|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
17.5.2010 22:56:55   
jelena038
IZVORNA PORUKA: lenaa

Kod nas se kaze domacica mozda zato sto zena vodi domacinstvo. Mene zanima dal u Hrvatskoj imaju aprililililili il se kaze travnjinjinjinjinji user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahhahahha


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
17.5.2010 22:57:47   
Lu
IZVORNA PORUKA: lenaa

Kod nas se kaze domacica mozda zato sto zena vodi domacinstvo.

A domaćinstvo je nastalo od...kućauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
17.5.2010 23:04:20   
Lu
Laku noć domaće kućanice, i ne pišite ovdje više o krivopisu,
strogo zabranjenouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
17.5.2010 23:07:42   
Nana*
E moje Domacice user posted image , bile vi ocajne ili vesele moram da podelim nesto sa vama. Nemci ko Nemci pravili analizu, koliko bi jedna domacica trebala da zaradi ako joj se racunaju poslovi kod kuce. Kao npr. za nabavku, kuvanje, vodjenje dece u vrtic-skolu, ucenje sa njima, spremanje, peglanje i sve sto u to spada. I kad su sracunali, zena bi trebala da ima brutto platu od 3300 eura za sve njene poslove koje odradi samo u kuci i oko kuce...
Samo kad bi neko jos to hteo da plati user posted image . A jos zena koja pored toga radi i jos obavlja sve te poslove, eeee sta bi sa novcima.
Inace nisam domacica.



_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
17.5.2010 23:14:07   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image
idem tu statistiku da predocim muzu... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
18.5.2010 10:47:11   
Nena81
Moj rekao dzaba nema para da me plati, mogu da dam otkaz slobodno user posted image  i da trazim drugog poslodavca.
Prijavljujem se na spisak user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 14:40:26   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ivaj

Koliko mogu da primetim,nema nas puno koje smo nezaposlene ovde na forumu.A verovatno i u zivotu
Svejedno,pitala bih vas puno toga-sta radite vi koje ne radite? Kako provodite vreme? Kako se osecate povodom toga?

Uh! Meni je mnogo tesko  Tesko ponajvise u psiholoskom smislu.To je neko nezadovoljstvo koje se gomila godinama,jer toliko ima koliko ne radim. Smucila mi se vise kuca,ovaj dnevni boravak u kome provodim ceo dan,smucili su mi se jednolicni dani,osecaj manje vrednosti,to sto sam zaboravila kako je to imati 'svoj' dinar,smucilo mi se cekanje na partnera da mi upotpuni vreme(a on dodje uvece umoran i legne da spava),smucilo mi se sto imam osecaj da nemam kontrolu nad svojim zivotom.

A nije da nisam htela da se zaposlim.Svakome se nesto ne da u zivotu,kod mene je posao ta stavka.Zavrsila sam samo srednju,pravno-birotehnicku i kad je bilo najvise posla(ono nekada) mene niko nije hteo da primi jer stanujem daleko.I ne bi verovali koliko puta su me odbili zbog toga  Vreme je prolazilo,ja sve dublje tonula u bedak,da bi se kasnije promenilo-e sad nije bitno toliko sto sam daleko ali nemam iskustva  Pa kako da ga steknem kad niko nije hteo da me primi?! I to je krug u kome sam se vrtela godinama.U medjuvremenu sam radila u trgovini,ali to je mesto gde se nigde nisam pronalazila.Posebno kasnije kad sam morala da provedem vise od pola dana bez deteta za smesne pare.I zato nigde nisam ni ostajala dugo.Da ne pricam da mi se nikada na takvim mestima rad nije  ni isplatio,jer dete mora u obdaniste a morali smo da placamo privatno jer u drzavno nije mogla(i muz i ja se vodimo kao nezaposleni).U stvari,muz radi ali na crno,fino zaradjuje ali taman toliko da imamo sve ono sto nam je neophodno.Ali to cekanje da mi udeli neki dinar(tako bar ja to nazivam i tako se osecam iako ne bi trebalo) je uzasno...
Udavih vas ja i necu da duzim vise.Ako ima neko neki savet neka se javi


IZVORNA PORUKA: Lu RR

VESELE KUĆANICE

Ima nas više nego što misliš

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Ivaj,koliko ti je dete draga?

