|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UZ urotrakta
7.4.2011 10:06:04   
Anoniman
Zakazali prijem u bolnicu za 28.04. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:43:05   
Anoniman
Drzite nam palceve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:44:32   
minavb
Sto, nisam u toku?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:46:32   
Anoniman
Idemo na ispitivanja 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:47:28   
minavb
Sto?
Procitah. Moja bratanica je imala urinarni refluks. Jedan bubreg joj je imao smanjenu funkciju i bio uvecan. Operisana sa 15 meseci i sad je velika smizla od 10 godina koja ide na balet i potpuno je zdrava.
Drzim vam fige user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 27.4.2011 15:50:21 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:49:20   
Anoniman
Po preporuci nefrologa , velika je razlika u velicini , pa da utvrde da li je infekcija to prouzrokovala ili je tako rodjena , u prvom slucaju je problem u drugom ne , nisu mi rekli sta cemo ako je to zbog infekcije i nadam se da necu ni saznati user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:51:03   
*Alexx*
Ribizla, držim palčeve. Jeste da ne znači mnogo, ali jbg, pružam pisanu podršku user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:52:13   
Ana RR
Ribizla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:54:24   
JMPM
Ribizla i ja mislim na vas i drzim figerone user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:55:56   
Anoniman
 Znaci mi user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:56:29   
AndreaK
Dusa mala... kako mi je zao kad dete ima neki problem...mrzim lekare, a jos vise bolest. Ja sam imala slicne probleme... kukala sam i plakala ovako matora, cak sam patila od depresije jer nisam nikako uspevala da se izlecim, pa mogu misliti kako je tek tako malenom krhkom bicu. Al dace Bog da sve bude kako treba...

Mislicemo na vas...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:58:21   
*Alexx*
Ma njima tako malima je lakše nego nama matorima. Oni imaju na koga da se oslone, a nekako kroz sve brže i bolje prođu, oporave se... Dečica su čudo user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 15:58:49   
Vučko.ba.
Ribizla ako Bog da biće to sve ok držite se user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: UZ urotrakta
27.4.2011 16:04:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ma njima tako malima je lakše nego nama matorima. Oni imaju na koga da se oslone, a nekako kroz sve brže i bolje prođu, oporave se... Dečica su čudo user posted image  

Ovako i ja mislim user posted image
Hvala gospe moje user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:21:17   
Anoniman
Kuci smo user posted image
Ima reflux ,  vraca se mokraca u bubreg koji je veci user posted image   Svasta su joj radili , bilo je grozno ali je to iza nas , pije antibiotike od sad pa nadalje , bar godinu dana , proveravacemo urin i urinokulturu jednom mesecno , ici cemo na 3 meseca kod nefrologa na kontrolu i tako , poenta je da moramo odmah da reagujemo ukoliko dobiju `suvu` temperaturu , jer je to znak urinarne ifekcije - ne mora da znaci ali ce to prvo da proveravaju ..Imali smo srece pa smo na vreme to otkrili i sad znamo kako da se ponasamo , dobro je sto joj se taj kanal nije prosirio od vracanja mokrace .. Naravno cim smo izasli dobila je T , mislila sam da cu poludeti , sve smo odradili i nista nije bilo , reakcija na one grozne preglede , sva je modra od igala , jako slabo jede ali bice bolje user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:22:53   
Ana RR
Uh, milica mala user posted image nadam se da će se sve to vremenom srediti i da neće biti nikakvih problema user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:23:12   
Verus
ribizlauser posted image srce malo hrabro bice to sve dobro, hvala bogu pa je taj gadan deo iza vas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:24:49   
Anoniman
I ja se nadam i verujem da ce proci , vazno mi je da to nju sad ne boli i da je nece boleti na dalje , pa kad prodje proslo je , pazicemo se user posted image
user posted image moje

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:29:52   
lesica
Ribizla bice bolje nasa mala drugarica user posted image Meni je refluks operisan kada sam imala godinu i po dana i vidi me sad nista mi ne fali. Samo redovne kontrole i bice ok.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:30:57   
minavb
Srce malouser posted image  Ne brini, sve ce se srediti. Kazem ti, moja bratanica je sad veeeelika devojcica, prava balerina i zdrava ko dren potpuno su zaboravili na urinarni refluks.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 18:33:20   
Anoniman
I mi smo optimisti user posted image
Hvala vam druge moje user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: UZ urotrakta
8.5.2011 20:55:07   
minna
ribizla user posted image tek sad vidim, mukica sta je snaslouser posted image nadam se da ce sve biti u redu!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: UZ urotrakta
9.5.2011 9:47:51   
*Alexx*
Ribizla, sta reci osim BRAVO za nasu malu drugaricu. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: UZ urotrakta
9.5.2011 10:13:01   
LillyT
JA tek sada vidim ovu temu, za Petru i njenu mamiku jedan veliki  user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: UZ urotrakta
9.5.2011 10:19:23   
LillyT
Ja sam tražila neku sličnu temu, pa nabasah na ovu. Ovde ću da postavim pitanje, pa ako moderatori znaju da li ima nešto slično, neka me usmere.
Mm i ja u svojoj familiji imamo različita oboljenja, kancer, leukemiju, ja sam operisana od tumora jajnika i itd. Kako su se sada stvari pogoršale kod njegovih rođaka, meni se ovih nedelja u glavi mota ideja da bismo Laru trebali da pregledamo od glave do pete. Naravno, ispričaću ja sve pedijatru, ali to ćemo tek za koju nedelju, a do tada sam htela da pitam da li je iko ovde vodio dete na silne UZ user posted image (planiram UZ vrata, stomaka, jajnika, bubrega). Naravno, ne verujem da ćemo dobiti upute za sve što hoćemo, pa ako neko zna dobru kliniku gde bismo sve to mogli da uradimo? I da, da li je ok što ovako razmišljam, ili sam možda paranoična?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here