|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 15:03:16   
ivaj
Uh! Ljudi izgleda da ne mogu da shvate da nije isto kad ne radis neko izvesno vreme i kad se radi o godinama.Dozivela sam i jedno i drugo pa se ne da porediti.Kad mi se desilo da imam stalni posao pa odem na odmor,naravno da mi nije bilo dosadno,kad sam dala otkaz bilo mi je savrseno kod kuce narednih par meseci jer sam mogla da radim sve ono za sta do tad nisam imala vremena.I sad da sam na porodiljskom a znam da me ceka posao jednog dana,pa naravno da bih uzivala!

pepino,ja sam jedna od onih hiperaktivnih-zavrsavam sve u rekordnom roku iako sam preterano detaljna.Padnem na nos dok sve ne zavrsim ali ne mogu da podnesem da neki posao razvlacim ceo dan.I tacno je,zato imam vremena za sve pa i za dosadu.
Pored toga,kad pricamo o kucnim poslovima,pa nema ni tu posla ne znam koliko za svaki dan-prasinu ne brisem svaki dan,ne preslazem ormane svaki dan i sl.Ali zato kuvam svaki dan.Svaki dan novo i sveze.Jer volim i imam vremena.
Ali opet kazem,dan je dug...

Lu RR,svaka cast! Sta drugo da kazem.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 15:21:26   
Anck Su Nmaun
Ne kapiram ( plava sam ) jel moram biti ocajna user posted image user posted image al kucanica trenutno jesam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 18:04:42   
ivaj
Ne morasuser posted image  Nije obavezno a ni pozeljnouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:17:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: ivaj

,ja sam jedna od onih hiperaktivnih-zavrsavam sve u rekordnom roku iako sam preterano detaljna.Padnem na nos dok sve ne zavrsim ali ne mogu da podnesem da neki posao razvlacim ceo dan.I tacno je,zato imam vremena za sve pa i za dosadu.


Takođe, osim recimo ja sam naučila da ne dozvolim dosadi da mi se uvlači u životuser posted image
Imam slobodnog vremena, sjedim na ljuljački, pijem kavu, čitam, idem u shoping( ko i svaka normalna ženauser posted image ),pozivam društvo i odazivam se na pozive, tako da u principu nije mi dosadno a godinama ne radim i za sada mi odgovara.
Ako u bilo kojem trenutku poželim da radim pa potrudiću se nađem nešto iako je to jako teško ovdjeuser posted image
Ja za sada mogu da radim ili ne radim , kako mi volja a u budućnosti, pa vdjećemouser posted image
Jedva čekam vruće dane e onda baš ništa ne radim, samo se kupamo i sunčamouser posted image
Hranimo se dinjama, lubenicama, sladoledom...user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:17:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ne kapiram ( plava sam ) jel moram biti ocajna user posted image user posted image al kucanica trenutno jesam user posted image user posted image user posted image

Vesela draga, VE-SE-LAuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:20:13   
*Alexx*
Lu, nisi zaspala sa Rokom user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:24:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Lu, nisi zaspala sa Rokom user posted image

Nisam, al sam njega ukomiralauser posted image
Šetamo mi i pozove nas jedna prijateljica na kolač i tako...jede mama kolač i trača naravno usputuser posted image  a dijete se igra, trči, skače i kad je ogladnio odvedem ga kući, nahranim, okupam a on kaže, mama skoro sam zadrijemo, jel sad noćas...sve to kroz zijevanjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:27:56   
*Alexx*
user posted image
Majko mučiteljko user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:29:55   
2002m
IZVORNA PORUKA: Lu RR
odvedem ga kući, nahranim, okupam a on kaže, mama skoro sam zadrijemo, jel sad noćas...sve to kroz zijevanjeuser posted image
user posted image user posted image user posted image dobar receptuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:34:33   
Lu
Pa moram negdje pronaći vremena za sebe, za RRuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:37:28   
2002m
Roko bas rano legne da spava,blago tebi.Ovaj moj je budan do 12huser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
28.7.2010 21:41:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: 2002m

Roko bas rano legne da spava,blago tebi.Ovaj moj je budan do 12huser posted image

Ih koliki je tvoj!
Hm...pričamo o djeci u pogrešnoj temiuser posted image
Sad će ona dosadna Lu da nas peckauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
24.1.2011 8:58:09   
Kvrkac
 i ja da pleteem i strikam user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.2.2011 12:50:41   
bebać

IZVORNA PORUKA: ivaj

Uh! Ljudi izgleda da ne mogu da shvate da nije isto kad ne radis neko izvesno vreme i kad se radi o godinama.Dozivela sam i jedno i drugo pa se ne da porediti.Kad mi se desilo da imam stalni posao pa odem na odmor,naravno da mi nije bilo dosadno,kad sam dala otkaz bilo mi je savrseno kod kuce narednih par meseci jer sam mogla da radim sve ono za sta do tad nisam imala vremena.I sad da sam na porodiljskom a znam da me ceka posao jednog dana,pa naravno da bih uzivala!

pepino,ja sam jedna od onih hiperaktivnih-zavrsavam sve u rekordnom roku iako sam preterano detaljna.Padnem na nos dok sve ne zavrsim ali ne mogu da podnesem da neki posao razvlacim ceo dan.I tacno je,zato imam vremena za sve pa i za dosadu.
Pored toga,kad pricamo o kucnim poslovima,pa nema ni tu posla ne znam koliko za svaki dan-prasinu ne brisem svaki dan,ne preslazem ormane svaki dan i sl.Ali zato kuvam svaki dan.Svaki dan novo i sveze.Jer volim i imam vremena.
Ali opet kazem,dan je dug...