IZVORNA PORUKA: Trinny

Ivaj, pa i ja sam zavrsila pravno-birotehnicu... koje si god?
elem, ja sam cim sam je zavrsila, krenula u radne pohode, jer su moji jedva cekali da se oslobode djaka, i da ja steknem sto pre radnu naviku, i eto od svoje 19 ja radim kao crnac, i sve sam radila i stekla tu radnu naviku, i dosla i do nekih pozicija koje neko ne postigne ni sa 5 fakulteta, ali dodjoh i do toga da posle 6 godina rada, mene moj disha uslovljava, samo zbog toga sto nemam papir sa kojim bi mu mahala ispred nosa... a krv i dusu sam ostavil u toj firmi!
evo sad pred istek porodiljskog sam ni tamo ni vamo, jer on zeli da me se oslobodi, a ja moram da razmisljam o detetu i kreditima koje imamo, mm lepo zaradjuje, ali nam to nije dovoljno zbog toga! i eto, ja sad moram da se smislim kako cu ako dodjem do drugog posla, da se dokazujem opet godinama, a imam malo dete koje zahteva paznju!


IZVORNA PORUKA: ksena

ivaj,  mislim da te prilicno razumem. ja poslednjih 6-7 godina stalno nesto radim, imam svoj dinar (evro :)) iako prilicno skroman. Poslednje tri godine dajem privatne casove, sto znaci da radim nekih 8-9 meseci u godini, a 3-4 ne radim nista. I onda sam tako prosle godine sedela kod kuce vise od tri meseca. Preselili smo se dalje od centra, sve drugarice su otisle iz grada, sedela sam sama kod kuce, pisala svoj postdiplomski rad, radila kucne poslove i smarala se. cekala sam samo da se mm vrati sa posla. i u svemu tome ja cekam da progovorim sa nekim, a on dodje nervozan sa posla i hoce prvo malo da odahne i onda - svadja. tako da, za ovo leto sam odlucila da sebi napravim neki program i uspeva. a pomaze i to sto su mnogi ove godine u prolazu kroz solun - pa se i vidjam sa ljudima.
tebi bih predlozila da mozda pokusas da steknes neke dodatne vestine, mozda da odes na neki kurs ili nesto sto bi ti pomoglo da nadjes posao. ili posto si isla u pravno-birotehnicku, sigurno znas slepo kucanje, mozda bi mogla pokusati da nadjes neke studente i da im kucas radove za pare.

IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: ivaj

Uh! Meni je mnogo tesko  Tesko ponajvise u psiholoskom smislu.To je neko nezadovoljstvo koje se gomila godinama,jer toliko ima koliko ne radim. Smucila mi se vise kuca,ovaj dnevni boravak u kome provodim ceo dan,smucili su mi se jednolicni dani,osecaj manje vrednosti,to sto sam zaboravila kako je to imati 'svoj' dinar,smucilo mi se cekanje na partnera da mi upotpuni vreme(a on dodje uvece umoran i legne da spava),smucilo mi se sto imam osecaj da nemam kontrolu nad svojim zivotom.



Živim u najgorem mogućem okruženju za prosperitet. Ovde i korov raste unatrag. Najzatucaniji, najgori i najsiromašniji kraj u Srbiji je ovaj Toplički na granici sa Kosovom. Mm i ja smo ovde došli po naređenju to jest on je došao po naređenju a ja za njim, kao novinar i audio-video tehničar ovde mogu da se poljubim u lakat sa poslom!




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 16:21:03   
ivaj
E tek sad mozemo da nastavimouser posted image

Ima li jos neka ocajna domacica poput mene?!?user posted image

Zaboravih da kazem kseni da sam pozavrsavala sve moguce kurseve(doduse do sad vec sve uspela i da zaboravimuser posted image ),isla volontirala u agenciji za knjigovodstvo,ma nema sta nisam radila da upotpunim svoje vreme a pri tom bude i korisno. I nistauser posted image
E da,hobi mi je i astrologija i tu sam napredovala.Ali...Nista to nije trajno i nedovoljno je da mi upotpuni zivot.Ipak sve predugo trajeuser posted image
Pocinjem da gubim nadu da cu se ikada zaposlitiuser posted image  jos sad kad budem imala dvoje dece...
Al sam ovih dana depresivacuser posted image  Hormoni su cudo.

