smirila, i sve se nekako vratilo u normalu tek, evo, posle njegovog drugog rodjusa"...
Mislim da je to veoma tacno ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
21.3.2018 8:06:22   
vocicana
I te kako tacno, ja sam msm bila na ivici sa zivcima i pucanjem.
Nije se potpuno izgubilo, dana danas sam povremeno u fazi explozije, ali ide nekakouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
30.3.2018 14:19:28   
Dragce86
Ja sam taman krenula da se smirujem i ostala sam opet trudna...eh nikad kraja luudiluu :D

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!!
31.3.2018 8:44:46   
vocicana
Dragce, ma bices ti super. Ja bi se bojala da opet onako reagujem, ne bi volela da budem onoliko nervozna, mada msm da bi se sve isto ponavljalo. Ne bi mi prijalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here