Lu RR,svaka cast! Sta drugo da kazem.



i ja sam ovaj tip isto,i mene kadneko pita kako imaš slobodnog vremena?user posted image ja se iznenadim....iako kuham svaki dan,svaki dan idem u sitnu nabavku...jer kupujem po manje i sveže( tuš mi je 3 min od stana)...svaki dan pospremam,svaki dan odem van ili mi neko dodje...opet mi ostane vremena...JER... u stanu nema puno posla...kuća i okućnica su puno više zahtevniji....dijete mi ide u vrtić....i tu imam manje obaveza....vodim računa i o sebi....sve to stoji....ali treba mi još neki hobi definitivno....imam dnevno neka 2 sata kad ne znam šta biuser posted image

Ali što reče IVAJ sve završavam u rekordnom roku,i ne razvlačim s epo stanu po čitave dane....imam primjer žena koje ustaju u 10-11 i naravno da nemaju vremena praznog...ćjer ja ustanem u 7 i oduvijek sam tako ustajala i do 12 sve je pozavršavano po stanu i dijete odvedeno u vrtić i svašta nešta jošuser posted image

Ovako je zimi....a ljeti je puno drugačije....puno boljeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.2.2011 13:23:35   
tijana86
jos jedna na spisku !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.2.2011 14:48:38   
bebać
da,htjela sam dodati za ljeto(ali sam imala goste)...ljeti se više šeta...hoda..(ja recimo ujutro rano izadjem u nabavku i kafu u gradu)...a predveče šetam do parka sa sergejom...pa tu je i balkon na kome baš volim da ljenčarim i ispijam kaficu...pa bazeni(ovo ljeto sam baš odćefila bazene)...sve u svemu ljeti nije dosadno i ima se šta radit i baš popunit vrijemeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
2.11.2011 12:58:42   
Moja sreca
Upisujem se u vesele kucanice user posted image nisam bas uvek vesela ,ali Boze moj koja je pa uvek vesela...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
2.11.2011 14:37:35   
ivaj
Ja sam jos uvek nevesela domacicauser posted image user posted image
Ocajnicki se borim da promenim svoj status,ali resio ovaj zivot da budem u kuci pa to ti je.
Imam hiljadju obaveza,nije mi dosadno ni minuta,ali tako mi fali da idem na posaouser posted image

(odgovor članu Moja sreca)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
27.7.2012 9:45:36   
Shishica
Vidite mene muci sto sam kuci jedino jer me drugi osudjuju, a moji mi govore da trebam svoj dinar..sto je u neku ruku istina i uvek coveku tj. zeni treba vise za ono sto i kako zamisli.. Ali da nema tih razloga meni je sasvim uredu kuci, pored deteta i svih obaveza koje kuca ima.. tako i mislim da treba da bude.. Da muskarcima lepo daju duplo vece plate, a zene da ne rade user posted image
Dobro, de, razumem potrebu zena da rade..u retkim trenucima, na blic pojavi se to i kod mene. Sve u svemu tako me to sve kopka i dok razmisljamo o drugom detetu..tj. vec pravimo.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
1.11.2012 21:18:36   
boba 11
Joj ne znam jel sam vesela (retko) al sam domacica trenutno,i mislim da ce tako biti duze vreme jer mi klinja krenuo u skolu a mala u vrtic pa to vodanje tamo vamo i vaspitanje i domaci nema ko drugi da obavlja nego mama,a da para nikad nije dosta nije.Tako da bih volela da imam dvojnicu koja ce da obavlja jedno od ta dva posla-posao ili domacicauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
2.11.2012 9:39:03   
sanji

IZVORNA PORUKA: ivaj

Ja sam jos uvek nevesela domacicauser posted image user posted image
Ocajnicki se borim da promenim svoj status,ali resio ovaj zivot da budem u kuci pa to ti je.
Imam hiljadju obaveza,nije mi dosadno ni minuta,ali tako mi fali da idem na posaouser posted image


Ovo je i moj stastus, još uvek! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
2.11.2012 9:43:29   
NadaR
Sanjiiiiiiii , pa nema negativnih misli na divan dan !
hajde u kafanu da nas počastiš user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:11:44   
Zell
Heheh, nisam do sada videla ovu temu... ja ne radim vec vise od pola godine pa verovatno spadam ovde mada sebe ne vidim kao kucanicu user posted image a nisam cesto bas ni vesela user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:15:07   
lesica
Ćuti tu Zell,i razveseli se! A mi ćemo te smatrati povremenom vikend kućanicom user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:18:01   
jovicaa
ja sam studentomacicauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here