< Poruku je uredio ivaj -- 27.7.2010 16:30:20 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 17:00:31   
ksenija81
astrologija? zanimljivo, ja sam brzo odustala. Ajde zvirni nam malo user posted image
A volela bih bar na kratko da se nabrojim u ovoj temi, meni je posao jako jako dosadan i ubija me...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 17:11:56   
Anoniman
aaaaaa....otkucala sam ceo post i pukne mi veza u momentu slanja :(
dakle, ivaj, citam te user posted image  ti si bila bas zaposlena devojcica user posted image  i pored toga nista? gde si trazila posao? u beogradu zivis? za kakve poslove se javljas? nemate neke poznanike da ti pomognu bar negde za pocetak da pocnes da radis? jesi li pokusala samoinicijativno mozda da posaljes cv i firmama koje trenutno ne traze radnike, cisto da te imaju u evidenciji, pa ko zna...znam, znam...otkrivam ti toplu vodu u kupatilu user posted image  sigurno si vec sve to probala...

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 17:12:32   
Anoniman
a sto rece moja imenjakinja, je l moze nesto da bude od te astrologije?

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 18:29:56   
ivaj
Da vam kazem nesto za astrologiju-super mi ide,imam razvijenu intuiciju pa gatam kao vracarauser posted image  Ali...Imam i onu losu osobinu da se fokusiram na lose stvari(to se vec vidi iz prilozenog),pa umem da uzmem natalnu i da samo gledam sta je loseuser posted image  I to me toliko optereti da ne mogu da spavam nocima.Pa zato nekad odustanem i ne pogledam nista mesecima. Kao sad na primer.Sad sam opterecena trudnocom da me nista drugo ne ineteresujeuser posted image
A razviti biznis,jako tesko! Vidite i same koliko astrologa ima.Muka mi je kad pustim tv i cujem sta sve pricajuuser posted image  i kako me brukajuuser posted image

ksena,nema sta nisam pokusala da se zaposlimuser posted image  Ali sve je dzaba kad tako reci nemam dana iskustva ni u cemu(osim u trgovini).Ne sumnjam da bi se brzo snasla i brzo naucila gde god da pocnem,ali sta vredi kad niko nece da mi da sansu.Vezu nikad nigde nisam imala,nazalost.
Iskreno,zelja mi je uvek bila da radim nesto u svojoj struci,znaci bilo kakav kancelarijski posao,sa papirima i telefonimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 18:34:44   
ksenija81
A sta ti astrologija kaze za trudnocu i sto se opterecujes?
Pa probaj poraditi malo po tom planu, prvo na preporuku (for free youtubeuser posted image ) da te malo upoznaju, pa kad vide onda cete preporuciti.
Zasto ne probas?

< Poruku je uredio ksenija81 -- 27.7.2010 18:35:44 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 18:41:18   
ivaj
Sebi je najteze gledati jer se gubi objektivnostuser posted image  Ali svejedno znala sam da nema meni trudnoce bez lekova.
Eto na primer,za svoj prosli rodjendan odmah sam odstampala godisnji horoskop i trudnoca je bila vise nego ociglednauser posted image  Bilo je samo pitanje meseca kad ce se desiti.

A to sto kazes za pocinjanje imas pravo,ali znas li koliko je i to tesko,posebno sad kad sticem utisak da su ljudi toliko u krizi da im nije ni do cega.I koliko njih treba naci da bi se sve to rasirilo.
Sve ja to imam negde u podsvesti i znam da ce tako i biti jednog dana.Ali u skorije vreme ne verujem.Moram jos malo da sacekam.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 19:11:49   
ksenija81
Imas svo vreme ovog sveta da polako razradjujes...
A kad nadjes posao ovo ti moze biti nesto sa strane...
Razmisli o tome malo vise, sve je vise ocjanih ljudi kojima treba pomoc. Eto ti moj primer, kad god mi nesto zagusti ja bih odmah kod astrologa user posted image

< Poruku je uredio ksenija81 -- 27.7.2010 19:14:33 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2010 20:53:21   
Anoniman
nemoj se obeshrabrivati, samo drzi oci otvorene (i komp upaljen) i posmatraj, nesto ce vec iskociti. a nemoj odmah da razmisljas o pokretanju biznisa u tom smislu, mozda bi trebalo jednostavno malo samo da pocnes gledajuci to u pocetku cisto kao probu, ispipavanje terena, ne mora to odmah da bude pravi biznis i mozda dok se time budes bavila ti iskoci nesto u tvojoj struci, a ostane ti ovo kao hobi, dodatni prihod.
znam da iako tih poslova kancelarijskih ima najvise, oglasi su cesto namesteni ili se trazi nesto drugo (jedna moja drugarica je otisla na razgovor za sekretaricu, ispostavilo se da se zapravo trazila poslovna pratnja, pobegla je glavom bez obzira), ali mozes pokusati u raznim agencijama, bilo racunovodstvenim ili bilo gde drugde, za posao na salteru, recepciji...jel proveravas na infostudu oglase redovno?

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 12:22:47   
ivaj
Ranije jesam sve pratila,sad ne gledam nista jer svejedno narednih godinu dana necu moci da radim zbog bebe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 12:40:22   
ksenija81
Ivaj opusti se onda, posveti se malo sebi, nadji neku zanimaciju i uzvaj! Meni kad je dosadno smisljam sta bih novo mogla da ubacim u stan, promenim, uvek se nesto nadje za svakodnevnu monotoniju.
Otvori temu RR astrolozi :) user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 13:51:49   
Lu
Ja sam prezaposlena kućanica, nemam vremena za dosaduuser posted image
Evo tek sam se maloprije uključila na RR i sve žurim da preletim zanimljive teme, jer moram nešto odraditi dok  mi mali spava a onda smo vani...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:03:17   
ivaj
Pa sta radis po ceo dan zeno draga?!
Imam i ja obaveze po kuci i oko deteta ali sve se to zavrsi za par sati.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:15:19   
Lu
IvaJ, ja sam ti seljanka koja živi na seluuser posted image
Ujutro ustajem u 7h, vozim malog u vrtić, doručak, pripremim ručak, što treba po kući (veš, suđe i ostale gluposti, ako trebam do grada nešto obaviti itd...
U 12h idem po malog, on sad spava, kad ustane idemo vani a vani uvijek imam šta da radim dok se on igra ali ako nema druge djece ja se igram sa njim.
Konkretno, poslije moram da oberem krastavce za kiseljenje i vadim luk u gajbe, oprati bazen u kojem već dugo stoji voda, oprati auto, šišati travu između tuja gde ne mogu doći kosilicom...da ne nabrajam, kao što vidiš sigurno da danas neću sve ni završiti a pas čeka ljepše vrijeme za kupanjeuser posted image
Poslije slijedi večera pa šetnja koja se pretvori u susret sa drugim mamam i djecom i tada nastaje cirkususer posted image ,
kupanje i napokon kreveeeeeetuser posted image

edit; mm radi u inostranstvu, tako da od njega nemam pomoći ali ne žalim se, navika je čudo a navikla sam od rođenja malog sve samauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 28.7.2010 14:16:58 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:21:37   
Ellenica
Lu ti si žena zmajuser posted image user posted image user posted image

Ma ko god kaže da je rad po kući i oko dece lak taj nema pojma.

Samo da ispuniš detetove potreba prođe ceo dan, a gde su kućni i oko-kućni posloviuser posted image

Ma skidam kapu svim domaćicama.
A ja se nadam da ću što pre početi da radim da malo odmorim od tih "lakih " kućnih poslova.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:22:44   
pepino
I ja sam bila jedno vijeme ,,kucanica'' (ne dugo) i nije mi bilo nikada dosadno,jos nemam djecu!
Ne mogu reci da me nekad nije deprimirala kuca,ali volim mir i tisinu,volim da sam sama bar par sati dnevno,a uvijek ima svaka zena posla i obaveza,ne razumijem kad neko kaze ,,Ajoj pa sta radis po cijeli dan,kako ti nije dosadno?''
Ne zelim nikoga da vrijedjam,ali mislim da se radi o razlicitim tipovima zena,neke su npr. brze u kucanskim poslovima,sve obave za par sati i onda ne znaju sta ce od sebe,a ja spadam u one spore i poprilicno detaljne!user posted image
Pa mi ne ostaje bas puno slobodnog vremena,a i kada mi je ostajalo isla bi u setnju,na kaficu ili kod svojih!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:51:46   
Lu
Eto moje dijete je ustalo, zavšeno ćaskanje...do večeras, ako me ne izmori pa zaspim zajedno sa njimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 14:52:15   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Eto moje dijete je ustalo, zavšeno ćaskanje...do večeras, ako me ne izmori pa zaspim zajedno sa njimuser posted image


JA TAKO SVAKE VEČERI user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here